La Liga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valencia : Bilbao - 25. září 2021   16:15

Valencia
90+5' André (Guedes)
1:1
(0:0)
Bilbao
69' I. Martínez  (Berenguer)
Valencia
Cillessen – Foulquier, Paulista (C), Alderete, Lato (71. J. Vázquez) – Musah (83. Jason), Guillamón, Wass (84. M. Vallejo), Duro (71. André) – M. Gómez, Guedes.
Doménech, Mamardašvili – Costa, Diakhaby, Jason, Koindredi, André, Mosquera, Račić, M. Vallejo, J. Vázquez.
Alejandro Hernandez
Estadio de Mestalla (Valencia)
Bilbao
Simón – Lekue, Vivian, I. Martínez, Balenziaga (53. de Marcos) – Berenguer, Dani García, Vencedor, Muniain (C) (56. N. Williams) – Raúl García (80. Serrano), I. Williams (79. Vesga).
Ezkieta – Capa, de Marcos, Morcillo, Núñez, Petxa, Serrano, Vesga, N. Williams, Zarraga.

Děkuji všem za pozornost. Od 18:30 budeme pokračovat u zápasu Sevilla – Espanyol Barcelona.
90+8'
90+8'
Žlutou kartu dostává Manu Vallejo (Valencia CF).
90+7'
Druhá půle je oproti první půli více fotbalovější.
90+7'
U míče Vesga, který centroval na jednoho z útočníků svého týmu a ten odhlavičkoval míč na bránu soupeře a Cilessen skvělým zákrokem vykryl tuto hlavičku.
90+5'
Valencia právě vstřelila branku!
Autorem branky je MARCOS ANDRÉ.
90+4'
Vallejo zabojoval o míč, následně jej nahrál, ale bohužel nenašel spoluhráče.
90+4'
Daniho Garciu trápí křeče. Bude muset dohrát zápas, neboť trenér nemůže již střídat.
90+3'
Jeden z hráčů Bilbaa zůstává na zemi a rozhodčí volá zdravotníky.
90+3'
Hráči Valencie polapali druhý dech a snaží se něco vymyslet.
90+2'
Dlouhý nákop jednoho ze středopolařů Bilbaa nenašel spoluhráče.
90+2'
Žlutou kartu dostává Jason (Valencia CF).
90+1'
Cilessen rozehrál míč do středu hřiště, ale Bilbao vystihlo míč.
90+1'
Ve Valencii začalo právě pršet.
90+1'
Rozhodčí nastavuje sedm minut navíc!
90'
Na zemí zůstal García, ale spoluhráč mu pomohl na nohy. V takovém soubojovém fotbale jsou všichni unavení.
89'
N. Williams dělal na hraně soupeřového vápna přešlapovačky, ale lacině odevzdal míč protihráči.
89'
Foulquier rozehrává aut na své polovině a žene se dopředu.
88'
Valencia opět tahá míč po křídle a přenáší míč na druhou stranu, ale viditelně jim chybí jeden hráč, který se může přidat do kombinace.
87'
Je jasné, že hosté jsou na koni. Svým presinkem dávají docela zabrat domácím.
87'
Míč se dostal k Berengeurovi, ale ten odehrál míč dozadu, protože neměl kam nahrát.
86'
U míče je opět Paulista, který centruje míč na křídlo hřiště. Vazquez vypadal velice nervózně a z první dával do náběhu, ovšem nikdo si nenabíhal.
86'
Hráči Valencie nejspíš vzdali boj o srovnání zápasu a vyčkávají na dlouhý centr.
85'
Valencia rozehrála roh, ale neúspěšně.
84'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Daniel Wass, přichází Manu Vallejo.
84'
Hra vypadá velice utahaně, Bilbao natahuje čas, aby udrželo takovýto příznivý stav.
83'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Yunus Musah, přichází Jason.
82'
Trable netopýrů pokračují. Po druhé žluté kartě odchází ze hřiště Gómez, když nedovoleně dohrál Berenguiera.
