Liga mistrů - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Young Boys - 2. října 2018   18:55

Juventus
5' Dybala (Bonucci) • 33' Dybala  • 69' Dybala (J. Cuadrado)
3:0
(2:0)
Young Boys
Young Boys
Juventus
Szczęsny – Barzagli, Bonucci, Benatia – J. Cuadrado, Pjanić (70. S. Khedira), Matuidi (46. Can), Sandro – Dybala, Bernardeschi, Mandžukić (78. Kean).
Perin – S. Khedira, Kean, Bentancur, Can, Cancelo, Chiellini.
Karasjov – Demeško, Luněv (vš. RUS)
Allianz Stadium, Turín
40961 diváků
Young Boys
Von Ballmoos – Schick, M. A. Camara, von Bergen, Benito – Fassnacht (70. Assalé), Sow, S. Sanogo (46. Lauper), Bertone, Sulejmani (70. Moumi Ngamaleu) – Hoarau.
Wölfli – Moumi Ngamaleu, Assalé, NSamé, Aebischer, U. García, Lauper.

SESTŘIH LM: Juventus - Bern 3:0. Výhru vystřelil třemi góly Dybala

Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 4:4. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 7:14.
Je konec! Juventus s přehledem zvládl domácí souboj s Young Boys a po výhře 3:0 získává další tři body! Italský mistr se do vedení dostal už po pěti minutách, kdy se prosadil Paulo Dybala! Hosté mohli po chvíli vyrovnat, ale Sulejmani si míč posunul daleko od branky a už nemohl zakončit. Paulo Dybalanavíc ve 34. minutě přidal druhou branku a dal domácím hráčům klid na kopačky. Po změně stran pokračoval italský celek v aktivitě. Paulo Dybala se nakonec dočkal a dvacet minut před koncem dovršil hattrick! Hosty navíc oslabil Camara, který během čtyř minut dostal dvě žluté karty a musel do sprch. Juventus si už závěr utkání pohlídal.
90+3'
90+2'
Emre Can ještě hledal rozjetého Dybalu. Stopeři hosutjícího celku si ale dobře pohlídali své postavení a nepustili argentinského střelce do další šance!
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Běží poslední minuta řádné základní hrací doby. Bern se znovu vydal do útoku, nicméně hráči švýcarského celku se ani tentokrát nedostali k odcentrování.
89'
Domácí zadáci si znovu vyměňují krátké přihrávky a snaží se dohrát dnešní duel s míčem na kopačkách. Bern už by se nejraději viděl v šatnách.
88'
Emre Can rozběhl na pravé straně Dybalu, který mu míč vrátil do pokutového území, nicméně německý záložník balón zapomněl za sebou.
87'
Emre Can hledal krásnou přihrávkou Keana, který se dostal do zakončení, ale radost mu pokazil asistent rozhodčího. Ofsajd!
86'
Nicolas Moumi Ngamaleu se prosmýkl do pokutového území a upadl. Sudí měl souboj přímo před sebou a Federico Bernardeschi se podle něj faulu nedopustil.
85'
Mehdi Benatia diriguje rozehrávku Juventusu na polovině hrací plochy. Domácí zadáci si vyměňují krátké přihrávky. Nikdo ve žlutém jejich kombinaci neatakuje.
84'
Moise Kean si naběhl na krásnou pobídku obloučkem za obranu švýcarského celku, jenže ve výskoku promáchl. Míč skončil v rukavicích brankáře.
83'
Nicolas Moumi Ngamaleu dostal dostatek prostoru, vyvezl míč na polovinu Juventusu, jenže jeho přihrávka mezi obránce byla příliš dlouhá.
82'
Sami Khedira rozdává jednu přesnou přihrávku za druhou. Domácí hráči hrají opravdu skvěle a zcela kontrolují závěr dnešního střetnutí.
81'
Bertone rozjel další akci Bernu po levé straně. Hosté už ale nemají sílu na přechod na polovinu soupeře. Hráči Juventusu totiž brání skvěle.
80'
Aléx Sandro se po přímém kopu dostal do zakončení. Domácí fotbalista hlavičkoval v pádu u bližší tyče, ale jeho pokus vykopl obránce mimo branku.
78'
Další problém pro hostující celek! Mohamed Ali Camara totiž trefil Dybalu rukou a po druhé žluté kartě musí do sprch!
