La Liga - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Atlético : Cádiz - 3. května 2023   22:00

Atlético
2' Griezmann (Carrasco) • 28' Griezmann (Lemar) • 50' Morata (Hermoso) • 58' Carrasco  • 74' Molina (de Paul)
5:1
(2:0)
Cádiz
73' A. Lozano  (De la Rosa)
Atlético
Grbić – Molina (87. Doherty), J. Giménez, Witsel, Hermoso, Carrasco (65. Correa) – Koke, de Paul, Lemar (72. Reguilón) – Griezmann, Morata (71. Barrios).
Gomis, Iturbe – Kondogbia, C. Martín, Saúl.
Cádiz
Ledesma – Carcelén, Meré, Mbaye, Arzamendia – Alcaraz, Y. Diarra (46. A. Lozano) – Alejo (72. De la Rosa), Ále. Fernández (62. Mari), Bongonda – Negredo (62. C. Ramos).
D. Gil – Escalante, Fali, Espino, Carlos García, Guardiola, R. Parra.

Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 5:1. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:9.
Je konec! Atlético zvládlo domácí duel s Cádizem a vítězí 5:1. Už ve 2. minutě poslal domácí do vedení Antoine Griezmann. Stejný hráč se navíc prosadil také ve 28. minutě. Pět minut před přestávkou mohl skóre navýšit Morata, ale z malého vápna trefil břevno. Po změně stran už ale Morata síť rozvlnil. V 58. minutě po ruce jednoho z hostů proměnil penaltu Carrasco. Za Cádiz sice krásnou střelou snížil Lozano, ale o minutu později vrátil Atléticu čtyřbrankové vedení Molina.
90+3'
90+2'
Witsel si pokryl míč tělem a napadající soupeř jej poslal k zemi.
90'
V samotném závěru zůstává na trávníku ležet Correa, který dostal míčem do obličeje.
89'
Santiago Arzamendia dostal přihrávku na levou stranu, výborně si převzal míč a odcentroval. Obrana Atlética nepřesnou pobídku nechala propadnout do autu.
88'
Cádiz zahrával přímý kop na polovině Atlética. Jeho rozehrávky se ujal Alejo, nicméně jeho centr přiletěl do rukavic brankáře.
87'
Střídání v týmu Atlético Madrid:
ze hřiště odchází Nahuel Molina, přichází Matt Doherty.
86'
Atlético vhazovalo na pravé straně, nicméně Cádiz už se koncentruje na obranu, aby utkání neskončilo ještě větším debaklem.
85'
Atlético se dostalo do pokutového území, ale nikdo v červenobílém dresu tentokrát nezakončil.
84'
Do dalšího zakončení se pro změnu tlačil Correa, ale nedokázal si obhodit ani prvního obránce. Bude z toho jen roh pro Atlético.
83'
Griezmann po rychlém přechodu do ofenzivy poslal centr na zadní tyč, ale rozběhnutý spoluhráč na jeho pobídku nedosáhl.
82'
Cádiz se dostal na polovinu Atlética, nicméně kombinace hostů skončila jen nepřesnou přihrávkou na pravé křídlo. Duel se už jen dohrává.
81'
Cádiz zahrával další rohový kop. Nadýchaný centr přiletěl na malé vápno, kde ve vzduchu zasáhl Axel Witsel.
80'
Domácí opět reklamovali ruku jednoho z obránců Cádizu, ale sudí dal jasným gestem najevo, že penaltu pískat nebude.
79'
Na další přihrávku do vápna si brousil zuby Lozano, ale Hermoso jeho náběh zachytil a nepustil hráče Cádizu do zakončení.
78'
Rodrigo de Paul u postranní čáry podkopl rozběhnutého soupeře, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího. V kombinaci budou pokračovat hosté.
77'
Griezmann se dostal do pokutového území, kde chtěl patičkou vylepšit pozici pro spoluhráče, ale trefil pouze clonícího soupeře.
76'
Atlético pokračuje v ofenzivním snažení. Další útok domácího celku zastavil až nedovolený zákrok Ramose.
74'
Atlético právě vstřelilo branku! Atlético odpovídá prakticky ihned! Na krásnou přihrávku mezi obránce si naběhl aktivní NAHUEL MOLINA, který si pohlídal ofsajd a z malého vápna se trefil k přední tyči!
73'
Cádiz právě vstřelil branku! Hosté se jako blesk z čistého nebe dočkali snížení a byla to skutečně parádní branka! Po uvolnění z levé strany napřáhl ke střele zpoza vápna CHOCO LOZANO a jeho parádní střela zaplavala do horního rohu!
72'
ze hřiště odchází Thomas Lemar, přichází Sergio Reguilón.

