Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Manchester City : Tottenham - 17. dubna 2019   21:00

Manchester City
4' Sterling (De Bruyne) • 11' B. Silva (Agüero) • 21' Sterling (De Bruyne) • 59' Agüero (De Bruyne)
4:3
(3:2)
Tottenham
7' Son Hung-min   • 10' Son Hung-min  (Eriksen) • 73' F. Llorente  (Trippier)
Ederson – Walker, Kompany (C), Laporte, Mendy (84. Sané) – De Bruyne, Gündoğan, D. Silva (63. Fernandinho) – Sterling, Agüero, B. Silva.
Muric – Stones, Sané, Fernandinho, Mahríz, Otamendi, Jesus.
Cüneyt Çakır – Bahattin Duran, Tarik Ongun (všichni TUR)
Etihad Stadium, Manchester
53 348 diváků
Tottenham
Lloris (C) – Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose (90+1. D. Sánchez) – Moussa Sissoko (41. F. Llorente), Wanyama – Alli, Eriksen, Lucas Moura (82. Davies) – Son Hung-min.
Gazzaniga – D. Sánchez, Walker-Peters, F. Llorente, Foyth, Davies, Skipp.

SESTŘIH LM: Manchester City - Tottenham 4:3. Anglická přestřelka, VAR byl v akci

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání sledovalo 53 348 diváků.
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 8:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 8:12.
Utkání je u konce a na straně Tottenhamu propuká postupová radost, přitom byli jen několik okamžiků od vyřazení. I druhá půle přinesla akční fotbal, na obou stranách byly šance a také góly. V 59. minutě skóroval Sergio Agüero a svým gólem posunul Manchester do semifinále. To platilo ale pouze do 73. minuty, kdy po rohovém kopu trefil svým bokem míč Fernando Llorente a postupoval zase Tottenham. V nastaveném čase pak k radosti většiny stadionu dal gól Sterling, jenže hattrick mu byl za okamžik zase odebrán, neboť rozhodčí gól odvolal pro ofsajd! Tottenham pak výsledek 4:3 udržel a jde tak dál! Strhující fotbal, neskutečný závěr.
90+7'
90+7'
Rozehrávka nakrátko, tohle budou hosté chtít uhrát u praporku.
90+6'
Sané srazil Sonovu střelu, je z toho roh.
90+5'
Hosté už pouze odkopávají, snaží se držet míč na útočné polovině.
90+4'
Domácí fanoušci se drží za hlavu, nevěří, že se něco takového vůbec mohlo stát.
90+3'
Tak teď jsme viděli okamžik, který domácí nejprve rozradostnil, aby je vzápětí poslal do velkého smutku. Po ztrátě míče hostů se do kontru dostal Agüero, přihrál na Sterlinga, který prostřelil Llorise a bylo to 5:3. Manchester postupoval, jenže rozhodčí si nechal situaci zkontrolovat u videa a gól následně odvolal pro ofsajd!
90+2'
Alli dle sudího nefauloval, sám pak mohl poslat míč daleko od pokutového území.
90+1'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Danny Rose, přichází Davinson Sánchez.
90'
Nastavovat se bude pět minut.
90'
Na lavičce hostů je nachystáno ještě jedno střídání, dolů půjde Danny Rose.
89'
Lloris má míč ve svém držení, s rozehrou samozřejmě nikam nepospíchá.
88'
Za domáći obranu se teď dostal Alli, Ederson byl ale zaprvé u míče dříve, zadruhé by se zřejmě mával a pískal ofsajd.
87'
Trpělivá kombinace domácích před pokutovým územím, vypadá to jako házenkářské obléhání branky.
86'
Je to teď fotbal na jednu branku, Tottenham se už soustředí pouze na neprostupnou obranu.
85'
Sané v pokutovém území posunul míč blíže k tyči na Gündoğana, ten však vypálil nad branku a mohl se pak pouze chytit bezmocně za hlavu.
84'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Benjamin Mendy, přichází Leroy Sané.
83'
Dele Alli ubránil domácí výpad, je z toho odkop od Llorisovy branky.
82'
Střídat se bude i na straně domácích, zatím se čeká na přerušení hry.
82'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Lucas Moura, přichází Ben Davies.
81'
Fernandinho nestihl prudkou přihrávku, míč skončil za brankou hostujícího celku.
80'
Lloris zmařil šanci domácích, na centr z pravého křídla si naskakoval Agüero, jeho hlavička však šla do míst, kde gólman Tottenhamu dosáhl.
79'
Po rozehrávce pálil Gündoğan, míč šel vysoko nad až mezi diváky za brankou.
78'
Manchester pospíchá, byla tu další střela, nyní v podání B. Silvy. Rána byla sražena, je z toho roh.
77'
Victor Wanyama zastavil unikajícího De Bruyneho a za svůj zákrok dostal žlutou kartu.
76'
Agüerova střela šla zcela mimo, rozehrává se od Llorisovy branky.
75'
V tuto chvíli zase postupuje Tottenham Hotspur!
73'
Tottenham právě vstřelil branku!
