La Liga - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Mallorca - 20. ledna 2024   16:15

Villarreal
45' Sörloth (Baena)
1:1
(1:0)
Mallorca
90+1' Llabrés  (Morlanes)
Villarreal
Jörgensen – Femenía, Bailly, Cuenca, A. Moreno – Akhomach, Comesaña, Coquelin (84. Capoue), Baena (84. Trigueros) – G. Moreno (C), Sörloth.
Reina – Altimira, Leković, Morales, C. Romero.
M. Ortiz – J. Garrido, G. Santiago
Estadio de la Cerámica (Villarreal)
16 479 diváků
Mallorca
Rajković – Ant. Sánchez (58. Prats), Valjent, Raíllo (C), Nastasić, Lato (80. J. Costa) – Darder (88. Llabrés), Morlanes, S. Costa (80. Mascarell), Dan. Rodríguez – Larin (80. Muriqi).
Greif – Copete, Ley, Lopez, Luna, Ndiaye, Van der Heyden.

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:2. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:11.
Tak je tu konec zápasu mezi Villarrealem a Mallorcou. Zápas skončil remízou 1:1, když se prosadili nejprve v prvním poločase Alexander Sörloth za Villarreal a poté v nastaveném čase druhé půle Javier Llabres. Zápas byl vyrovnaný po většinu času, ovšem Villarreal byl přecejen o něco lepším týmem. Ode mě to bude vše a budu se na vás těšit při dalším zápase španělské La Ligy. Sportu zdar a fotbalu zvláště!
90+7'
90+6'
Villarreal se dostal do protiútoku a bude vzahovat na polovině soupeře.
90+6'
Mallorca se však dostala k míči a taktéž se snaží přidat gól, ale nepřesný centr končí v autu.
90+5'
Villarreal neustále drží míč a hledá mezery mezi obránci Mallorcy.
90+4'
Villarreal se však nespokojuje s remízou a spěchá za druhým gólem.
90+1'
Mallorca právě vstřelila branku!
Zrovna přišel a hned dává gól. LLABRES srovnává z voleje po centru Morlanese.
90'
Po chybě Mallorcy však šel Villarreal do protiútoku, ten však skončil jen střelou do boční sítě.
90'
V poslední minutě se dopředu ještě ženou hosté, ženou se za vyrovnávacím gólem.
88'
Střídání Mallorcy, ze hřiště odešel Darder, přišel Javier Llabres.
88'
Z rohu však nic nebylo, Mallorca ale pokračuje na polovině domácích.
87'
Mallorca vybojovalal rohový kop po zblokované střele.
86'
Villarreal se žene dopředu, míč jim byl však odebrán obránci.
84'
Dvojité střídání na straně Villarrealu, odchází Coquelin a Baena, přichází Trigueros a Capoue.
83'
Za faul viděl Morlanes i žlutou kartu.
83'
Ovšem přišel faul a bude hrát zase Villarreal.
82'
Mallorca bude rozehrávat od brankáře a dostává se na soupeřovu polovinu.
80'
Trojité střídání na straně Mallorcy. Na hřiště nastoupili Muriqi, Mascarell a Costa J., ze hřiště odchází Larin, Costa S. a Lato
79'
Po offsidu bude rozehrávat Villarreal.
78'
Mallorca je u míče, snaží se projít po pravém křídle.
76'
Villarreal bude rozehrávat další aut kousek od vápna, tentokrát na druhé straně hřiště.
75'
Spousta nepřesných přihrávek a Villarreal bude vhazovat nedaleko od soupeřova vápna.
73'
Mallorca se ubránila, míč však zůstává na kopačkách domácího celku, který kombinuje v obraně.
72'
Villarreal teď je u míče, faulován byl právě střídající Guedes.
70'
Střídání i na druhé straně, na hřiště se dostal Goncalo Guedes, hřiště opouští Akhomach.
69'
Mallorce se teď daří držet míč na polovině soupeře, pomohl tomu i faul Kika Femeníi.
67'
Teď přišla chyba v kombinaci Mallorcy a k zakončení se dostal Gerard Moreno.
65'
Pro míč si došel Rajkovič.
65'
Roh i na druhé straně po rychlém protiútoku.
64'
Filip Jörgensen teď musel zakročit a vyboxoval míč na další roh, ze kterého ovšem už nic nebylo.
63'
Po přímém kopu přichází ještě roh po teči zdi.
62'
Červenou kartu viděl na lavičce domácích Pepe Reina.
62'
Píská se ruka Francise Coquelina a Mallorca bude zahrávat přímý kop vzhruba z 25 metrů.
60'
Teď se chvíli nebude hrát, protože na zemi leží Kiko Femenía a je ošetřován.
58'
Ze hřiště odešel hráč číslo 18, Sánchez, místo něj se na hřiště podívá Prats.
55'
Rozehráno bylo na krátko, okamžitě však byl poslán míč do vápna, ale míč skončil jen v boční síti.
55'
Teď už je však u míče opět Mallorca, která bude zahrávat přímý kop daleko od branky domácích.
53'
Míč se ale dostal až k brankáři domácích po špatné rozehrávce rohu.
