La Liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Levante : Vallecano - 11. září 2021   18:30

Levante
39' Martí
1:1
(1:0)
Vallecano
90+3' Guardiola  (Bébé)
Levante
Koke – Miramón, Vezo, Rober (74. Postigo), C. Clerc – Martínez (79. Pepelu), Melero, Campaña (58. Malsa) – Cantero (59. Goméz), Martí (75. Son), Morales.
J. Alberola – Sobrino, I. Hernández
Estadio Ciudad de Valencia, Valencia
Vallecano
Dimitrievski – Balliu, Saveljich (66. Guardiola), Catena, García – Ciss (66. Valentín), Comesaña – Merquelanz (14. Palazón), Trejo (66. Unai López), Á. García – Nteka (73. Bébé).

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 7:22. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:16.
Je konec, prvoligový nováček dnes opět odehrál výborný zápas a nebýt horší koncovky, nebyl daleko od cenných tří bodů. Nicméně i bod z hřiště Levante není vůbec špatný, byť ty statistiky vyznívají celkem drtivě pro Vallecano. To může litovat celkem zbytečně nabídnuté penalty soupeři, z níž domácí vstřelili svůj jediný gól.
90+6'
90+4'
Levante tak těsné vedení neudrželo do konce zápasu a vypadá to, že i dnes ztratí body a bude z toho opět pouze remíza...
90+3'
Vallecano právě vstřelilo branku!
Povedlo se, zasloužené vyrovnání hostů! Fotbalisté Vallecana vytrvale bušili do domácí defenzivy a v nastaveném čase se to již konečně povedlo, když Bébé poslal tvrdou přihrávku z pravé strany před branku, kde na malém vápně dokázal SERGI GUARDIOLA poslat míč do branky.
90+1'
Roh pro Vallecano, hosté již rozehráli z pravé strany, Unai López se dostal i k hlavičce, ale branku přestřeluje.
90'
Nastavuje se šest minut.
89'
A nakonec se Dani Goméz (Levante) dostal za obránce Vallecana, kam šel i pas, dobře a včas ale vyběhl gólman Stole Dimitrievski (Vallecano), který míč Gomézovi uzmul.
88'
Domácí nespěchají s autovým vhazováním na útočné polovině, šetří čas.
87'
Nepřesný centr z levé strany, v podání hostů, na kterých je už trochu patrná nervozita s ubývajícím časem a stále svítí nule na svém kontě branke.
86'
Statistika držení míče – 45% : 55%.
84'
Série nepřesností na obou stranách, k míči se ale dostávají domácí.
82'
Žlutou kartu dostává Iván Balliu (Rayo Vallecano).
81'
Vallecano drží míč a hosté hledají cestu k brance Levante.
80'
Poslední desetiminutovka zápasu, který se stále vyvíjí lépe pro domácí. Levante hájí těsné vedení, ale domácí jsou výrazně lepší a minimálně vyrovnání by si zasloužili.
79'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Pablo Martínez, přichází Pepelu.
78'
Isi Palazón (Vallecano) o sobě dává vědět, po delší době, zkusil to velmi povedeně ze střední vzdálenosti, Koke (Levante) si však jeho pokus pohlídal.
77'
Druhá a poslední občerstvovací přestávka.
76'
Dlouhá malá domů v podání Levante, domácí již nyní budou šetřit čas, blíží se závěr zápasu a domácí stále hájí těsné vedení.
75'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Roger Martí, přichází Son.
74'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Rober, přichází Sergio Postigo.
73'
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Randy Nteka, přichází Bébé.
72'
U půlící čáry získávají míč domácí, kteří to zkouší středem... tudy ale v tuto chvíli cesta nevedla.
71'
Malá domů v podání hostů, Stole Dimitrievski dokázal odehrát míč z první před dobíhajícím útočícím hráčem Levante.
70'
Posledních dvacet minut zápasu před námi, stále je to o dobývání branky Levante, hosté hrají velice dobře.
69'
Stole Dimitrievski (Vallecano) bere míč ze země, po hodně nevydařené střele Clerca.