Střídání v týmu Cádiz CF:
ze hřiště odchází Iván Alejo, přichází José De la Rosa.
71'
ze hřiště odchází Álvaro Morata, přichází Pablo Barrios.
70'
Morata vlétl s míčem do pokutového území, ale po souboji s obráncem se ocitl na zemi. Domácí chtějí penaltu, ale rozhodčí ukazuje na rohový praporek.
69'
Jeremías Ledesma si dal pozor na nepřesnou přihrávku mezi stopery Cádizu, vyrazil na hranici velkého vápna a schoval míč do rukavic.
68'
Axel Witsel z pozice stopera vyvezl míč středem hřiště na polovinu Cádizu. Tam se mu ale nenabídl nikdo červenobílém dresu.
67'
Atlético se krásnou kombinací dostalo na polovinu Cádizu, ale střídající Correa si na levé straně hřiště nepotykal se zpracováním.
66'
Alejo se snažil z pravé strany probít do pokutového území, ale důrazný obránce Hermoso mu dal tělem pořádnou lekci.
65'
ze hřiště odchází Yannick Carrasco, přichází Ángel Correa.
64'
Rodrigo de Paul uspěl v souboji na polovině hrací plochy, ale podle rozhodčího se právě od něj odrazil míč do autu. Vhazuje hostující Cádiz.
63'
Griezmann se vrátil na vlastní polovinu a pomohl stoperům Atlética uklidnit hru. Nikdo ve žlutém se nyní nedostal vpřed.
62'
ze hřiště odchází Álvaro Negredo, přichází Christopher Ramos,
ze hřiště odchází Álex Fernández, přichází José Mari.
62'
Molina si dal pozor na pravé straně a před dvojicí dobíhajících soupeřů odehrál míč mimo nebezpečné území.
61'
V ochozech to dnes skutečně bouří. Fanoušci Atlética odměňují své oblíbence za vynikající výkon.
60'
Je za námi hodina hry a o osudu dnešního souboje je rozhodnuto. Atlético soupeře k ničemu nepouští a baví své fanoušky ofenzivním koncertem.
58'
Atlético právě vstřelilo branku! K exekuci pokutového kopu se postavil YANNICK CARRASCO a tvrdou střelou poslal míč do dolního rohu! Brankář sice vystihl směr, ale na míč nedosáhl.
57'
Penalta pro Atlético Madrid!
56'
Sudí se nakonec jde podívat na video!
56'
Domácí se dožadovali odpískání pokutového kopu za ruku Alcaraze. Sudí zatím ukázal pouze rohový kop.
55'
Domácí Atlético Madrid má dnešní duel pevně v rukou. Hráči v červenobílém nyní kombinují s míčem v zadních řadách.
54'
Carrasco se po levém křídle opět tlačil do pokutového území, ale tentokrát se s ním vrátil obránce, který míč vypíchl do autu.
53'
Do další obrovské šance se dostal Molina, který po rychlém přenesení hry zakončoval z pravé strany pokutového území, ale minul branku!
52'
Ivo Grbić nakopl míč na polovinu Cádizu, kde ve vzdušném souboji opět uspěl Álvaro Morata. Domácí útočník je dnes v soubojích hodně efektivní.
50'
Atlético právě vstřelilo branku! Domácí celek hned v úvodu druhého poločasu přidává třetí branku! Carrasco potáhl míč do pokutového území, ale jeho ránu obrana zablokovala. K odraženému míči se ale dostal ÁLVARO MORATA, který jej napálil mezi nohy brankáře!
49'
Cádiz zahrával rohový kop. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na malé vápno, kde ve vzdušném prostoru kraloval Axel Witsel.
48'
Do dalšího útoku se hnal Morata, ale na pravé straně si nepohlídal své postavení v době přihrávky. Ofsajd!
47'
Cádiz se hned v úvodu druhého poločasu vydal do útoku, ale přihrávka za obranu Atlética skončila až u Grbiče.
46'
ze hřiště odchází Youba Diarra, přichází Anthony Lozano.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce může být spokojenější domácí Atlético. Už ve 2. minutě poslal domácí do vedení Antoine Griezmann. Stejný hráč se navíc prosadil také ve 28. minutě. Pět minut před přestávkou mohl skóre navýšit Morata, ale z malého vápna trefil břevno.
45+1'
45'
Žlutá karta pro tým Atlético Madrid (Nahuel Molina).
44'
Carrasco zpětnou přihrávkou opět našel Moratu, který střílel bez přípravy, ale jeho dělovka skončila sražená mimo pokutové území.
43'
Álvaro Morata potvrdil pověst spalovače šancí! Domácí útočník se nikým neatakován dostal k odraženému míči, ale z malého vápna jej napálil do břevna!
42'
Nahuel Molina podpořil domácí ofenzivu a dostal se až na hranici velkého vápna. V zakončení mu výborným obranným zákrokem zamezil Diarra.
41'
Stopeři Cádizu si pomohli malou domů. Hostující brankář míč následně nakopl na levou stranu hrací plochy.
40'
Přihrávku do úniku dostal Morata, který si míč srovnal na levačku, ale hostující brankář jeho technickou ránu vyrazil!
39'
Žlutá karta pro tým Cádiz CF (Iván Alejo).
38'
Žlutou kartu za protesty naopak vidí Lemar.
37'
Axel Witsel schytal v souboji u postranní čáry tvrdý úder. Hlavní rozhodčí odpískal přímý kop pro Atlético, ale žlutou kartu nyní neudělil.