78'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Mario Mandžukić, přichází Moise Kean.
77'
Leonardo Bertone mohl roztáhnout hru do křídla, ale v blízkosti pokutového území se zbytečně otáčel a celou akci Bernu pořádně zbrzdil.
76'
Federico Bernardeschi skvěle napadal rozehrávku švýcarského celku. Domácí útočník dostal pod tlak Camaru, ale stoper hostů nakonec špičkou kopačky odehrál míč do bezpečí.
75'
Žlutou kartu dostává Mohamed Ali Camara (BSC Young Boys).
74'
Nicolas Moumi Ngamaleu neuspěl při svém průniku po pravém křídle a přišel o balón. Domácí fotbalisté hrají v defenzívě opravdu skvěle a soupeři nedávají prostor.
73'
Guillaume Hoarau nedovoleným zákrokem fauloval Barzagliho. Domácí fotbalista může být rád, že si ze souboje neodnesl nějaký šrám. Hostující hráč kartu nevyfasoval.
72'
Juventus už dnešní duel pouze dohrává. Domácí fotbalisté hrají s velkým přehledem a soupeře prakticky nepouštějí k balónu.
70'
Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Miralem Sulejmani, přichází Nicolas Moumi Ngamaleu.
Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Christian Fassnacht, přichází Roger Assalé.
70'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Miralem Pjanić, přichází Sami Khedira.
69'
Juventus právě vstřelil branku!
Juventus navyšuje svůj náskok na rozdíl tří branek! Cuadrado dostal přihrávku do pokutového území, ale místo střely vrátil míč na malé vápno, kde byl PAULO DYBALA, jež bez problémů završil svůj hattrick!
68'
Miralem Pjanić rukou navigoval své spoluhráče. Domácí středopolař poté přenesl hru na levou stranu, nicméně Juan Cuadrado na jeho pobídku nedosáhl.
67'
Na stadionu panuje skvělá atmosféra. Domácí fanoušci si užívají vedení svého celku a hlasitě skandují.
66'
Rohový kop hosté odvrátili, ale Juventus zůstává na míči a útočné polovině hostů.
65'
Miralem Pjanić zatím hraje skvělé utkání. Středopolař Juventusu odvádí velké penzum černé práce a slaví úspěch v hlavičkových soubojích.
64'
Guillaume Hoarau dostává po změně stran více prostoru. Tentokrát však našel Sulejmaniho, který střílel z otočky, jenže si neseřídil své mířidla.
63'
Hosté však dostali šanci na reparát. Další nadýchaný centr od rohového praporku přiletěl znovu na malé vápno. Tentokrát si pro balón došel Wojciech Szczęsny.
62'
Hosté zahrávali rohový kop. Nadýchaný centr přiletěl na malé vápno, nicméně důrazný Christian Fassnacht nedokázal přetlačit Benatiu.
61'
Wojciech Szczęsny se musel také zapojit do rozehrávky domácího Juventusu. Polský brankář našel dlouhou přihrávkou Mandžukiče, který ihned ztratil balón.
60'
Další útočnou akci švýcarského mužstva zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si nepohlídal osamocený útočník Guillaume Hoarau.
59'
Benatia uklidňuje rozehrávku Juventusu na vlastní polovině. Marocký stoper si dnes příliš netroufá na dlouhé přihrávky a raději kombinuje s Bonuccim.
58'
Guillaume Hoarau si v přetlačované u rohového praporku nedokázal pohlídal míč a nabídl Juventusu možnost přechodu do protiútoku. Namlsaný Dybala celou akci zbytečně zbrzdil.
57'
Federico Bernardeschi prošel s míčem středem hrací plochy až na hranici pokutového území, ale špičkou kopačky si ukopl míč daleko od nohy.
56'
Po rohovém kopu se k odraženému míči dostal ostrostřelec Dybala, jehož dělovka pravačkou mířila přímo do míst, kde stál David Von Ballmoos.
55'
Emre Can si poradil s dotírajícím soupeřem, ale jeden z hostů se mu včas položil pod nohy a srazil centr německého záložníka na rohový kop.
54'
Juan Cuadrado si zpracoval pěknou přihrávku a bochánkem do pokutového území hledal Dybalu. Druhý jmenovaný na míč nemohl dosáhnout.
