La Liga - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Cádiz - 26. října 2021   21:30

Villarreal
43' P. Torres (Parejo) • 80' Dia (Aurier) • 90+5' Danjuma (Dia)
3:3
(1:2)
Cádiz
14' Lozano  (Álex Fernández) • 45+1' Lozano  (Fali) • 52' Lozano  (Sobrino)
Villarreal
Asenjo – M. Gaspar (C) (61. Chukwueze), Mándí, P. Torres, Pedraza (74. Estupiñán) – Parejo, Iborra (62. Aurier), Trigueros (61. Coquelin) – Pino, Alcácer (74. Dia), Danjuma.
Hernández – Naranjo, Sánchez
Estadio de la Cerámica, Villarreal
12 190 diváků
Cádiz
Ledesma – Carcelén (64. Salvi), Harojan, Chust, A. Espino – Fali (71. Alarcón) – Chapela (53. Alejo), Jönsson (53. Akapo), Álex Fernández (C), Lozano (71. Andone) – Sobrino.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání sledovalo 12 190 diváků.
Držení míče: 77 % : 23 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 4:8. Fauly: 13:9.
Utkání je u konce a i když jej měli hosté výborně rozehrané, nakonec došlo na dělbu bodů. Když v 52. minutě dal Anthony Lozano svůj dnes třetí gól, s domácími to nevypadalo vůbec dobře, jenže ti to nezabalili, pustili se do útočení a v 80. minutě snížil Boulaye Dia. Poté už to byl víceméně tlak Villarrealu před vápnem a když domácí přečkali ojedinělý brejk soupeřů, tak v poslední možnou chvíli udeřili. Na pas vzduchem si naběhl Arnaut Danjuma a křížnou střelou po zemi vyrovnal na konečných 3:3! Domácí tak mohou být alespoň trochu spokojeni, pro hosty je však ztráta výhry velkým zklamáním.
90+6'
90+5'
Villarreal právě vstřelil branku!
Neskutečné, je srovnáno! Domácí bleskově přenesli hru na opačnou stranu, na prodloužený pas si naběhl ARNAUT DANJUMA, nenechal se rozhodit atakem obránců, vše ustál a křížnou střelou po zemi poslal míč do sítě – 3:3.
90+5'
Hosté v brejku, po kombinaci ve vápně šel po míči ve skluzu Salvi, jenže na míč nedosáhl.
90+4'
Tohle se nepovedlo. Samotný centr od rohového praporku hosté odhlavičkovali a Chukwueze následně svůj táhlý pas před branku přehnal a míč skončil mimo hrací plochu.
90+4'
Roh pro Villarreal.
90+3'
Estupiñánův centr hosté horkotěžko zpracovali a následně jej poslali alespoň několik metrů od vápna.
90+2'
Obrana hostů je v bloku, směrem kupředu to už skoro nejde, důležité je pro Cádiz ubránit těsný náskok.
90+1'
Vhazování pro hosty na vlastní polovině, samozřejmě je to teď ze strany Cádizu hodně pomalé.
90+1'
A zase karta pro Cádiz, za zastavení unikajícího protivníka ji dostal Varazdat Harojan.
90'
Bude se nastavovat šest minut.
89'
Ještě jedna žlutá karta na straně hostů, za faul na Estupiñána ji dostal Carlos Akapo.
88'
Ledesma měl sice problémy s vysokým míčem, přeskočit jej chtěl Torres, nakonec si však gólman Cádizu poradil a skryl pod sebou.
87'
Další závar domácích, vše ale končí ofsajdem. No a Cádiz samozřejmě s odkopem nepospíchá.
86'
Centr do vápna hostů pokryl Alejo a dokázal jej pak odkopnout k půlce.
85'
Vysoký míč do pokutového území, nejvýše se dostal gólman Ledesma a stáhl si jej do rukavic.
84'
A je tu roh pro Villarreal.
83'
Je tu další obléhání pokutového území Cádizu, domácí tým pospíchá za vyrovnáním.
82'
Cádiz rozehrál rohový kop, centr nadělal Asenjovi trochu problémů, ale nakonec si poradil a hned rozehrál směrem kupředu.
81'
Vypadá to, že nás čeká dramatický závěr...
80'
Je sníženo! Domácí předvedli kombinaci na pravé straně, po několika přihrávkách přišel centr po zemi od Auriera, ten poslal přesný pas po zemi na malé vápno a BOULAYE DIA zblízka sklepl podél Ledesmy do sítě – 2:3.
80'
Domácí v kombinaci, mají to ale k brance ještě dost daleko.
79'
Ledesma je už na nohou, navléká si i rukavice, vypadá to, že bude pokračovat. Nebo se o to alespoň pokusí.
77'
Ve vlastním malém vápně posedává gólman Ledesma a vypadá to, že bude potřebovat ošetření. Problém by pro Cádiz nastal v momentě, kdyby nemohl pokračovat, neboť všech pět střídání už hosté vyčerpali.
76'
Hosté vhazují, u míče je Akapo. Je však sudím vracen o kus směrem k půlce, sám by se totiž rád posunul blíže k vápnu.
74'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Paco Alcácer, přichází Boulaye Dia.
