Liga mistrů - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Anderlecht : Bayern - 22. listopadu 2017   20:45

Anderlecht
Anderlecht
63' Hanni (Teodorczyk)
1:2
(0:0)
Bayern
51' Lewandowski  (Tolisso) • 77' Tolisso  (Kimmich)
Anderlecht
Sels – D. Appiah, Spajić, Mbodji, Deschacht – Kums, Trebel, Dendoncker – Gerkens (66. Onyekuru), Teodorczyk (82. Harbaoui), Hanni (C) (71. Bruno).
Boeckx – Berić, Bruno, Harbaoui, Onyekuru, Josué Sá, Sambi Lokonga.
Taylor – Beswick, Nunn (vš. ENG)
Constant Vanden Stockstadion, Brusel
Bayern
Ulreich – Kimmich, J. Boateng, Süle, Friedl – Tolisso, Rudy, Arturo Vidal (87. Hummels) – Robben (C) (49. Javi Martínez), Lewandowski, Th. Alcântara (44. James Rodríguez).
Starke – Bernat, Dorsch, Hummels, Javi Martínez, James Rodríguez.

Z mé strany je to pro dnešek vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 4:7. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 17:7.
Je konec! Bayern Mnichov nakonec zvládl utkání na půdě Anderlechtu a zvítězil 2:1! V prvním poločase byl Anderlecht jasně lepším celkem a vypracoval si hned pět velkých šancí. Zejména útočník Łukasz Teodorczyk dělal obraně Bayernu problémy, ale nesetkal se s přesností. Bayern ustál první poločas bez obdržené branky a po návratu ze šaten zvýšil aktivitu. V 51. minutě otevřel skóre Robert Lewandowski , který mohl přidat i druhý zásah, jenže minul branku! Anderlecht se přece jen dočkal a v 63. minutě vyrovnal kapitán Sofiane Hanni ! Domácí dokonce mohli strhnout vedení na svou stranu, jenže Teodorczykova střela těsně minula branku. Z následné akce udeřil Bayern, když se hlavou prosadil Corentin Tolisso ! V samotném závěru se Anderlecht radoval z vyrovnání, jenže Brunův gól nemohl platit kvůli ofsajdu.
90+4'
90+3'
Střídající Hummels se z hranice pokutového území opřel do odraženého míče, jenže rána se mu hrubě nepovedla. Jeho pokus skončil někde ve dvacáté řadě.
90+2'
Domácí fotbalisté vybojovali balón zpět na své kopačky a sérií krátkých přihrávek se snaží prodrat za obranu Bayernu. Nikdo v modrém však nevypálil.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90'
Bayern se usadil na polovině Anderlechtu a německý celek se snaží uklidnit hru. Fotbalisté v červeném by zápas nejraději dohráli s míčem na kopačkách.
89'
Anderlecht vsítil branku, ale ta nemůže platit! Střídají Bruno doklepl do sítě prudkou přihrávku z pravé strany, ale asistent rozhodčího mu správně odmával ofsajd!
88'
Žlutou kartu si nakonec vysloužil také brankář Sven Ulreich, který v přerušené hře nesmyslně zakopl míč.
87'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Arturo Vidal, přichází Mats Hummels.
87'
Corentin Tolisso je při chuti! Autor dosud rozdílové branky si znovu naskočil na povedený centr, ale jeho hlavičku tentokrát Sels vyškrábl mimo tři tyče!
86'
Javi Martínez chtěl překvapit obranu Anderlechtu dlouhou přihrávkou na polovinu belgického celku, ale ani Robert Lewandowski jeho úmysl zcela nepochopil. Později se však dostal do šance, ale Sels jeho střelu vyrazil!
85'
Nebezpečný přímý kop tak zahrával také Bayern. Rozehrávky se chopil Robert Lewandowski, jehož projektil zneškodnila čtyřčlenná zeď.
84'
Sebastian Rudy si na hranici pokutového území naběhl na zpětnou přihrávku z levé strany, jenže Dendoncker jej zastavil faulem, za který vidí žlutou kartu.
83'
Po faulu Vidala v blízkosti pokutového území zahrával Anderlecht přímý kop ze zajímavé pozice. Jeho exekuce se ujal Sven Kums, jehož rána byla hodně nepřesná.
82'
Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Łukasz Teodorczyk, přichází Hamdi Harbaoui.
80'
Corentin Tolisso ukázal svůj přehled o hře. Hostující fotbalista si všiml dotírajícího soupeře, krásnou kličkou se uvolnil a roztáhl hru na pravé křídlo.