Situace se nám zase zamotává. Na centr od rohového praporku si naskočilo hned několik hráčů a nejlépe to vyšlo FERNANDU LLORENTEMU, který míč trefil svým bokem a srazil jej přesně k tyči. Domáći reklamovali jeho hru rukou, rozhodčí si šel celou situaci zkontrolovat k videu, aby po chvíli gól definitivně uznal – 4:3!
72'
Ederson si chtěl vysoký centr stáhnout do rukavic, míč však neudržel. Je z toho další roh.
72'
Zákrok i na druhé straně, před Sonem zasáhl Ederson, mimo svou branku srazil míč na rohový kop.
71'
Centr z levé strany se stáčel přesně na branku hostů, Lloris předvedl jednoduchý zákrok.
70'
Faul na Agüera, ten je teď velmi aktivní a táhne ofenzívu Manchesteru.
68'
Po souboji s Vertonghenem teď Agüero upadl v šestnáctce, rozhodčí však stál blízko a viděl, že to na penaltu nebylo.
67'
Agüero se chtěl prodrat mezi několika bránícími hráči, ti jej ovšem celkem hravě obrali o míč a zastavili možný výpad.
66'
Každý útok Manchesteru teď znamená ohrožení branky hostů. Sterling hledal nabíhající spoluhráče, vše nakonec dopadlo ofsajdem.
64'
Trippier teď svému brankáři mnoho nepomohl, málem z toho byla krizová situace na malém vápně. Tottenham se nakonec zvládl ubránit a dostat míč pryč z šestnáctky.
63'
De Bruyne se po levé straně probil do šestnáctky, našel Agüera, tomu ovšem v rozhodujícím okamžiku trochu odskočil míč a do zakončení se tak nedostal.
63'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází David Silva, přichází Fernandinho.
61'
Na lavičce domácích se chystá střídání, do hry půjde Fernandinho.
59'
Manchester City právě vstřelil branku!
Na druhé straně už ale udeřilo! Domácí se rychle přesunuli dopředu. De Bruyne prostrčil přihrávku na naběhnutého SERGIA AGÜERA a ten prudkou ranou našel prostor mezi Llorisem a jeho přední tyčí. Manchester za daného stavu postupuje!
59'
Kousek za šestnáctkou napřáhl Eriksen, střela po zemi však Edersona nepřekvapila. Ten tak má další zákrok.
58'
Do náznaku sóla se hnal Son Hung-min, byl ale zastaven. Neuspěl ani Llorente po centru z levé strany. Jeho hlavičku zvládl Ederson ztlumit.
56'
Po dalším přímém kopu, tentokrát z pravé strany hlavičkoval David Silva, nebyl však přesný, Llorisovu branku minul o docela velký kus.
55'
Samotný roh nebezpečný zase nebyl, nicméně Mendy poslal do šestnáctky ještě jeden centr. I ten byl odvrácen.
54'
Danny Rose dostal za faul před šestnáctkou žlutou kartu.
54'
De Bruyne z pravé strany protáhl Llorise, ten si připsal další zákrok. Bude muset i nadále dávat pozor, je tu totiž roh pro Gündoğana.
53'
Ten se už domácím podle představ nevydařil, míč je už daleko od pokutového území.
52'
Manchester se do druhé půle pustil s velkou vervou, zase tu byl nápor, který na roh odvracel Son Hung-min.
50'
Oj, tohle volalo po gólu! Po centru z levé strany zakončoval z vápna Sterling, Lloris ale reflexivním zákrokem vyrazil. Následná dorážka DB. Silvy šla těsně vedle.
50'
Do dalšího útoku se hnal Agüero, chvíli před zakončením u vápna však byl hosty odzbrojen.
49'
Přímý kop si vzal na starost De Bruyne. prudký pokus ovšem poslal těsně nad Llorisovo břevno.
48'
Son Hung-min navíc dostal žlutou kartu.
48'
Kousek před samotnou hranicí pokutového území byl faulován De Bruyne a je z toho opravdu nebezpečný přímý kop.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:06.
Je za námi první poločas, který přinesl opravdu divoký průběh. Už ve čtvrté minutě otevřel skóre Raheem Sterling a vymazal tak náskok Tottenhamu. Londýnský klub se ale už v 10. minutě dostal do vedení, dvěma góly se o to postaral Son Hung-min. Přestřelka pokračovala a ve 21. minutě to už bylo zase 3:2. Nejprve srovnal Bernardo Silva a vedení dal domácím Raheem Sterling. Stav 3:2 ale stále posouvá dále hostující Tottenham, Manchester k postupu potřebuje vstřelit ještě jednu branku.
45+3'
45+2'
Centr z levé strany však nebyl pro hosty nebezpečný, obrana Tottenhamu v poklidu odvrátila.
45+1'
Trippier u postranní čáry fauloval Sterlinga, nabídl tak domácím přímý kop. U míče je nachystán De Bruyne.
45'
Rozhodčí nastaví tři minuty.
45'
Na druhé straně vystřelil zpoza pokutového území De Bruyne, mířil k tyči, Lloris se ale zvládl natáhnout a míč lapil.
44'
Walker pod tlakem volil malou domů na Edersona, ten rázným odkopem poslal hru daleko od své šestnáctky.
43'
Son byl blízko hattricku! Dostal pěknou přihrávku na levou stranu, měl prostor pro posun vpřed a z dobré pozice vyslal nebezpečnou křížnou střelu. Minul jen o decimetry!
