La Liga - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Real Betis - 3. října 2021   18:30

Villarreal
45+1' Danjuma (Coquelin) • 69' Danjuma (Moisés Gómez)
2:0
(1:0)
Villarreal
Rulli – Foyth, Mándí, P. Torres, Estupiñán – Trigueros (57. Moisés Gómez), Parejo, Capoue (90+1. Iborra), Coquelin (46. A. Moreno), Danjuma (90+2. Jackson) – Pino (83. Peña).
J. Sánchez – Cabañero, Gallego
Estadio de la Cerámica, Villarreal
Real Betis
Rui Silva – Bellerín, González, Pezzella, Miranda (58. Moreno) – W. Carvalho (73. Iglesias), G. Rodríguez – Ruibal (58. Rodri), Fékir, Juanmi (46. Tello) – José (73. Camarasa).
Bravo – Akouokou, Bartra, Camarasa, Montoya, Tello, Guardado, Rodri, D. Lainez, Moreno, Joaquín, Iglesias.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:7. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 4:8. Fauly: 15:9.
Utkání končí vítězstvím Villarrealu, který dnešní zápas zvládl relativně s přehledem. Realu Betis nelze upřít snahu, ale přes velice dobře a pozorně bránícího soupeře se hosté prosadit prostě a jednoduše nedokázali.
Zápas skvěle vyšel domácímu Danjumaovi, který dva góly dal a navíc měl i další dva pokusy o vstřelení třetí branky a zkompletování tak hattricku.
90+4'
90+3'
Tečovaná střela hostů znamená roh z pravé strany, který hosté rychle rozehrávají, nic z toho ale není.
90+2'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Arnaut Danjuma, přichází Nicolas Jackson.
90+1'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Étienne Capoue, přichází Vicente Iborra.
90'
Nastavují se čtyři minuty.
89'
Do rozevřené obrany zaútočili domácí, Rubén Peña předložil míč před branku Danjumovi, který ale ve skluzu nedokázal míč usměrnit mezi tři tyče.
87'
Na druhé straně pálí z pravé strany, z prostoru před vápnem, Alex Moreno (Real Betis), jehož pokus neměl potřebné parametry.
86'
Arnaut Danjuma (Villarreal) útočil na hattrick, jeho střelu ale gólman Rui Silva (Real Betis) lapil.
85'
Villarreal se s míčem zastavil u půlící čáry a nechává soupeře běhat bez míče.
84'
Rozehrávka domácích až od Rulliho, hosté se snaží napadat, ale nejsou úspěšní.
83'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Yeremi Pino, přichází Rubén Peña.
82'
Cristian Tello (Real Betis) si nabíhal za obranu Villarrealu, ale gólman Rulli včas vyběhl a odkopl míč.
80'
Roh pro Real Betis, hosté rozehráli z pravé strany, centr míří před branku, kde vyboxovová míč gólman Rulli.
79'
Rui Silva (Real Betis) musí ven z branky, aby stihl odehrát míč před dotírajícím Danjumou, povedlo se, hostující gólman stihl odehrát míč.
78'
Rohový kop hosté v pohodě ubránili, soupeř jim to usnadnil hodně nepovedeným centrem.
77'
A je z toho roh pro Villarreal, domácí pochopitelně nebudou spěchat s jeho exekucí.
76'
Alex Moreno (Real Betis) netrefil míč na půlící čáře a mohou tak zaútočit domácí.
75'
Zhruba poslední čtvrthodina nás dělí od závěrečného hvizdu v utkání, které se zatím jednoznačně lépe vyvíjí pro favorizovaný Villarreal.
73'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Willian José, přichází Víctor Camarasa.
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází William Carvalho, přichází Borja Iglesias.
72'
Žlutou kartu dostává Edgar González (Real Betis).
71'
Je to v pořádku, gól Villarrealu platí, obešlo se to i bez videozáznamu, hraje se dál.
70'
Tak pozor, sudí ještě celou situaci konzultuje na dálku s VARem.
