Liga mistrů - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Barcelona - 6. listopadu 2018   21:00

Inter Milán
87' Icardi
1:1
(0:0)
Barcelona
83' Malcom  (Coutinho)
Inter Milán
Handanovič – Vrsaljko, Škriniar, de Vrij, Asamoah – Vecino, Brozović (85. Lautaro Martínez) – Politano (81. Candreva), Nainggolan (63. Valero), Perišić – Icardi.
D. Padelli – Baldé, Valero, Lautaro Martínez, Miranda, D'Ambrosio, Candreva.
Marciniak – Sokolnicki, Listkiewicz (všichni Polsko)
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
70 915 diváků
Barcelona
ter Stegen – Roberto, Piqué, Lenglet, Alba – Rakitić, Busquets, Arthur (74. Arturo Vidal), O. Dembèlé (81. Malcom) – L. Suárez, Coutinho.
Cillessen – Semedo, Rafinha, Malcom, Arturo Vidal, Aleñá, Brandáriz.

SESTŘIH LM: Inter - Barcelona 1:1. Hosté i po remíze jako první postupují

To je z mé strany již vše, příště na počtenou!
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 7:7. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:9.
Barcelona si díky zisku bodu definitivně pojistila postup ze skupiny, naopak Inter ještě čeká tuhý boj. Ve druhém utkání skupiny B totiž Tottenham porazil Eidhoven, čímž se dostal zpět do hry o postup.
Strhující bitva na San Siru nakonec končí dělbou bodů, která je vzhledem k průběhu utkání zasloužená. Několik příležitostí spálil barcelonský snajpr Luis Suárez, naopak na straně Interu nevyužil velkou šanci Matteo Politano. Deset minut před koncem poslal hostující trenér Valverde na trávník Malcoma, který o dvě minuty později udělil všem ostatním hráčům na ploše lekci z produktivity a poslal Blaugranas do vedení! Z náskoku se ale Barcelonští neradovali dlouho, o pouhé čtyři minuty později totiž na konečných 1:1 vyrovnal Icardi.
90+3'
90+2'
Coutinho si na střelu netroufl a posunul míč pod sebe na Rakitiće, ani hosté už v samotném závěru nikam nespěchají.
90+1'
V naszaveném čase mají více ze hry hostující fotbalisté, nedaří se jim ale dostat balon hlouběji na soupeřovu polovinu.
90'
Druhý poločas bude o tři nastavené minuty delší.
89'
Z následné protiakce hosté nezahrozili, míč skončil v náruči Samira Handanoviče a domácí brankář s rozehrávkou nikam nespěchá.
88'
Ivan Perišić zatáhl za záchrannou brzdu a zastavil protiútok Barcelony za cenu žluté karty.
87'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Ještě ale není rozhodnuto, vedení Barceloně vydrželo pouhé čtyři minuty! Po zblokovaném pokusu Vecina se uvnitř šestnáctky míč dostal na kopačku MAURA ICARDIHO, který potvrdil svou pověst prvotřídního snajpra a z otočky poslal balon do sítě!
85'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Marcelo Brozović, přichází Lautaro Martínez.
84'
Marcelo Brozović za svůj nedovolený zákrok ve středu hřiště vidí žlutou kartu.
83'
Barcelona právě vstřelila branku!
Valverdemu vyšlo střídání na jedničku. Čerstvý MALCOM se dostal k míči před hranicí pokutového území, načež bývalý hráč Bordeaux nezaváhal a mezi bránícími Perišićem a Asamoahem poslal balon nechytatelně ke vzdálenější tyči!
82'
Ivan Perišić zabojoval a pokusil se dostat nepřesný pas pod kontrolu ještě před autovou čarou, to se ale chorvatskému křídelníkovi o fous nepodařilo.
81'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Antonio Candreva.
81'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Ousmane Dembèlé, přichází Malcom.
80'
Střídající Borja Valero zblokoval Dembèlého pas na volného Coutinha a o pár sekund později domácí navíc zakopli míč až na útočnou polovinu.
79'
To se mu podařilo: svěřenci Ernesta Valverdeho se uchýlili ke kombinaci poblíž středového kruhu a vůbec nikam se neženou.
78'
Hra je v posledních minutách plná nepřesností na obou stranách, po trmě-vrmě na útočné polovině Interu může uklidnit dění na trávníku Alba.
77'
Blaugranas následně vytěžili roh, Samir Handanovič ale bez potíží vyboxoval centr z pravé strany do bezpečí.
76'
Jordi Alba se pokusil vyzvat ke střele Coutinha, jeho přihrávka na hranici pokutového území ale byla zblokována.
75'
Inter na San Siru nedokázal udržet nulu už v sedmi zápasech Ligy mistrů v řadě a zatím se zdá, že by se to milánskému celku mohlo podařit paradoxně proti Barceloně. Do konce ale stále zbývá čtvrt hodiny...
74'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Arthur, přichází Arturo Vidal.
72'
Ivan Perišić na prudký centr svého krajana Vrsajlka z pravé strany nedosáhl, následovat bude pouze odkop od ter Stegenovy svatyně.
71'