79'
Hostující zadáci hodně riskovali při rozehrávce na vlastní polovině. Joshua Kimmich si ale poradil se zpracováním prudké přihrávky a stačil dopravit míč do bezpečí.
77'
Bayern právě vstřelil branku!
Bayern se vrací zpátky do vedení! Joshua Kimmich poněkolikáté v utkání odcentroval z pravé strany. Na jeho centr si naskočil CORENTIN TOLISSO, jehož hlavička zapadla k zadní tyčce!
77'
Do vedení se naopak mohl dostat Anderlecht! Łukasz Teodorczyk si připravil míč na pravačku, ale jeho krásný technický pokus minul vzdálenější tyč!
76'
Robert Lewandowski si chtěl narazit s Vidalem, jenže druhému jmenovanému se míč zamotal pod nohou a Vidal svého kolegu do šance nevyslal.
75'
Joshua Kimmich mohl centrovat do pokutového území, ale raději se rozhodl pro zpětnou přihrávku na Boatenga. Skupince příznivců se hra Bayernu nelíbí.
74'
Dennis Appiah podpořil ofenzívu Anderlechtu dlouhým náběhem po pravé straně. Střídající Bruno dokonce odcentroval, ale Ulreich si pro míč došel na malé vápno.
73'
Po přímém kopu Bayernu se k hlavičce v pokutovém území protlačil Javi Martínez, jenže z dobré pozice nedokázal trefit branku! Anderlecht přežil další šanci soupeře.
72'
Domácí fotbalisté se snaží uklidnit hru kombinací na polovině hrací plochy. Fotbalisté v modrém nikam nespěchají a podle všeho dnes budou spokojení s bodem.
71'
Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Sofiane Hanni, přichází Massimo Bruno.
70'
Uroš Spajić fauloval Friedla v blízkosti pokutového území a nabídl Bayernu zajímavý přímý kop. Všichni hlavičkáři v červeném už putují do pokutového území.
69'
Bayern si mohl vzít zpět ztracené vedení! Kimmich odcentroval před branku, kde se do zakončení prodral Robert Lewandowski, ale domácí brankář Sels vytáhl zákrok večera!
68'
Corentin Tolisso se na polovině hrací plochy obratně otočil kolem soupeře a přenesl hru na levé křídlo. Bayern se usadil na polovině Anderlechtu a snaží se najít skulinku.
67'
Také Robert Lewandowski se dnes zapíše na listinu hříšníků! Útočník Bayernu to přehnal s důrazem a vidí žlutou kartu.
66'
Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Pieter Gerkens, přichází Henry Onyekuru.
65'
Domácím fotbalistům s vyrovnávací brankou narostla křídla. Anderlecht znovu začal aktivně napadat rozehrávku Bayernu. Německý celek ještě čekají těžké minuty.
63'
Anderlecht právě vstřelil branku!
Pozor! Je vyrovnáno! Anderlecht se dočkal první branky v letošní Lize mistrů! Tom Starke Olivier Deschacht poslal vysoký centr do pokutového území, který Teodorczyk sklepl pod sebe a SOFIANE HANNI balón krásnou střelou dopravil do sítě!
62'
Fotbalisté Bayernu po přerušení hry okamžitě sportovně odevzdali míč soupeři a vyčkávají na vlastní polovině. Anderlecht se musí vrátit k aktivnímu napadání.
61'
Na světě je další žlutá karta! Za přílišnou argumentaci ji dostává Jérôme Boateng.
60'
Arturo Vidal chtěl prvním dotykem vyslat za obranu rozběhnutého Martíneze. Střídající fotbalista se však v době přihrávky pohyboval v ofsajdové pozici.
59'
Bayern po přestávce přeci jen zvýšil svou aktivitu a fotbalistů v červených dresech je nyní plné hřiště. Anderlecht se jen velmi těžko dostává na polovinu německého šampióna.
58'
Robert Lewandowski mohl přidat svou druhou branku! Hostující střelec šel sám na brankáře a vypálil těsně za hranicí pokutového území. Jeho přízemní pokus o kousek minul zadní tyč!
57'
Adrien Trebel vyslal vysokou přihrávku na levé křídlo, kam sprintoval domácí kapitán Hanni. Velmi aktivní fotbalista míč nedohnal na hřišti. Bayern bude vhazovat.
56'
Robert Lewandowski si tentokrát naběhl na zajímavou kolmici mezi obránce Anderlechtu. Autor dosud jediné branky střílel na zadní tyč, ale Mbodji jeho pokus zastavil.
