La Liga - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Alavés : Celta Vigo - 27. dubna 2024   18:30

D. Alavés
48' Simeone (K. García) • 54' Guridi  • 86' Benavídez (Sola)
3:0
(0:0)
D. Alavés
Sivera – J. López, R. Duarte (C) (72. Guevara), Tenaglia, Gorosabel – Guridi (88. Panichelli), Benavídez, Blanco – Vicente (82. Sola), Simeone (88. Rioja), K. García (82. Omorodion).
Owono – Alkain, Diallo Selu, Hagi, Rebbáš, Ortiz.
Pulido – Escuela, Alonso
Estadio de Mendizorroza (Vitoria-Gasteiz)
Celta Vigo
I. Villar – Bamba, Cervi, Manquillo, Ristić, Dam. Rodríguez, Starfelt.

Ode mě to bude již pro dnešek všechno a vidíme se u dalšího onlajnu.
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 8:0. Střely mimo: 6:3. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:9.
Je dobojováno! Zápas třiatřicátého kola ovládlo Alavés poměrem 3:0. O osudu utkání rozhodl začátek druhého poločasu, ve kterém se prosadil Giuliano Simeona a Jon Guridi. Definitivní pojistku na tříbodové vítězství přidal v 86.minutě Carlos Benavídez.
90+6'
90+5'
Álvaréz nedosáhl na dlouhý nákop a míč bude tedy opět patřit domácím.
90+4'
Panichelli je zastaven nedovoleným zákrokem a míč bude tedy přisouzen domácím.
90+3'
Očekáváné góly (xG): 2.26 – 0.14.
90+2'
Hosté se pokouší aspoň snížit gólový deficit, proti je však domácí obrana.
90+1'
Rohový kop domácích končí pouze na hlavičce hráče Celty.
89'
Domácí fanoušci slaví a zápas se pomalu dohrává.
88'
Střídání v týmu Deportivo Alavés:
ze hřiště odchází Jon Guridi, přichází Joaquin Panichelli,
ze hřiště odchází Giuliano Simeone, přichází Luis Rioja.
86'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku! CARLOS BENAVÍDEZ umisťuje Solův přímý kop svojí hlavičkou za záda Guaita. Asistence: Alex Sola.
85'
Mingueza nenechal projít domácího hráče a za svůj faul vidí žlutou kartu.
85'
Aspas z dobré pozice přestřeluje branku.
84'
Po delší době si zahrál i Guaita, který posílá dlouhým nákopem míč dopředu.
83'
Střídání kouskují hru a domácí pomalu kráčí za vítězstvím.
82'
ze hřiště odchází Carlos Vicente, přichází Álex Sola,
ze hřiště odchází Kike García, přichází Samu Omorodion.
82'
De la Torre sice zabojoval, míč však míří až k zadním řadám Celty.
81'
Sivera vidí žlutou kartu za zdržování.
80'
Střídání v týmu Celta de Vigo:
ze hřiště odchází Carles Pérez, přichází Miguel Rodríguez.
79'
Mezitín hra nadále plyne. Hostující přihrávka do vápna však ztroskotává na prvním obránci Deportiva.
78'
Gorosabel bude v pořádku a už čeká na povolení vstoupit do hry.
77'
Na hřišti zůstává ležet domácí Gorosabel, který se musí nechat ošetřit.
76'
Hosté se snaží probojovat do zakončení, proti je však domácí, obranný val.
75'
Střely celkem: 14:1.
74'
Guridi trefuje ve skluzu tyč! Domácí tak mohli z nenápadného protiútoku definitivně rozhodnout.
73'
ze hřiště odchází Tasos Douvikas, přichází Tadeo Allende,
ze hřiště odchází Fran Beltrán, přichází Hugo Sotelo.
72'
ze hřiště odchází Rubén Duarte, přichází Ander Guevara.
71'
Duarte dnes dohrál! Zranění nepustí domácího kapitána do dalších minut a musí se střídat.
70'
A ani rohový kop nepřináší tížené zakončení na domácí branku.
69'
Aspasův centr však uklízí domácí na rohový kop.
69'
Na druhé straně je faulován Pérez a čeká nás tedy standardní situace i na druhé straně.
68'
Tenaglia se pokusil o akrobatické zakončení, které však nakonec nepřineslo tížený úspěch.
67'
Další faul hostujících hráčů přinese zkrácený rohový kop, který si bere na starost Vicente.
66'
Na druhé straně si naopak Sivera připisuje bezproblémový zákrok.
65'
López se probojoval do zakončení, které nadvakrát likviduje Guaita.
64'
Vicenteho zastavuje povedeným obranným zákrokem de la Torre.
63'
Následující rohový kop končí ofsajdem Alavés.
62'
A domácí mohli udeřit. Nejblíže k brance měl García, kterého však i tentokrát vychytal Guaita.
61'
Vicente byl zatažen za dres a rozhodčí odpískává nedovolený zákrok v podání hostujícího obránce.
60'
Přímé kopy: 2:7.
59'
De la Torre vycestoval s míčem již za autovou čáru a vhazovat budou domácí.
58'
Aspas nezpracoval míč, který domácí hráč odkopává vysoko do hlediště.
57'
Hostující obléhání nadále pokračuje, stále bez střeleckého zakončení.
56'
Další útočné snahy Alavés končí autovým vhazováním pro hosty.
55'
ze hřiště odchází Unai Núñez, přichází Williot Swedberg,
ze hřiště odchází Manu Sánchez, přichází Luca de la Torre.
54'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku! Další premiérový gól domácích je na světě. JON GURIDI využil špatné přihrávky hostujícího obránce a překonává bezbranného Guaita. Bez asistence.
53'
Vicente si pohlídal svého protihráče a získává míč pro domácí hráče.
52'
Další útočnou akci domácích zastavuje Guaita.
51'