53'
Velice rychle však Villarreal vybojoval míč a bude zahrávat rohový kop po zblokované střele Alexandera Sörlotha.
52'
Faulovaným teď byl Alberto Moreno, ale stejně jako na druhé straně si pro centr došel brankář.
51'
Míč skončil v náručí Filipa Jörgensena.
50'
Po ztrátě ve středu hřiště se k míči dostali hosté a jeden z nich byl faulován 35 metrů od brány domácích.
49'
Villarreal drží míč na vlastní polovině, postupně se dostávají dopředu.
46'
Rozhodčí fouknul do píšťalky a zahájil tak druhý poločas, do kterého začínají hosté.
46'
Po první půli mohou být rozhodně šťastnější fanoušci domácího celku, protože jejich miláčci v samotném závěru poločasu, konkrétně Alexander Sörloth poslal Villarreal do vedení 1:0. Žádné další větší šance jsme během 1. poločasu neviděli a Villarreal tak v poločase vede nad Mallorcou 1:0.
45'
45'
Villarreal právě vstřelil branku!
ALEXANDER SÖRLOTH si našel centr ve vápně a dokázal dostat míč do branky Mallorcy.
45'
Alexander Sörloth viděl žlutou kartu za faul.
44'
Alexander Sörloth byl faulován na polovině soupeře a Villarreal bude zahrávat přímý kop.
41'
Filip Jörgensen si došel pro centr a z tohoto nic nebylo.
41'
Míč je opět u hráčů hostů a ti budou zahrávat přímý kop na polovině domácích.
39'
Teď však hodně nepřesný centr a rozehrávat od branky bude Filip Jörgensen.
38'
Mallorca drží míč a kombinuje na polovině domácích.
37'
Po centru do vápna Mallorcy přišel útočný faul Gerarda Morena a hraje opět Mallorca.
36'
Teď ale spousta ztrát za sebou na obou stranách a kombinují zase domácí na polovině hostů.
35'
Po nepřesné kolmici se dopředu hrnou opět hráči Mallorcy.
34'
Můžeme pozorovat spoustu tvrdých střetů, přichází další faul hráčů Mallorcy na polovině hřiště.
33'
Ovšem teď faul také na straně Villarrealu a k míči se staví Rajkovič, který bude posílat dopředu dlouhý nákop.
32'
Po faulu se k míči opět dostal Villarreal.
31'
Z tohoto rohového kopu nic není, ale na míči zůstávají ostrované.
30'
Mallorca bude zahrávat roh.
29'
Po nepřesné přihrávce je u míče znovu Mallorca a mohou kombinovat na polovině soupeře.
27'
Larin přišlápl kotník Francisi Coquelinovi a vidí žlutou kartu.
27'
Mohli jsme teď vidět pětiminutovku, kdy se toho moc nedělo a viděli jsme spíše souboje uprostřed hřiště.
22'
Další zakončení Villarrealu je tady, když si míč na střed navedl Gerard Moreno, ale jen trefil brankáře Rajkoviče.
21'
Alejandro Baena však bohužel pro domácí netrefil branku.
20'
Po ruce Daniho Rodrígueze bude Villarreal zahrávat přímý kop na hranici šestnáctky. Velká šance skórovat pro domácí.
19'
Na branku hostů se hnal Alexander Sörloth, ovšem Antonio Raíllo mu vypíchl míč do rohu.
18'
Obránci Mallorcy se však ubránili a nyní drží míč na svých kopačkách oni na soupeřově polovině.
17'
Villarreal však zůstává u míče a kombinuje na polovině Mallorcy.
16'
Baena se postavil k míči ovšem trefil jen hlavu Matiji Nastasiće, který byl ve zdi.
15'
Gerard Moreno byl faulován 10 metrů za vápnem Mallorcy a Villarreal si tak rovněž vyzkouší standardku.
14'
Žlutá ponorka je však znovu u míče a daří se jim procházet po pravé straně hřiště.
13'
Pro centr do vápna od Alexe Morena si došel Rajkovič a opět bude rozehrávat on.
12'
Teď už se však dostal kapitán domácího celku Gerard Moreno do protiútoku a je z toho první zákrok Rajkoviče.
11'
Alexander Sörloth odhlavičkoval na autové vhazování.
10'
Mallorca opět bude zahrávat standadrní situaci tentokrát pár metrů za pokutovým území Villarrealu.
9'
Po faulu na polovině Mallorcy je u míče zpět hostující celek.
8'
Teď již je však u míče Villarreal, jehož obránci si nahrávají míč tam a zpět.
7'
Po chybné přihrávce záložníka Villarrealu bude Mallorca vhazovat do hry poblíž pokutového území soupeře.
5'
Jednomu z obránců se podařilo míč odkopnout do zámezí a Mallorca tak pokračuje v úvodním tlaku.
4'
Po faulu na Rodrigueze bude Mallorca zahrávat přímý kop z 35 metrů.
2'
Postupnou kombinací se tým Mallorcy dostávají na polovinu soupeře.
1'
Rozehrávkou začal domácí celek, teď už je však míč v moci Mallorcy.
1'

