La Liga - 38. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Atlético - 4. června 2023   18:30

Villarreal
9' Jackson  • 90+3' Pascual
2:2
(1:1)
Atlético
18' Correa  (Griezmann) • 56' Correa  (Griezmann)
Villarreal
Jörgensen – Femenía (46. Cuenca), Mándí (85. Mojica), P. Torres, A. Moreno I (85. Pascual) – Parejo, Capoue – Chukwueze (66. Baena), Trigueros (66. Lo Celso), Pino – Jackson.
Reina – Carlo . García, Hassan, Carreira.
De Burgos – Díaz, Nuňez
Estadio de la Cerámica (Villarreal)
Atlético
Grbić (85. Gomis) – Molina, Savić, Witsel, Hermoso, Reguilón (85. Morata) – Saúl, Koke, Barrios – Griezmann, Correa (85. Lemar).
Corral, Doherty, Llorente, Raihani, El Jebari.

90+5'
90+3'
Villarreal právě vstřelil branku!
Máme srovnáno! Domácí se dostali do rychlého brejku, finální přihrávka byla ještě sražena obráncem Madridu, ale následná dorážka JORGEHO PASCUALA už skončila v síti.
90+2'
Domácí se nyní dostali do zajímavé šance, ale předcházel jí ofsajd, a tak bylo všechno vzrušení zbytečné.
88'
Míč se nyní chvíli odrážel ve vápně Atlética, ale nikdo z domácích jej nedokázal nasměrovat do branky.
86'
Gomis si vyběhl a zachytil vysoký míč do rukavic.
85'
Střídání v týmu Atlético Madrid:
ze hřiště odchází Ivo Grbić, přichází Antonio Gomis.
85'
ze hřiště odchází Sergio Reguilón, přichází Álvaro Morata,
ze hřiště odchází Ángel Correa, přichází Thomas Lemar.
85'
Střídání v týmu Villarreal CF:
ze hřiště odchází Ajsa Mándí, přichází Johan Mojica,
ze hřiště odchází Alberto Moreno, přichází Jorge Pascual.
83'
Grbić stále leží otřesený v brankovišti.
81'
Jeden z domácích hráčů se nyní srazil s brankářem hostů, hra je přerušena.
80'
Do vápna Atlética přilétl nadýchaný centr, ale brankář Grbić jej vyboxoval daleko od branky. Nápor však pokračuje.
78'
Moreno vypálil z dobrých osmnácti metrů, ale Grbić se prolétl a jeho ránu vytěsnil mimo tři tyče.
76'
Correa zezadu trefil rozběhnutého Pina a vidí žlutou kartu.
76'
Střela jednoho z domácích byla zblokovaná, míč se však odrazil zpět na kopačky domácích.
75'
Baena vidí žlutý kartonek za svůj faul.
73'
Začíná se přiostřovat, další tvrdý zákrok na středové čáře. Tentokrát však bez karty.
71'
Následná standardní situace nebyla špatně kopnutá, nicméně brankář Grbić míč vyškrábl mimo branku.
70'
Witsel zatáhl za záchranou brzdu, srazil unikajícího soupeře k zemi a vidí červenou kartu!
69'
Barrios zahrál na vlastní polovině nedovoleně a vidí žlutou.
68'
Centr na přední tyčku nevyšel, pozorná obrana Atlética míč odvrátila za hranice velkého vápna.
67'
Villarreal bude zahrávat rohový kop. Dostane se do vedení?
66'
ze hřiště odchází Samuel Chukwueze, přichází Alejandro Baena.
66'
ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Giovani Lo Celso.
63'
A mohlo to být o dva góly! Reguilón dostal míč do vápna, ihned vypálil, ale jeho pokus prolétl těsně vedle!
60'
Moreno to vzal na sebe, ale střelu neumístil vůbec dobře, míč skončil vysoko nad.
59'
Villarreal bude zahrávat standardní situaci z dobrých dvaceti metrů.
56'
Atlético právě vstřelilo branku!
Hosté se ujímají vedení po velmi rychlém brejku! Griezmann vysunul ÁNGELA CORREU, který si šikovně obhodil vyběhnutého brankáře a zakončil do zcela odkryté branky.
56'
Jackson nabil Pinovi na hranici velkého vápna, ale střela druhého jmenovaného skončila snad o pět metrů vedle.
55'
Nakonec z toho bude odkop, Griezmann byl posledním hráčem, který se míče dotkl.
54'
Griezmann si naběhl do vápna, směřoval na něj míč, ale jeden z domácích mu jej ve skluzu odkopl do zámezí.
52'
Villarreal je opět tím týmem, který drží většinu času míč, nicméně je třeba říct, že pouze v místech, odkud nemůže skórovat.
50'
Jeden z domácích se dostal k hlavičce, ale míč se mu spíše svezl po hlavě do zámezí, a tak mohl zůstat brankář klidný.
49'
Jackson se dral za obranu soupeře, ale jeden z hráčů Atlética mu na poslední chvíli ukopl míč do zámezí, roh.
46'
ze hřiště odchází Kiko Femenía, přichází Jorge Cuenca.
46'
Percentuální držení míče: 67:33
Střely na branku: 2:2
Střely mimo: 5:1
Rohy: 4:1
45+2'
45+1'
Atlético zahrávalo rohový kop, ale brankář Jörgensen míč vyboxoval do zámezí. Sudí už další roh rozehrát nenechal, poločas končí.
45'
Nastavovat se bude 1 minuta.
43'
Capoune v další obrovské šanci! Tentokrát vyslal dělový projektil přímo do břevna, brankáři Atlética ještě teď zvoní v uších.
40'
Capoune proklouzl do vápna, kde po kontaktu s obráncem Madridu upadl. Sudí však dává žlutou kartu za simulování!
38'
Obrovská šance Atlética zůstala nevyužitá! Correa si naskočil na centrovaný míč, opřel se do něj hlavou, ale Jörgensen míč vytáhl z brankové čáry. K dorážce se ještě dostal Griezmann, ale jeden z bránících hráčů míč zastavil u brankové čáry rukou. Sudí však ukazuje, že se jednalo o ruku u těla. Dle mého názoru však šlo o jasnou penaltu.
36'
Pino to vzal na sebe a vypálil přes obránce, branku Atlética však o dobrý metr minul.
35'
Moreno vidí za svůj tvrdý střed u středu hřiště žlutý kartónek.
32'
Atlético je nyní týmem, který se tlačí vpřed. Akce však postrádá tah na branku.
30'
Domácí měli k dispozici další roh, ale ani z něj neskórovali.
29'
Do vápna Villarrealu nyní přilétl prudký centr, který se však odrazil od jednoho z domácích pouze do rukavic Jörgensena.
27'
Villarreal rozehrál rohový kop na krátkou vzdálenost a drží míč u rohového praporku.
26'
Střela ze střední vzdálenosti končí pouze v rukavicích brankáře Grbiče, domácí však následně získali míč a znovu míří vpřed.
24'
Na stadionu to nyní jen zahučelo! Parejo dostal přihrávku za obranu a vypálil z ostrého úhlu, jeho pokus se ale nemířil mezi tři tyče.
22'
Ponorka sice kombinovala kolem vápna, nicméně finální přihrávka byla nepřesná a skončila pouze u obrany Atlética.
20'
Villarreal si opět hraje s míčem po celé šířce hřiště, nicméně Atlético má dobře rozestavěné defenzivní řady, a tak soupeře příliš daleko nepouští.
18'
Velmi zajímavý signál končí gólem! Griezmann vzal rozehrávku standardní situace na sebe a chytrým pasem našel ve vápně ÁNGELA CORREU, jenž z první prostřelil brankáře Jorgensena.
16'
Na pravé straně si nyní počínal nedovoleně Pino, což neuniklo očím hlavního arbitra. Atlético bude zahrávat zajímavou standardní situaci.
14'
Hra byla nyní nějakou dobu přerušena, neboť na trávníku zůstal ležet jeden z domácích. Ten je však nyní na nohou a čeká, až se bude opět moci vrátit do hry.
11'
Z pravé strany vyslal Calpoue prudký střílený centr, ten však pouze prolétl vápnem, nikdo z hostů si k zakončení cestu nenalezl.
9'
Domácí se ujímají vedení! NICOLAS JACKSON dostal na nohu nečekanou "přihrávku" od jednoho z hostujících hráčů a přesnou střelou na zadní tyčku propálil brankáře Grbiče.
8'
Akce hostujícího celku měla krátkého trvání, nepřesnosti na útočné polovině míč přisoudily zpět na kopačky Villarrealu.
7'
Domácí zahrávali rohový kop, ale nedokázali z něj nic vytěžit.
5'
Tohle byla zajímavá šance. Chukwueze zkusil obstřelit obránce Atlética, ale jeho zakončení postrádalo přesnost, míč skončil vysoko nad břevnem.
3'
Domácí mají stále míč na kopačkách, Atlético spíše stínuje hru soupeře.
2'
Villarreal kombinuje po celé šíři hřiště, zatím však pouze v místech, odkud se zakončit nedá.
1'
Atlético Madrid
Atlético ani tento rok nezaváhalo a víceméně celou sezonu se drželo ve špičce LaLigy. Na první místo to ale tentokrát nebylo, avšak stále je ve hře druhá pozice, ze které může sesadit Real Madrid. Ten má totiž před posledním kolem pouze o jeden bod více a v případě zaváhání Bílého baletu tak klidně Atlético může poskočit na stříbrné místo. Dobrou fazónu dnešních hostů potvrzují i poslední výsledky, protože třikrát v řadě neprohráli a celkově z posledních deseti střetnutích zvítězili sedmkrát. Vylepší ještě Atlético tuto statistiku?