81'
Serrano mohl rozjet zajímavou útočnou situaci v přečíslení, ale míč napálil dopředu a míč na kopačky dostal CIlessen.
80'
Hráči Valencie reklamují hru rukou jednoho z hráčů Bilbaa v pokutovém území, ale VAR neviděl v této situaci žádný problém a hra tak pokračuje.
80'
Athletic Bilbao se snaží natahovat čas, chtějí si udržet tento příznivý stav.
80'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Raúl García, přichází Nico Serrano.
79'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Iñaki Williams, přichází Mikel Vesga.
79'
Berenguer vidí žlutou kartu za zdržování hry.
78'
Paulista pozdě dostoupil I. Williamse a rozhodčí tak píská faul.
77'
Valencia se snažila o postupný útok po levém křídle, ale nebyla úspěšná. Míč končí v Simónových rukavicích.
77'
Rozhodčí ukončil občerstvovací přestávku a pokračuje se ve hře. Míč na kopačkách má Cilessen, který rozehrává na druhou polovinu hřiště.
Athletico Bilbao je tím více faulujícím týmem. Bylo mu odpískáno 13 faulů, zatímco Valencii pouze 9.
75'
Rozhodčí pozastavuje hru a nařizuje občerstvovací přestávku.
74'
U míče stále Guillamón, ale byl faulován.
74'
Foulquier nacentroval míč na zadní tyč, ale nikdo tam nebyl. Nicméně míč zůstává ve hře.
73'
Guedes se dostal do palebné pozice po rozehraném autu, ale míč mu nesedl tak, jak by měl a vystřelil neefektivně po zemi na Simóna.
72'
Paulista rozehrává míč po faulu.
71'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Toni Lato, přichází Jesus Vázquez.
71'
Hra Athletica Bilbaa po vstřeleném gólu výrazně ožila. Lze vidět, že chtějí přidat alespoň ještě jeden.
71'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Hugo Duro, přichází Marcos André.
69'
Bilbao právě vstřelilo branku!
Autorem branky je IÑIGO MARTÍNEZ.
69'
Bilbao rozehrává roh.
68'
I. Williams se tlačil mezi dvěma obránci po přízemním pasu, ale Paulista jej opět zkušeně odzbrojil.
68'
Hra pokračuje, ale po prvním odpískání hlavního arbitra se bude nejspíše střídat na straně Valencie.
67'
Foulquier přiběhl ke svému trenérovi a radí se s ním o taktice.
67'
Duro zůstává na hrací ploše a rozhodčí volá zdravotníky.
66'
I. Williams po krásném pasu za obranu si zpracoval míč na hrudník, ale Paulista zkušeně Williamse pokryl a odkopem ve vzduchu poslal míč do bezpečí.
65'
Nepřesnost hráčů Valencie momentálně nabíjí na brejk hráčů Bilbaa.
64'
Nico Williams pálil z úhlu na bránu, ale Nizozemec Cilessen míč zkušeně vychytal do svých rukavic.
64'
Na druhé straně je Raul Garcia, který přenáší míč do středu hřiště na Vencedora, který byl pokryt Musahem.
63'
Věkový rozdíl mezi dvěma bratry – Nicem Williamsem a Iňakim Williamsem je 8 let!
63'
Výborný pas od Williamse, který přenášel míč na svého bratra, ovšem ten míč nevybojoval.
62'
Nepřesné zakončení od Guillamóna, který poslal míč do hlediště.
62'
Fanoušci zběsile skandují přes celý stadion „Valencia, Valencia.“
61'
U míče Raul Garcia, který stále bojuje, ale přichází o míč.
61'
Guedes neměl klid na přenesení hry, přichází tak o míč.
61'
Do útoku se hrne Guedes.
60'
Berenguer se neprotlačil přes Foulquiera, rozhodčí pozastavuje hru.
59'
U míče Wass, který posouvá na Guedese. Guedes ťuknul míč na Gomeze, který posunul míč na Wasse a ten vypálil míč. Simón jej zkušeně chytl.
58'
Williams se hrne po křídle do útoku, centruje míč do ohně, ale nenašel žádného spoluhráče. Míč má tak Valencia.