55'
Corentin Tolisso poslal oblouček do pokutového území. Rudy jeho pobídku ještě prodloužil směrem, kam si nabíhal Robert Lewandowski, jenže Uroš Spajić mu ve skluzu odkopl míč.
54'
Friedl chtěl uvolnit Arturo Vidala, jenže chilský záložník se rozběhl opačným směrem. Nepřesnou přihrávku hostujícího obránce tak získal domácí hráč.
53'
Domácí kapitán Hanni se ihned snažil odpovědět. Ofenzivní fotbalista Anderlechtu postupoval proti dvojici obránců Bayernu. Boateng mu míč ukopl od nohy.
51'
Bayern se krátce po přestávce ujímá vedení! Německý celek udeřil hned ze své první šance! Corentin Tolisso obdržel po rychlém přechodu přihrávku do pokutového území, poslal přihrávku před branku a ROBERT LEWANDOWSKI už měl snadnou práci!
51'
Corentin Tolisso dostal moře volného prostoru na pravé straně hrací plochy. Fotbalista Bayernu ihned centroval před branku, ale Robert Lewandowski na jeho pobídku nedosáhl.
50'
Arturo Vidal vyslal prudkou přihrávku za obranu Anderlechtu, kam zabíhal Robert Lewandowski. Polský útočník se sice dostal k míči, ale byl zastaven zdviženým praporkem. Ofsajd!
49'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Arjen Robben, přichází Javi Martínez.
48'
Uroš Spajić zastavil ostrým skluzem rozběhnutého Robbena a za odměnu vidí žlutou kartu. Robben navíc ukazuje, že bude muset střídat.
47'
Robert Lewandowski se z levé strany tlačil do pokutového území. V šestnáctce změřil síly s dvojicí obráncu. Přes zadáky domácího celku se nedokázal prosadit.
46'
Fotbalisté Bayernu obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Bayern se ihned vydal do útoku, jenže Corentin Tolisso byl faulován.
46'
První poločas je minulostí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně překvapivý obraz hry! Domácí fotbalisté totiž hráli velmi aktivně a Bayern prakticky k ničemu nepustili. Naopak Anderlecht si vypracoval několik šancí! Hned trojici šancí měl Łukasz Teodorczyk, jenže domácí střelec si před dnešním utkání neseřídil mířidla! Chybu brankáře Ulreicha mohl potrestat Uroš Spajić, ale také jeho hlavička mířila mimo tři tyče. Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu.
45+2'
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
45'
V samotném závěru prvního poločasu se Dennis Appiah pokusil obelstít obranu Bayernu přihrávkou vnějším nártem, jenže trefil jen jednoho z obránců.
44'
Je to tak! Zraněného Alcantaru nahrazuje na hřišti James Rodríguez.
44'
Hra je přerušena! Thiago Alcântara zůstává po jednom ze soubojů na vlastní polovině hrací plochy ležet na trávníku a drží se za stehno. Uvidíme, zda bude muset střídat.
43'
Arjen Robben číhal na přihrávku na hranici ofsajdu. Nizozemský rychlík se poté patičkou pokoušel uvolnit Kimmicha, jenže přihrál velmi nepřesně.
42'
Domácím příznivcům se dosavadní výkon Anderlechtu líbí a fanoušci domácího celku ženou fotbalisty v modrých dresech do útoku. Na stadionu panuje perfektní atmosféra.
41'
Dennis Appiah odcentroval z pravé strany do pokutového území, kam si nabíhal Sven Kums, jež upadl v souboji se stoperem. Hlavní arbitr penaltu nepíská.
40'
Łukasz Teodorczyk dostal od Tolissa dárek v podobě přihrávky do vyložené šance. Domácí útočník se možnosti zalekl a nechal vyniknout brankáře Ulreicha!
39'
Adrien Trebel z levého křídla odcentroval před branku, kde číhal Sofiane Hanni jenže zády k brance nedokázal hlavičkovat přes dva stopery Bayernu.
38'
Adrien Trebel si posunul míč mezi dva fotbalisty Bayernu Mnichov a jeden z nich jej nedovoleným způsobem poslal k zemi. Anderlecht může pokračovat v kombinaci.
37'
Další rychlou kombinaci Anderlechtu na levé straně chtěl Olivier Deschacht vyšperkovat centrem do šestnáctky. Na její hranici však zasáhl dobře postavený Vidal.
36'
Hlavní rozhodčí si všiml prohřešku domácího útočníka Teodorczyka a ještě mu něco vysvětluje. Jinak ale sledujeme oboustranně disciplinovaný výkon.
