La Liga - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Las Palmas - 8. října 2023   14:00

Villarreal
90+2' G. Moreno (Akhomach)
1:2
(0:1)
Las Palmas
45+2' Coco   • 51' M. Cardona
Villarreal
Jörgensen – Pedraza (60. A. Moreno), Mándí, Albiol (C) (66. Akhomach), Foyth – Pino (46. Morales), Capoue, Parejo, Trigueros (75. G. Moreno) – Sörloth, Brereton Díaz (60. Femenía).
Reina – Comesaña, Cuenca, Altimira, Gabbia, Terrats.
Muñiz – Fernández, Blanco
Estadio de la Cerámica, Villarreal
Las Palmas
Valles – S. Cardona, Mármol, Coco, Á. Suárez – Pejiño (58. Marvin), Loiodice (75. Viera), K. Rodríguez (C), J. Muñoz (75. Perrone), al-Haddádí (88. C. Herrera) – M. Cardona (58. Kaba).
Escandell, Killane – Herzog, Lemos, Sinkgraven.

Je dobojováno! Obrovská bitva končí nakonec výhrou hostů. Ve druhém poločase byli lepší a aktivnější domácí. Ti však svůj tlak nedokázali využít a i díky tomu prohráli těsně 1:2. Děkuji za pozornost a zase někdy napočtenou.
90+13'
90+13'
Místo tlaku je tu šance Las Palmas. Kapitán Rodríguez orazítkoval pouze pravou tyč branky.
90+12'
Jedna z posledních šancí Villarrealu! Času jim už moc nezbývá.
90+11'
Capoue po faulu na vlastní polovině hřiště vidí žlutou kartu.
90+10'
Skvělý průnik domácích hráčů do vápna. Přízemní centr byl odvrácen na roh.
90+9'
Faul na půlce hřiště. Standardka pro Villarreal.
90+8'
Centr do vápna promáchl jeden z obránců Las Palmas, tuto chybu ale nedokázal nikdo z hráčů Villarrealu využít.
90+7'
Střela jednoho z útočníků Villarrealu skončila vysoko nad bránou.
90+6'
Právě Akhomach dostává za průpovídky k hlavnímu rozhodčímu žlutou kartu.
90+6'
Hráči i fanoušci Villarrealu se dožadují penalty po pádu Akhomacha v pokutovém území.
90+4'
Žlutou kartu obdrželi hostující Kaba a Sergi Cardona.
90+4'
Villarreal chce hned vyrovnat! Bude kopat roh.
90+2'
Villarreal právě vstřelil branku!
Villarreal se v nastavení dočkal! Ke střele se za vápnem dostal GERARD MORENO a jeho levačka poslala balón do levé části branky, kam brankář Valles už nedosáhl – 1:2. Asistence: Ilias Akhomach.
90'
Nepřesnost hráčů Villarrealu. Soupeři teď odevzdali balón.
89'
Villarreal tlačí, bude vhazovat aut.
88'
Střídání v týmu UD Las Palmas:
ze hřiště odchází Munír al-Haddádí, přichází Cristian Herrera.
87'
V křečích jeden z hráčů Villarrealu.
85'
Villarreal je znovu na míči. Ve druhém poločase velice aktivnějším týmem.
84'
Villarreal dosáhl krásného gólu po krásné týmové akci, ale branka nakonec neplatí! Jeden z útočníků se nacházel v ofsajdové pozici.
80'
Centr do vápna Las Palmas odkopl jeden z hostujících obránců.
79'
Pokračujeme dále autovém vhazování domácích.
78'
Další krátká přestávka na pití, kvůli vysokým teplotám.
77'
Rohový kop hráči Las Palmas odvrací.
75'
Střídání v týmu Villarreal CF:
ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Gerard Moreno.

