La Liga - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vallecano : Elche  - 17. října 2021   14:00

Vallecano
27' Hernández (Comesaña) • 66' Nteka (Trejo)
2:1
(1:1)
Elche
15' Boyé
Vallecano
Dimitrievski – Hernández (75. Kévin Rodrígues), Saveljich (84. Maraš), Catena, F. García – Palazón, Valentín, Comesaña (84. Pozo), Á. García – Trejo (C) (74. Unai López) – Guardiola (63. Nteka).
Elche
Casilla – Palacios, Verdú (C), Bigas, Josema (79. Mojica) – Piatti (65. Lucas Pérez), Mascarell, Gumbau (65. Josan), Fidel (80. Carrillo) – Benedetto (65. Guti), Boyé.

Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:2. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 16:11.
Je konec! Rayo Vallecano poráží Elche 2:1. Domácí celek sice vstoupil do utkání dobře, ale po čtvrtihodině hry se prosadil Lucas Boyé. Na jeho zásah navázal ve 27. minutě Mario Hernández. Po změně stran byl domácí celek aktivnější, ale do vedení se dostal až v 65. minutě zásahem střídajícího Nteky. Vallecano už si ve zbytku souboje vedení pohlídalo.
90+8'
90+7'
Hosté zahrávali prakticky poslední standardní situaci dnešního souboje. Nákop přiletěl na hranici velkého vápna, kde kralovala defenziva Vallecana.
90+6'
Domácí fanoušci si závěr dnešního souboje užívají. Jejich oblíbenci totiž nadále hrají velmi dobře a soupeře prakticky nepouští do šancí.
90+4'
Hosté opět kombinují jen na vlastní polovině, což jim v tuto chvíli rozhodně nestačí. Domácí navíc napadají hodně vysoko.
90+3'
Hostující brankář zrychlil akci hostujícího celku, nicméně Elche se vysokými nákopy zatím nedostává do tlaku. Vallecano brání v deseti lidech.
90+2'
Žlutou kartu dostává Álvaro García (Rayo Vallecano).
90+1'
Nastavuje se sedm minut!
90'
Hostům se vůbec nedaří při přechodu do útoku. Další přihrávka směřovala na levou stranu, ale tam pečlivě hlídkoval důrazný Rodrigues.
89'
Carrillo vhazoval na pravé straně hrací plochy. Jeho pobídka ale nenašla nikoho v tmavém dresu Elche. Domácí v závěru skvěle napadají a nepouští soupeře do tlaku.
88'
Vallecano se usadilo na polovině soupeře, kde domácí sbírají cenné sekundy k dobru. Nikdo v tmavém dresu Elche rozehrávku Vallecana neatakuje.
87'
Nteka si splnil také své defenzivní povinnosti. Autor dosud rozdílové branky se vrátil na polovinu hřiště a hlavou přizvedl míč do bezpečí.
86'
Domácí se znovu tlačili vpřed po pravém křídle, jenže centr do pokutového území nenašel nikoho v dresu Vallecana.
85'
Raúl Guti napadal rozehrávku Vallecana na jeho polovině. Zadáci domácího celku si na něj dali pozor a jednoduše míč odkopli vpřed.
84'
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Esteban Saveljich, přichází Nikola Maraš.
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Santi Comesaña, přichází José Angel Pozo.
84'
Esteban Saveljich zůstává po jednom ze soubojů ležet na trávníku a drží se za kotník. Uvidíme, zda bude schopen dnešní duel dohrát do konce.
83'
Lucas Boyé se na pravé straně dostal k odraženému míči, jenže trestuhodně podcenil zpracování a balón mu uskočil do autu.
82'
Žlutou kartu dostává Unai López (Rayo Vallecano).
81'
Střídající Mojica se krátce po svém příchodu na trávník dostal do zakončení, ale technickou střelou poslal míč vedle zadní tyčky.
80'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Fidel, přichází Guido Carrillo.
79'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Josema, přichází Johan Mojica.
79'
Stopeři Elche už se nastěhovali na polovině soupeře, nicméně jejich kombinace skončila nepřesným nákopem na levé křídlo.
78'
Stole Dimitrievski vyrazil ven z branky a před napadajícím soupeřem míč raději odkopl do zámezí. Vhazovat bude hostující Elche.
77'
Domácí brankář měl velké problémy s centrem z levé strany a musel míč raději boxovat. Odražený míč poté odkopl do bezpečí Mascarell.
76'
Domácí Vallecano zahrávalo přímý kop v blízkosti pokutového území soupeře. Nadýchaný centr ale obránce Verdú bez problémů odehrál do bezpečí.
