La Liga - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Almeria : Real Betis - 11. února 2023   16:15

Almeria
27' L. Suárez  • 63' S. Costa
2:3
(1:2)
Real Betis
6' Rodri  (B. Iglesias) • 42' Canales  (Rodri) • 70' Guardado  (Canales)
Almeria
F. Martínez – A. Pozo (46. Mendes), Ely (33. Brandáriz), Babić, Akieme – Eguaras, S. Costa – Portillo (74. Ramazani), Melero (58. Touré), Embarba (73. Lázaro) – L. Suárez.
Centelles, de la Hoz, Kaiky, Puigmal, Sousa, Šviderský.
Rojas
Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos (Almería)
Real Betis
R. Silva – Sabaly, Pezzella (74. Ruiz), E. González, Abner – G. Rodríguez, Guardado – Canales, Rodri (79. Henrique), Juanmi – B. Iglesias (68. A. Pérez).
Bravo, D. Martín – Joaquín, Miranda, Montoya, Ruibal, José.

Gólové utkání nakonec končí lépe pro hostující Real Betis. Ten byl po většinu utkání lepším týmem a po zásluze tak zvítězil. Vítězství se však nerodilo snadno, když se museli hosté vypořádat hned s dvěma vyrovnáními soupeře. O výhře svého týmu ale svou brankou rozhodl Guardado.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 9:7. Střely mimo: 3:3. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 12:10.
90+4'
90+3'
Hosté se snaží tlak soupeře otupit držením míče a to se jim zatím daří. Po faulu budou zahrávat přímý kop na polovině soupeře.
90+2'
Po centru se v šanci objevil Samuel Costa, jenž mohl vyrovnat. To ale odmítl skvělým zákrokem hostující brankář.
90+1'
Rohový kop Almeríe odvrací Betis pouze na další roh.
90'
Sudí vytahuje žlutou kartu směrem k Rodríguezovi.
89'
Další výpad hostů zastavil odmávaný ofsajd.
87'
Obrana Betisu ke konci zápasu pracuje kompaktně. Jeden z několika centrů hlavou stopeři odvrací.
86'
Nyní musel být na druhé straně v pohotovosti Silva. Střelu na zadní tyč ale pohotovým zákrokem vykryl.
85'
Tentokrát už to vypadalo nadějněji. Abner se po pěkné individuální akci dostal až před brankáře, Martineze ale neprostřelil.
84'
Domácí potřebují vyrovnat, a tak se budou stále častěji objevovat skulinky v jejich obraně. Hosté nyní o další brejkovou situaci přišli nepřesnou přihrávkou.
83'
Už mohlo být rozhodnuto! Guardado centrem našel na zadní tyči volného Péreze, ale ten střelou z první přestřelil branku.
81'
Videorozhodčí se k této situaci vracet nebude. Můžeme tak hovořit o velkém štěstí Martineze.
81'
Velmi sporná situace ve vápně Almeríi! Martínez neodhadl svůj výběh a poslal Ramazaniho k zemi. Sudí však přes protesty hráčů penaltu nepíská.
79'
Střídání v týmu Real Betis:
ze hřiště odchází Rodri, přichází Luiz Henrique.
79'
Lazaro se napřáhl ke střeleckému pokusu, ale ten obrana soupeře srazila.
78'
Díky práci Abnera nyní Betis drží míč a kontroluje aktuální vývoj zápasu.
77'
Výborná práce Abnera, který vystihl centr soupeře. Konstruktivně navíc vyjel ze složité situace.
76'
Na centr Lazara si nikdo se spoluhráčů nenaběhl. Míč se tak dokutálel až do náruče Silvy.
75'
Domácí nyní budou muset zabrat, jestli chtějí se zápasem něco udělat. Nyní ale drží míč více na kopačkách soupeř z Realu Betis.
74'
Střídání v týmu UD Almería:
ze hřiště odchází Francisco Portillo, přichází Largie Ramazani.