35'
Domácí kapitán Hanni si řekl o přihrávku na polovinu hřiště a ihned rozjel útok Anderlechtu. Pieter Gerkens chtěl vnějším nártem uvolnit Trebela, ale Boateng byl proti.
34'
Bayern zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území. Robert Lewandowski si na malém vápně chtěl zpracovat centr z levé strany, jenže obrana mu v tom zamezila.
33'
Dennis Appiah se na pravé straně natahoval po vysoké přihrávce a hlavou si chtěl posunout balón do běhu. Naneštěstí pro Anderlecht mu balón uskočil do autu.
32'
Arturo Vidal chytře uklidnil hru na vlastní polovině a stopeři německého mistra mohou rozjet další kombinaci. Bayernu zatím chybí pohyb v ofenzivní fázi.
31'
Łukasz Teodorczyk mohl otevřít skóre! Domácí útočník si naběhl na Hanniho krásnou přihrávkou a vypálil na zadní tyč. Jeho pokus levačkou však proskákal do zámezí!
30'
Thiago Alcântara číhal na hranici pokutového území na odražený míč. Důrazný Uroš Spajić k němu přistoupil a tělem mu zabránil v zakončení.
29'
Kimmich se pokusil překvapit defenzívu Anderlechtu prudkou přihrávkou na Robbena. Nizozemský rychlík však neměl šanci balón dostihnout na hrací ploše.
28'
Třetí dobrá příležitost Anderlechtu! Na centr do pokutového území si naskočil Uroš Spajić. Ulreich vyběhl ven z branky, ale míč nezasáhl. Spajićova hlavička však prolétla těsně vedle!
27'
Boateng musel čelit napadajícímu soupeři a raději si pomohl malou domů. Ulreich musel daleko za hranice šestnáctky, ale nakonec stačil přesně rozehrát.
26'
Další rychlý protiútok Anderlechtu zastavuje zdvižený praporek! Hanni se sice hnal sám na brankáře, jenže v době přihrávky se pohyboval za hranicí ofsajdu.
25'
Roben zahnal dlouhou přihrávkou Kimmicha až k čáře a hostující obránce už ve skluzu nestačil přesně odcentrovat. Jeho pobídka propadla do autu.
24'
Dennis Appiah vymyslel nádhernou přihrávku na rozběhnutého Teodorczyka. Domácí útočník si míč zpracoval, jenže přes Boatenga se nedostal ke střele.
23'
Marco Friedl operoval s míčem na levé straně hřiště. Krajní obránce Bayernu však neustál souboj s Appiahem a poroučel se k zemi. Faul se v tomto případě nepíská.
22'
Olivier Deschacht skvěle vystartoval proti Vidalovi a hbitě jej připravil o míč. Domácí fotbalisté zatím hrají velmi aktivně, což oceňují také příznivci Anderlechtu.
21'
Arjen Robben dostal pěknou přihrávku do běhu, mířil s míčem do pokutového území a ještě se pokusil najít Lewandowskiho. Polský střelec se přihrávky nedočkal.
20'
Uroš Spajić si v blízkosti pokutového území troufl na riskantní patičku. Thiago Alcântara jej ihned napadal, jenže v souboji si podle sudího pomohl faulem.
19'
Rozehrávky rohového kopu se ujal Adrien Trebel, jehož centr se snesl na značku pokutového kopu, jenže Uroš Spajić se přes obránce nedostal k hlavičce.
18'
A další šance Anderlechtu! K odraženému míči se dostal Dennis Appiah, který ihned vypálil na přední tyč a Ulreich jeho pokus vyrazil na rohový kop!
17'
Niklas Süle poslal Ulreichovi hodně riskantní malou domů, kterou gólman Bayernu řešil odkopem. Hostující brankář se v úvodu utkání nenudí.
16'
Arjen Robben se tlačil do pokutového území, ale raději nabil Rudymu, který ihned zakončoval. Jeho slabá střela z hranice šestnáctky končí v rukavicích domácího brankáře.
15'
Sven Ulreich se znovu zapojil do rozehrávky Bayernu. Hostující brankář tentokrát poslal dlouhou pobídku, která propadl až k Selsovi. Zatím sledujeme opatrný duel.
14'
Arturo Vidal si zbytečně nepřidělával práci a pomohl si malou domů na Ulreicha. Gólman Bayernu míč nakopl na polovinu domácích, kde kralovali zadáci belgického celku.