69'
Villarreal právě vstřelil branku!
Tak ARNAUT DANJUMA dnes hraje skvělý zápas! Přesně načasoval náběh za obranu, kam přišla přihrávka od Gómeze, naběhl si do vápna, kde nic neuspěchal a nakonec zkušeně překonal brankáře Silvu.
69'
Po rohovém kopu z levé strany se dostal k hlavičce Germán Pezzella (Real Betis), který branku Villarrealu přestřeluje.
68'
Alex Moreno (Real Betis) prošel neohroženě do vápna Villarrealu, kde vybojoval „alespoň“ roh pro svůj tým.
67'
Statistika držení míče – 60% : 40%.
66'
Nabil Fékir (Real Betis) a Tello nyní čekali ve vápně Villarrealu na centr z pravé strany, jenže k míči se dostali bránící hráči domácího týmu.
65'
Real Betis vybojoval míč na půlící čáře a hosté se hned snaží rychle zaútočit.
64'
Arnaut Danjuma (Villarreal) se dostal z levé strany do zakončení, ale trefil pouze boční síť.
63'
Žlutou kartu dostává Pau Francisco Torres (Villarreal CF).
62'
Akce domácích po levé straně, odkud jde přihrávka do vápna a tam se z otočky prosadil Moisés Gómez, jehož střelu ale zastavil obránce Realu Betis.
61'
Nabil Fékir (Real Betis) zahrál za obráncem Villarrealu a byl při tom v ofsajdu, takže míč pro domácí.
60'
Hodina hry za námi, hosté se snaží o vyrovnání, naproti tomu Villarreal zatím celkem v klidu drží těsné vedení.
59'
Rohový kop pro Real Betis, hosté rozehrávají z levé strany, ale domácí se ubránili.
58'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Aitor Ruibal, přichází Rodri.
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Juan Miranda, přichází Alex Moreno.
57'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Moisés Gómez.
56'
Žlutou kartu dostává Étienne Capoue (Villarreal CF).
55'
A už se zase hraje, domácí se udrželi na míči, po autovém vhazování z levé strany, na útočné polovině.
54'
Rozhodčí důrazně zklidňuje bránící hráče Realu Betis, kteří se domáhali odpískání faulu útočícího hráče Villarrealu, proti čemuž byl právě rozhodčí zápasu.
52'
Naproti tomu hosté se snaží rychle přistupovat a narušovat domácí rozehrávku.
51'
Pomalá rozehrávka od branky Villarrealu, je patrné, že domácí se nikam hnát nemusí.
49'
Ale ani útočná akce domácích nebyla úspěšná, vypadalo to na roh pro Villarreal, ale není tomu tak.
48'
Hosté s míčem na vlastní polovině, ale rozehrávka je to kostrbatá a nakonec i hosté chybují a ztrácí míč.
46'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Juanmi, přichází Cristian Tello.
46'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Francis Coquelin, přichází Alberto Moreno.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:32.
Už to vypadalo, že první poločas skončí bezbrankovou remízou, ale doslova v posledních sekundách jediné nastavené minuty si naběhl za obranu soupeře Danjuma který posléze otevřel skóre zápasu. Z pohledu toho, co jsme sledovali v prvním poločase, je to vedení zasloužené, protože domácí byli přece jenom o něco lepší.
45+2'
45+1'
ARNAUT DANJUMA dostal od Coquelina přihrávku za obranu, z levé strany si naběhl do vápna, kde si navedl míč na střelu pravačkou a nechytatelnou střelou otevírá skóre zápasu.
45'
Hosté vybojovali roh, který již rozehráli z pravé strany, odkud šel míč do vápna, tam ale kraloval gólman Gerónimo Rulli (Villarreal). Ten posléze vyboxoval i centr soupeře ze strany.
44'
Bránící Willian José (Real Betis) povalil útočícího hráče soupeře, ale o faul nešlo, ukazuje sudí.
43'
Villarreal s míčem na útočné polovině, sledujeme kombinaci poblíž středového kruhu.
