La Liga - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Vallecano - 31. března 2024   14:00

0:0
(0:0)
Celta Vigo
Guaita – Mingueza, Starfelt (46. Tapia), C. Domínguez – H. Álvarez (87. Cervi), Sotelo, Beltrán, M. Sánchez – Aspas (C), Bamba (66. Jailson) – Strand Larsen (77. Douvikas).
I. Villar – Allende, Manquillo, Núñez, C. Pérez, Dam. Rodríguez, M. Rodríguez, K. Vázquez.
Hernández – Pérez, Julián
Abanca-Balaídos (Vigo)
Vallecano
Dimitrievski – Balliu, Mumin, Ciss, Chavarría (46. Espino) – U. López, Valentín (C) (81. J. Pozo) – De Frutos, Palazón (81. Crespo), Á. García (16. Rațiu) – Camello (66. Bebé).
Cárdenas – Nteka, M. Pascual, Trejo.

Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 0:2. Střely mimo: 8:5. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:16.
Máme za sebou velmi vyrovnané utkání mezi Celtou Vigo a Vallecanem, které skončilo bezbrankovou remízou 0:0. V zápase jsme viděli několik šancí, avšak z žádné gól nepadl. Ta největší byla pravděpodobně v poslední minutě nastaveného času v závěru druhého poločasu, kdy Pérez z velké vzdálenosti trefil břevno. Pro oba týmy to bude určitě ztráta bodů, jelikož s podobně silným soupeřem si každý z obou celků chtěl určitě urvat 3 body. Tato remíza tak v boji o sestup nic moc neřeší a bodový rozdíl mezi těmito týmy tak zůstává stejný. Tohle by bylo z dnešního přenosu vše, děkujeme za pozornost.
90+6'
90+6'
Obrovská šance domácích v poslední minutě utkání, kdy střelou z velké vzdálenosti trefil Pérez břevno.
90+5'
Hra se odehrává spíše ve středu hřiště. Oba týmy opět přicházejí velmi rychle o míč nepřesnými přihrávkami.
90+3'
Domácí se opět dožadovali faulu, tentokrát chtěli pokutový kop. Rozhodčí nechával hru dále pokračovat a nakonec k faulu došlo. Celta Vigo bude zahrávat přímý volný kop.
90+1'
Domácí se dožadovali přímého volného kopu, ale rozhodčí nechává hru dále pokračovat.
90'
Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Oba týmy velmi rychle přichází o míč nepřesnými přihrávkami.
89'
Pérez viděl žlutou kartu od hlavního rozhodčího.
87'
Střídání v týmu Celta de Vigo:
ze hřiště odchází Hugo Álvarez, přichází Franco Emanuel Cervi.
85'
Aspas byl faulován hráčem soupeře poblíž postranní čáry na levé straně hřiště. Celta Vigo tak bude zahrávat přímý olný kop z poměrně velké vzdálenosti od brány hostů.
84'
Domínguez obdržel žlutou kartu od hlavního rozhodčího.
83'
Douvikas si naskočil na centr od svého spoluhráče, hlavičkou zakončil těsně vedle levé tyče Dimitrievskiho.
81'
Střídání v týmu Rayo Vallecano:
ze hřiště odchází Isaac Palazón, přichází Miguel Crespo,
ze hřiště odchází Óscar Valentín, přichází José Angel Pozo.
79'
Aspas vyslal centr do šestnáctky hostů na Tapiu, který hlavičkou zakončil těsně vedle pravé tyče Dimitrievskiho.
77'
ze hřiště odchází Jörgen Strand Larsen, přichází Tasos Douvikas.
77'
Palazón zkoušel z voleje zakončit uvnitř pokutového území domácích, ale jeho rána byla velmi slabá a skončila nad bránou Guaity.
75'
Na míči je opět Vallecano a podařilo se jim dostat na soupeřovu polovinu, kde se snaží dostat do nějaké větší šance.
72'
Iago Aspas měl opět připomínky k hlavnímu sudímu, a ten mu to již netoleroval a udělil mu žlutou kartu.
71'
López viděl za svůj zákrok žlutou kartu od rozhodčího, kdy dojel jednoho z hráčů Celty Viga.
69'
De Frutos obdržel přihrávku do běhu na pravou stranu hřiště, kde si obkličkoval jednoho z obránců domácích a vystřelil na bránu. Jeho rána těsně minula levou tyč Guaity.
67'
Domácí se již radovali ze vstřeleného gólu, ale jeden z hráčů Celty Vigo se dopustil útočného faulu a branka tak platit nebude.
66'
ze hřiště odchází Jonathan Bamba, přichází Jailson.