13'
Jérôme Boateng si na polovině hřiště chtěl vychutnat napadajícího soupeře, nicméně rozehrávka se mu vůbec nepovedla a na poslední chvíli zastavil rodící se útok Anderlechtu.
12'
Arjen Robben se při průniku do pokutového území dopustil nedovoleného zákroku, což neuniklo zraku hlavního arbitra. Anderlecht bude rozehrávat.
11'
Hosté uklidňují hru kombinací na vlastní polovině hřiště. Zadáci Bayernu s rozehrávkou nikterak nepospíchají a vyčkávají na skulinky v domácí defenzívě.
10'
Na druhé straně odcentroval do pokutového území Friedl. Robert Lewandowski se tlačil na malé vápno, jenže ve výskoku si pomohl nedovoleným zákrokem.
9'
A domácí se dokonce dostali do první vyložené šance! Łukasz Teodorczyk vystihl špatnou malou domů a ihned pálil. Sven Ulreich včas vyběhl a střelu dokázal vyrazit!
8'
Anderlecht v úvodních minutách utkání skvěle napadá rozehrávku Bayernu. Aktivní Łukasz Teodorczyk dostal pod tlak Ulreicha, který musel spěchat.
7'
Bayern se poprvé v dnešním utkání dostal na delší dobu k míči. Robert Lewandowski chtěl vylepšit pozici pro Vidala, nicméně chilský fotbalista jeho úmysl nepochopil.
6'
Dennis Appiah si sprintem po pravém křídle řekl o přihrávku do pokutového území. Marco Friedl si jeho náběh pohlídal a nepustil domácího hráče k odcentrování.
5'
Friedl musel rozehrávat v tísni. Krajní obránce Bayernu Mnichov nakonec posunul míč vpřed po čáře, jenže před Lewandowskim zasáhl pozorný Uroš Spajić.
4'
Až nyní se do útoku poprvé podíval německý celek. Fotbalisté Bayernu však okamžitě přišli o míč a Sebastian Rudy v souboji nepřetlačil Hanniho.
3'
Pieter Gerkens se na pravé straně hřiště snažil uvolnit kolem dvou fotbalistů Bayernu Mnichov, jenže pozorný Friedl mu míč špičkou kopačky ukopl do autu.
2'
Dennis Appiah tentokrát vyslal vysokou přihrávku na jednoho z domácích útočníků. Arturo Vidal se skvěle stáhl a uspěl v souboji na hranici šestnáctky.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do dnešního utkání. Anderlecht se ihned vydal do útoku, nicméně Dennis Appiah si míč ukopl daleko od nohy a Niklas Süle pohlídal cestu míče do zámezí.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Anderlecht bude hrát v modrém, zatímco Bayern přijel v červených dresech.

RSC Anderlecht: Sels – D. Appiah, Spajić, Mbodji, Deschacht – Kums, Trebel, Dendoncker – Gerkens, Teodorczyk, Hanni (C).
Náhradníci: Boeckx – Berić, Bruno, Harbaoui, Onyekuru, Josué Sá, Sambi Lokonga.

Bayern Mnichov: Ulreich – Kimmich, J. Boateng, Süle, Friedl – Tolisso, Rudy, Arturo Vidal – Robben (C), Lewandowski, Th. Alcântara.
Náhradníci: Starke – Bernat, Dorsch, Hummels, Javi Martínez, James Rodríguez.

Rozhodčí: Taylor – Beswick, Nunn (vš. ENG).
RSC Anderlecht

Anderlecht prožívá v Lize mistrů opravdu hrůzostrašnou sezónu. Ve čtyřech zápasech nezískal ani jeden bod a dokonce nevsítil jedinou branku. V posledním utkání na půdě PSG dokonce vyfasoval hned pět branek. Přitom belgický celek si umí vypracovat brankové příležitosti. O víkendu však v domácí soutěži vyhrál 2:1 na půdě Mouscronu a posunul se na třetí příčku.
Bayern Mnichov

Bavorský velkoklub si ve čtyřech předchozích duelech zajistil postup do jarní fáze. Zatím však zaostává za vedoucím PSG a právě s pařížským celkem by si to v posledním utkání ve skupině měl rozdat o první příčku. Bayern letos nezačal zrovna ideálně, ale po změně trenéra se znovu pyšní ofenzivním fotbalem a ničí jednoho soupeře za druhým. V Lize mistrů naposledy vyhrál 2:1 na půdě Celticu a o víkendu si v Bundeslize doma poradil 3:0 s Augsburgem.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Ligy mistrů mezi Anderlechtem a Bayernem Mnichov. Výkop je stanoven na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.