Liga mistrů - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Monaco  : Club Brugge - 6. listopadu 2018   18:55

0:4
(0:3)
Club Brugge
Club Brugge
12' Vanaken  (Rits) • 17' Vanaken   • 24' Wesley  (Vormer) • 86' Vormer
Monaco
Benaglio – Sidibé, Glik (76. A. Touré), Jemerson, A. Barreca – Tielemans, Aït Bennasser (68. Massengo), Chadli – Moussa Sylla, Falcao (C) (61. G. Gouano), Diop.
Badiashile – Mboula, Grandsir, Henrichs, A. Touré, G. Gouano, Massengo.
Dias – Tavares, Soares
Stade Louis-II, Monaco
8347 diváků
Club Brugge
Horvath – Poulain, Mechele, Denswil – Mata (77. Vlietinck), Vormer (C), Nakamba, Rits, Diatta (6. D. Cools) – Wesley (72. Kaveh), Vanaken.
Letica – Kaveh, Vlietinck, Mitrović, Decarli, D. Cools, Openda.

SESTŘIH LM: Monako - Bruggy 0:4. Potupná prohra pro Henryho tým

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 6:0. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 16:13.
Je dobojováno. Monako bylo v tomto utkání aktivnější, více drželo míč, ale to bylo tak vše. Belgický celek využil své šance, vstřelil čtyři branky a ve Francii nakonec vyhrál 4:0. Bruggy předvedly dobrý a hlavně zodpovědný výkon a vyhrály zaslouženě. Monako potvrdilo, že je v obrovské herní krizi a svým výkonem fanoušky rozhodně nepotěšilo.
90+4'
90+3'
Utkání se už pouze dohrává, nic víc se nestane.
90+1'
Rozhodčí přidal tři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Domácí drží míč a ještě se snaží něco vymyslet, ale s tím co předvádí, se dnes branky asi nedočkají.
86'
Bruggy právě vstřelily branku!
Naopak udeřili hosté a je to 4:0! Po obrovské chybě v obraně se k míči dostal RUUD VORMER, který šel sám na brankáře a toho zkušeně překonal.
86'
Rohový kop rozehrál Djibril Sidibé, ale ani z této standardní situace se Monako neprosadilo.
85'
Rohový kop pro Monako.
85'
Na trávníku se stále nic neděje. Hraje se hlavně uprostřed hrací plochy a k vidění je pouze mnoho nepřesných přihrávek.
82'
Belgický celek zahrával svůj první rohový kop, ale nevytěžil z něho vůbec nic a stav utkání se tedy nemění.
81'
Rohový kop pro Bruggy.
81'
Tak Thibault Vlietinck je nakonec nejspíše v pořádku a bude pokračovat.
80'
Hostující hráč je stále ošetřován.
78'
Thibault Vlietinck před chvíli přišel na trávník a hned inkasoval úder do hlavy a je ošetřován.
77'
Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Clinton Mata, přichází Thibault Vlietinck.
77'
Stále se hraje na polovině hostujícího celku, ale Ethan Horvath je i nadále bez práce, protože Monako se ve finální fázi stále trápí.
76'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Kamil Glik, přichází Almamy Touré.
75'
Glik zůstal ležet na trávníku a vypadá to, že nebude moci pokračovat.
74'
Obraz hry je stále stejný. Domácí drží míč, kombinují, ale ke střele se nemohou dostat.
72'
Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Wesley, přichází Rezaei Kaveh.
71'
Po centru z pravé strany se do zakončení dral mladíček Gobe Gouano, ale nakonec se k míči nedostal.
70'
Je před námi posledních dvacet minutek a ve druhém poločase stále čekáme na něco zajímavého, tak uvidíme, jestli se nakonec vůbec dočkáme.
68'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Júsuf Aït Bennasser, přichází Han-Noah Massengo.
67'
Po delší době zaútočili také hosté z Belgie, ale ani jejich akce k ničemu nevedla a na tahu už je znovu Monako.
65'
Druhý poločas se zatím hraje v hodně vlažném tempu a žádná fotbalová show to tedy rozhodně není, což dokazuje poloprázdný stadion.
63'
A domácí fanoušci opouštějí stadion. Není se čemu divit, hráči je svou hrou ani dnes rozhodně nepotěšili.
61'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Radamel Falcao, přichází Gobe Gouano.
61'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek a Monako stále prohrává s celkem Brugg o tři branky. Troufám si tvrdit, že o vítězi rozhodnuto, tak uvidíme, co nám hráči ještě předvedou.
59'
Po rychlé akci to vzal na sebe hostující Marvelous Nakamba, ale s jeho přízemním pokusem si Diego Benaglio poradil.
58'
Domácím hráčům chybí pohyb, všechno je to statistické a také proto se Monako nedostává ve druhém poločase do šancí. Belgický celek navíc dobře napadá a zvládá to na jedničku.
56'
Po delší době se dopředu vydali i hosté a po dobrém centru se do zakončení dral Vormer, ale před ním skvěle zasáhl Kamil Glik.
55'
Sofiane Diop pokazil další přihrávku do vápna a pro míč si nakonec došel pozorný Ethan Horvath. Domácím se nedaří a z jejich strany je to velké trápení.
53'
A další střela domácích. Z úhlu to vyzkoušel Djibril Sidibé, ale ani jeho pokus nebyl přesný a Ethan Horvath byl i tentokrát bez práce.
52'
Po další akci to vzal na sebe Sofiane Diop, ale po jeho ráně skončil míč vysoko nad brankou hostů.
51'
Domácím nelze upřít snahu, tlačí se dopředu a snaží se něco vymyslet, ale zatím se jim vůbec nedaří a hosté se v pohodě brání.
49'
Po dalším tvrdém souboji inkasoval úder loktem Sofiane Diop, který zůstal ležet na trávníku a rozhodčí hru přerušil.
47'