36'
Thomas Lemar dostal přihrávku do vápna, přehodil si míč na levačku a zakončil. Jeho pokus ale zablokoval hned první soupeř.
35'
Domácí útočník zůstává po předchozím souboji ležet a drží se za kotník. Podle všeho ale bude schopen pokračovat i bez ošetření.
34'
Domácí měli další zajímavou příležitost, ale Morata po souboji na malém vápně míč pouze posunul před branku, kde neměl spoluhráče.
33'
Hostující brankář nakopl míč na pravou stranu hrací plochy, ale tam zasáhla domácí defenziva. José Giménez diriguje rozehrávku.
32'
Morata si naběhl na centr do pokutového území, ale byl lapen v ofsajdové pasti.
31'
Carrasco si ve vápně naběhl na centr z pravé strany, stáhl si míč na levačku, ale z ostrého úhlu už branku nedokázal ohrozit.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme jednoznačné utkání. Atlético od úvodního hvizdu kráčí za vítězstvím.
28'
Atlético právě vstřelilo branku! Domácí celek po nenápadné akci přidává druhou branku a výrazně se přibližuje k triumfu! ANTOINE GRIEZMANN tentokrát po rychlém přechodu do útoku dostal přihrávku od Lemara proti noze a levačkou zakončil k zadní tyči!
27'
Ivo Grbić se musel zapojit do rozehrávky Atlética Madrid. Před dvojicí napadajících soupeřů nakopl míč na polovinu hřiště.
26'
Atlético se dostalo do pokutového území, ale další technický obstřel z jeho levé strany nenašel cestičku mezi tři tyče.
25'
Přihrávku na levou stranu hrací plochy dostal Morata, ale vysoký míč nakonec nedokázal zkrotit. Vhazovat bude Cádiz.
24'
Antoine Griezmann dostal přihrávku na levou stranu, výborně si míč převzal a našel Kokeho. Jeho rána zpoza vápna skončila daleko od branky.
23'
Lemar táhl akci Atlética Madrid po levé straně, zasekl si míč kolem soupeře, nicméně následně už nedokázal přesně přihrát.
22'
Cádiz zahrával přímý kop na polovině Atlética Madrid. Jeden z hostů sice dopravil míč do sítě, ale nepohlídal si ofsajd. Branka neplatí!
21'
Žlutá karta pro tým Atlético Madrid (Yannick Carrasco).
20'
Atlético se vydalo vpřed po levé straně, nicméně akce domácích skončila čistým skluzem hostujícího Carcelena.
19'
Hosté zaútočilo po pravé straně, ale domácí Carrasco se skvěle vrátil na svou pozici a nenechal rozběhnutého Diarru odcentrovat.
18'
Před branku Cádizu přiletěl další centr z levé strany, ale nikdo v červenobílém dresu na pobídku nedosáhl.
17'
Žlutá karta pro tým Cádiz CF (Youba Diarra).
16'
Stopeři hostujícího celku se vysunuli na polovinu Atlética, ale nikdo z ofenzivních hráčů ve žlutém se do zakončení nedostal.
15'
Další zakončení ze strany domácích chtěl obstarat právě Lemar, ale tentokrát si nepohlídal své postavení. Ofsajd!
14'
Stopeři Cádizu kombinují s míčem na vlastní polovině a číhají na skulinku v zadních řadách Atlética. Ofenzivní hráči domácích ale skvěle presují.
13'
Atlético se dostalo do pokutového území, ale snažení domácího celku zastavil útočný faul. Proti pravidlům se provinil Lemar.
12'
Po rychlém přechodu do útoku se do zakončení zpoza velkého vápna dostal Negredo, jenže jeho dělovka levačkou minula domácí branku o několik metrů.
11'
Z levé strany poslal míč do pokutového území Alejo, jenže jeho střílenou pobídku bez problémů odehrál mimo nebezpečí jeden z domácích zadáků.
10'
Atlético se snad poprvé v utkání muselo bránit. Míč na vlastní polovině získal Hermoso, který si pod tlakem pomohl malou domů.
9'
Další akci domácího celku táhl po levé straně Yannick Carrasco. Rozběhnutý hráč Atlética však nedokázal odcentrovat.
8'
Nahuel Molina se u rohového praporku dokázal vrátit do zdánlivě prohraného souboje. Domácí krajní zadák poté nedokázal přesně přihrát.
7'
Další centr se snesl na malé vápno, kde ve vzduchu dominoval stoper Mbaye. Cádiz je od úvodního hvizdu pod obrovským tlakem.
6'
Carrasco dohnal prudkou přihrávku na polovinu soupeře a v plném sprintu dokázal odcentrovat. Hostující brankář jeho pobídku vyboxoval mimo vápno.
5'
Atlético hraje s míčem na kopačkách a znovu se tlačí na polovinu Cádizu. Hosté zatím s míčem u nohy nepřešli přes půlící čáru.
4'
Domácí celek pokračuje v aktivitě i po vstřelení úvodní branky. Fanoušci se od úvodních minut skvěle baví.
2'
Atlético právě vstřelilo branku! Domácí celek se hned v úvodu utkání dostává do vedení! ANTOINE GRIEZMANN si z levé strany navedl míč do vápna, pohrál si s obráncem a technickou střelou otevřel skóre!
1'
Domácí Atlético obstaralo výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Madridský celek bude chtít navázat na dobré výkony z posledních týdnů.
1'