75'
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Mario Hernández, přichází Kévin Rodrígues.
74'
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Óscar Trejo, přichází Unai López.
73'
Hra je přerušena! Jeden z domácích hráčů schytal nepříjemný zásah loktem do obličeje a zůstává ležet na trávníku. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
72'
Isi Palazón je v posledních minutách hodně vidět. Domácí fotbalista na polovině hřiště sklepl míč mimo hrací plochu. Vhazovat bude Elche.
71'
Josan napadal rozehrávku Vallecana na jeho polovině. Isi Palazón si před ním ale dobře pokryl míč tělem a nenechal se od něj odstavit.
70'
Do konce dnešního souboje zbývá posledních dvacet minut a domácí celek si s přehledem hlídá své těsné vedení.
69'
Aktivní Randy Nteka spěchal za další přihrávkou na levou stranu, ale vracející se obránce Bigas před ním odkopl míč na tribunu. Vallecano bude vhazovat.
68'
Domácí brankář nyní uklidňuje rozehrávku soupeře na vlastní polovině. Na stadionu teď panuje opravdu parádní atmosféra, o kterou se starají domácí fandové.
66'
Vallecano právě vstřelilo branku!
Domácí celek se dostává do vedení! Kouč Vallecana může být spokojený se střídáním! RANDY NTEKA totiž prošel s míčem do blízkosti velkého vápna a technickou střelou poslal míč do sítě!
65'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Darío Benedetto, přichází Raúl Guti.
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Gerard Gumbau, přichází Josan.
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Pablo Piatti, přichází Lucas Pérez.
64'
Catena rozjel akci z vlastní poloviny. Stoper domácího celku poslal přihrávku na pravou stranu, kde však neměl nikoho v bílém dresu.
63'
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Sergi Guardiola, přichází Randy Nteka.
63'
Alejandro Catena se dostal do pokutového území, jenže v klíčovou chvíli si míč předkopl daleko před sebe a už nedokázal zakončit.
62'
Trejo prošel po křídle na hranici velkého vápna, odkud odcentroval do pokutového území, ale trefil jen prostor, kde stál Verdú.
61'
Valentin vybojoval míč na polovině hrací plochy, nicméně hlavičkou na levou stranu sklepl míč na jednoho z hráčů v černém dresu Elche.
60'
Je za námi hodina hry a zatím nadále sledujeme dramatickou podívanou. Domácí Vallecano je o něco aktivnější, ale do zakončení se nedostává.
59'
Hra je přerušena! Domácí brankář zůstává po předchozím souboji ležet na trávníku a potřebuje ošetření. Podle všeho ale bude schopen pokračovat.
58'
Domácí brankář Stole Dimitrievski nekompromisně vyrazil ven z branky a schoval míč do rukavic. Brankář domácího celku byl podle rozhodčího faulován.
57'
Sergi Guardiola poslal přihrávku na levou stranu, odkud centroval Óscar Trejo, jehož nadýchaný centr přiletěl do míst, kde stál připravený brankář.
56'
Alejandro Catena si naběhl na parádní centr z levé strany a hlavičkoval ze značky pokutového kopu. Jeho pokus skončil v rukavicích brankáře.
55'
Sergi Guardiola se dostal s míčem u nohy na hranici velkého vápna, nicméně jeho dělovka levačkou skončila vysoko nad břevnem.
53'
Další akce domácího Vallecana skončila nepřesným centrem z levé strany. Nikdo v bílém dresu domácího celku zakončit nedokázal.
52'
Úvod druhého poločasu je zatím hodně opatrný. Óscar Trejo se dral vpřed středem hřiště, jenže neustál souboj s obráncem.
51'
Fran García na levé straně vybojoval odražený míč, nicméně jeho akce skončila nedovoleným zákrokem. Rozehrávat bude hostující Elche.
50'
García se po levém křídle hnal na polovinu soupeře, ale jeho akce neměla dlouhého trvání. Elche brání v pevném bloku.
49'
Fran García spěchal po levém křídle do blízkosti velkého vápna, ale jeho centr skončil v rukavicích hostujícího brankáře Casilly.
48'
Stole Dimitrievski si dal pozor na centr z levé strany hrací plochy, vyrazil ven z branky a schoval míč do rukavic. Následným výhozem míč poslal do autu.