53'
Leonardo Bonucci si zkušeně pustil míč za sebe a přenesl hru na pravou stranu. Fotbalisté v černobílém se však nikam neženou.
52'
prošel s míčem u nohy na hranici pokutového území, jenže jeho dělovka prolétla vysoko nad břevnem branky domácího mužstva.
51'
Cuadrado byl jako první u odraženého míče a nakopl jej na polovinu soupeře. Dybala však v hlavičkovém souboji proti urostlému soupeři neuspěl.
50'
Právě Dybala nyní upadl po souboji v pokutovém území. Argentinský fotbalista se dožadoval odpískání pokutového kopu, ale sudí penaltu nefoukl.
49'
Dybala zahodil možnost na hattrick! Argentinský fotbalista dostal krásnou přihrávku, obstřelil brankáře, ale jeho pokus se zastavil na tyči!
48'
Loris Benito obdržel od Bertoneho zajímavou přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže neměl dostatek prostoru a musel si pomoci přihrávkou na obránce.
47'
Hosté uklidňují hru kombinací na polovině hrací plochy. Přes dobře se pohybující obranu Juventusu se jim však dnes nedaří projít.
46'
Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Sékou Sanogo, přichází Sandro Lauper.
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Blaise Matuidi, přichází Emre Can.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být mnohem spokojenější fotbalisté domácího Juventusu. Italský mistr se do vedení dostal už po pěti minutách, kdy se prosadil Paulo Dybala! Hosté mohli po chvíli vyrovnat, ale Sulejmani si míč posunul daleko od branky a už nemohl zakončit. Paulo Dybalanavíc ve 34. minutě přidal druhou branku a dal domácím hráčům klid na kopačky. Do kabin se odchází za stavu 2:0.
45+1'
45+1'
Juventus se i v nastaveném čase nastěhoval na polovinu soupeře a snaží se prodrat do zakončení. Sandro svým vysokým centrem našel jen hlavu připraveného obránce.
45'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Cuadrado si v pokutovém území naběhl na krásnou přihrávku z levé strany, jenže v důležitou chvíli podklouzl a promáchl.
44'
Juan Cuadrado zůstává po dalším střetu v blízkosti pokutového území ležet na trávníku a drží se za pravou nohu. Uvidíme, zda bude pokračovat ve hře.
43'
Exekuce přímého kopu se ujal Federico Bernardeschi, který vsadil na razanci. Jeho rána sice prolétla kolem zdi, nicméně balón skončil nad brankou.
41'
Sékou Sanogo poslal k zemi Pjaniće a za faul loktem vidí žlutou kartu. Juventus navíc rozehraje zajímavý přímý kop.
41'
Dybala si tentokrát skvěle pokryl míč tělem a vracející se obránce jej zatažením za dres fauloval. Juventus může nadále pokračovat v kombinaci.
40'
Paulo Dybala neuspěl v hlavičkovém souboji s Camarou. Hostující stoper okamžitě přenesl hru na levou stranu, kde se k míči dostal Benito.
39'
Federico Bernardeschi neustál v blízkosti rohového praporku s Camarou. Domácí útočník se dožadoval odpískání faulu, ale sudí hru nepřerušil.
38'
Sékou Sanogo sice pokazil rozehrávku, nicméně vzápětí dostal šanci na reparát. Jeho centr z levé strany neoslovil nikoho ve žlutém dresu. Rozehrávat bude Wojciech Szczęsny.
37'
Djibril Sow se v pokutovém území tlačil za prudkým centrem z pravé strany, jenže domácí obránci byli v přesile a jeho nedostatečné zpracování ihned potrestali.
36'
Guillaume Hoarau udržel na zádech Bonucciho a snažil se roztáhnout hru na pravou stranu. Christian Fassnacht se v době přihrávky zastavil a míč už nedohnal.
33'
Juventus přidává druhou branku a potvrzuje svou dominanci! Blaise Matuidi si navedl míč na levačku a vypálil z hranice pokutového území. Hostující brankář vyrazil míč před sebe a PAULO DYBALA zcela nepokrytý dopravil míč do sítě!
33'
Pjanič chtěl překvapit obranu hostujícího celku neočekávaným centrem. Myšlenka byla dobrá, jenže provedení nedostatečné. Bern však rychle přišel o balón.