Za postranní čarou se rozcvičují dva hostující hráči a zanedlouho nás tedy čekají první změny v sestavách.
50'
Hosté se pokouší o rychlou odpověď, míč však končí za autovou čarou.
49'
Guliano Simeone se prosazuje poprvé v letošním ročníku a to doslova v ten nejlepší čas.
48'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku! Domácí se ujímají vedení. Míče se ujal García, který zachoval v pokutovém území chladnou hlavu a poslal míč před branku, kde ho ve skluzu uklízí do sítě GIULIANO SIMEONE. Asistence: Kike García.
47'
Sánchez se dožadoval rohového kopu, čeká nás však pouze odkop od branky Alavés.
46'
Úvodní výkop druhého poločasu obstarali domácí, jejichž dlouhý nákop posouvá hru do obranné třetiny Celty.
46'
Hráči se vracejí na druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 19:35.
Máme za sebou první poločas, který branku nepřinesl a zápas Alavés se Celtou Vigu je tedy po pětačtyřiceti minutách na bezbrankovém stavu 0:0.
45+3'
45+3'
Na tahu jsou tak domácí, Vicente je však zablokován a čeká nás odkop od branky.
45+2'
Douvikas však pálí nepřesně.
45+1'
S první akcí v nastavení přicházejí hosté.
44'
Tenaglia hlavičkuje opět a pouze do připraveného Guaita.
43'
Míč získávají domácí a bude to pátý roh Alavésu v utkání.
42'
Aspasův centr sbírá jeden z domácích obránců a hra se přesouvá o pár metrů dál od domácí branky.
42'
Celta rozehraje rohový kop.
41'
Duarte fauluje a hosté získávají míč.
40'
Střely na branku: 3:0.
39'
Další centr si připisuje López. Nikdo z hráčů modrém však míč nedokázal usměrnit směrem na braku.
38'
Nepovedená domácí rozehrávka končí za autovou čarou.
37'
V obrovské šanci se objevil Kike García, který ani tentokrát nepřekonává Guaita z bezprostřední blízkosti.
36'
Ošetření máme za sebou a můžeme pokračovat ve hře. Oba hráči budou v utkání pokračovat.
35'
Vzájemná srážka Duarta s Douvikasem si vyžádá ošetření obou hráčů.
34'
Faul na polovině hřiště zastavuje rodící se útočnou akci Celty.
33'
García byl sice odstaven od míče, nervózní hosté však rychle Alavésu míč vrátili.
32'
Další nebezpečnou ránu si v hloubce pokutového území připravil Vicente, Guaita vyráží.
31'
Nenápadný centr vyděsil nakonec i brankáře Guaita, který musel na zem a čeká nás další rohový kop Alavés.
30'
Domácí se dočkali dalšího rohového kopu, který García umístil těsně vedle.
29'
Pod tlakem byl jeden z domácích hráčů, který se nakonec rozhodl pro přihrávku až k nohám brankáře Sivery.
28'
Držení míče: 36:64 %.
27'
Domácí jsou při chuti a další centr sbírá García, jehož hlavička míří mimo tři tyče.
26'
Ránu Blanca zastavuje svým tělem Beltrán.
26'
Rozehrávka směřující na Lópeze však přinesla pouze další zblokovaný pokus.
25'
Deportivo rozehraje první rohový kop utkání.
24'
Domácí se ujímají míče.
23'
Karetní mariáš je za námi a můžeme pokračovat ve hře.
22'
Další kartu vidí dnešního utkání domácí Blanco.
21'
Tak nakonec je všechno jinak! Červená karta se ruší a Peréz vyvázne pouze se žlutým napomenutím.
20'
VAR si však volá sudího Pulida k monitoru a vše se bude ještě prozkoumávat.
20'
Duarte vidí za svůj nevybíravý zákrok též žluté varování.
19'
A pozor! Carles Peréz byl nejprve faulován, následně však neudržel nervy na uzdě a zbytečně oplácel.
18'
García je odstaven od míče a Celta směřuje dopředu.
17'
Ani domácím se však teď nepodařilo přenést hru a míč končí za autovou čarou.
16'
Další nepřesná přihrávka v podání Celty vrací míč na kopačky domácích hráčů.
15'
Benavídez pálí! Guaita však spolehlivě míč vyráží.
14'
Vysoký centr odklízí jeden z hostujících hráčů pouze do zámezí.
13'
Počet faulů: 1:2.
12'
Další povedený útok ze strany domácích končí nepřesnou přihrávkou v podání Vicenta.
11'
García se opět snažil probojovat do zakončení, proti však byla hned dvojice obránců Celty.
10'
Nakonec jsme se dočkali centru, který sbírá Sivera do své náruče.
9'
Hosté se nemohou probojovat do zakončení, proti kterému stojí obranný val domácích.
8'
Na druhé straně domácí rychle ztrácí míč a Celta se může pokusit o výstavbu své akce.
7'
Sanchez nedostihl přihrávku a čeká nás odkop od branky Alavés.
6'
García se hnal do protiútoku, při kterém přešel i přes jednoho hostujícího obránce. Finální přihrávka však nenašla nikoho z domácích hráčů.
5'
Snahu o hostující postup vpřed zastavuje obětavou rybičkou Tenaglia.
4'
Míč však po další akci končí v rukavicích Guaita.
3'
Tlak domácích bude pokračovat autovým vhazováním.
2'
Domácí reklamují hraní rukou v podání Jailsona. Hra však pokračuje nadále bez hvizdu do píšťalky.
1'
Přihrávka z kopačky Simeona nenašla nikoho z domácích hráčů.
1'
Úvodní výkop obstarali hráči Celta Vigo.
1'
Hráči už jsou připraveni na fotbalovém trávníku. Ještě předtím nás však čeká slavností ceremoniál.