74'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Alfonso Pedraza, přichází Pervis Estupiñán.
73'
Na trávníku se nám trochu přitvrdilo, teď na svou kůži pocítil hostující Alejo.
71'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Fali, přichází Tomás Alarcón.
71'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Anthony Lozano, přichází Florin Andone.
71'
Lozano má po svém dlouhém sprintu problémy s křečemi a vypadá to, že za pár chvil bude střídat.
70'
Žlutou kartu za ostrý skluz na Espina dostal domácí Francis Coquelin.
69'
Lozano mohl dát svůj dnes čtvrtý gól, když se dostal do brejku a po dlouhém sprintu se pokusil prostřelit Asenja. Ten jeho ránu chytil a drží tak případné šance Villarrealu na bodový zisk!
67'
Cádiz je teď hodně zatlačen na vlastní polovinu, spousta akcí Villarrealu je ale pomalých a bez momentu překvapení.
66'
Domácí byli centimetry od snížení. Už to vypadalo, že je akce překombinovaná, ale nakonec se ke střele dostal Chukwueze a jeho technický pokus trefil břevno!
64'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Isaac Carcelén, přichází Salvi.
63'
A aby těch střídání nebylo málo, tak za chvíli provedou další změnu hosté.
62'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Vicente Iborra, přichází Serge Aurier.
61'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Francis Coquelin.
61'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Mario Gaspar, přichází Samuel Chukwueze.
60'
Následný přímý kop pojali domácí jako signál, Pino ovšem nastřelil pouze clonícího protivníka.
59'
Žlutou kartu za faul u pravé hranice pokutového území dostal hostující Iván Alejo.
58'
Na lavičce domácích se přece jen něco děje, za pár okamžiků se bude střídat a to hned třikrát!
56'
Další výpad Cádizu skončil ofsajdem, v něm se nechal nachytat Alejo.
55'
Na lavičce Villarrealu je zatím klid, trenér Emery zatím nechystá žádnou změnu.
53'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Iván Chapela, přichází Iván Alejo.
53'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Jens Jönsson, přichází Carlos Akapo.
52'
Cádiz právě vstřelil branku!
Hosté unikají do dvoubrankového náskoku. Předvedli rychlý brejk, na pravé straně si na přihrávku naběhl Sobrino, naservíroval do šestnáctky přihrávku na ANTHONYHO LOZANA a ten střelou po zemi podél gólmana zkompletoval hattrick – 1:3!
51'
Následnou standardku Ledesma bez problémů pokryl a po chvilce sám rozehrál.
51'
Kousek za šestnáctkou vystřelil pravačkou Danjuma a jeho technický pokus musel Ledesma vyškrábnout na rohový kop.
50'
Další žlutá karta, nyní na straně hostů, prohlédl si ji Anthony Lozano.
49'
Villarreal neztrácí čas a tlačí. Po náběhu do šestnáctky zakončoval Alcácer, vyběhnutý Ledesma ale jeho pokus srazil.
47'
Domácí se hned vydali do útoku a po sražené střele reklamovali ruku a penaltu. U sudího s tím ale neuspěli.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:33.
Je za námi první poločas, který přinesl opravdu zajímavý fotbal. Jako první se prosadili hosté, když už ve 14. minutě dostal prostor pro zakončení Anthony Lozano a střelou z levé strany překonal Asenja. Villarreal se pak pustil do boje o srovnání, což jim dlouho nevycházelo. Ve 34. a 35. minutě dali dokonce dva góly, ale ani jeden nebyl uznán. První pro ofsajd, druhý pro hru rukou. Domácí to ale nepoložilo a ve 43. minutě se konečně dočkali – po rohu hlavou srovnal Pau Francisco Torres. Nerozhodný stav ale nevydržel, hosté si v první nastavené minutě vzali náskok zpět po dnes druhém gólu Anthonyho Lozana. Stav je tak 1:2.
45+2'
45+2'
Ještě jedna žlutá karta na straně domácích, v pokutovém území šel velice ochotně k zemi Paco Alcácer a sudí jeho výstup ihned ocenil
45+1'
Hosté svou šanci dokonale využili. Všimli si nesoustředění obrany Villarrealu, Faliho oblouček skončil u ANTHONYHO LOZANA a ten z levé strany překonal vyběhnutého Asenja – 1:2!
45'
Rozhodčí přidá dvě minuty.
45'
Faul na Jense Jönssona, hosté si v závěru poločasu dají ještě jednu standardku.
43'