Nyní měli rohový kop k dispozici pro změnu hosté, Milan Škriniar ale nepustil Lengleta k hlavičce a Brozović s Perišićem už zakládají další protiútok Interu.
70'
Z této standardní situace ale svěřenci Luciana Spallettiho nezahrozili, Politanův centr nikoho v modro-černém dresu nenašel.
69'
Sergi Roberto zblokoval Perišićův pokus do zámezí, milánští fotbalisté tak budou mít k dispozici další rohový kop.
Ivan Rakitić to zkusil z nějakých dvaceti metrů, po jeho nepřesném pokusu si ale bude moci brankář Interu rozehrávku zopakovat.
67'
Akce hostujícího celku sice ještě chvíli pokračovala, míč ale nakonec skončil v zámezí a následovat bude jen odkop od Handanovičovy svatyně.
66'
Na konci následné protiakce Blaugranas stál Ousmane Dembèlé, jehož střelu ale Samir Handanovič zkušeně zneškodnil.
65'
Po delší době zahrozil domácí Inter, Matteo Politano ale ze skvělé pozice zamířil vedle!
63'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Radja Nainggolan, přichází Borja Valero.
63'
Philippea Coutinha sice bránila dvojice hráčů Interu, šikula v růžovém dresu se ale přesto dostal ke střele – tu ale Handanovič bez potíží vyrazil.
62'
Vecinův prudký nákop do pokutového území doletěl přímo do náruče Marca-Andrého ter Stegena, který nyní může v poklidu rozehrát.
61'
Luis Suárez už se radoval z gólu, Rakitić mu ale poslal finální přihrávku zpoza brankové linie, a Uruguaycova oslava tak byla předčasná.
60'
Po nepovedeném vhazování Roberta se k míči prokousal Mauro Icardi, následná střela důrazného Argentince z ostrého úhlu ale byla zblokována.
59'
Pokus o přenesení hry na Perišiće postrádal přesnost, míč skončil v autu a vhazovat bude Sergi Roberto.
58'
Na začátku druhého poločasu je hra plná nepřesností na obou stranách, po nedorozumění hráčů Barcelony může zamířit kupředu Marcelo Brozović.
57'
Albův dalekonosný nákop zamýšleného adresáta Luise Suáreze nenašel, svěřenci Luciana Spallettiho ale vzápětí o míč zase přišli.
55'
Lenglet ztratil rovnováhu při bránění Matíase Vecina, který se málem dostal do zakončení ze skvělé pozice, na mokrém povrchu si ale nedokázal balon zpracovat.
54'
Z levého okraje pokutového území to teď zkusil Philippe Coutinho, Brazilcovu střelu ale Samir Handanovič snadno vyrazil.
53'
Perišićův přízemní centr z levé strany doletěl přímo do nastavené ter Stegenovy náruče, Blaugranas už rychle zakládají další protiakci.
52'
Stefan de Vrij teď nedoákzal pohlídat Ousmaneho Dembèlého, který se málem dostal do obrovské šance, v klíčový moment jej ale zradilo zpracování!
51'
Akce Nerazzurri ještě poté pokračovala, Stefan de Vrij ale o pár sekund později zakopl míč do zámezí a Marc-André ter Stegen okamžitě založil protiútok.
50'
Exekuce nařízené standardní situace se ujal Šime Vrsaljko, po jehož centru se k hlavičce dostal Milan Škriniar, který ale netrefil míč podle svých představ.
49'
Ivan Rakitić už na svém kontě jednu žlutou kartu má, a proto by si měl odpustit zákroky podobné tomu, který právě uštědřil Politanovi.
48'
Kwadwo Asamoah ve sprinterském souboji předčil Ousmaneho Dembèlého a přenechal míč Handanovičovi, jehož následná rozehrávka ale měla k ideálu daleko.
47'
Oba trenéři i nadále důvěřují svým základním jedenáctkám, fotbalisté Interu si teď budou moci rozehrávku zopakovat po faulu Alby na Politana.
46'
Polský sudí Marciniak nenastavil nad rámec první půle ani minutu, do kabin se tak jde za bezbrankového stavu. Více ze hry měli v úvodní pětačtyřicetiminutovce Blaugranas, Samir Handanovič si ale se střelami Dembèlého, Coutinha i Suáreze poradil. Co nabídne druhý poločas? To začneme zjišťovat ve 22:01.
45'
44'
Hráči v růžových dresech neúnavně kombinují na útočné polovině, nedaří se jim ale najít recept na pozornou defenzívu Interu.
43'
V závěru prvního poločasu se hraje jen na jednu bránu, Nerazzurri se jen brání a pokoušejí se udržet stav 0:0 až do poločasového hvizdu.
42'
Ivanu Rakitićovi se to sice vůbec nelíbí, žluté kartě se ale chorvatský internacionál po faulu na Nainggolana nevyhne.
41'
Luis Suárez to zkusil z hranice šestnáctky, Samir Handanovič ale zareagoval včas a reflexivně zasáhl!
40'
Ousmane Dembèlé se skácel k zemi po souboji s Kwadwem Asamoahem, Blaugranas si budou moci rozehrávku v klidu zopakovat.
38'
Philippe Coutinho to zkusil z uctivé vzdálenosti, Samir Handanovič ale bez sebemenších problémů proti této přízemní střele zakročil.
37'
Fotbalisté Interu se ubránili, po nepřesné přihrávce Jordiho Alby je míč v moci domácího gólmana Samira Handanoviče.