ze hřiště odchází Sergio Camello, přichází Bebé.
64'
Hra se začíná celkem přiostřovat. Dalšího nedovoleného zákroku se dopustil Valentín.
63'
Ciss fauloval hráče soupeře zhruba na polovině hřiště.
61'
Oba týmy si překazily několik šancí nepřesnými přihrávkami. Hra se tak odehrává spíše ve středu hřiště.
58'
Mingueza byl faulován na útočné polovině hráčem soupeře. Celta Vigo tak bude zahrávat přímý volný kop.
56'
Vallecano okupovali šestnáctku domácích, když se pokoušeli vyslat několik centrů. Obrana Celty Viga byla však připravená a s bráněním si poradila.
55'
Palazón byl faulován hráčem soupeře zatažením za dres poblíž postranní čáry u střídaček.
51'
Espino se dostal k zakončení, ale jeho rána mířila přímo na brankáře Guaitu.
49'
Další nedovolený zákrok od Celty Vigo, tentokrát fauloval Larsen na útočné polovině.
47'
Celta Vigo se dostala na polovinu soupeře, kde se pokoušeli kombinovat, ale nakonec se Iago Aspas dopustil faulu na hráče soupeře uvnitř pokutového území hostů.
46'
ze hřiště odchází Carl Starfelt, přichází Renato Tapia.

ze hřiště odchází Josep Chavarría, přichází Alfonso Espino.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 15:05.
45+3'
45+2'
Vallecano teď jsou daleko aktivnější na míči, ale zatím se do žádné větší šance nedostávají.
44'
Iago Aspas byl faulován hráčem soupeře na vlastní polovině hřiště. Ciss za tento zákrok obdržel žlutou kartu.
42'
K míči se opět dostali hráči Vallecana, ale zatím kombinují spíše na vlastní polovině hřiště.
39'
Iago Aspas se ocitl v ofsajdu, který ihned signalizoval asistent rozhodčího.
37'
Dimitrievski musel zasahovat proti hlavičce, kterou vyslal z hranice malého pokutového území Larsen. Výborný zákrok hostujícího brankáře.
35'
Sotelo fauloval hráče soupeře na útočné polovině a rozhodčí ihned tento přestupek pískl. Rozehrávat tedy budou hosté.
34'
Aspas opět protestuje proti rozhodnutí hlavního rozhodčího a měl by si dávat pozor, jelikož to je již po několikáté.
32'
Aspas vyslal střelu na zadní tyč, ale jeho rána mířila příliš vedle brány Dimitrievskiho.
31'
Celta Vigo kombinují na vlastní polovině hřiště. Hosté jim zatím příliš neumožňují dostat se dále.
29'
Na hřišti se aktuálně nic zajímavého neděje, oba týmy velmi rychle přicházejí o míč nepřesnými přihrávkami.
25'
Beltrán byl faulován hráčem soupeře zhruba na polovině hřiště.
24'
Balliu odcentroval do šestnáctky domácích, ale opět nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
22'
Domácí celkem zatápěli obraně hostů, když se dostali do jejich pokutového území, ale zakončit se jim nepodařilo.
20'
Balliu odcentroval míč do šestnáctky domácích z pravé strany hřiště, ale tam nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
19'
Valentin byl faulován hráčem soupeře na vlastní polovině hřiště.
18'
Vallecano kombinovali na polovině soupeře, ale jedna z přihrávek před pokutovým územím Celty Viga se jim nepodařila.
16'
ze hřiště odchází Álvaro García, přichází Andrei Rațiu.
15'
Sánchez odcentroval míč z levé strany hřiště do šestnáctky hostů, kde našel svého spoluhráče, ten ale zakončil hlavičkou nepřesně.
14'
Hra je přerušena, na zemi zůstal ležet García, který bude pravděpodobně střídat.
13'
Na míči jsou opět hráči Celty Viga, ale ti se zdržují zatím na své polovině hřiště.
11'
Vallecano se pustilo do rychlého protiútoku, kdy s míčem urazil velký kus cesty Garcia, ale zhruba na hranici šestnáctky domácích ho zastavila obrana Celty Viga.
9'
Rozhodčí pískl nedovolený zákrok jednoho z hostujících hráčů, a tak budou rozehrávat domácí z vlastní poloviny hřiště.
7'
K míči se dostali hráči Vallecana a nakonec se ke střele dostal Palazón, který se ocitl volný uvnitř pokutového území Celty Vigo. Jeho rána však mířila příliš vysoko nad bránu Guaity.
4'
Bamba si navedl míč na pravou stranu uvnitř pokutového území, odkud vypálil, ale jeho rána byla zblokována jedním z obránců Vallecana na rohový kop.
3'
Chavarría viděl od rozhodčího žlutou kartu za zastavení slibně se rozvíjející akce soupeře, když protihráče přidržel za dres poblíž postranní čáry zhruba na polovině hřiště.
2'
Další nedovolený zákrok, faulován byl Dominguez.
1'
Aspas byl faulován na vlastní polovině hřiště, když dostal ránu do hlavy od hráče soupeře.
1'
Hráči nastupují na hrací plochu. Domácí dnes budou hrát ve světle modrých dresech, hosté pak v černo-červených.
Hezké nedělní odpoledne všem příznivcům fotbalu. Dnes máme na programu utkání 30. kola španělské LaLigy, ve kterém se proti sobě utkají Celta Vigo a Rayo Vallecano. Utkání začne již za pár minut.