41'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Moussa Sissoko, přichází Fernando Llorente.
41'
Moussa Sissoko dostává žlutou kartu.
40'
Pro Sissoka to nevypadá dobře, na trávníku jsou dokonce nosítka. Vypadá to ale, že hráč odejde po svých.
39'
Už je i po rohu, Davidu Silvovi se rozehrávka vůbec nezdařila a míč skončil mimo hrací plochu.
38'
Před jeho rozehráním ale probíhá Sissokovo ošetřování, který očividně není po zákroku z předcházejících minut zcela v pořádku.
37'
Teď už se Agüero po De Bruyneho zpětné přihrávce dostal ke střele, Alderweireld však tento pokus zvládl nohou srazit na rohový kop.
37'
Agüero reklamoval hru rukou, rozhodčí byl ale jiného názoru a nechal pokračovat ve hře.
35'
Několik tvrdších soubojů, na trávníku se ocitli jak domácí De Bruyne, tak i hostující Wanyama a Sissoko. Budou ale všichni pokračovat.
34'
Docela dobré napadání domácí rozehrávky dostává obranu Manchesteru pod tlak, do hry se musel zapojit i Ederson.
33'
B. Silva ve výskoku fauloval Dannyho Rose, s verdiktem sice nesouhlasil, mohl se však pouze poslušně vrátit do obrany.
32'
Přesto se ke střele dostal D. Silva, blok mu ovšem vystavil Trippier a pomohl tak Llorisovi.
32'
Manchester vhazuje na útočné polovině, nedaleko od pokutového území. Prostor je ale hodně přehuštěný.
30'
De Bruyne se ke střele nedostal, kousek před šestnáctkou byl zablokován.
29'
To samé o opatrné hře teď platí i u domácích, ti trpělivě budují útoku. Každopádně potřebují dát ještě jeden gól.
28'
Přihrávkou na Sona skončila další akce hostů, Manchester už míří dopředu.
27'
Tottenham teď nikam nepospíchá, dává si hlavně velký pozor v obranné činnosti, domácí už zvládli londýnský klub několikrát překvapit.
25'
Sonův individuální průnik skončil před vápnem, dle rozhodčího v tom faul nebyl, korejský šutér se tak musí velice rychle vrátit na nohy a zapojit se do hry.
23'
Tottenham se samozřejmě okamžitě snaží o odpověď, postupná akce je doprovázena hromovým bučením publika.
21'
Je zase po klidu, Manchester zase vede! Po rychel rozehrané standardkce poslal De Bruyne zprava po zemi prudký centr do vápna a na zadní tyči zůstal zcela zapomenutý RAHHEM STERLING, který zblízka překonal marně zasahujícího Llorise – 3:2.
20'
Lucas Moura neprošel přes domácí obranu, z celé akce je pouze autové vhazování na pravé straně.
18'
Rozehrání si vzal na starost David Silva, zprava však bránu Tottenhamu překopl.
17'
Teď z toho ale bude přímý kop pro Manchester, to vše po Wanyamově faulu na Walkera. Lloris si musí postavit opravdu dobrou zeď, navíc si musí dávat pozor na nabíhající hráče v pokutovém území.
16'
Po velice divokých minutách v úvodu utkání tu máme menší uklidnění, domácí kombinují ve středu hřiště.
14'
Útočný fotbal pokračuje, dlouhý pas mířil na Sona, vyběhnutý Ederson však byl u míče o chvíli dříve a mimo své vápno odvrátil povedenou hlavičkou.
11'
Přestřelka pokračuje, zápas dostává další zápletku. Domácí se hned po rozehrání dostali do pokutového území, BERNARDO SILVA svou střelou nasadil Rosemu jesle a zároveň propálil i Llorise – 2:2.
10'
Neskutečné, hosté už vedou! Manchester zaváhal při rozehrávce, vznikl rychlý kontr a po kombinaci v rozhozené obraně se k míči na hranici vápna dostal SON HUNG-MIN a zamířil mimo Edersonův dosah – 1:2!
8'
Jedno je jasné, prodloužení dnes neuvidíme...
7'
No tak to je teda úvod jako hrom! Hosté zakombinovali středem a i když to už vypadalo na zastavení akce, tak nepovedený odkop skončil u SON HUNG-MINA a ten propálil Edersona. Gólman domácích si sice na míč sáhl, ale nevyrazil..
6'
Manchester opět v útoku, Sterling však byl v tuto chvíli zastižen v ofsajdovém postavení.
5'
Tottenham tak musí hned přemýšlet i o útoku, tímto způsobem by to pro hosty mohlo skončit hodně špatně.
4'
Náskok Tottenhamu je pryč, neboď domácí se dostali do velice rychlého vedení. De Bruyne posunul hru na levou stranu, kde si zpracoval RAHEEM STERLING, potáhl na střed a střelou na vzdálenější tyč nedal Llorisovi žádnou šanci.
4'
Přihrávka na Eriksena postrádala přesnost, míč pouze prolétl prostorem a skončil u Edersona.
3'
Danny Rose nebyl dle sudího přistrčen, faul se nepískal, nicméně míč skončil v zámezí a rozehrává se od Llorisovy branky.
2'
Úvod je opatrný, Kompany nechtěl riskovat chybu při rozehře a raději volil malou domů na Edersona.
1'
O výkop se postarali hráči domácího týmu.
1'