Třetí gól domácího celku už je regulérní a platí! Na rohový kop v podání Pareja si naskočil zcela volný PAU FRANCISCO TORRES a prudkou hlavičkou nedal Ledesmovi žádnou šanci. Ten se za míčem jen ohlédl a je to 1:1.
42'
Teď se brankář Ledesma srazil s jedním ze svých spoluhráčů a chvíli zůstal na zemi otřesen. Už je ale zase připraven do hry.
41'
Prudký Danjumův centr po zemi, přihrávku z levé strany ale neposlal přesně. Obrana Cádizu odkopla.
39'
Domácí teď hodně tlačí, před Ledesmu létá jeden míč za druhým. On a s ním i jeho obrana si ale ví rady.
37'
Žlutá karta na straně Cádizu, i přes protesty spoluhráčů ji dostal Fali.
35'
A další neuznaný gól pro domácí tým! Tentokrát si za obranu hostů naběhl Alcácer, šel přes brankáře, ale u toho mu míč škrtl o ruku a sudímu to neuniklo!
34'
O chvíli později dostal přihrávku za obranu Danjuma a prudkou ranou pod břevno rozvlnil síť, ale radost Villarrealu trvala pouze chvíli, neboť se mával ofsajd!
34'
Alcácer se snažil prodloužit míč na Danjumu, obrana si jej ale dokázala pohlídat.
32'
Hostující Alfonso Espino zatáhl unikajícího Pina a za nedovolený zákrok dostal žlutou kartu.
31'
Cádiz se teď nikam nežene, hlavně dobře brání vlastní polovinu. A Villarreal má docela dost práce se přes blok dostat.
30'
Centr z levé strany mířil na Alcácera, ten míč lehce lízl, ale Ledesma si na vápně poradil a míč skryl v rukavicích.
29'
Opravdu těsný ofsajd domácích, za obranu si až moc rychle nabíhal Arnaut Danjuma.
27'
Po rohu se před branku Cádizu odehrál krátký závar, v chumlu se však nikomu nepovedlo Ledesmu ohrozit.
26'
Hostující Lozano byl vpředu sám, a tak se pokusil o střelu podél obránce. Šlo to o velký kus nad branku.
24'
Je tu teď trochu hlušší pasáž zápasu, sledujeme spíše hru okolo středového kruhu.
22'
Roh se ale domácím vůbec nepovedl, naopak z toho vznikl rychlý brejk a centr na pravou stranu. Tam si na prsa zpracoval Sobrino a pak se hned pokusil o střelu. Ta mu ale byla zablokována.
21'
Z pravé strany se do vápna dostal Pino, ke střele už ale prostor nedostal a vybojoval pouze roh.
20'
Teď už ale ano, a dokonce je tu první žlutá karta utkání. Dostal ji domácí Ajsa Mándí.
19'
Zase nehrajeme, na trávníku se totiž ocitl hostující Iván Chapela. Faul se ovšem nepískal.
18'
Útočný faul domácího celku, na zemi se po jeho zákroku ocitl Varazdat Harojan.
16'
Domácí teď působí lehce zaskočeně, nyní tak musí hodně zabrat, aby to napravili.
14'
No a z protiútoku udeřili hosté. Prostor na průnik a centr dostal Fernández, poslal přihrávku na levou stranu, kde nabíhal nepokrytý ANTHONY LOZANO a ten si věděl rady. Křížnou ranou překonal Asenja a je to 0:1.
13'
První větší šance zápasu. Domácí tým unikl ofsajdové pasti, po centru z pravé strany zakončoval volný Danjuma, jenže z dobré pozice to šlo nad!
12'
Hosté zasprintovali pravou stranou, v ofsajdovém postavení se nakonec ale zjevil Sobrino a bylo po akci.
10'
Máme za sebou celkem aktivní desetiminutovku, oba celky se už několikrát předvedly, zatím ale čekáme na první střelu na branku.
9'
Domácí Pedraza střílel pro změnu z hranice vápna, míč skončil vedle. Domácí plejer pak neúspěšně reklamoval teč a roh, rozehrává se však od Ledesmovy branky.
8'
Už jsme zase byli na druhé polovině a z velké dálky to zkusil Espino. Táhlá rána skončila na boční síti Asenjovy branky.
8'
Pěkná narážečka domácích u pokutového území, k Danjumovi se ale nakonec míč nedostal.
7'
Hra se bleskově přesunula na opačnou stranu, přišel pád v pokutovém území, sudí Hernández v tom ale faul neviděl.
6'
Asenjo šel ven z velkého vápna a hlavičkou odehrál na nejbližšího obránce. Vyšlo mu to na výbornou, Villarreal už jde dopředu.
5'
Hosté tentokrát postupovali pravým křídlem, ale ani tentokrát se nedostali na dostřel Asenjovy branky.
4'
Cádiz si dal i rohový kop, centr se stáčel od branky, obrana Villarrealu míč rázně odkopla.
3'
Po levé straně potáhl akci hostující Lozano, povedlo se mu i odcentrovat, tím však celá akce skončila.
2'
Cádiz se ještě nepotkal s míčem, domácí celek kombinuje na útočné polovině.
1'
Hned v úvodu centroval z levé strany Pedraza, jeho prudký pas ale nedokázal sklepnout na branku.
1'

