La Liga - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Real - 12. února 2022   16:15

0:0
(0:0)
Villarreal
Rulli – Foyth, Albiol, P. Torres, Danjuma (67. Dia) – Chukwueze (74. Pino), Iborra (67. Trigueros), Parejo, Pedraza (75. Estupiñán) – Lo Celso (87. Aurier), A. Moreno.
J. Sánchez – Cabañero, Gallego
Estadio de la Cerámica, Villarreal
17 894 diváků
Real
Courtois – Carvajal, Militao, Alaba, Marcelo (82. Nacho Fernández) – Kroos, Casemiro, Valverde (78. Modrić) – Bale (74. Jović), Asensio (78. Rodrygo), Vinícius Júnior (82. E. Hazard).

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 5:9. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 10:9.
Utkání končí bezbrankovou remízou, byť v zápase bylo k vidění poměrně velké množství šancí. Jestliže v první půli měl více šancí Villarreal, tak ve druhém poločase to v podstatě bylo pouze na jednu branku až do nějaké zhruba sedmdesáté minuty. Real poté provedl hned několik změn v sestavě a tím se jeho tlak zastavil.
90+4'
90+2'
Statistika držení míče – 46% : 54%.
90+1'
Pervis Estupiñán (Villarreal) se dral do zakončení, ale za obranu Realu si naběhl z ofsajdového postavení.
90'
Nastavují se tři minuty.
88'
Žlutou kartu dostává Casemiro (Real Madrid CF).
87'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Giovani Lo Celso, přichází Serge Aurier.
86'
Giovani Lo Celso (Villarreal) zakončil akci svého týmu střelou zpoza vápna, Thibaut Courtois ale v pohodě chytá.
85'
Hosté se dostávají pod tlak i při vlastní rozehrávce, aktivita Villarrealu!
84'
Serge Aurier (Villarreal) se u postranní čáry chystá do hry.
83'
Villarreal s míčem na polovině Realu, jehož aktivita trochu opadla, což může být i těmi střídáními.
82'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Vinícius Júnior, přichází Eden Hazard.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marcelo, přichází Nacho Fernández.
80'
A znovu sledujeme dobývání žluté tvrze v podání Bílého baletu.
78'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marco Asensio, přichází Rodrygo.
78'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Federico Valverde, přichází Luka Modrić.
78'
Bránící Casemiro (Real Madrid) faulován ve vlastním vápně, míč pro Real.
77'
Villarreal se snaží přejít po pravé straně na polovinu soupeře, zatím se to nedaří.
76'
Souboj u půlící čáry, tam míč vybojoval Real.
75'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Alfonso Pedraza, přichází Pervis Estupiñán.
74'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Luka Jović.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Samuel Chukwueze, přichází Yeremi Pino.
74'
Vinícius Júnior (Real Madrid) upadl v pokutovém území Villarrealu, ale není to faul a není to penalta pro Real.
73'
Dnešní utkání sleduje 17 894 diváků.
72'
Statistika střel v dosavadním průběhu zápasu – 7 : 13.
71'
Villarreal na polovině Realu, to je ojedinělý obrázek v dosavadním průběhu druhé půle.
70'
Toni Kroos (Real Madrid) vyzkoušel pozornost Rulliho střelou zpoza vápna, domácí gólman v pohodě chytá.
69'
Statistika držení míče – 47% : 53%.
68'
Útočným faulem končí akce Realu, domácí se tak alespoň na chvíli dostanou k míči.
67'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Vicente Iborra, přichází Manu Trigueros.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Arnaut Danjuma, přichází Boulaye Dia.
66'
Obrovský tlak Realu, hosté stále zůstávají před vápnem Villarrealu.
65'
A domácí chybovali při rozehrávce, do zakončení se dostal Gareth Bale, jehož šajtli dokázal gólman Rulli chytit tak napůl, kdy mu míč propadl, ale za ním zasáhl obránce, který míč odkopl na roh.
64'
Alfonso Pedraza (Villarreal) pod tlakem při rozehrávce, nakonec míč vrací dozadu, ale domácí jsou pod tlakem.
63'
Vicente Iborra (Villarreal) se na opačné straně prodral do vápna, ale nestihl vystřelit, míč mu sebral obránce Realu.
62'
Hosté znovu s míčem před vápnem Villarrealu, který se urputně brání.
60'
Je za námi hodina hry, hosté zatím mají jednoznačnou převahu ve druhé půli a jsou velice blízko vedoucí brance.
59'
Další velká šance hostů, kdy Vinícius Júnior byl sám před brankářem domácích, ale Rulli ho dokázal vychytat!
58'
Roh rozehráli hosté z pravé strany, domácí se ubránili, stejně tak ubránili i následující akci soupeře.
57'
Standardka domácích nebyla dobře rozehraná, naopak do brejku šli hosté a Gareth Bale (Real Madrid) zakončil akci střelou, kterou Rulli vytěsnil na břevno!
56'
Alfonso Pedraza (Villarreal) nepřešel na levé straně přes Carvajala, ale byl faulován, takže přece jenom domácí zůstanou u míče.
55'
Pouze nad branku Realu poslal nyní míč Giovani Lo Celso (Villarreal).
54'
Dani Carvajal (Real Madrid) poslal míč z pravé strany před branku Villarrealu, gólman Rulli si míč sbírá ze vzduchu.
53'
Jenže centr Casemira dokázal obránce Villarrealu odvrátit a míč končí v autu.
52'
Volný kop Realu, z levé strany, u vápna Villarrealu, hosté mohou zahrozit.
51'
Žlutou kartu dostává Raúl Albiol (Villarreal CF).
51'
Následně se míč přesouvá až k brance Realu, kdy se Thibaut Courtois zapojuje do rozehrávky.
50'
Rychlá akce Realu, kdy si Marco Asensio navedl míč k vápnu a pohotově vystřelil, ovšem pouze nad branku.
49'
Centr z pravé strany míří do vápna Villarrealu, tam ale dokázal míč odehrát pěstí gólman Rulli, před hlavičkujícím Balem.