Manchester City: Ederson – Walker, Kompany (C), Laporte, Mendy – De Bruyne, Gündoğan, D. Silva – Sterling, Agüero, B. Silva.
Náhradníci: Muric – Stones, Sané, Fernandinho, Mahríz, Otamendi, Jesus.

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose – Moussa Sissoko, Wanyama – Alli, Eriksen, Lucas Moura – Son Hung-min.
Náhradníci: Gazzaniga – D. Sánchez, Walker-Peters, F. Llorente, Foyth, Davies, Skipp.

Rozhodčí: Cüneyt Çakır – Bahattin Duran, Tarik Ongun (všichni TUR).
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Etihad Stadium začne ve 21 hodin, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Cüneyt Çakır, kterému budou na pomezí asistovat Bahattin Duran a Tarik Ongun. Všichni pánové jsou z Turecka.
První zápas

Minulý týden se oba celky střetly na novém stadionu Tottenhamu a londýnský klub svým fanouškům nadělil dárek v podobě výhry 1:0. Vyrovnaný zápas rozhodla 78. minuta, ve které skóroval Son Hung-min a individuální akcí rozhodl o tom, že Tottenham si do odvety přiveze o něco lepší výchozí pozici. Na trávníku Manchesteru City to ale nebude mít vůbec jednoduché, dá se čekat velká útočná smršť a snaha co nejdříve tento stav zvrátit.

Tottenham Hotspur – Manchester City 1:0 (0:0)

Branky: 78. Son Hung-min (Eriksen)

Karty: 12. Rose (TOT) – 28. Laporte (MAC), 59. Mahríz (MAC)

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose – Moussa Sissoko, Winks (81. Wanyama) – Alli (87. F. Llorente), Eriksen, Son Hung-min – Kane (58. Lucas Moura).

Manchester City: Ederson – Walker, Otamendi, Laporte, Delph – Gündoğan, Fernandinho, D. Silva (C) (89. De Bruyne) – Mahríz (89. Sané), Agüero (71. Jesus), Sterling.

Rozhodčí: Kuipers – van Roekel, Zeinstra (vš. Nizozemsko)

Diváci: 60 044
Dobrý večer u Ligy mistrů, Společně se podíváme na odvetu čtvrtfinále mezi týmy Manchester City a Tottenham Hotspur.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.