32'
Juan Cuadrado nabídl míč Dybalovi. Argentinský fotbalista jej ještě přenesl na levou stranu, nicméně Sandro nepřesnou přihrávkou zhatil snahu domácích.
31'
Juan Cuadrado prošel s míčem po pravé straně na polovinu hrací plochy, jenže jeden ze soupeřů jej taktickým faulem poslal k zemi. Juventus tak bude rozehrávat.
30'
Mehdi Benatia uspěl v hlavičkovém souboji, jenže schytal nějaký úder do oblasti spánku. Marocký stoper zůstává v předklonu, ale podle všeho bude pokračovat.
29'
Leonardo Bonucci si bez problémů pohlídal nákop soupeře na polovinu Juventusu. Nikdo ve žlutém dresu na domácího stopera nedotíral a Bonucci měl dostatek času na rozehrávku.
28'
Federico Bernardeschi neustál hlavičkový souboj na levé straně a míč mu utekl do zámezí. Hostující celek se tak po delší době může vydat do útoku.
27'
Aléx Sandro dostal krásnou přihrávku do běhu na levou stranu, jenže jeho následný centr srazil hned první obránce mimo pokutové území.
26'
Juventus naprosto s přehledem kontroluje dění na hrací ploše. Domácí jsou častěji u míče a nenechávají soupeře útočit. Také obrana Young Boys si po inkasovaném gólu počíná dobře.
25'
Federico Bernardeschi prošel s míčem u nohy až na hranici pokutového území, jenže dlouho otálel s přihrávkou na Mandžukiče. Chorvatský hráč už na jeho pozdní přihrávku nedosáhl.
24'
Na světě je první žlutá karta. Sudí spočítal Bertonemu předchozí fauly a odměnil jej karetním trestem.
24'
Na druhé straně si rukou pomohl také aktivní Miralem Sulejmani. Sudí je zatím nekompromisní a nenechává hráče využívat lehkou pomoc.
23'
Federico Bernardeschi si při zpracování míče na polovině soupeře pomohl rukou. Prohřešek neunikl ani očím hlavního arbitra. Rozehrávat budou hosté.
22'
Blaise Matuidi zkoušel procedit přihrávku na Dybala mezi obránce Young Boys. Zadáci hostujícího celku se stáhli k sobě a odkopli míč do bezpečí.
21'
Bern se snaží hrát aktivně. Hostující fotbalisté se nastěhovali na polovinu Juventusu, jenže nikdo ve žlutém se zatím nedostal až do šestnáctky.
20'
Dybala mohl přidat svou druhou branku! Federico Bernardeschi mu adresoval krásnou přihrávku do prostoru, ale Argentinec levačkou trefil jen brankáře!
19'
Miralem Sulejmani diriguje rozehrávku Bernu na polovině Juventusu. Hosté se postupnou kombinací snaží najít skulinku v obraně soupeře.
18'
Miralem Pjanić zahrával další přímý kop domácího celku. Jeho nadýchaný centr přiletěl na přední tyč, kam si pro balón došel David Von Ballmoos.
17'
Juan Cuadrado si zpracoval krásný oblouček na pravou stranu a z hranice pokutového území vyzkoušel své štěstí. Jeho dělovka však postrádala přesnost.
16'
Hráči hostujícího celku aktivně napadají rozehrávku Juventusu. Domácí zadáci raději do kombinace zapojili brankáře. Wojciech Szczęsny míč nakopl na polovinu hostů.
15'
Federico Bernardeschi obdržel od Sandra krásnou přihrávku proti noze. Domácí útočník okamžitě pálil levačkou, nicméně David Von Ballmoos míč raději vyrazil!
14'
Paulo Dybala se vrátil vypomoci domácí defenzívě na hranici pokutového území. Argentinský fotbalista vybojoval míč a odehrál jej do bezpečí.
13'
Thorsten Schick dostal prostor na pravé straně hrací plochy. Krajní obránce švýcarského mužstva chvíli předváděl svou technickou zdatnost, ale nakonec raději vrátil míč obráncům.
12'
Hosté měli velkou šanci na vyrovnání! Miralem Sulejmani byl u míče dříve než domácí brankář, krásně si jej obhodil, ale z ostrého úhlu už nemohl zakončit!