67'
Volný kop pro Vallecano, Álvaro García rozehrál, ale trefil pouze bránícího hráče.
66'
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Pathé Ciss, přichází Óscar Valentín.
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Esteban Saveljich, přichází Sergi Guardiola.
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Óscar Trejo, přichází Unai López.
66'
Žlutou kartu dostává Mickaël Malsa (Levante UD).
66'
Domácí rozehráli roh na krátko, jenže to se moc nepovedlo, míč se nedostal ani do vápna.
65'
Svůj druhý rohový kop v zápase vybojovali domácí, kteří ho rozehrají z pravé strany.
64'
Álvaro García (Vallecano) dostal míč před vápno, odkud vypálil z voleje, míč letí zhruba dva metry nad branku.
64'
Hosté se derou za vyrovnáním, nyní vybojovali další roh, rozehrávat budou z pravé strany.
63'
Také Vallecano připravuje dvojí změnu v sestavě.
61'
Je paradoxní, že domácí drtivě prohrávají ve statistice střel – 4 : 13, na branku 1 : 4, ale i tak vedou 1:0.
60'
Pablo Martínez (Levante) se radoval z gólu, ale ten není uznán kvůli ofsajdu.
59'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Álex Cantero, přichází Dani Goméz.
58'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Campaña, přichází Mickaël Malsa.
58'
Randy Nteka (Vallecano) vybojoval roh pro svůj tým, hosté budou rozehrávat z levé strany.
57'
José Campaña (Levante) musí za postranní čáru, kde bude ošetřován.
56'
Mezitím registrujeme pohyb u domácí lavičky, vypadá to, že půjde o dvojí změnu v sestavě Levante.
55'
Jorge Miramón (Levante) se nemůže zvednout z trávníku, po předchozím zákroku Garcíi.
54'
Žlutou kartu dostává Álvaro García (Rayo Vallecano).
53'
Levante stále hájí těsný náskok, ale v dosavadním průběhu druhé půle jsou hosté jasně lepší.
52'
Také domácí se dostali do koncovky, ale Roger Martí nedostal potřebnou přihrávku a byl vyhnán ven z vápna špatným pasem z levé strany.
51'
Centr z levé strany zamířil do vápna Levante, dobrou práci odvedl obránce Rober, který ho odhlavičkoval.
50'
Levante přichází o míč na polovině Vallecana a domácí se musí bleskově vracet zpět.
49'
Álvaro García (Vallecano) našel ve vápně z levé strany Balliua, který ještě dokázal vystřelit, ale byl těsně bráněn a poslal tak míč pouze nad branku.
48'
Také druhá půle se odehraje pravděpodobně za vysoké teploty 28°C, stejná teplota panovala i na začátku utkání a zatím tedy neklesla...
47'
Standardní situace pro Vallecano, míč si staví Pathé Ciss, který rozehrává... trefuje pouze bránícího hráče ve zdi.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:39.
První poločas končí vítězstvím Levante, což se asi tak nějak čekalo. Nicméně staronový prvoligový nováček z Vallecana odehrál velice dobrý poločas, dokonce měl i více šancí na vstřelení gólu, než domácí, ale o osudu první půle rozhodla smolná ruka Cisse a proměněná penalta domácích.
45+5'
45+4'
Žlutou kartu dostává Santi Comesaña (Rayo Vallecano).
45+4'
Vallecano v útočné akci, pokus o přenesení hry z levé strany na pravou nevyšel, navíc je faulován bránící Rúben Vezo.
45+3'
Nepřesná rozehrávka domácích, míč končí v autu, vhazují hosté, z pravé strany, na útočné polovině.
45+1'
Žlutou kartu dostává José Luis Morales (Levante UD).
45'
Nastavuje se pět minut.
44'
Rober (Levante) fauluje ve vápně soupeře bránícího Balliua, další loket v hlavičkovém souboji, jasný faul.
43'
Žlutou kartu dostává Pathé Ciss (Rayo Vallecano).
43'
Álvaro García (Vallecano) se odhodlal ve vápně soupeře k efektním nůžkám, po centru z levé strany, ale branku netrefuje.