Druhý poločas začal faulem domácího hráče a rozehrávat tak bude ze své poloviny Ethan Horvath, který dnes chytá opravdu skvěle.
46'
Ani jeden trenér v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku duelu.
46'
Vše je připraveno, jdeme na druhé dějství.
Hráči se pomalu vrací na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 19:57 hodin.
První poločas je za námi. Domácí Monako bylo aktivnější, mělo více šancí, ale i tak prohrává 0:3. Belgický celek vystřelil na branku třikrát, dal tři branky a kráčí za důležitým vítězstvím. Monako se hodně trápí a je vidět, že se mu vůbec nedaří v posledních týdnech. Uvidíme, co nám hráči předvedou ve druhém poločase.
45+2'
45+2'
Ale ani z rohu nic nebylo a v prvním poločase se už nic nestane.
45+2'
45+2'
Domácí zamkli svého soupeře, ale do zakončení se žádný z hráčů nedostal.
45+1'
Rozhodčí přidal dvě minutky.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Monako to zkoušelo po levé, následně i po pravé straně, ale ani z jedné akce nic nebylo.
42'
Na konci prvního poločasu se nic neděje. K vidění je pouze řada nepřesných přihrávek a na další šanci tak stále čekáme.
40'
Hosté to hrají na své polovině hodně v pohodě. Kombinují a věří si, což se o domácích hráčích říct rozhodně nedá.
38'
Kamil Glik znovu fauloval, tentokrát na polovině soupeře a na tahu je tak hostující celek, který s rozehrávkou samozřejmě vůbec nepospíchá.
36'
Ale ani z rohového kopu nic nebylo a Monako tedy i nadále prohrává o tři branky.
35'
34'
A podobně dopadl také domácí Youri Tielemans, který poslal míč do zámezí. Trenér Thierry Henry se na své spoluhráče hodně zlobí u postranní lajny.
33'
Po zisku míče se dopředu vydali i hosté, ale vše skončilo nepřesnou přihrávkou, kterou se prezentoval Stefano Denswil.
32'
Míč nyní poslal do vápna znovu aktivní Chadli, ale i tentokrát si pro něj došel zatím výborný Ethan Horvath.
30'
Po třiceti minutách vede celek Brugg 3:0, což je samozřejmě trochu překvapením.
28'
Po centru šel do souboje s brankářem domácí Djibril Sidibé, který ale fauloval a u míče jsou tedy hosté.
26'
A domácí se znovu tlačí dopředu, tak jako od začátku utkání. Jenže v zakončení je Monako nulové, naopak hosté ze tří střel dali tři branky a vedou 3:0.
24'
A další rána pro Monako, protože po další ojedinělé akci dávají hosté třetí branku. WESLEY si navedl míč na hranici velkého vápna a přesnou střelou překonal marně se natahujícího Diega Benaglia.
23'
A další skvělý zákrok hostujícího brankáře! Ten zneškodnil obrovskou šanci, kterou měl Youri Tielemans!
22'
Domácí se snaží, tlačí se dopředu, ale je na nich vidět, že nejsou v dobré herní pohodě. Monako v lize nevyhrálo už 11 utkání a nedaří se jim vůbec, ale vůbec nic.
20'
Domácí zahrávali zajímavou standardní situace, ale zkušený Chadli to neudělal vůbec dobře a hosté se v pohodě ubránili.
18'
A na tahu je domácí celek, který dvakrát inkasoval a bude to mít obrovsky složité. Uvidíme, co Monako vymyslí.
17'
K míči se postavil HANS VANAKEN, který ho napálil doprostřed branky a protože brankář skončil doprava, tak belgický celek jde do vedení o dvě branky!
15'
Žlutou kartu dostává Antonio Barreca (AS Monaco FC).
15'
Pokutový kop pro hosty!
14'
A málem to bylo o dvě branky! Hostující hráč se řítil sám na brankáře, ale ten si s jeho slabým pokusem poradil a stav se nemění!
12'
A máme tu úvodní branku tohoto utkání! Domácí byli lepším týmem, měli dvě šance, ale do vedení jde celek z Belgie. HANS VANAKEN se dostal na malém vápně k míči, který propadl přes několik hráčů, a pohodlně ho uklidil za bezmocného brankáře.
11'
Domácí jsou stále u míče a kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Ethan Horvath.
10'
Monako je v této fázi zápasu jasně lepším celkem a stále se tlačí dopředu. Belgický celek ale zatím s velkou dávkou štěstí odolává.
8'
A hned další šance Monaka, a to z kategorie obrovských! Sofiane Diop dostal míč do vápna, zpracoval si ho a byl sám před brankářem, ale toho nepropálil!
7'
První šance domácích! Po centru se k míči prodral střelec Radamel Falcao, ale nakonec branku těsně minul!
7'
První komplikace pro belgický celek, protože kvůli zranění musel nakonec opravdu Krépin Diatta hřiště opustit.
6'
Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Krépin Diatta, přichází Dion Cools.
6'
Už se opět hraje. Hosté to znovu zkusili po pravé straně, ale ani z této akce nic nebylo.
5'
Na trávníku je nyní ošetřován hostující Krépin Diatta, který má problémy se svalem a vypadá to, že bude muset střídat.
3'
Domácí kombinovali na své polovině, nakonec vše vyřešil brankář Diego Benaglio, který míč odkopl na polovinu Brugg.
2'
První akce domácích. Po centru z levé strany ale dobře zasáhl Ethan Horvath, který míč sebral.
1'
Hosté, kteří hrají v modrém, to hned zkusili po pravé straně, ale první akce skončila nepřesnou kombinací, po které míč získal domácí obránce Glik.
1'
Úvodní výkop obstaral celek z Belgie
1'
Vše je připraveno, jdeme na to!
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel mezi Monakem a Bruggy začne za malý okamžik.

