La Liga - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Alavés : Granada - 24. listopadu 2023   21:00

D. Alavés
11' Omorodion (J. López) • 38' Rebbáš (J. López) • 55' Omorodion (Rioja)
3:1
(2:0)
Granada
86' Uzuni
D. Alavés
Sivera – Gorosabel, Abqár, R. Marín, J. López – Blanco, Guevara (69. Benavídez) – Rebbáš (69. Sola), Guridi (74. Hagi), Rioja (90. Tenaglia) – Omorodion (74. K. García).
Rodriguez, Owono – Parada, Maraš, R. Duarte, Karrikaburu, Alkain.
Alberola – A. Rodríguez, Sobrino
Estadio de Mendizorroza, Vitoria-Gasteiz
15 705 diváků
Granada
Ferreira – Manafá (79. R. Sánchez), Miquel, Torrente, Neva – G. Villar (62. S. Ruiz), Gumbau, Melendo (79. Weissman) – Uzuni, Boyé (62. Diédhiou), Fernandez (62. Puertas).
A. López, R. Fernández – V. Díaz, Petrović, Bosch, Callejón.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 1:2. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:13.
Zápas končí vítězstvím domácích, kteří byli v celém zápase lepší a nezměnilo se na tom nic ani v okamžiku, kdy Granada viditelně přidala a dokonce z proměněné penalty dokázala i snížit na dvoubrankový rozdíl.
Nicméně Alavés dnes byl jasně lepší a po zásluze si připisuje plný počet bodů.
90+5'
90+3'
Statistika držení míče – 49% : 51%.
90'
Střídání v týmu Deportivo Alavés:
ze hřiště odchází Luis Rioja, přichází Nahuel Tenaglia.
88'
Žlutá karta pro tým Granada CF (Ricard Sánchez).
86'
Granada právě vstřelila branku!
Nařízený pokutový kop proměňuje MYRTO UZUNI, který ale již pouze kosmeticky upravuje skóre, asi se nedá čekat, že by si domácí, takto rozehraný zápas, nechali ujít.
83'
Hosté začínají další akci od vlastní branky.
81'
Tentokrát rozehráli hosté roh z levé strany, ale domácí se v pohodě ubránili.
79'
Střídání v týmu Granada CF:
ze hřiště odchází Wilson Manafá, přichází Ricard Sánchez,
ze hřiště odchází Óscar Melendo, přichází Shon Weissman.
79'
Hosté rozehráli svůj první roh v zápase z pravé strany, míč zamířil na bližší tyč, kde ho odvrací jeden z bránících hráčů. Ale hosté se znovu dostávají k míči a Famara Diédhiou vybojoval další roh.
78'
Po zákroku bránícího Abqára získávají hosté svůj první roh v zápase, v 78. minutě!
77'
Ani po vystřídání to nevypadá, že by hosté dokázali ještě s výsledkem něco udělat.
76'
Míče létají vzduchem, před pokutovým územím Alavésu. Nic z toho není, míč nakonec končí u brankáře Sivery.
74'
ze hřiště odchází Samuel Omorodion, přichází Kike García,
ze hřiště odchází Jon Guridi, přichází Ianis Hagi.
73'
Další dvojice se v dresu domácího Alavésu připravuje na střídání a vypadá to, že hřiště opustí hrdina dnešního dne, dvougólový Omorodion.
72'
Ani tentokrát hosté alespoň rohový kop nevybojovali, natož aby dokázali ještě ohrozit branku Alavés.
71'
Ignasi Miquel (Granada) sklepává míč pro svého gólmana, Ferreira tak bude rozehrávat od své branky.
70'
Poslední dvacetiminutovka zápasu, který se vyvíjí jednoznačně ve prospěch domácího Alavésu.
69'
ze hřiště odchází Ander Guevara, přichází Carlos Benavídez,
ze hřiště odchází Abdelrahman Rebbáš, přichází Álex Sola.
68'
Jestli něco domácím dnes vůbec nejde, pak to jsou rohové kopy... další roh hodně špatně rozehraný.
