Celý zápas dominoval ve všech směrech Montpellier, který si vytvořil nadbytek šancí, ze kterých dal pouze jeden gól. Naopak jeho soupeř - Olympiacos dal ze tří tutovek dva góly a odváží si tři body. Ve druhém poločase byla k vidění každou chvilku nějaká šance pro domácí a tlak, pod kterým jejich soupeř byl.
Dnešní zápas se podoval včerejšímu setkání Barcelony s Celtikem, kdy se rozhodlo až v 94. minutě. Dnes to bylo o něco dříve, ale pro tým, který za celý zápas nic nepředvedl.

Toto je ode mne vše a já se s Vámi loučím.
90+1
Olympiacos právě vstřelil branku!

Z ničeho nic se k míči dostávají hosté a hned je z toho gól!
Djamel Abdoun posouval míč na KOSTASE MITROGLOUA, který dal gól!
90
Rozhodčí Daniele Orsato nastavuje 3 minuty.
88
Střela po volném kopu pro domácí letěla někam mimo stadion a bude se pokračovat odkopem od branky Carrolla.
88
Lykogiannis nahradí Fustera.
87
Pablo Contreras dostává žlutou kartu.
86
Hosté se ujímají míče a kombinují kolem poloviny hřiště.
85
Marveaux nahradí Saihiho.
85
John Utaka se opět dostal ke střele! Jeho střelecký pokus zblokovala pozorná obrana.
83
Opět je obléhána branka hostů. Domácí však nevědí, jak překonat jejich obranu.
82
Hosté se zatím úspěšně brání a zdá se, že si odvezou velice cenný bod.
81
John Utaka se dostal do šance! Jeho pokus hlavou však gólem neskončil.
80
Rozhodčí ukazuje na rohový praporek. Montpellier bude kopat rohový kop.
79
Marco Estrada vystřelil, ale ránu zblokovala pozorná obrana.
77
Po rohovém kopu pro Olympiacos se nic závažného nedělo a u míče zůstanou domácí.
76
Marco Estrada vystřelil mimo.
75
Do konce základní hrací doby zbývá 15 minut a pokud utkání skončí remízou, bude to hodně cenný bod pro Olympiacos, jelikož domácí je drží pod tlakem a má mnoho šancí, které ale neproměňuje.
74
Younes Belhanda vystřelil nepřesně.
73

Z volného kopu se k míči dostal VASILIS TOROSSIDIS, který neváhal a míč poslal hned do branky.
72
Souleymane Camara se na hřišti moc neohřál a už se dopustil nedovoleného zákroku, za který byl odměněn žlutou kartou.
71
Younes Belhanda se pokusil ohrozit branku soupeře. Jeho střela byla ale nepřesná.
70
Mitroglou nahradí Djebboura.
70
Další ofsajd, ve kterém se ocitl Vasilis Torossidis.
68
Odchází střelec jediného gólu Charbonnier, kterého nahradí Camara.
67
Hosté se po několika dlouhých minutách vymanili z tlaku, kterému museli čelit. Teď drží míč a kombinují kolem poloviny hřiště.
64
Hosté mohou být rádi, že jejich soupeř neproměňuje své šance, kdyby tak učinil, jsme svědky debaklu, jelikož je každou minutu k vidění hned několik vážných šancí.
62
Po nezdařeném rohovém kopu pro domácí následuje další roh. Hosté jsou stále pod tlakem.
62
Estrada nahradí Mouniera.
61
Rychlý přechod do útoku, který mají na svědomí hosté, si nyní připisují další šanci, když po zblokované střele Johna Utaky sebral míč další hráč Montpellieru a trefil břevno!
60
Abdoun nahradí Greca.
59
John Utaka se dostal ke střele, ale brankáře nepřekonal.
58
Remy Cabella se dostal ke střele, která byla zblokovaná obráncem hostů.
58
Vyběhnuvší gólman Pionnier zneškodnil protiútok soupeře a odkopem vrací míč zpět do pole.
57
57
Younes Belhanda vystřelil, ale ránu zblokovala pozorná obrana.
56
Rohový kop pro Olympiacos.
55
Největší šance zápasu! Po volném kopu se k odraženému míči dostal jeden z hráčů Olympiacosu, který nacentroval na Davida Fustera, jenž hlavičkou z malé vzdálenosti branku netrefil.
54
Hilton dostává žlutou kartu, když zabránil průniku vpřed hráčům soupeře.
53
José Holebas dostává žlutou kartu za tvrdý zákrok.
50
Akce hostů končí kolem poloviny hřiště a musí se bránit, jelikož Montpellier obléhá jejich branku plynulou kombinací.
49
Montpellier právě vstřelil branku!