42'
Isi Palazón (Vallecano) vypálil z pravé strany, na polovině soupeře, ale byla to nepovedená střela, míč končí mimo domácí branku.
41'
Levante potřebovalo penaltu, aby si mohlo připsat první střelu na branku... přesto domácí mohou být spokojeni, vedou a nyní je to na Vallecanu, aby se snažilo o vyrovnání.
39'
Levante právě vstřelilo branku!
ROGER MARTÍ si šikovně počkal na pohyb gólmana poté z kroku poslal míč na opačnou stranu a domácí tak jdou do vedení.
38'
A je to tak, po prostudování videozáznamu ukazuje sudí na pokutový kop, takže domácí jsou blízko první brance!
37'
Pozor, vypadalo to, že bránící Pathé Ciss zahrál ve vápně rukou, při bránění standardky... ano a sudí se jde podívat na video, to bude pravděpodobně penalta pro domácí!
36'
Levante má další standardku na polovině Vallecana, takže budeme svědky pravděpodobně dalšího centru do vápna hostů.
35'
Centr domácích zamířil z levé strany do vápna Vallecana, kde zaúřadovali obránci, kteří míč dostali ven z vápna.
34'
Statistika držení míče – 51% : 49%.
33'
Stole Dimitrievski (Vallecano) zrychluje rozehrávku svého mužstva, jinak se ale v posledních minutách hraje převážně u půlící čáry.
31'
Zápas se hraje za teploty 28°C, takže rozhodčí dává oběma týmům nyní krátkou přestávku na osvěžení.
30'
První půl hodina zápasu vyšla hostům náramně, ligový nováček již dvakrát ohrozil branku, na rozdíl od domácích, kteří ještě branku neohrozili.
29'
Stole Dimitrievski (Vallecano) rozehrává tentokrát nakrátko, míč posílá na levou stranu.
28'
Isi Palazón (Vallecano) odvedl dobrou práci i v defenzivě, hosté získávají míč.
27'
Randy Nteka (Vallecano) přiťukl míč před vápnem Garcíovi, který z voleje vypálil, ale netrefil branku.
26'
Co je domácím platné, že mají územní převahu, když první dvě střely na branku a zároveň také první dvě šance zápasu si připisují hosté.
25'
S pozor, další šance hostů, kteří se udrželi na míči po neúspěšném rohovém kopu a střílející Isi Palazón orazítkoval tyč!
24'
Nicméně je z toho další roh pro Vallecano... Óscar Trejo však nezvládl přesně odcentrovat.
23'
Následně se do první gólové šance v zápase dostal Randy Nteka (Vallecano), který ale neprostřelil gólmana Kokeho.
23'
Je tu první roh v zápase pro Vallecano, hosté rozehrávají z levé strany... Alejandro Catena pak hlavičkuje pouze nad branku Levante.
22'
Stole Dimitrievski (Vallecano) vykopává daleko od své branky, míč vybojovali jeho spoluhráči.
21'
Pablo Martínez (Levante) jakoby nevěděl, co s míčem, tak ze střední vzdálenosti vypálil, ale hodně nepovedeně, míč letí mimo.
19'
Roger Martí (Levante) prováhal okamžik k zakončení, měl na pravé straně dost volného prostoru, ale byl pomalý a navíc ho vracející se Alejandro Catena obral o míč.
18'
A celou akci zazdil špatnou přihrávkou z levé strany Jorge Miramón (Levante).
17'
Levante na polovině Raya, míč se dostává do vápna, tam je hned osm bránících hráčů Vallecana.
15'
Žlutou kartu dostává Pablo Martínez (Levante UD).
15'
Martin Merquelanz (Vallecano) opouští hřiště v doprovodu lékaře a v slzách, rozhodně si nepředstavoval, že zápas pro něj skončí ještě dříve, než po první čtvrthodině.
14'
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Martin Merquelanz, přichází Isi Palazón.
14'
Pouze nad branku zamířil z levé strany Carlos Clerc (Levante), takže následuje odkop od branky.