57'
Autor rohu nenašel žádného adresáta, když překopl celé vápno hřiště. K autu se staví jeden z obránců Valencie.
57'
56'
Muniaín střídá Williamse, který tak potká svého bratra Iňakiho na hřišti.
55'
Na zemi leží Garcia, kterého v souboji o míč dojel jeden z hráčů Valencie.
55'
Musah si vyčkával na přihrávku na pravém křídle, míč inkasoval, ale nic kloudného nevymyslel.
54'
Guedes centroval na přední tyč, míč byl prodloužen, ale u zadní tyče nikdo nebyl.
53'
Musah odcentroval míč do vápna. Míč byl odražen a Wass z první vystřelil k levé tyči brankáře Simóna, jenž míč vyškrábl konečky prstů. Guedes rozehrává roh.
53'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Mikel Balenziaga, přichází Óscar de Marcos.
52'
Duro skvělým sprintem vypracoval míč pro své spoluhráče a pokračoval v běhu, ale Lekue si jej pohlídal.
51'
Balenziaga rozehrává dlouhý aut do vápna soupeře, ale míč byl vystižen a míč tak mají hráči Valencie.
50'
Bilbao postupuje do útoku, míč se dostal k Williamsovi na křídlo, ten odcentroval ale nenašel žádného spoluhráče.
50'
Rozhodčí pozastavuje hru po faulu na hráče Bilbaa.
49'
Musah se vydal po pravé straně hřišti do útoku, odcentroval dlouhý míč do šestnáctky soupeře, ale nenašel adresáta. Aut rozehrává Bilbao.
49'
Žlutou kartu dostává Dani García (Athletic Bilbao).
48'
Míč se dostal k Simónovi, který rychle po zemi rozehrává na Foulquiera.
48'
Míč se stále pohybuje ve vzduchu a hráči podstupují hlavičkovým soubojům.
47'
Míč rozehrál jeden z obránců Bilbaa, ale míč byl vystižen jedním ze středopolařů Valencie.
47'
Žlutou kartu dostává Hugo Guillamón (Valencia CF).
46'
Hráč Valencie je ošetřován zdravotníky svého klubu.
46'
Hned po rozehrání míče se střetli dva hráči v hlavičkovém souboji a leží na zemi.
46'
Věřme, že druhý poločas bude spíše fotbalovější, jak soubojový.
Hráči nastupují z tunelu na hřiště a za malou chvíli začne druhý poločas.
45+6'
45+5'
Rozhodčí stále nechávají pokračovat hru, neboť je Valencia v útoku.
45+4'
Wass rozehrál roh na hlavu Muniaína, ale ten dal do hlavičky moc velkou razanci a přestřelil bránu.
45+4'
Hosté navazují na sympaticky rozehraný aut a kopají roh.
45+3'
Míč ze středového kruhu rozehrává obránce Bilbaa.
45+3'
Žlutou kartu dostává Maxi Gómez (Valencia CF).
45+3'
Na zemi leží Gomez po souboji, když nepříjemně došlápl a pravděpodobně si poranil koleno.
45+2'
Berenguer přichází o míč, ale tato ztráta nějak neohrozila brankáře.
45+1'
Na zemi leží Vivian po souboji s jedním z obránců Valencie, dostal loktem do zad.
45+1'
Rozhodčí nastavuje 5 minut!
45'
Rozhodčí drží trend zápasu na nízké laťce a nechce rozdávat karty, byť zápas může občas připomínat bojiště.
44'
Muniaín rozehrál přímý kop, ovšem nenašel správného hráče, který by mohl tečovat míč a Cilessen jej chytl do koše.
44'
Lato fauloval Berenguera a tím pádem má Bilbao možnost zaútočit na bránu soupeře z přímého kopu.
43'
Vencedor mohl střílet z první, ale svou nerozvážností zazdil vypracovaný útok!
43'
Míč má na nohou Bilbao.
42'
Tím, kdo míč zblokoval, byl Wass.
42'
Williams se po rohu dostal do palebné pozice, ale jeden z protihráčů mu skočil do střely a ránu tak zblokoval.