Villarreal CF: Jörgensen – Femenía, Bailly, Cuenca, A. Moreno – Akhomach, Comesaña, Coquelin, Baena – G. Moreno (C), Sörloth.
Náhradníci: Reina – Altimira, Capoue, Leković, Morales, C. Romero, Trigueros.
Trenér: G. Marcelino

RCD Mallorca: Rajković – Ant. Sánchez, Valjent, Raíllo (C), Nastasić, Lato – Darder, Morlanes, S. Costa, Dan. Rodríguez – Larin.
Náhradníci: Greif – Copete, J. Costa, Ley, Lopez, Luna, Mascarell, Muriqi, Ndiaye, Prats, Van der Heyden.
Trenér: J. Aguirre

Rozhodčí: M. Ortiz – J. Garrido, G. Santiago.
1. vzájemný zápas v této sezóně
18.08.2023
MallorcaVillarreal 0:1
Branka: 62. Moreno
Villarreal CF (15. místo, 5 – 4 – 11, skóre 27:41, 19 bodů)
Žlutá ponorka pomalu ale jistě pluje k samotnému dnu La Ligy. Aktuálně týmu z východní části Španělska patří v tabulce 15. příčka, nacházejí se tedy jedno místo za jejich sobotním soupeřem, a to jen o skóre. Narozdíl od Mallorky se však Villarrealu v posledních zápasech tolik nedaří. Z posledních pěti zápasů totiž hned čtyři z nich prohráli a jeden, proti Celtě Vigo, se jim podařilo vyhrát. V posledním zápase schytali výprask 3:0 od týmu Las Palmas a rozhodně nejsou v dobrém rozpoložení.
RCD Mallorca (14. místo, 3 – 10 – 7, skóre 18:24, 19 bodů)
Celek ze stejnojmenného ostrova si v této sezóně La Ligy nevede úplně nejlépe, přesto se ale stále vyhýbá sestupovým vodám se čtyřbodovým náskokem na 18. Cádiz. Z posledních pěti zápasů Mallorca dokázala vytěžit 8 bodů, což je úctyhodný počin a měla by tak být v lepší formě než její soupeř z východu země. Díky bodu z posledního zápasu proti Celtě Vigo se mallorský tým z přístavního města Palma dokázal bodově dotáhnout na jeho soupeře z Villarrealu.
Krásné fotbalové odpoledne všem fotbalovým fanouškům. Doufám, že si společně užijeme tento zápas španělské La Ligy mezi týmy Villarreal CF a RCD Mallorca.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.