11'
Bonucci odchází v doprovodu lékaře za postranní čáru. Domácí stoper sklízí potlesk zaplněného stadionu. Jaká je to oproti letnímu bučení příjemná změna.
10'
Hra je přerušena! Leonardo Bonucci zůstává ležet na trávníku a drží se za břicho. S italským stoperem to nevypadá vůbec dobře. Na domácí lavičce už je živo.
9'
Blaise Matuidi dostal přihrávku na polovinu hrací plochy, jenže hrudí si míč nezpracoval zrovna dobře a dotírající soupeř jej o balón připravil.
8'
Aléx Sandro dostal krásnou přihrávku na levou stranu, prošel s míčem na hranici pokutového území, jenže vnějším nártem nerozehrál vůbec přesně.
7'
Juventus hraje s míčem i po vstřelení úvodní branky. Domácí hráči zapojili do rozehrávky také brankáře. Wojciech Szczęsny však nerozehrál přesně.
5'
Juventusu vyšel vstup do utkání a italský celek se dostává do vedení! Na krásnou Bonucciho přihrávku za obranu si naběhl PAULO DYBALA, který svůj volej umístil přímo k zadní tyči. Hostující brankář se jen ohlédl!
5'
Leonardo Bonucci diriguje rozehrávku domácího celku na polovině hřiště. Juventus se v úvodu utkání snaží hrát aktivně.
4'
Juan Cuadrado táhl akci Juventusu po pravé straně hrací plochy. Krajní záložník domácího celku však nevyslal přesný centr a odevzdal míč hráčům soupeře.
3'
Miralem Sulejmani vystoupil proti statickému Benatiovi a donutil domácího stopera zpackat rozehrávku. Bern tak může vhazovat.
2'
Juventus zahrával první přímý kop dnešního utkání. Nadýchaný centr odvrátila hostující obrana jen k Dybalovi, jehož následnou střelu zablokoval obránce.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Juventus se ihned vydal do útoku, jenže Cuadrado neprošel do vápna.
1'
Oba týmy už jsou na hrací ploše. Juventus bude hrát v černobílém, zatímco švýcarský přijel ve žlutém.

Juventus FC: Szczęsny – Barzagli, Bonucci, Benatia – J. Cuadrado, Pjanić, Matuidi, Sandro – Dybala, Bernardeschi, Mandžukić.
Náhradníci: Perin – S. Khedira, Kean, Bentancur, Can, Cancelo, Chiellini.

BSC Young Boys: Von Ballmoos – Schick, M. A. Camara, von Bergen, Benito – Fassnacht, Sow, S. Sanogo, Bertone, Sulejmani – Hoarau.
Náhradníci: Wölfli – Moumi Ngamaleu, Assalé, NSamé, Aebischer, U. García, Lauper.

Rozhodčí: Karasev – Demeško, Luněv (vš. RUS).
Juventus FC

Italský mistr je jasným favoritem dnešního utkání. Celek, v jehož vedení stojí i Pavel Nedvěd, před sezónou mohutně posiloval. Z klubu sice odešel legendární brankář Buffon, ale přišla hvězda nejvyššího formátu – Cristiano Ronaldo. Právě portugalská megastar však v úvodním utkání na půdě Valencie vyfasovala červenou kartu a dnes si nezahraje. Právě utkání ve Valencii dokázal Juventus vyhrát i v deseti výsledkem 2:0. V domácí lize navíc neztratil ani bod. Naposledy o víkendu přehrál doma druhou Neapol výsledkem 3:1.
BSC Young Boys

Švýcarský celek se do základní skupiny milionářské soutěže prokousal přes předkola. Ještě předtím však na domácí scéně sesadil z trůnu Basilej. Bern poté musel absolvovat závěrečné předkolo Ligy mistrů, ve které po výsledcích 1:1 a 2:1 vyřadil chorvatské Dynamo Záhřeb. Ve svém prvním vystoupení v Lize mistrů však Young Boys padli doma s Manchesterem United. Poté ale dokázali deklasovat Basilej 7:1. V posledním kole švýcarské ligy navíc uspěli výhrou 4:1 na půdě Thunu.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Ligy mistrů mezi Juventusem a BSC Young Boys Bern. Výkop je stanoven na 18:55.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.