42'
Roh rozehrává Bilbao.
40'
Williams se dostal svým rychlým sprintem do vápna soupeře, ale nenašel spoluhráče, kterému by mohl nahrát do palebné pozice. Míč tak končí zpátky u hráčů Valencie.
39'
Tlak Bilbaa se vyplatil a jeden z hráčů získal míč. Garcia si nabíhal za obranu, jelikož na něj směřoval míč, ale podle rozhodnutí rozhodčího stál v ofsajdu.
39'
Míč z rohu rozehrává Valencie.
38'
Garcia se zvedl a pokračuje ve hře, vše se zdá být v pořádku.
38'
Garcia je ošetřován zdravotníky.
37'
Na zemi zůstává ležet Garcia, který inkasoval ránu do břicha.
37'
Guedes vystihl nahrávku soupeře, okradl je o míč a žene si to dopředu. Svým centrem hledá Gomeze, který míč nezastihl. Míč se dostal k Durovi, ale ani ten toho moc neudělal.
36'
Vše se zdá být v pořádku, míč má na kopačkách Bilbao.
36'
Berenguer zůstává ležet na zemi, střetl se v souboji rameno na rameno s Latem.
35'
10 minut do konce prvního poločasu. Už teď je známé, že bude pár minut navíc nastaveno díky občerstvovací přestávce.
34'
Hráči Athletica si kvalitním presinkem vypracovali míč. Musah se vydal vybojovat míč zpátky a fauloval Balenziagu, který kolenem narazil do stojné nohy zezadu.
34'
Míč mají na kopačkách stále hráči Valencie.
33'
Míč se bude rozehrávat z kopaček brankáře Simóna.
32'
Rozhodčí ukončuje občerstvovací přestávku.
Domácí tým vede na střely 6:4.
31'
Na stadionu Valencie je nyní 28°C. Hlavní arbitr pozastavil hru, aby se fotbalisté mohli jít napít.
31'
Guedes rozehrál přímý kop, našel adresáta, ale ten hlavičkoval nad bránu.
30'
Po faulu Balenziagy na jednoho z křídelníků Valencie se bude rozehrávat přímý kop.
29'
Lato si fintou obešel soupeře, následně odcentroval míč do šestnáctky soupeře, ale nenašel adresáta.
29'
Bilbao se snažilo rozjet akci středem hřiště, ovšem Garcia nedosáhl nohou na míč a lacině tak odevzdal míč soupeři.
28'
Latův centr prošel do vápna soupeře, ale Simón jej zkušeně chytl do koše.
28'
Lato rozehrává aut po souboji Garcii.
27'
Muniaín přihrál prudký míč na Garciu a ten z první vystřelil vedle brány Cilessena. Cilessen bude rozehrávat míč od brány.
26'
Krásný Wassův míč za obranu na Guedese, ale ten se k míči nedostal, jelikož se střetl s jedním z obránců soupeře.
26'
Guedes se snažil dostat do palebné pozice, ale Vencedor mu zblokoval střelu, každopádně Valencia má stále míč na kopačkách.
25'
Domácí stále vyčkávají ve středu hřiště a nahrávají si míč.
25'
U míče Lato, který kombinuje s jedním ze svých obránců.
24'
Lato přenesl míč na Guedese, který stál na druhé straně hřiště. Guedes odcentroval na Gomeze, ale míč byl tečován a skoro zapadl do brány tečí soupeře.
23'
Ze země se zvedá Gomez, byl udeřen do hlavy.
22'
Míč rozehrál Cilessen. Jeden z hráčů Valencie po souboji leží na zemi.
22'
Williams si nabíhal do skvělé šance, ale stál v ofsajdu.
21'
U míč je stále Muniaín. V souboji s jedním obráncem soupeře ale fauloval.
21'
Iňaki Williams se dostal do pozice, z které vstřelil gól. Ovšem stál v ofsajdové pozici, tudíž gól neplatí.
19'
Míč bude od brány odkopávat Simón.