67'
Sedmý roh v zápase pro domácí! Ti rozehrají z levé strany.
66'
Také domácí lavička připravuje první změnu v sestavě, do hry se chystá Carlos Benavídez.
65'
Dlouhý aut v podání domácích, z levé strany, na útočné polovině, odkud se míč dostává do vána, ale pouze na kopačku obránce Granady.
64'
Hraje se u půlící čáry, míč získávají domácí, kteří útočí po levé straně.
63'
Domácí rozehráli roh z pravé strany, tentokrát na krátko, následovala nepřesná střela zpoz vápna.
62'
ze hřiště odchází Alvaro Fernandez, přichází Antonio Puertas,
ze hřiště odchází Gonzalo Villar, přichází Sergio Ruiz,
ze hřiště odchází Lucas Boyé, přichází Famara Diédhiou.
62'
Rohový kop pro Alavés, je to pátý roh domácích v zápase, hosté nezahrávali ještě ani jeden.
61'
Antonio Puertas, Sergio Ruiz a Famara Diédhiou již vyčkávají na svůj vstup do zápasu.
60'
Před námi poslední půl hodina zápasu, který je již rozhodnutý, Alavés si v klidu hlídá luxusní náskok.
58'
Znovu jsou hosté na míči, drží se u půlící čáry.
57'
Granada jde dopředu po pravé straně, jenže Lucas Boyé (Granada) přichází o míč.
55'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
Co je Granadě platná aktivita v úvodu druhé půle, když gól vstřelil soupeř! SAMUEL OMORODION svým druhým gólem v zápase navyšuje náskok svého týmu a pravděpodobně definitivně rozhodl o vítězství svého mužstva, když mu Luis Rioja poslal z pravé strany parádní centr přímo na hlavu a Omorodion poměrně snadno poslal míč hlavo do branky.
55'
Ofsajdem končí útočná akce domácích, André Ferreira (Granada) tak vykopává od své branky.
54'
Lucas Boyé (Granada) fauluje na útočné polovině, takže míč získávají domácí.
53'
Vůbec poprvé dokázali domácí dostat míč, z rohového kopu, před branku, na malém vápně míč vyboxovává gólman Antonio Sivera.
52'
Mezitím Antonio Blanco (Alavés) vybojoval roh pro svůj tým, domácí rozehrají z levé strany.
51'
Vidíme pohyb u laviček, pětice hráčů Granady se rozcvičuje.
50'
Ale první pětiminutovka druhé půle naznačila, že hosté přece jenom přidali a jsou zatím aktivnější.
49'
Tak přece jenom se hosté dostali k vápnu Alavésu a mohli i vystřelit, jmenovitě Óscar Melendo, který branku vysoko přestřeluje.
Dnešní utkání sleduje 15 705 diváků.
48'
Granada se snaží najít cestu k vápnu domácích, zatím se to moc nedaří.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:03.
První poločas ovládli domácí, kteří soupeře v podstatě k ničemu nepustili. Alavés jde do šaten s dvoubrankovým náskokem a bude-li předvádět stejný výkon, jako v poločase prvním, nemůže dnes o plný počet bodů přijít.
45+3'
45+2'
Domácí potřetí rozehráli z pravé strany a potřetí nedokázali ohrozit branku Granady.
45+1'
Luis Rioja (Alavés) vybojoval roh pro svůj tým.
43'
Statistika držení míče – 45% : 55%.
42'
Nepřesným pasem na levé křídlo končí akce hostů, takže hrají domácí.
41'
I statistika šancí je zatím ve prospěch Alavésu – 2 : 0, domácí tak proměnili každou svojí šanci.
40'
Je před námi poslední pětiminutovka první půle, domácí vedou o dva góly a naprosto zaslouženě.
38'
Alavés navyšuje náskok a korunuje tak svůj tlak, když si ABDELRAHMAN REBBÁŠ, na levém křídle, naběhl na přihrávku Lópeze a střelou na zadní tyč překonal gólmana Ferreiru.