ze hřiště odchází Javi Muñoz, přichází Máximo Perrone,
ze hřiště odchází Enzo Loiodice, přichází Jonathan Viera.
74'
Centr do pokutového území vyřešil obránce Las Palmas hlavičkou na svého brankáře, který mohl bezpečně chytit míč do svých rukou.
73'
Na míči jsou hráči Las Palmas.
72'
Za řeči dostává žlutou kartu kapitán Rodríguez.
71'
Domácí budou kopat rohový kop.
69'
Žlutou kartu obdrželi domácí Parejo a hostující Marvin.
67'
Odkop od branky bude mít po nepřesné přihrávce Las Palmas.
66'
ze hřiště odchází Raúl Albiol, přichází Ilias Akhomach.
65'
Po tvrdém zákroku hráče Villarrealu zůstal ležet na hřišti kapitán Rodríguez. Rychle se však zvedl a dává svým spoluhráčům další pokyny.
63'
Na centr do vápna žádný útočník hostů nedosáhl, hosté ale budou vhazovat.
62'
Po delším ošetření se pokračuje ve hře.
60'
ze hřiště odchází Alfonso Pedraza, přichází Alberto Moreno,
ze hřiště odchází Ben Brereton Díaz, přichází Kiko Femenía.
59'
Po jednom zákroku zůstává ležet na trávníku jeden z hráčů Villarrealu.
58'
ze hřiště odchází Pejiño, přichází Marvin,
ze hřiště odchází Marc Cardona, přichází Sory Kaba.
56'
Centr z pravé strany do vápna Las Palmas skončil pouze v rukou brankáře Vallese.
54'
Místo toho se ale v protiútoku objevil jeden z hostujících hráčů, který šel z levé strany sám na branku. Dotírající obránce ho donutil vystřelit. Střela ale skončila v náruči brankáře Jörgensena.
53'
Villarreal obléhá branku hostů. Touží po gólu na 1:2.
51'
Las Palmas právě vstřelilo branku!
K penaltě se postavil MARC CARDONA, který bezpečně doprostřed branky proměňuje pokutový kop a posílá Las Palmas do dvougólového vedení – 0:2.
50'
Hosté si doopravdy po zhlédnutí videa kopnou penaltu!
49'
Po krátké poradě se jde rozhodčí sám přesvědčit k obrazovce!
48'
Pozor! Rozhodčí komunikuje s kolegy u videa ohledně ruky ve vápně Villarrealu. Bude se kopat penalta?
47'
První šance Las Palmas ve druhém poločase další branku nepřinesla, neboť obrana Villarrealu odvrací míč na roh.
46'
ze hřiště odchází Yeremi Pino, přichází José Luis Morales.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 15:05.
Tímto nádherným gólem také končí první poločas. Aktivnější byl podle statistik domácí tým. Po zbytečném faulu Pina se ale do vedení nádhernou střelou Pina dostal tým z Las Palmas. Domácí budou ve druhém poločase muset zabrat.
45+3'
45+2'
Nádherný gól Las Palmas! Po faulu Pina se k přímému kopu postavil SAÚL COCO a nádhernou střelou do pravé šibenice do protipohybu brankáře Jörgensena otevírá skóre dnešního utkání – 0:1!
45+1'
První žlutou kartu dostává po zbytečném zákroku před vápnem Yeremy Pino.
45'
Obrovská šance domácích! Na malém vápně se ke střele z voleje dostal Sörloth, ale trestuhodně branku přestřelil!
44'
Přihrávka za obranu Villarrealu šla na hráče, který se ocitl v ofsajdu.
43'
Další útočný faul hráčů domácího týmu.
43'
Sražený centr Pedrazy se dostal až k jednomu z domácích, který z voleje vystřelil, ale přesně doprostřed branky!
42'
Přihrávka do pokutového území byla delší, než hráčů Villarrealu očekávali.
41'
Přímý kop byl rozehrán nakrátko, centr ale zblokoval jeden z obránců.
40'
Faul domácího hráče. Nebezpečná standardní situace Las Palmas.
39'
Po krátké komunikaci s VARem hra pokračuje. Penalta odpískána nebyla!
38'
Hráči a fanoušci Villarrealu se po průniku ve vápně dožadují penalty! Hlavní rozhodčí zatím zůstává v klidu.
37'
Následoval protiútok domácích, ten po skvělém obranném zákroku hostujícího obránce byl také neúspěšný.
36'
Hráči Las Palmas se ve vápně ke střele nedostali.
35'
Velká šance domácích! Sörloth se po přihrávce Pedrazy dostal na malém vápně ke střele. Ta byla ale zblokovaná obráncem Las Palmas.
33'
Po minutové přestávce hra znovu pokračuje.
31'
Díky velkým teplotám ve Španělsku tu máme krátkou přestávku na pití.
29'
V ofsajdu jeden z hostujících útočníků.
27'
Na trávníku v bolestech leží Cardona, není to ale nic vážného.
26'
Rohový kop nebyl zahrán úspěšně.
25'
Obrana Las Palmas odvrací centr na další rohový kop.
22'
Obrovská šance Villarrealu! Po přerušené akci Las Palmas se do situace dva na brankáře řítili domácí útočníci. Sörloth ještě nahrával na Díaze, ale přihrávku před prázdnou branku zachytil jeden z beků.
21'
Jeden z domácích hráčů při útočném snažení zahrál rukou. Fanouškům a jeho spoluhráčům se tento výrok rozhodčí příliš nelíbí.
21'
Šance hned na druhé straně! Obrana Palmas odvrací míč na rohový kop.
20'
Pejinovi se centr vůbec nepovedl, od branky bude rozehrávat Villarreal.
19'
Útočný faul Villarrealu, rozehrávat bude obrana hostů.
17'
Rozehraný roh Las Palmas byl moc dlouhý, následuje odkop od branky.
15'
Faul domácích poblíž poloviny hřiště.
13'
Parádní zákrok brankáře Villarrealu. Ke střele se dostal jeden z hostujících útočníků, hosté si kopnou roh.
11'
Rohový kop domácích odvrátila obrana hostí.
9'
První faul dnešního utkání. Přímý kop bude rozehrávat Villarreal.
8'
Do ofsajdové pozice se dostal i domácí Pino.
7'
V ofsajdu přistižen hráč hostů El Haddadi.
4'
Na míči jsou zatím hosté, na první šanci utkání ale čekáme.
1'
Rozehrávku měli na starost hosté, první jejich nákop dopadl neúspěšně.
1'