36'
Hosté svého soupeře uzamkli před jeho pokutovým územím, barcelonští fotbalisté se ale ne a ne dostat do nějaké střelecké pozice.
35'
Matteo Politano se mohl po pravém křídle vydat kupředu, domácí křídelník ale neměl dostatečnou rychlost, a daleko se tak nedostal.
34'
Domácí se po delší době usadili na soupeřově polovině, centry Perišiće ani Asamoaha ale žádné starosti ter Stegenovi nezpůsobily.
33'
Vrsajlkův centr z pravé strany byl zblokován, načež hosté založili rychlou protiakci, Ousmane Dembèlé si ale neporadil s vracejícím se Asamoahem.
32'
Po nařízeném rohovém kopu míč propadl na zadní tyč k Suárezovi, ten ale z ostrého úhlu vypálil velmi nepřesně.
31'
Po nepovedené střele Ousmaneho Dembèlého vznikl před Handanovičem nepřehledný závar, po němž se Škriniarovi podařilo zakopnout balon do zámezí.
29'
Defenzíva Barcelony zaspala a nechala Vrsajlkovi otevřenou cestu až k šestnáctce, tam ale chorvatský reprezentant o míč přišel.
28'
Philippe Coutinho si před hranicí pokutového území převzal balon od Arthura a poté bez váhání vypálil, jeho projektil ale zamířil vysoko nad břevno.
27'
Šime Vrsaljko poslal z pravé strany zajímavý přízemní centr na bližší tyč, kam si naběhl Mauro Icardi, zapomněl se však v ofsajdu.
25'
Z této standardky ale svěřenci Luciana Spallettiho nezahrozili a Blaugranas už mohou založit protiakci.
24'
Ivan Perišić se prokousal až do barcelonského pokutového území, kde o míč sice přišel, podařilo se mu ale pro Inter vybojovat alespoň roh.
23'
Philippe Coutinho přenesl hru na pravou stranu na Ivana Rakitiće, který si srovnal míč ke střele a poté z dobrých dvaadvaceti metrů vypálil. Rána zkušeného středopolaře proletěla těsně vedle pravé tyče!
22'
Luis Suárez před hranicí soupeřovy šestnáctky mistrně dostal pod kontrolu těžký pas a poté bez váhání vystřelil, Uruguaycovo zakončení už ale tolik přesvědčivé nebylo.
20'
Nad San Sirem začíná hustě pršet, nechme se překvapit, jestli kluzká hrací plocha pomůže pozvednout poněkud ospalé tempo tohoto utkání.
19'
Právě Asamoah byl nyní ve středu hřiště faulován Busquetsem, domácí si tak budou moci rozehrávklu v klidu zopakovat.
18'
Kwadwo Asamoah zůstal nehlídaný v pokutovém území, ze skvělé pozice ale zakončil velmi nepřesně.
16'
Exekuce přímého kopu se ujal právě faulovaný Matteo Politano, jeho prudký nákop do pokutového území ale jeden z bránících hráčů Blaugranas odhlavičkoval do bezpečí.
15'
Clément Lenglet u postranní čáry fauloval Politana, Milánští tak budou mít možnost zahrozit ze standardní situace.
14'
Roberto si na pravé straně hřiště netroufl na centr a místo toho posunul míč pod sebe na Rakitiće, ten ale o balon vzápětí přišel a na opačnou stranu už vyráží Brozović.
12'
Ousmane Dembèlé na Suárezův nadýchaný centr těsně nedosáhl, následovat bude pouze další odkop od Handanovičovy svatyně.
11'
Částečně. Po Politanově akci se k míči dostal Radja Nainggolan a z levé strany poslal kulatý nesmysl do předbrankového prostoru, Marc-André ter Stegen si ale tuto situaci zkušeně pohlídal.
10'
Domácí se v posledních minutách zatáhli do hlubokého bloku a prakticky se jen brání, změní to teď po pravém křídle unikající Matteo Politano?
9'
Luis Suárez prchl po levém křídle, jeho následný centr byl ale značně přetažený a k míči se nikdo v růžovém dresu už nedostal.
8'
Jordi Alba si při zpracování míče pomohl rukou, hra je přerušena a de Vrij nyní bude mít spoustu času na založení protiakce.
7'
Svěřenci Luciana Spallettiho si tak dlouho vyměňovali míč na polovině hřiště, než o něj přišli a následnou protiakci Barcelony zastavil Vecino faulem na Arthura.
5'
Po trmě-vrmě před pokutovým územím Interu Matías Vecino uklidnil hru zadovkou na Samira Handanoviče, ten měl ale co dělat, aby před dotírajícím Dembèlém dostal míč do bezpečí.
4'
Napadající Mauro Icardi dostal ter Stegena pod tlak, německý gólman ve službách katalánského velkoklubu si ale nakonec dokázal poradit.
3'
Po Vecinově faulu ve středu hřiště měli v růžových dresech hrající barcelonští fotbalisté čas a klid na rozehrávku, sami se ale zahnali až na vlastní polovinu.
2'
První zákrok tohoto zápasu si musel připsat domácí gólman Samir Handanovič, který si ale s dalekonosným pokusem Ousmaneho Dembèlého bez potíží poradil.
1'
Nerazzurri se založením první akce na nic nečekali a hned v první minutě se prokombinovali až do soupeřovy šestnáctky, tam ale Mauro Icardi uvízl v ofsajdu.
1'