Atlético Madrid: Grbić – Molina, J. Giménez, Witsel, Hermoso, Carrasco – Koke, de Paul, Lemar – Griezmann, Morata.
Náhradníci: Gomis, Iturbe – Barrios, Correa, Doherty, Kondogbia, C. Martín, Reguilón, Saúl.

Cádiz CF: Ledesma – Carcelén, Meré, Mbaye, Arzamendia – Alcaraz, Y. Diarra – Alejo, Ále. Fernández, Bongonda – Negredo.
Náhradníci: D. Gil – Escalante, De la Rosa, Fali, Espino, Carlos García, Guardiola, A. Lozano, Mari, R. Parra, C. Ramos.
Vzájemný zápas

V podzimním měření sil na domácí půdě překvapivě zvítězil Cádiz 3:2.
Atlético Madrid

Domácí Atlético Madrid je na tom mnohem lépe. Po třiceti dvou odehraných zápasech má Atlético na kontě šedesát šest bodů a zatím mu patří třetí pozice ligové tabulky. Na druhý Real Madrid ztrácí jen dva body, na vedoucí Barcelonu je to bodů třináct. Doma Atlético patří rovněž mezi nejlepší týmy ve Španělsku. V dubnu navíc v rámci ligy prohrálo jen na Camp Nou. Od té doby doma přehrálo 3:1 Mallorcu a o víkendu zvítězilo 5:2 na hřišti Realu Valladolid.
Cádiz CF

Hostující Cádiz musí do posledních kol nejvyšší španělské soutěže bojovat o udržení ligové příslušnosti. Po třiceti dvou odehraných duelech má Cádiz na kontě třicet pět bodů a patří mu čtrnáctá pozice ligové tabulky. Na záchranu má aktuálně k dobru náskok čtyř bodů. Na hřištích soupeřů navíc Cádiz umí být hodně nepříjemný. V posledním kole navíc doma přehrál 2:1 Valencii. Hostující kouč ale bude postrádat hned devět hráčů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.