Deportivo Alavés: Sivera – J. López, R. Duarte (C) (72. Guevara), Tenaglia, Gorosabel – Guridi, Benavídez, Blanco – Vicente (82. Sola), Simeone, K. García (82. Omorodion).
Náhradníci: Owono – Alkain, Diallo Selu, Hagi, Panichelli, Rioja, Rebbáš, Ortiz.
Trenér: Luis Garcia

Celta de Vigo: Guaita – Núñez (55. Swedberg), C. Domínguez, Mingueza – M. Sánchez (55. de la Torre), Beltrán (73. Sotelo), Jailson, C. Pérez (80. M. Rodríguez) – H. Álvarez, Douvikas (73. Allende), Aspas (C).
Náhradníci: I. Villar – Bamba, Cervi, Manquillo, Ristić, Dam. Rodríguez, Starfelt.
Trenér: Claudio Giráldez

Rozhodčí: Pulido – Escuela, Alonso.
Vzájemný zápas z podzimu

Celta de Vigo 1:1 Deportivo Alavés

Podzimní vzájemný zápas vítěze nepoznal. Celta se ujala vedení zásluhou vlastního gólu Rafa Marina, v 73. minutě však vyrovnal Samu Omorodion a body se tak dělily.
Celta de Vigo

Celta de Vigo drží poslední nesestupovou pozici, na které má před Cádizem šestibodový náskok. Cestu za záchranou si uvědomují i hráči, kteří v posledních sedmi zápasech získali z jednadvaceti možných bodů jedenáct. V posledním kole navíc došlo na jednoznačné vítězství nad Las Palmas výsledkem 4:1. Tým za záchranou táhne Jorgen Strand Larsen, který má na svém kontě jedenáct branek. Druhý útočník,Iago Aspas, si k sedmi brankám připsal osm asistencí.
Deportivo Alavés

Alavés se nachází na čtrnácté pozici a aktuálně drží na sestupové pozice desetibodový náskok. Na svého sobotního soupeře drží Alaves naopak náskok bodů čtyř. V posledních pěti zápasech zapsalo Deportivo dvě vítězství a tři porážky. Jednoznačně nejcennější je vítězství z posledního kola, kdy Alavés přetlačilo Atletico Madrid poměrem 2:0. Deportivo se může nejvíce spolehnout na svého útočníka, Samu Omorodiona, který si připsal devět branek a jednu asistenci.
Vítáme všechny fanoušky španělského fotbalu u utkání třiatřicátého kola, které proti sobě postaví Deportivo Alavés a Celta de Vigo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.