42'
Statistika držení míče – 64% : 36%.
40'
Žlutou kartu dostává Juanmi (Real Betis).
40'
Je tu poslední pětiminutovka první půle, stále čekáme na první gól, v posledních minutách tempo zápasu trochu opadlo.
39'
Real Betis na útočné polovině, ale znovu končí tato akce nepřesností.
38'
Po nepřesném nákopu soupeře získávají míč hosté, ale ani oni si nevedli zrovna ideálně v rozehrávce.
37'
Pervis Estupiñán (Villarreal) zariskoval při rozehrávce, kdy zvolil otočku s míčem u nohy, ale nakonec mu to vyšlo a stihl míč odehrát.
36'
Rozehrávka od branky domácích, míč jde k půlící čáře, kde se o něj svádí souboj.
35'
Nabil Fékir (Real Betis) se pohotově ve vápně otočil a vypálil, branku Villarrealu přestřeluje.
33'
Žlutou kartu dostává Nabil Fékir (Real Betis).
33'
Ofsajdem končí útočná akce Realu Betis, hrají domácí.
32'
Yeremi Pino (Villarreal) dopadl na záda, při hlavičkovém souboji před brankou soupeře a těžce se zvedá z trávníku.
31'
První půl hodina hry nabídla velice dobrý fotbal, kterému chybělo jediné – branka. Jinak se hraje velice rychlý a svižný fotbal, k vidění byli již i nějaké šance.
29'
Míč je v držení domácího gólmana, který rozehrává na pravou stranu.
28'
Tak domácí nyní byli blízko vedoucí brance, ale gólu jsme se nedočkali, takže se hraje dál za bezbrankového stavu.
27'
Villarreal před vápnem Realu Betis a pozor, hosté zaváhali a obrana neodhadla odraz míče, ten se dostal před Danjumu, který špičkou kopačky dokázal sám před brankářem míč zasáhnout a poslat ho do branky, nicméně fantasticky zachránil před brankovou čárou Edgar González (Real Betis)!
26'
Bránící Aitor Ruibal (Real Betis) odehrál míč do autu, takže domácí budou moci vhazovat na polovině soupeře.
25'
Také akce Villarrealu končí odpískaným ofsajdem, ale bylo to těsné.
24'
Statistika držení míče – 63% : 37%.
23'
Yeremi Pino (Villarreal) upadl před vlastním vápnem, ale to se nepískalo, naopak faul na útočícího Josého již ano, takže hosté získávají míč.
22'
Juan Foyth (Villarreal) si bere míč a bude vhazovat z levé strany, na vlastní polovině.
21'
Pokus o rychlý útok Realu Betis překazil zvednutý praporek asistenta na pomezí, třetí ofsajd hostů v zápase.
20'
Je za námi prvních dvacet minut a zatím se hraje velice dobrý a svižný fotbal!
19'
Juanmi (Real Betis) sice byl ve velké šanci, ale nakonec šlo o ofsajd, takže nic...
18'
Trochu složitější rozehrávka Realu Betis, kdy šel míč víceméně jenom lehce nad zemí.. hosté to nakonec zvládli a udrželi se na míči.
17'
Míč od levého praporku dolétl do vápna, kde propadl, ale jako první ho odehrál bránící hráč Realu Betis.
16'
Druhý rohový kop pro Villarreal, Dani Parejo rozehraje z levé strany.
15'
Rui Silva (Real Betis) nyní vydýchává předchozí skvělý zákrok, kdy dostal míčem, po střele Pina, někam do oblasti břicha a to muselo bolet...
14'
Jenže Real Betis dlouho míč neudržel, v podstatě hned vzápětí o něho přišel a domácí se pak dostali do obrovské šance, kdy Yeremi Pino byl sám před brankářem Silvou, kterého ale neprostřelil.
13'
Villarreal s míčem na útočné polovině, kolmice k vápnu... následuje nepřesná přihrávka a hrát mohou hosté.