18'
Roh nepředstavoval žádné nebezpečí pro Bilbao, ale i tak má na kopačkách míč Valencie.
17'
Guillamón vystřelil z poza vápna, ale jeden z obránců soupeře střelu zblokoval. Bude se kopat roh.
17'
Guedes se hrne dopředu.
17'
Cilessen odkopl míč na Dura, ale ten toho moc nevymyslel. Míč má v rukou Simón.
16'
Míč se dostal k Paulistovi. Paulista nahrál míč Cilessenovi.
15'
U míče je stále Bilbao.
15'
García měl před sebou několik spoluhráčů, ale nepovedlo se mu nahrát tak, jak by chtěl.
15'
Bilbao jde do obrovského přečíslení.
14'
Musah se dostal do střelecké pozice, kdy střílel na bližší tyč, ale Simón jej zkušeně vychytal.
13'
Aut rozehrává Lekue.
12'
Míč se dostal k Williamsovi, který nahrával na Garcíovi do běhu, ale míč do sítě, bohužel, neprocpal.
12'
Míč mají na kopačkách hosté a pokračují v útoku.
12'
Odražený míč se dostal na Wasse, který centroval do ohně, ale míč neprocpal do brány soupeře.
11'
Guedes z přímého kopu neprotlačil míč na Simóna a vhazuje tak aut.
11'
Jeden z hráčů Valencie obral o míč útočníky Bilbaa a Guedes se hrnul do útoku. Následně byl faulován a rozehrává přímý kop na bránu Simóna.
10'
Lekue odcentroval míč za obranu na druhou stranu hřiště, ale míč byl dlouhý.
9'
Lehká teč Dura a aut vhazují hráči Bilbaa.
8'
Míč byl rozehrán na kapitána Muiaína, ale neměl žádného spoluhráče pro nahrávku a míč putuje na obránce.
7'
Rozhodčí pozastavuje hru, Guillamón zahrál rukou.
7'
Míč mají na noze hráči Valencie a vyčkávají na správný moment k založení útočné akce.
6'
Opět Williams v útoku, dává dlouhý míč za obranu, ale brankář Cilessen vystihl nahrávku.
5'
Williams během na křídlo hřiště vypracoval šanci pro spoluhráče, ale míč nezapadl mezi zadní tyč. Stav je stále 0:0.
5'
Dani Garcia fauloval jednoho ze soupeřů, rozhodčí pozastavil hru.
1'
Již za 5 minut začíná toto klání!
V rámci 7. kola španělské La Ligy se utkají mezi sebou Valencia CF s baskickým celkem Athleticem Bilbao.

Valencia CF
Valencia se nyní nachází na páté příčce tabulky s 10 body a pozitivním skóre 11:7. Hráči Valencie v posledním zápase vycestovali do Sevilly, kde jí podlehli 3:1 a jediným střelcem se stal Hugo Duro.
Valencia dokázala za posledních 5 zápasů získat pouze 7 bodů a má dvě prohry za sebou (Sevilla, Real Madrid).

Athletic Bilbao
Bilbao okupuje 9. místo tabulky s 9 body a skóre 5:3. Poslední zápas hrálo Bilbao na domácím stadionu proti Rayu Vallecanu a nedokázali vyhrát, prohráli 1:2. Hráči Bilbaa nedokázali vstřelit ani jeden gól, neboť jediná branka, která padla na straně Bilbaa byl Cissův vlastní gól. Bilbao je o něco úspěšnější v posledních pěti zápasech, jelikož zvládlo zapsat do tabulky 8 bodů. Za dva zápasy má pouze jednu prohru (Rayo Vallecano) a jednu remízu (Atlético Madrid).

Vzájemné zápasy
Oba týmy se naposledy potkaly 7.2.2021 v 22. kole La Ligy minulého ročníku, když remizovali 1:1. Poté se střetli tváří tvář ještě v rámci 13. kola minulého ročníky La Ligy, když opět remizovali a v utkání padly čtyři góly a stav byl po 90 minutách 2:2. Uvidíme i dnes remízu, nebo bude Valencia úspěšnější?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.