GAETAN CHARBONNIER se dostal k odraženému míči a poslal ho za bezmocného gólmana!
48
Hosté se nestíhají bránit.
48
Domácí drží soupeře pod tlakem a obléhá jeho branku.
47
John Utaka se ocitl v ofsajdu.
46
V prvním poločase bylo vidět, že si favorizovaný Montpellier jde za vítězstvím, které potřebuje pro postup ze skupiny dál. Dokázal si vytvořit hodně šancí, které ale hosté likvidovali. Některé akce ukončila chybná rozehrávka či ofsajd, kterých nebylo zrovna málo. Olympiacos si vytvořil také několik šancí, které ale Pionnierovi nenadělaly vrásky na čele. Drobné zranění postihlo Henriho Bedima, který se ale na hřiště vrátil a poločas dohrál.
45
Nastavena byla 1 minuta.
44
Henri Bedimo se dostal ke střele, která letěla hodně vysoko nad branku.
43
Další ofsajd, tentokrát se v něm ocitl Djebbour.
42
Gaetan Charbonnier z týmu Montpellier střílel na branku, ale gól nedal.
41
Gaetan Cherbonnier uvízl v ofsajdové pasti.
39
Greco se ujal volného kopu, po faulu od Saihiho.
38
Paulo Machado vystřelil z dálky, ale neměl srovnaná mířidla a branku soupeře o kousek minul.
37
Henri Bedimo se po zranění vrátil na hřiště.
35
Hra byla přerušena. Ošetřován je Henri Bedimo, který leží na trávníku.
33
Hra se přelévá ze strany na stranu a oba týmy se střídají v držení míče.
31
Hilton se ujímá volného kopu proti brance soupeře.
30
Anthony Mounier se dostal k hlavičce, která ale neměla potřebné parametry, aby ohrozila branku soupeře.
27
David Fuster dostává od rozhodčího žlutou kartu.
27
24
Paulo Machado vyzkoušel pozornost brankaře a vystřelil z dálky, který ale mohl v klidu dál odpočívat, jelikož střela Machada skončila daleko od jeho branky.
24
Ofsajd. Rozhodčí Daniele Orsato na upozornění pomezního odpískal postavení mimo hru. Do pasti se chytil Gaetan Charbonnier.
23
Hlavička jednoho z hostujících hráčů byla zblokovaná a končí mimo hrací plochu, následuje však další roh pro Olympiacos.
23
Nyní přichází na řadu první rohový kop pro Olympiacos.
21
Další zblokovaná střela, do které se postavil David Fuster.
21
Po pěkném zákroku Carrolla následuje roh pro domácí.
20
Střela jednoho z domácích hráčů byla zblokovaná Manolasem.
17
Další rohový kop pro hráče Montpellieru.
16
Hosté se zatím úspěšně brání a domácí hráči nevědí, jak překonat jejich obranu.
15
Akci domácích ukončil nepřesný centr, který skončil u hostujících hráčů a hra se přesouvá na druhou polovinu hřiště.
15
Hosté jsou pod tlakem a domácí si vytvářejí další a další šance.
13
Další akci domácích hasí obrana hostů, která ukončila další obléhání své branky.
12
Akce domácích po volném kopu končí nepřesnou střelou a následovat bude odkop od branky Carrolla.
11
Mounier byl faulován u pokutového území soupeře a následuje volný kop pro domácí.
11
Míč teď cestuje z jednoho konce hřiště na druhý a obě strany se střídají v jeho držení.
10
Hru uklidňují hosté, když se ubránili akci soupeře a kombinují v klidu na své polovině.
8
Krásnou střelu z dálky vyslal ze své kopačky Belhanda, ale jeho střele zcházela přesnost a končí mimo hřiště.
8
Po nedovoleném zákroku na polovině hřiště budou u míče domácí.
7
Další akce hostů, která končí v pokutovém území soupeře nepřesným centrem.
6
První vážnější šance domácích končí zakopnutým míčem mimo hrací plochu, když se onen hráč pokusil o nacentrování do pokutového území.
5
Domácí drží míč kombinují na polovině soupeře.
4
Hosté drží míč po nepřesné střele z dálky jednoho z domácích hráčů.
3
Domácí se ubránili proti první akci hostů a kombinují na jeho polovině.
3
Dlouhý nákop v rozehře domácích hráčů končí v náručí Carrolla.
2
Hosté se vymanili z tlaku a přenášejí hru na druhý konec hřiště.
2
Domácí drží soupeře pod tlakem, následuje roh.
1
Výkopem začnou na své straně domácí.
1
Předpokládané sestavy:

Montpellier HSC:

Pionnier - Jeunechamp, Congré, Hilton, Bédimo - Saïhi, Stambouli - Camara, Belhanda, Cabella - Herrera

Olympiacos Pireus:

Carroll - Torosidis, Manolas, Contreras, Holebas - Maniatis, Modesto - Abdoun, Fuster, Mitroglou - Djebbour
Olympiacos Pireus

Ve své soutěži - řecké Super League má zatím skvělou formu, když po sedmém kole dominuje na prvním místě tabulky s plným počtem bodů. V Lize mistrů zatím nedrží ani bod, když doma nestačilo na Schalke (1:2) a hned po té se utkalo s Arsenalem, jenž je považován za favorita skupiny. Na jeho půdě mu podlehl 3:1, ale byl to vyrovnaný boj. V poločase za stavu 1:1 bylo všechno na dobré cestě, ale v 56. minutě poslal svůj tým do vedení Lukas Podolski a výhru zpečetil dalším gólem Aaron Ramsey v 90. minutě.
Pokud Olympiacos dnes nevyhraje, nemá už žádné další šance, jak ze skupiny postoupit dál.
Montpellier HSC

Montpellier má po dvou zápasech v Lize mistrů sice jen bod, ale to po prohře doma s favoritem skupiny - Arsenalem (1:2) a obdivuhodné remíze v Schalke (2:2).
Ve své domácí soutěži, tedy ve francouzské Ligue 1, si Montpellier nevede dobře. Z devíti odehraných zápasů má osm bodů a drží se na 16. místě tabulky, kousek od sestupových příček, což není dobré pokud tým pomýšlí o účast v nějakém evropském poháru i příští rok.
Pokud dnes vyhraje má stále velkou šanci na to, dostat se ze skupiny dál.
Příjemný dobrý večer, vítám Vás u dnešního zápasu 3. kola evropské Ligy mistrů, v němž se utká francouzský Montpellier s řeckým Olympiakosem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.