AS Monaco FC: Benaglio – Sidibé, Glik, Jemerson, A. Barreca – Tielemans, Aït Bennasser, Chadli – Moussa Sylla, Falcao (C), Diop.
Náhradníci: Badiashile – Mboula, Grandsir, Henrichs, A. Touré, G. Gouano, Massengo.

Club Bruggy KV: Horvath – Poulain, Mechele, Denswil – Mata, Vormer (C), Nakamba, Rits, Diatta – Wesley, Vanaken.
Náhradníci: Letica – Kaveh, Vlietinck, Mitrović, Decarli, D. Cools, Openda.

Rozhodčí: Dias – Tavares, Soares.
Utkání mezi Monakem a Bruggy začíná už v 18:55 a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte tento zápas ujít. Myslím si, že se mámě na co těšit.
První vzájemný zápas

Oba celky na sebe už jednou pochopitelně narazily. V Belgii to byla velká bitva, hrál se hodně bojovný fotbal a zápas nakonec skončil remízou 1:1, nutno dodat, že nejspíše spravedlivou remízou.
CLUB BRUGGY nemá v Lize mistrů žádné velké ambice, protože je jasným outsiderem této skupiny, ale chce se porvat o třetí místo a dostat se ještě do Evropské ligy. Hostující celek má také zatím jeden bod, skóre 2:5 a je ve skupině poslední. Vypadá to, že tento zápas bude klíčový a v bitvě o třetí místo rozhodující, protože pak oba týmy čekají zápasy s Dortmundem a Atléticem Madrid.
AS MONACO se zatím v této sezoně hodně, ale opravdu hodně trápí. Bohatý celek měl velké ambice, ale v lize je až na předposlední pozici a v Lize mistrů si nevede o nic lépe. Monako má po třech zápasech jeden bod, skóre 2:6 a ve skupině je na třetím místě a vypadá to, že se bude prát s dnešním soupeřem o třetí pozici, který zajišťuje účast v Evropské lize. Monako nedávno převzal Thierry Henry, ale ani tento bývalý útočník zatím trápící se klub neprobudil.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Liga mistrů má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Monakem a Bruggy. Mírným favoritem tohoto utkání je domácí celek, ale uvidíme, jak to nakonec celé dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.