47'
Hosté se hned v úvodu druhého poločasu vydali do útoku po pravém křídle. Centr pravou nohou skončil v rukavicích připraveného brankáře.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali zajímavou podívanou. Domácí celek sice vstoupil do utkání dobře, ale po čtvrtihodině hry se prosadil Lucas Boyé. Na jeho zásah navázal ve 27. minutě Mario Hernández. Do kabin se proto odchází za stavu 1:1.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Fran García se na levé straně uvolnil kolem obránce, nicméně další zadák mu vystavil čistým zákrokem stopku.
44'
Lucas Boyé sklepl míč na hranici velkého vápna, kam spěchal hráč v černém dresu, ale Benedetto balón neudržel na kopačkách hostů.
43'
Esteban Saveljich poslal přihrávku na levou stranu, kde byl Piatti, nicméně jeho nákop za obranu skončil v rukavicích brankáře.
41'
Álvaro García se hnal po levém křídle na hranici velkého vápna, kde nedokázal obejít Mascarella. Obrana Elche zatím hraje pozorně.
40'
Gerard Gumbau poslal přihrávku na hranici velkého vápna, nicméně hostující Benedetto si míč nedokázal dobře zpracovat.
39'
Ani další výpad Vallecana neskončil adresným centrem do pokutového území. Dobíhající Guardiola na padající centr o kousek nedosáhl.
38'
Sergi Guardiola napadal rozehrávku soupeře u rohového praporku. Domácí útočník míč před Palaciosem sklepl jen do zámezí.
37'
Lucas Boyé si naběhl na hranici velkého vápna, nicméně obránce Santi Comesaña přihrávku vystihl a odehrál míč do bezpečí.
36'
Do zakončení se v pokutovém území dostal útočník Guardiola, který zkoušel zakončení z voleje, ale jeho pokus skončil na bloku prvního obránce.
35'
Stole Dimitrievski se ujal rozehrávky domácího celku. Jeho nákop přiletěl na pravou stranu, kde neměl nikoho v bílém dresu Vallecana.
34'
Fidel vhazoval na levé straně. Jeho pobídka směřovala na Mascarella, který si míč dobře pokryl a rozehrál na pravou stranu hrací plochy.
32'
Álvaro García se hnal s míčem vpřed po levé straně. Jeho průnik skončil u prvního obránce. Oba týmy v posledních minutách hodně přitvrdily.
31'
Hostující Elche zahrávalo rohový kop. Povedený centr se stáčel přímo do branky, nicméně obránce v bílém dresu míč odhlavičkoval do bezpečí.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme vyrovnané utkání. Oba týmy se snaží hrát ofenzivně, což pomáhá kvalitě fotbalu.
29'
Domácí celek po vstřelení vyrovnávací branky pokračuje ve své aktivitě. Další akci Vallecana zastavil Gerard Gumbau jen za cenu žluté karty.
27'
Je vyrovnáno! Domácí celek dokázal rychle odpovědět! Na parádní centr do pokutového území si z pravé strany zaběhl MARIO HERNÁNDEZ, který hlavou uklidil míč k zadní tyči!
27'
Benedetto se hnal za přihrávkou na polovinu domácího celku, nicméně v souboji s obráncem si pomohl nedovoleným zákrokem. Rozehrávat bude Vallecano.
26'
Další akce domácího Vallecana končí odmávaným ofsajdem. Své postavení si tentokrát nepohlídal rozběhnutý García.
25'
Josema chtěl z levé strany nakopnout míč na polovinu soupeře. Jeho nákop skončil u prvního obránce, který míč sklepl na Valentina.
24'
Alejandro Catena si dal pozor na nákop za obranu domácího celku. Hráči Vallecana nyní brání velmi dobře, ale potřebují hrát spíše směrem do ofenzivy.
23'
Ani další standardní situace domácímu celku nepřinesla úspěch. Centr přiletěl na malé vápno, nicméně defenziva Elche byla znovu pozorná.
22'
Isi Palazón táhl akci domácího celku po levém křídle, jenže neustál souboj s obráncem a poroučel se k zemi. Vallecano bude zahrávat přímý kop.
21'
Kiko Casilla dlouho otálel s rozehrávkou z vlastního pokutového území. Jeho nákop přiletěl na levé křídlo, kde kralovali zadáci soupeře.
20'
Ani rohový kop šanci domácímu celku nepřinesl. Do zakončení se tlačil Alejandro Catena, který hlavičkoval v záklonu a daroval Casillovi snadný zákrok.
19'
Vallecano zahrávalo další přímý kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, nicméně jeho pobídka skončila sražená v zámezí. Domácí budou kopat roh.