Villarreal CF: Jörgensen – Pedraza, Mándí, Albiol (C), Foyth – Pino, Capoue, Parejo, Trigueros – Sörloth, Brereton Díaz.
Náhradníci: Reina – Comesaña, Cuenca, Altimira, Akhomach, Gabbia, Femenía, A. Moreno, Morales, G. Moreno, Terrats.

UD Las Palmas: Valles – S. Cardona, Mármol, Coco, Á. Suárez – Pejiño, Loiodice, K. Rodríguez (C), J. Muñoz, al-Haddádí – M. Cardona.
Náhradníci: Escandell, Killane – C. Herrera, Herzog, Lemos, Kaba, Marvin, Sinkgraven, Perrone, Viera.
Villarreal se momentálně nachází v tabulce na patnácté příčce s osmi body. Po osmi odehraných zápasech má na svém kontě 2 výhry, 2 remízy a 4 prohry. Na domácí půdě odehrál Villarreal čtyři zápasy, ze kterých 1x vyhrál a 3x prohrál.

Las Palmas se momentálně nachází v tabulce na šestnácté příčce s osmi body. Po osmi odehraných zápasech má na svém kontě 2 výhry, 2 remízy a 4 porážky. Venku odehrál Las Palmas čtyři zápasy, které všechny prohrál.
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 9. kola španělské LaLigy mezi Villarrealem CF a UD Las Palmas.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.