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar (C), Mándí, P. Torres, Pedraza – Parejo, Iborra, Trigueros – Pino, Alcácer, Danjuma.
Náhradníci: Rulli – Raba, Aurier, Dia, Coquelin, Chukwueze, Capoue, Moisés Gómez, A. Moreno, Estupiñán, Peña, Albiol.

Cádiz CF: Ledesma – Carcelén, Harojan, Chust, A. Espino – Fali – Chapela, Jönsson, Álex Fernández (C), Lozano – Sobrino.
Náhradníci: Gil – Perea, Andone, Negredo, Alarcón, Mauro López, Arzamendia, Bastida, Akapo, Cala, Alejo, Salvi.

Rozhodčí: Hernández – Naranjo, Sánchez.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Estadio de la Cerámica začne ve 21:30, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Alejandro Hernández, kterému budou na pomezí asistovat José Naranjo a Diego Sánchez.
Cádiz CF

Hosté jsou na tom ještě hůře, na 17. místě mají pouze sedm bodů a na sestupové příčky mají pouze jednobodový náskok. Mužstvo už nevyhrálo pět kol v řadě a tři poslední ani navíc nedalo branku. Minulé kolo hrál Cádiz doma proti Alavésu a po dvou gólech Joselua padl 0:2. Dnes se tak pokusí o další přerušení této nepříjemné série, nicméně na trávníku Villarrealu to nikdy nebylo jednoduché...

Villarreal CF

Domácí tým je v tuto chvíli na 13. místě tabulky se ziskem 11 bodů a výkonnostně je jako na houpačce. V součtu s Ligou mistrů jede na vlně jedné výhry a jedné porážky už celkem pět duelů. Naposledy se v rámci domácí soutěže vydal na půdu Bilbaa a neuspěl. Coquelin sice dokázal reagovat na gól Raúla Garcíi, ale v 77. minutě proměnil penaltu Muniain a domácí tak vyhráli 2:1.

Villarreal – Elche 4:1
Real Madrid – Villarreal 0:0
Villarreal – Real Betis 2:0
Villarreal – Osasuna 1:2
Bilbao – Villarreal 2:1
Dobrý večer u španělské LaLigy. Společně se podíváme na utkání 11. kola mezi týmy Villarreal CF a Cádiz CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.