Poslední tři utkání
Atlético vs. Sociedad – 2:1
Espanyol vs. Atlético – 3:3
Atlético vs. Osasuna – 3:0
Villarreal CF
Villarreal na závěr ročníku nasadil slušnou formu, díky čemuž si postup do Evropské ligy zajistil s předstihem, avšak na Ligu mistrů těsně nedosáhl, protože na čtvrtý Sociedad ztrácí pouhých pět bodů. Ty samozřejmě dnes nemůže získat, ale proti třetímu celku tabulky se určitě bude snažit. Navíc dnešní domácí by měli chtít napravit nedávné zaváhání s Vallecanem, kvůli tomuto zápasu přišli o šňůru šesti neprohraných duelů v řadě. Určitě se tedy můžeme těšit na zajímavý fotbal.

Vallecano vs. Villarreal – 2:1
Villarreal vs. Cádiz – 2:0
Girona vs. Villarreal – 1:2
Dobrý večer všem fotbalovým fanouškům! Španělská LaLiga dne vyvrcholí posledním kolem a pořád je ve hře udržení či postup do evropských pohárů. Avšak Villarreal i Atlético už své místo v Evropě mají zajištěné, takže o tolik nepůjde, oba celky ale určitě budou chtít zakončit sezonu vítězně. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.