S konstatováním, že Liga mistrů pro Kyjev skončila, se s vámi loučím. Dobrou noc.
Skončilo nám utkání Ligy mistrů mezi Dynamem Kyjev a Portem. Co k tomuto zápasu říct? Fanoušci se poměrně nudili. Zápas nebyl moc bohatý na střely a šance. Snad až v druhém poločase předvedl jak domácí, tak hostující brankář. Nikdo nebyl vyloučen a padly tři žluté karty.
90+3
90+2
Jeden z fanoušků domácích se dostal na hřiště a běží. Pane, to budou sankce pro pořadatele.
90+1
Taktické střídání. Klébér nahrazuje Rodrígueze.
90
Sudí ze Španělska nastaví tři minuty.
89
Lucho Gonzáles vystřelil ale hodně mimo.
88
Brown se snažil vepředu něco vymyslet, ale Otamendi mu sebral míč a odkopl ho.
87
Poslední změna na straně Kyjeva. Vukojeviće nahrazuje Kranjčar.
86
Dynamo se hodně snaží, ale kvalita je mizerná.
85
V tuto chvíli by Porto bylo s bodem spokojeno. Kyjev rozhodně ne.
83
Helton nyná vzal z hlavy míč Brownovi. Chyběl kousek a mohlo to skončit jinak.
82
Ba nyní vybojoval roh.
80
Zbývá posledních deset minut. Uvidíme ještě gól?
80
Tak pozor. Dokonce už 4:0.
79
Aby toho pro Kyjev nebylo málo. PSG vede nad Záhřebem 3:0.
79
Defoura střídá Castro.
77
Velsovu střelu v pohodě Helton chytá.
74
První střídání Porta. Varelu nahrazuje Atsu.
73
Velosova přihrávka na Jarmolenka byla dobrá, ale s následnou střelou posledně jmenovaného, si gólman Porta poradil.
72
Faulovaný Haruna. Přímý volný kop pro Dinamo.
69
Haruna dostává žlutou kartu po faulu na hráče Ba. Sudí Alberto Undiano Mallenco je nekompromisní.
67
První vynikající zákrok Heltona v dnešním zápase.
67
Jarmolenko po centru Haruny střílel do Heltona. Ten ovšem situaci ustál a vyrazil míč mimo! Vypadalo to ovšem na ofsajd...
66
Druhé střídaní Kyjeva. Na hrotu se střídají Ruben za Browna.
65
Rodriguez a Moutinho spolu kombinovali, ale míč nakonec končí v zámezí. Odkop od branky Kovala.
63
Pro fanoušky Kyjevu je rozhodně špatná zpráva ta, že PSG vede již 2:0!
61
Nakonec Moutinho kopal, ale Haruna napravil svou předešlou chybu a balón odhlavičkoval pryč.
61
Haruna fauloval nevhodě. Přímý volný kop, na který se staví Rodriguez, je blízko brance.
60
Tempo se o proti úvodním šesti minutám o dost zpomalilo.
59
Haruna nyní vyhrál přímý volný kop.
57
První střídání v dnešním zápase. Milevskij opouští hřiště. Místo něj se na trávě ukazuje Haruna.
55
Danilo skvěle ubránil Huseva.
54
V ofsajdu je Porto.
53
Na druhé straně kryje Koval střelu Rodrígueze.
52
Kyjev se asi probudil. Jarmolenko ale sám před Heltonem neuspěl.
51
Porto je od začátku druhého poločase o dost lepší.
50
Opět střela těsně nad branku od Varely.
48
Jarmolenko držel Danila. Přímý volný kop pro Porto.
47
To byla zatím největší šance dnešního mače.
46
Rodriguez ve velké šanci přestřelil branku. Běžel totiž téměř sám na Kovala!
46
Domácí rozehrávají.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:49.
Máme za sebou první poločas, který není pro fanoušky fotbalu zrovna dvakrát atraktivní. Porto je aktivnější, ale dostalo se až ke konci poločasu ke dvěma lehkým střelám. Kyjev je nevýrazný a nevystřelil ani jednou na branku Heltona.
43
Poměrně přísná karta pro Milevského za faul na Otamendiho.
41
Pozdní reakce Varely, je příčinou získání míče Kyjeva.
40
Je to divné, ale v tomto zápasu se stále po čtyřiceti minutách nevystřelilo na bránu.
38
Vukojević si dobře zběhl s míčem do středu hřiště, ale přihrávka na druhou stranu pro Jarmolenka, byla velice špatná.
34
Nádherný zákrok Kovala! Rodríguez přihrával na Martinéze, ale brankář Kyjeva špičkami prstů zabránil této gólové přihrávce!
33
Skvěle bránící Khacheridi, zabránil útoku Varely a Martinéze.
30
Varela složil k zemi Vukojeviće. Ten žádá přímý volný kop, ale rozhodčí jasným gestem ukazuje, ať vstává.
29
Je celkem zajímavé, že zatím nejsou žádné rohy ba ani střely na bránu!
28
Veloso v ofsajdu.
27
Otamendi našel volného Martinéze, ale Koval skvělým zákrokem odehnal nebezpečí.
25
Husev držel Danila. ''Přímák'' pro hosty.
24
Jarmolenko velmi tvrdou prácí vybojoval autové vhazování.
19
Žlutá karta pro Vukojeviće, který fauloval Rodrigueze. Volný kop pro Porto.
18
PSG vede 1:0, což není moc dobrá zpráva pro fanoušky domácích.
16
Dobrý zákrok Kovala proti Martínezovi.
15
Porto začíná mít větší tlak. Ale obrana ukrajinského týmu odolává.
14
Fanoušci zatím krásně zpívají a tančí. Hodně pěkná atmosféra na tomto velkém stadionu.
12
Husev fauloval, přímý volný kop pro Porto.
11
Varela nyní v ofsajdu. Skvěle zareagovala obrana domácích.
10
Hra nyní začíná mít pravidelný rytmus.
9
Kyjev měl opět štěstí, protože rána Martinéze letěla těsně vedle.
8
Khacheridi fauloval Rodrígueze. Je tu přímý volný kop pro FC Porto.
6
Nyní Vukojević reklamoval hru rukou ve vápně. Ovšem sudí Mallenco nereaguje.
4
Jarmolenko přišel o míč ve středu hřiště.
4
Faul na Otamendiho. Rozehrávat bude portugalský celek.
3
Porto má zatím míč více na svých kopačkách.
2
Faul Moutinha. Rozehrávat bude Kyjev z půlky hřiště.
1
Rozehrávají hostující hráči. Stadion vypadá na první pohled, že je poloprázdný.
1
-32
Dynamo Kyjev povede s kapitánskou páskou Gusev a Porto zase González.
-40
Hráči obou celků jsou na hrací ploše, kde absolvují předzápasovou rozcvičku.