13'
Hra přerušena, Martin Merquelanz (Vallecano) musí být, po ubráněném rohovém kopu, ošetřován u vlastní branky... a pozor, vypadá to, že pro něho dnešní zápas skončil!
12'
Pablo Martínez (Levante) se dostal do zakončení, branku přestřelil a navíc poté byl odpískán ofsajd, takže vzrušení na tribunách zbytečné.
11'
Tentokrát již domácí vybojovali roh, takže v 11. minutě budeme svědky vůbec prvního rohového kopu v zápase.
10'
Každopádně defenziva Levante si musí dát pozor na podobné nedorazy, nechat takhle volného protihráče před vlastní brankou, to by se nemuselo vyplatit.
9'
Ale jako první se do zakončení dostávají hosté, Álvaro García odcentroval z levé strany a ve vápně byl zcela volný Randy Nteka, který však hlavičkoval pouze nad branku.
8'
Koke (Levante) vykopává od své branky, míč za půlící čárou získává Jorge Miramón a domácí tak mohou zaútočit.
7'
Santi Comesaña (Vallecano) se neprosadil na pravém křídle, kde ho dál nepustil bránící José Campaña.
6'
Gonzalo Melero (Levante) ztrácí míč, následnou akci Raya zastavil faul domácích u půlící čáry.
5'
Vallecano v úvodu zápasu výrazně pasivnější, než domácí.
4'
Levante v útoku, Jorge Miramón přesouvá hru na levou stranu, kde se domácí snaží něco vymyslet.
3'
Tak nikoliv, vypadalo to, že míč se odrazil od rukavic gólmana Vallecana, ale sudí nařídil odkop od branky Raya.
2'
Hned v úvodu zápasu budeme sledovat rohový kop pro Levante, po akci Moralese.
1'
Utkání za malý okamžik začne.

Levante UD: Koke – Miramón, Vezo, Rober, C. Clerc – Martínez, Melero, Campaña – Cantero, Martí, Morales.
Náhradníci: Cárdenas – Son, Coke, N. Vukčević, Pepelu, Postigo, Franquesa, Goméz, Malsa, Radoja.

Rayo Vallecano: Dimitrievski – Balliu, Saveljich, Catena, García – Ciss, Comesaña – Merquelanz, Trejo, Á. García – Nteka.
Náhradníci: L. Zidane – Mario Suárez, Bébé, Palazón, Guardiola, Pozo, Martín, Unai López, Valentín, Kévin Rodrígues, Hernández, Maraš.

Rozhodčí: J. Alberola – Sobrino, I. Hernández.
Utkání provede jako hlavní sudí Javier Alberola, kterému budou na čarách asistovat Teodoro Sobrino a Iván Hernández. Čtvrtým rozhodčím bude Antonio Alberola.
RAYO VALLECANO
Staronový prvoligový nováček nerozehrál tento ročník vůbec špatně. Po dvou prohrách (očekávaných) na hřištích soupeřů (v Seville v 1. kole 0:3 a ve 2. kole 0:1 na hřišti Realu Sociedad) si Vallecano spravilo chuť v prvním domácím utkání s Granadou. Soupeře, který předtím ve dvou prvních kolech sezóny neprohrál, smetlo Vallecano suverénně 4:0 a byl to zápas, v němž domácí jasně dominovali. Přinesou si herní pohodu i do duelu v Levante?
LEVANTE UD
Levante tak, jak zakončilo minulý ligový ročník, tak zahájilo i aktuální sezónu. Střídají se porážky s remízami, na výhru se v Levante ale stále čeká. To čekání je již od 10. dubna, kdy naposledy Levante vyhrálo (1:0 na hřišti Eibaru). Od té doby v dalších osmi ligových kolech minulého ligového ročníku a i třech úvodních kolech této sezóny nevyhrálo. Po dvou remízách v prvních dvou kolech přišla těsná porážka 0:1 na hřišti Realu Sociedad.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání španělské LaLigy, v němž se v utkání 4. kola utká LEVANTE UD s RAYO VALLECANEM.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.