12'
Ofsajdem končí útočná akce Realu Betis, kdy se Juanmi dostal za obranu Villarrealu.
11'
A útočnou akci zakončil zajímavou a tvrdou střelou zpoza vápna William Carvalho, který branku Villarrealu minul.
10'
Rohový kop rozehráli hosté z levé strany, odkud tedy míč zamířil do vápna... jenže tam nikdo nedoskočil, takže míč opustil vápno. Následně může pokračovat útočná akce hostů.
9'
Pau Francisco Torres (Villarreal) si v rozehrávce počínal až příliš lehkovážně, hosté se dostali k míči a poté i do zakončení, jmenovitě Willian José, jehož střelu musel Gerónimo Rulli vyrážet na roh.
8'
Real Betis s míčem na útočné polovině, následuje pas na pravou stranu, který ale není přesný.
7'
Juanmi (Real Betis) vybojoval míč a poté autové vhazování pro svůj tým.
6'
Domácí zatím soupeři míč v podstatě nepůjčili, s výjimkou situace po rohovém kopu Villarrealu.
5'
Rui Silva (Real Betis) chytá míč a bude moci rozehrát od své branky.
4'
Dani Parejo (Villarreal) se prodíral do vápna a reklamuje hraní rukou bránícího hráče soupeře... ale sudí vše na dálku prokonzultoval s VARem a hraje se dál.
3'
Dani Parejo (Villarreal) rozehrál roh z levé strany, poslal míč před branku Betisu, ale hosté se ubránili.
2'
Utkání se hraje za vysoké teploty 27 °C a hned v úvodu zápasu budeme svědky rohového kopu.
1'

Villarreal CF: Rulli – Foyth, Mándí, P. Torres, Estupiñán – Trigueros, Parejo, Capoue, Coquelin, Danjuma – Pino.
Náhradníci: Asenjo – Moisés Gómez, Peña, Iborra, A. Moreno, Jackson, Pedraza, Josifov, M. Gaspar.

Real Betis: Rui Silva – Bellerín, González, Pezzella, Miranda – W. Carvalho, G. Rodríguez – Ruibal, Fékir, Juanmi – José.
Náhradníci: Bravo – Akouokou, Bartra, Camarasa, Montoya, Tello, Guardado, Rodri, D. Lainez, Moreno, Joaquín.

Rozhodčí: J. Sánchez – Cabañero, Gallego.
REAL BETIS
Real Betis má o jeden zápas na svém kontě více, než Villarreal a také o dvě výhry více, i proto se v tabulce nachází výše (aktuálně na 9. místě, Villarreal je 11.). A také Real Betis reprezentuje španělský fotbal v pohárové Evropě, byť „pouze“ v Evropské lite. Zde si ale nevede vůbec špatně, když v prvním kole dokázal porazit doma Celtic 4:3 a ve druhém kole, v tomto týdnu, pak vyhrál i 3:1 na hřišti Ferencvárosi.
V lize se Betisu nepovedl úvod, kdy v prvních třech kolech získal pouhé dva body. Pak se to ale otočilo a Real vybojoval hned 10 bodů v dalších čtyřech kolech!
VILLARREAL CF
Villarreal kraluje španělské nejvyšší fotbalové soutěži, alespoň co se počtu remíz týče... Hned pět z dosavadních šesti odehraných zápasů totiž Villarreal zremízoval – v 1. kole doma v Granadou, ve 2. kole na hřišti Espanyolu, ve 3. pak na hřišti Atlética Madrid. Remízou skončil i úvodní duel základní skupiny F doma s italskou Atalantou a následovala další remíza v utkání 5. kola LaLiy. Teprve v šestém kole dokázal Villarreal konečně vyhrát a odneslo to Elche, které schytalo debakl 1:4. V posledním ligovém kole pak Villarreal opět obral o body madridského favorita, po Atléticu i Real!
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 8. kola španělské LaLigy, v němž VILLARREAL CF přivítá na svém stadionu REAL BETIS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.