37'
André Ferreira (Granada) vykopává daleko od své branky.
36'
Samuel Omorodion (Alavés) poslal přihrávku do vápna Granady, nabíhající Rioja byl ale zastaven obráncem, takže se k míči nedostal.
35'
Ani s tímto rohovým kopem domácí nenaložili dle představ, v podstatě se ani nedostali do zakončení.
34'
Druhý rohový kop pro Alavés, je to tak druhý roh v zápase celkem.
33'
Série faulů nyní k vidění na trávníku, hra se nepříjemně kouskuje.
32'
Bránící Carlos Neva (Granada) faulován Blancem, míč pro hostující tým.
31'
První půl hodina zápasu je minulostí, lépe jí zvládli jednoznačně domácí, kteří soupeře do šancí nepouštějí a navíc se jim podařilo již skórovat a zaslouženě tak vedou.
29'
Hosté to zkouší středem, jenže, jako již dnes poněkolikáté, lacino ztrácí míč špatnou přihrávkou.
28'
Z pravé strany šel pas do vápna Granady, na který si nabíhal Ander Guevara, jenže na míč již nedosáhl.
27'
Autové vhazování hostů, na vlastní polovině.
26'
Hraje se na polovině Granady, domácí zatím kontrolují svůj těsný náskok.
25'
Rohový kop domácí rozehráli, ale hodně nepovedeně, možná šlo o nějakou nacvičenou situaci, ale hrubě se to domácím nepovedlo.
24'
První rohový kop vybojovali domácí, rozehrávat budou z pravé strany.
23'
Antonio Sivera (Alavés) vykopává od své branky, ale je to nepřesné, míč získávají hosté.
22'
Statistika držení míče – 43% : 57%.
20'
Série nepřesností na obou stranách, míč mají hosté, kteří vhazují u půlící čáry.
19'
Samuel Omorodion (Alavés) se opět dral do vápna, ale v rozhodující chvíli upadl, při souboji s obráncem Granady.
18'
Abdelrahman Rebbáš (Alavés) sice neuspěl na levém křídle, ale vybojoval alespoň aut.
17'
Antonio Sivera (Alavés) se zapojuje do rozehrávky svého mužstva, následuje pokus o rychlý brejk.
16'
Alavés rozehrává ze středového kruhu, ale špatným pasem se domácí připravují o míč.
15'
Žlutá karta pro tým Granada CF (Gonzalo Villar).
14'
Obránce Wilson Manafá (Granada) napálil míč dopředu, čímž ho jen daroval soupeři.
13'
Rozehrávka od branky Granady, hosté jsou nyní pod tlakem při rozehrávce.
11'
Domácí otevírají skóre, Javi López po rychlém sprintu po levém křídle poslal míč do vápna, kde, ač těsně bráněn, dokázal míč zasáhnout SAMUEL OMORODION a s odrazem o zem překonal míč brankáře.
11'
Granada na polovině soupeře, autové vhazování z levé strany... a následuje ztráta míče.
10'
Ale znovu se hosté sami míče zbavují nepřesným nákopem dopředu.
9'
Hraje se u půlící čáry, hosté zkouší něco vymyslet.
8'
Abdelrahman Rebbáš (Alavés) se snažil dostat k hlavičce, před brankou Granady, byl ale bráněn a míč mu sjel po ramenou k brankáři Ferreirovi.
7'
Zatím hru obou týmů sráží chyby v kombinaci, ale hraje se svižný fotbal.
6'
Rozehrávka od branky Alavésu, domácí se drží s míčem u půlící čáry, následuje dlouhý nákop dopředu, nepřesný.
5'
Samuel Omorodion (Alavés) z ostrého úhlu poslal ještě míč na branku, ten dopadl na břevno, odtud se odrazil za branku.
4'
Ofsajdem končí útočný snaha hostů, Lucas Boyé se ocitl v nedovoleném postavení.
3'
Na druhé straně se Alvaro Fernandez (Granada) snažil prodrat do vápna, ale míč mu utekl mimo hrací plochu, takže následuje odkop od branky domácích.