18'
Omar Mascarell si skvěle pokryl míč na vlastní polovině, kde se následně zvedl a rozehrál na levou stranu. Jeho rozehrávka ale byla uspěchaná.
17'
Santi Comesaña se na polovině hřiště dopustil nedovoleného zákroku, kterým poslal k zemi rozběhnutého Pedra Bigase. Rozehrávat budou hosté.
15'
Elche právě vstřelilo branku!
Hostující celek ze své první šance v dnešním souboji dostává do vedení! LUCAS BOYÉ ustál souboj na hranici velkého vápna, připravil si míč na pravačku a přízemní střelou překonal brankáře!
14'
Álvaro García si na levé straně poradil se statickým obráncem a odcentroval do šestnáctky. Jeho přízemní pobídka nenašla spoluhráče.
13'
Mario Hernández si na vlastní polovině poradil v souboji s Piattim. Domácí fotbalista poté rozjel akci svého celku, ale nákopem spoluhráče nenašel.
12'
Vallecano se dostalo do blízkosti velkého vápna. Do pokutového území následně přiletěl centr na malé vápno, ale nikdo v bílém nezakončil.
11'
Óscar Trejo si troufl na zakončení ze střední vzdálenosti. Jeho rána levou nohou ale skončila vedle pravé tyčky hostující branky. Sudí ale viděl teč, bude z toho rohový kop.
10'
Isi Palazón poslal přihrávku na pravou stranu, kde nebyl nikdo v bílém dresu. Obrana hostujícího Elche ale zatím brání v kompaktním bloku.
9'
Darío Benedetto prošel po pravém křídle do blízkosti velkého vápna a odcentroval do šestnáctky. Jeho pobídku odhlavičkoval Catena mimo vápno.
7'
Vallecano vstoupilo do dnešního souboje hodně aktivně. Domácí celek se dral do útoku po levém křídle, ale nikdo v bílém dresu nakonec neodcentroval.
6'
Helibelton Palacios sprintoval za nákopem na levé křídlo, ale domácí stoper Alejandro Catena si jeho pohyb pohlídal a zahrál malou domů.
5'
Gerard Gumbau vybojoval míč na pravé straně hrací plochy, odcentroval do pokutového území, nicméně jeho pobídka skončila v rukavicích brankáře.
4'
Do pokutového území přiletěl hodně prudký centr z levé strany hrací plochy. Nikdo z obránců hostujícího Elche míč nedokázal odehrát do bezpečí.
3'
Gonzalo Verdú fauloval v souboji na polovině hřiště a nabídl domácímu Vallecanu rozehrávku přímého kopu ze zajímavé pozice.
2'
Santi Comesaña poslal nákop na pravou stranu hrací plochy, kam spěchal jeho spoluhráč. Fotbalista v bílém se ale daleko nedostal.
1'
Domácí Rayo Vallecano obstaralo výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Domácí se ihned vydali do útoku, ale jejich nákop byl příliš krátký.
1'

Rayo Vallecano: Dimitrievski – Hernández, Saveljich, Catena, F. García – Palazón, Valentín, Comesaña, Á. García – Trejo (C) – Guardiola.
Náhradníci: Morro, L. Zidane – Ciss, Bébé, Falcao, Martín, Unai López, Maraš, Nteka, Pozo, Kévin Rodrígues, Mario Suárez.

Elche CF: Casilla – Palacios, Verdú (C), Bigas, Josema – Piatti, Mascarell, Gumbau, Fidel – Benedetto, Boyé.
Náhradníci: E. Badía – Barragán, Carrillo, Guti, Marcone, Milla, Josan, Lucas Pérez, Mojica, Pastore, Morente, Roco..
Rayo Vallecano

Domácí Rayo Vallecano je na tom o něco lépe. Po osmi kolech má nováček soutěže na kontě vynikajících třináct bodů a drží se na šesté pozici ligové tabulky. Vallecano táhne posila Falcao. Daří se i Garcíovi. Oba hráči nasázeli soupeřům už tři branky. Naposledy Vallecano padlo 0:1 na půdě Osasuny.
Elche CF

Hostující Elche zatím prožívá takovou spíše průměrnou sezónu. Po somi kolech má na kontě jen devět bodů a drží čtrnáctou pozici ligové tabulky. S tímto ziskem Elche musí dávat pozor na týmy pod sebou. Hosté se zatím hodně trápí směrem vpřed, dosud soupeřům vstřelili jen pět branek. Před reprezentační přestávkou Elche porazilo 1:0 Celtu Vigo.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání La Ligy mezi Rayo Vallecano a Elche CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.