48'
Real na polovině Villarrealu, hosté mají lepší vstup do druhé půle.
47'
Do druhé půle vstoupily oba týmy ve stejném složení, v jakém začaly zápas.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:22.
První půle končí ofsajdem Realu, při volném kopu u vápna Villarrealu a nyní je jasné, že gólu jsme se v této části zápasu nedočkali.
Blíž k němu měli rozhodně domácí, kteří měli hned několik zajímavých šancí. Naproti tomu favorizovaný Real si vypracoval pouze jednu jedinou šanci, kdy si Bale parádně naběhl za obranu, ale brankáře nepřekonal.
45+6'
45+5'
Hosté ještě standardku nerozehráli, protože předtím dostal facku Vinícius Júnior od bránícího Pareja, ale není to faul.
45+4'
Vinícius Júnior (Real Madrid) faulován před pokutovým územím Villarrealu, bude to již na přímé ohrožení branky.
45+3'
Dani Carvajal (Real Madrid) nekompromisně odkopává míč, který se dostal již do malého vápna hostů, tím pro tuto chvíli osvobozuje svůj tým od tlaku soupeře.
45+2'
Žlutou kartu dostává Gareth Bale (Real Madrid CF).
45+1'
Nastavují se čtyři minuty.
44'
Stastistika držení míče – 52% : 48%.
43'
Thibaut Courtois (Real Madrid) sbírá z trávníku míč, po nepovedené přihrávce soupeře.
42'
První šance hostů, kdy si Gareth Bale naběhl na dlouhý nákop Casemira, dostal se před Rulliho, který ho dokázal vychytat.
41'
Pátý rohový kop rozehráli z levé strany domácí, ale hosté celou situaci dokázali ubránit.
40'
Poslední pětiminutovka první půle, která stále gól nenabídla, byť Villarreal měl hned několik šancí.
39'
A znovu se domácí dostávají na polovinu Realu, první půle zatím patří Villarrealu.
38'
Třetí šance domácích, kterou tentokrát vyřešil parádním a pozorným zákrokem gólman Realu Thibaut Courtois, při střele Morena zpoza vápna.
37'
Villarreal s míčem na útočné polovině, hosté se pozorně brání.
36'
Juan Foyth (Villarreal) zastavil rychlý protiútok domácích, hosté se stihli vrátit na svou polovinu.
35'
Gareth Bale (Real Madrid) vypálil z voleje poté, co se k němu odrazil míč před vápnem, ale střela mu nesedla.
34'
Z levé strany rozehrávají domácí rohový kop, odkud jde míč před branku, kde si ho ale chytá pozorný Thibaut Courtois.
33'
Samuel Chukwueze (Villarreal) pláchl po pravém křídle, pak nacentroval před branku, kde bránící Dani Carvajal odhlavičkovává na roh.
32'
Hra pokračuje dál, domácí kombinují a Samuel Chukwueze zrychluje přechod na útočnou polovinu.
30'
Vicente Iborra (Villarreal) zůstává na trávníku, po souboji s útočícím protihráčem.
29'
Žlutou kartu dostává Marco Asensio (Real Madrid CF).
29'
Real se snaží po pravé straně prokombinovat na útočnou polovinu, to se nedaří.
28'
Hra trochu postrádá tempo, které bylo v úvodu zápasu.
26'
Real přenáší hru z levé strany na pravou, odkud jde nepřesný centr do vápna Villarrealu.
25'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na útočné polovině, míč ale rychle získává Real.
23'
Žlutou kartu dostává Juan Foyth (Villarreal CF).
23'
Žlutou kartu dostává Éder Militao (Real Madrid CF).
22'
Villarreal s míčem na polovině Realu, hosté se pozorně brání, přesto se domácí dostávají do blízkosti vápna.
21'
Vinícius Júnior cpal míč z levé strany do vápna Villarrealu, míč ale zastavil obránce domácích.
20'
Marco Asensio (Real Madrid) padá na trávník, na polovině soupeře, hosté mohou zaútočit.
19'
Druhá šance domácích, tentokrát již dokázali zakončit, ale míč, po střele Danjumy, končí na tyči!
18'
Statistika držení míče – 31% : 69%.
17'
Hosté již rozehráli volný kop, centr z levé strany zamířil na vzdálenější tyč, kde nepřesně hlavičkoval Casemiro.
16'
Další faul domácích, tentokrát fauloval Vicente Iborra, takže Real se znovu dostane do blízkosti vápna Villarrealu.
15'
Ale faul to nebyl, byť sudí nyní domlouvá Albiolovi.
14'
Vinícius Júnior (Real Madrid) šel do souboje ve vápně, s bránícím Albiolem, který mu zřejmě sáhl do obličeje, hostující hráč leží na trávníku.
13'
Po levé straně to Villarrealu nevyšlo, míč končí mimo hřiště.
12'
Real z nabídnuté standardky nic nevytěžil a hosté se již musí vracet zpět, při akci soupeře.
11'
Tentokrát si již Vinícius Júnior (Real Madrid) vynutil faul od bránícího Foytha, hosté budou rozehrávat na útočné polovině, z levé strany, u vápna soupeře.
9'
Kombinace hostů na polovině Villarrealu, míč na levé straně, kde se snažil Vinícius Júnior vybojovat faul, ale sudí nechává hrát dál.
8'
Real se po několikaminutové odmlce opět dostává do útoku, akce hostů končí nepřesným centrem z pravé strany.
7'
Samuel Chukwueze (Villarreal) se z pravé strany dokázal prokličkovat až před branku Realu, místo zakončení ale před vyběhnuvším Courtouisem volil zpětnou přihrávku na střed vápna, kde ale nebyl vůbec nikdo ve žlutém.
6'
Villarreal se ale i nadále drží na útočné polovině, domácí mají dobrý vstup do utkání.
5'
Jsme svědky prvního rohového kopu, který vybojovali domácí, ti ho již také z levé stany rozehráli, branku Realu ale neohrozili.
4'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině soupeře.
3'
Obránce Juan Foyth (Villarreal) vybojoval míč a domácí rychle zakládají protiútok, dostávají se po levé straně na útočnou polovinu.
2'
Marcelo (Real Madrid) s míčem na levé straně, na polovině soupeře, ale vrací míč zpět k půlící čáře.
1'