Celta de Vigo: Guaita – Mingueza, Starfelt, C. Domínguez – H. Álvarez, Sotelo, Beltrán, M. Sánchez – Aspas (C), Bamba – Strand Larsen.
Náhradníci: I. Villar – Allende, Cervi, Douvikas, Jailson, Manquillo, Núñez, C. Pérez, Dam. Rodríguez, M. Rodríguez, Tapia, K. Vázquez.
Trenér: Giraldez C.

Rayo Vallecano: Dimitrievski – Balliu, Mumin, Ciss, Chavarría – U. López, Valentín (C) – De Frutos, Palazón, Á. García – Camello.
Náhradníci: Cárdenas – Bebé, Crespo, Espino, Nteka, M. Pascual, J. Pozo, Rațiu, Trejo.

Rayo Vallecano

Vallecano se aktuálně nachází na 16. místě s 29 body, což je pouze o 2 body více, než jejich soupeř, Celta Vigo. Měli za sebou velmi dlouhou šňůru bez výhry až do posledního zápasu, kdy porazili doma Betis 2:0. Předtím však na tom s formou nebyli vůbec dobře, a tak ztratili několik bodů. Devět zápasů v řadě nevyhráli a nasbírali pouhé 3 body za remízy. O body ale třeba obrali právě vedoucího lídra tabulky, Real Madrid. Vallecano měli hodně povedenou podzimní část sezóny, ale teď se jim příliš nedaří a rozhodně potřebují začít sbírat daleko více bodů.
Celta de Vigo

Celta Vigo se aktuálně nachází na 17. místě s 27 body ve španělské LaLize. Od sestupové příčky je dělí pouhé 2 body. Vigo zaznamenali velmi povedený vstup do nového roku, ale následně začala forma upadat. V nedávné době si však připsali nějaké výhry, především v posledních třech zápasech získali hned 6 bodů, když doma porazili Almériu 1:0 a v posledním utkání překvapivě zvítězili 1:2 na půdě Sevilly. Ve Vigu nedávno došlo ke změně trenéra, což určitě dodá hráčům určitý impuls předvést se a zajistit si tak místo v sestavě. Vigo rozhodně musí sbírat body, aby poodskočili od sestupových příček.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.