Dynamo Kyjev: Koval - Betao, Mikhalik, Khacheridi, Taiwo - Veloso, Vukojević - Yarmolenko, Milevskiy, Gusev - Ruben.

FC Porto: Helton - Danilo, Otamendi, Ba, Mangala - González, Defour, Moutinho - Rodríguez, Martínez, Varela.

Rozhodčí: Alberto Undiano Mallenco (ESP) - Roberto Díaz Pérez del Palomar (ESP), Jesús Calvo Guadamuro (ESP).
Dnešní utkání bude řídit hlavní rozhodčí Alberto Undiano Mallenco, na čarách mu budou asistovat pánové Roberto Díaz Pérez del Palomar a Jesús Calvo Guadamuro. Čtvrtým rozhodčím bude Pau Cebrian Devis. Budou pomáhat také brankoví rozhodčí Fernando Teixeira a Antonio Mateu Lahoz. Všichni pánové jsou ze Španělska.
FC Porto je ve skupině A zatím stoprocentní a s devíti body je v tabulce na první příčce. Celkové skóre je 6:2.
Dynamo Kyjev je v tabulce s tříbodovým ziskem na třetím místě. Na svém kontě má dvě prohry a jednu výhru. Celkové skóre je 5:7.
Dynamo Kyjev i FC Porto bojují o postup do čtvrtfinále ve skupině A, kde jim stojí v cestě také Paris Saint-Germain a DNK Dinamo Záhřeb.
Dobrý večer, vítám Vás u komentovaného přenosu prestižní a velmi sledované fotbalové soutěže na světě. Dnes máme na programu základní část Ligy mistrů, která odstartuje již čtvrté kolo. V rámci tohoto kola přivítá Dynamo Kyjev na domácí půdě FC Porto. Komentářem fotbalového dění Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.