Inter Milán: Handanovič – Vrsaljko, Škriniar, de Vrij, Asamoah – Vecino, Brozović – Politano, Nainggolan, Perišić – Icardi.
Náhradníci: D. Padelli – Baldé, Valero, Lautaro Martínez, Miranda, D'Ambrosio, Candreva.

FC Barcelona: ter Stegen – Roberto, Piqué, Lenglet, Alba – Rakitić, Busquets, Arthur, O. Dembèlé – L. Suárez, Coutinho.
Náhradníci: Cillessen – Semedo, Rafinha, Malcom, Arturo Vidal, Aleñá, Brandáriz.

Rozhodčí: Marciniak – Sokolnicki, Listkiewicz (všichni Polsko).
FC BARCELONA

Blaugranas letos dominují na obou frontách. V Lize mistrů Barcelona porazila Inter, PSV i Tottenham a bez ztráty bodu vede skupinu, podobně se katalánskému celku daří i v La Lize: Messi a spol. dokonale využili trápení Realu Madrid a Atlética Madrid, a vytvořili si na čele tabulky čtyřbodový náskok na druhou Sevillu. Blaugranas poznali hořkost porážky naposledy v září, udrží tuto úctyhodnou bilanci i na San Siru?
INTER MILÁN

Po polovině odehraných zápasů ve skupině drží Inter postupovou druhou příčku s poměrně pohodlným pětibodovým náskokem na Tottenham a Eindhoven. Svěřenci Luciana Spallettiho podávají dobré výkony i v Serii A, kde jim momentálně patří druhá příčka. Nerazzurri v lize zvítězili už sedmkrát v řadě, naposledy doma rozstříleli Janov 5:0.
Srdečně vítám všechny příznivce toho nejlepšího fotbalu u sledování textového přenosu z duelu skupiny B Ligy mistrů, v němž Inter Milán změří síly s FC Barcelonou. Tak si to od 21 hodin nenechte ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.