Villarreal CF: Rulli – Foyth, Albiol, P. Torres, Danjuma – Chukwueze, Iborra, Parejo, Pedraza – Lo Celso, A. Moreno.
Náhradníci: Jörgensen, Asenjo – Trigueros, Dia, M. Gaspar, Mándí, Estupiñán, Alcácer, Aurier, Pino, Moisés Gómez.
Trenér: Unai Emery

Real Madrid CF: Courtois – Carvajal, Militao, Alaba, Marcelo – Kroos, Casemiro, Valverde – Bale, Asensio, Vinícius Júnior.
Náhradníci: Fuidias, Lunin – Rodrygo, Nacho Fernández, Modrić, E. Hazard, D. Ceballos, J. Vallejo, Jović, Isco, Camavinga, L. Vázquez.
Trenér: C. Ancelotti

Rozhodčí: J. Sánchez – Cabañero, Gallego.
REAL MADRID
Bílý balet nemá poslední dobou tak oslnivé výsledky, jako například na přelomu listopadu a prosince loňského roku. V tomto kalendářním roce vybojoval ve čtyřech ligových kolech pouze sedm bodů. I přesto se ale stále drží na čele LaLigy, kde se však náskok před Sevillou, coby zatím jediným opravdovým pronásledovatelem, smrskl na pouhé tři body. Odstrašující jsou zejména ztráty s týmy ze spodní části tabulky – prohra 0:1 na hřišti Getafe v 19. kole a domácí remíza 2:2 s Elche, kterou navíc Real zachraňoval až v samém závěru zápasu!
VILLARREAL CF
Fotbalisté "Žluté ponorky" se i v duelu s Realem musí obejít bez svého útočného esa Gerarda Morena, který je dlouhodobě zraněný. Nicméně i bez Gerarda Morena mají fotbalisté Villarrealu výborné výsledky, kdy po krátké vánoční přestávce navázali na výtečné prosincové výkony a v pěti kolech roku 2022 dokázali vybojovat deset bodů. Šest z nich získali v posledních dvou kolech, nejprve po snadné domácí výhře 3:0 nad Mallorcou a poté i výhrou 2:0 v posledním kole na hřišti Realu Betis. V tabulce se tak Villarreal dokázal vyšplhat již na pohárové příčky!
Vítejte u dnešního online přenosu fotbalového utkání 24. kola španělské LaLigy, v němž VILLARREAL CF přivítá na svém stadionu lídra tabulky REAL MADRID.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.