ze hřiště odchází Germán Pezzella, přichází Víctor Ruiz.
73'
ze hřiště odchází Adrián Embarba, přichází Lázaro.
70'
Real Betis právě vstřelil branku!
Betis opět přelívá skóre na svou stranu! Centr z levé strany si našel hlavičku ANDRESE GUARDADA, jenž rozvlnil síť domácí branky.
68'
ze hřiště odchází Borja Iglesias, přichází Ayoze Pérez.
67'
Po dobré individuální akci se uvolnil Suárez, ale jeho střela na přední tyč skončila v boční síti.
66'
Vše je nyní potvrzené. Gól platí!
63'
A pozor situace se bude přezkoumávat i videa kvůli možnému hraní rukou!
63'
Almería právě vstřelila branku!
A je vyrovnáno! Po centru zprava si ve vápně našel míč nejrychleji SAMUEL COSTA, který nechytatelně uklidil míč do sítě hostů.
60'
Almeríra má výhodu rohového kopu.
58'
ze hřiště odchází Gonzalo Melero, přichází El Bilal Touré.
56'
Na druhé straně se zaskvěl i Silva, jenž si vyskočil na centr z levé strany.
55'
Žádný problém pro Martineze, který přečetl dlouhý míč za obranu.
54'
Suárez v samostatném úniku selhal, když Silva ramenem vyrazil míč na rohový kop.
52'
Almería sice dostala míč do sítě, ale ze vstřelené branky se nemůže radovat. Sudí totiž zpětně odpískal útočný faul.
51'
Tvrdý šlapák Guardada nemůže skončit jinak než žlutou kartou.
50'
Obrana Betisu centr z pravé strany hlavou odvrací do bezpečí.
49'
Gonzáles nyní před pokutovým území svého týmu podrazil soupeře. Od sudího za tento zákrok vidí žlutou kartu.
47'
Babič nyní obětavým zákrokem přerušil útok soupeře. Míč pak jeho spoluhráči odehráli do bezpečí.
46'
ze hřiště odchází Alejandro Pozo, přichází Houboulang Mendes.
46'
45+3'
43'
Hostující Pezella odvrací centr pouze na rohový kop.
42'
SERGIO CANALES vyřešil brejkovou situaci ukázkově. Vyběhnuvšího brankáře soupeře přeloboval a poslal Betis opět do vedení.
40'
Zbytečný faul na polovině hřiště zahání Betis do obranného postavení.
39'
Velice nepřesná rozehrávka ze strany Almeríe. Silva bude odkopávat od branky.
39'
Babič byl donucen přerušit průnik Rodriho faulem. Držení za dres znamená žlutou kartu pro obránce domácího týmu.
36'
Další výpad Betisu zastavil odmávaný ofsajd.
35'
Hosté nyní zahodili stoprocentní šanci! Míč ve vápně se dostal až k Iglesiasi, který ale z bezprostřední blízkosti trefil pravou tyč branky soupeře.
33'
ze hřiště odchází Rodrigo Ely, přichází Juan Brandáriz.
32'
Na hřišti zůstal ve vápně svého týmu ležet Ely. Vypadá to, že v zápase kvůli zranění nebude moci pokračovat
31'
Canalesovi se přímý kop z hranice vápna nepovedl, když trefil jen hostující zeď.
30'
Eguaras zastavil útok soupeře za cenu faulu. Rozhodčí ihned vytahuje první žlutou kartu v zápasu.
29'
Krásný míč za obranu se dostal k Portillovi, ale jeho centr byl zblokovaný.
28'
Almería se po ospalém začátku osmělila a v této fázi zápasu je lepším týmem.
27'
A je vyrovnáno! LUIS SUÁREZ dostal na hrotu útoku míč a namířil si to přímo k brance. Tvrdou ránou z pravé strany prostřelil míč mezi nohama Silvy.
25'
Pozo se kličkou na pravé lajně pěkně uvolnil, centr do vápna ale poslal nepřesný.
23'
Obrana Betisu ale byla pozorná a míč odhlavičkovala do bezpečí.
23'
Embarba bude nyní rozehrávat rohový kop.
22'
Embarba centroval z pravé strany do vápna, míč ale odvrátila dobře stojící obrana soupeře.
21'
Abner sice zabíhal za obranu soupeře, ale na dlouhý míč neměl šanci dosáhnout.
20'
Betis sice dostal míč do sítě, jenže z gólu se příliš dlouho hosté neradovali. Pomezní rozhodčí odmával těsný ofsajd.
18'
Rodri po tvrdém faulu zůstal ležet na hřišti. Hra je nyní přerušena.
16'
Málem bylo vyrovnáno! Po dobrém pasu za obranu posunul Embarba míč hlavou doleva na nabíhajícího Suáreze, jeho přízemní střela ale těsně minula pravou tyč!
15'
Betis se snažil překvapit obranu soupeře nacvičeným signálem, ten ale přečetl Pozo a odehrál míč do bezpečí.
14'
Juanmi si dovedně podržel míč a nechal se zfaulovat. Betis bude mít výhodu přímého kopu z levé strany.
13'
Betis snadno překonal presink soupeře, jenže předfinální přihrávka nenašla svého adresáta. Míč tak na noze bude mít Almería.
11'
Embarba si naběhl do volného prostoru za obranu, ale přihrávka Melera byla příliš dlouhá. Bude se odkopávat od branky Betisu.
10'
Chybu v rozehrávce se snažil využít Suarez, jenže jeho střela letěla vysoko nad. Pomezní rozhodčí navíc po skončení akce domával ofsajd.
9'
Po zisku míče hosté uklidňují hru a kombiinují na vlastní polovině.
8'
Domácí se po delší době dostali k míči, nicméně do žádné nebezpečnější pozice se doposud nedostali.
6'
Velký tlak hosté přetavili v úvodní branku zápasu! Iglesias napřed střelou z hranice pokutového území trefil levou tyč, nicméně míč se příhodně odrazil k nohám PEDRIHO, který už neměl problém dostat míč do odkryté brány.
4'
Iglesias si dobře naběhl na centr z pravé strany, zajímavou šanci ale zastavil odmávaný ofsajd.
3'
V obrovské šanci se po dlouhém pasu za obranu ocitl Canales, toho ale v samostatném nájezdu vychytal Martinez.
2'
Gonzalez z nelehké situace vyjel konstruktivně, rodící protiútok ale přerušil Suárez faulem.
1'
Úvodní výkop měla na starosti domácí Almería. Ta nyní kombinuje na své polovině.
1'

UD Almería: F. Martínez – A. Pozo, Ely, Babić, Akieme – Eguaras, S. Costa – Portillo, Melero, Embarba – L. Suárez.
Náhradníci: Marino – Centelles, de la Hoz, Chumi, Kaiky, Lázaro, Mendes, Puigmal, Ramazani, Sousa, Šviderský, Touré.
Trenér: Rubi

Real Betis: R. Silva – Sabaly, Pezzella, E. González, Abner – G. Rodríguez, Guardado – Canales, Rodri, Juanmi – B. Iglesias.
Náhradníci: Bravo, D. Martín – Joaquín, Henrique, Miranda, Montoya, A. Pérez, Ruibal, Ruiz, José.
Trenér: Pellegrini

Rozhodčí: Rojas.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.