Liga mistrů - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Club Brugge : Manchester City - 19. října 2021   18:45

Club Brugge
Club Brugge
81' Vanaken (Vormer)
1:5
(0:2)
Manchester City
30' Cancelo  (Foden) • 43' Mahríz   • 53' Walker  (De Bruyne) • 67' Palmer  (Sterling) • 84' Mahríz  (Fernandinho)
Club Brugge
Mignolet – Mata, Hendry, Sobol – Sowah (56. Van der Brempt), Vanaken (C), É. Balanta (68. Mbamba), Rits (56. Vormer), Nsoki (79. Mechele) – Lang, De Ketelaere (79. Dost).
István Kovács – Vasile Florin Marinescu, Ovidiu Artene (všichni ROU)
Jan Breydelstadion, Bruggy
Ederson – Walker, Rúben Dias (C), Laporte (56. N. Aké), Cancelo – B. Silva (56. Gündoğan), Rodri (71. Fernandinho), De Bruyne (64. Palmer) – Mahríz, Foden (64. Sterling), Grealish.

S konstatováním, že Manchester City potvrdil papírové předpoklady a přejel Club Brugge, se loučím a přeji vám příjemné sledování dalších zápasu Ligy Mistrů.
Sledovali jsme parádní podívanou, která v posledních dvaceti minutách nabídla totální fotbal. Dalo by se to považovat za reklamu na tuto skvělou hru. Utkání dominoval Manchester City, který soupeře sedmdesát minut k ničemu nepustil a navíc mu během zápasu navezl pět kousků. Brugge směrem dopředu téměř neexistovaly a předvedly se až v závěru zápasu, kdy si vytvořily hned dvě velké příležitosti a jednu z nich proměnil Hans Vanaken.

Pokud se po tomto zápase podíváme na tabulku, tak Manchester City se posunul do čela se šesti body. Naopak Club Brugge jsou třetí. Už za malou chvíli startuje duel, v němž se utkají PSG s Lipskem.
90+5'
90+3'
Nathan Aké se dopustil faulu a domácí tým bude hrát na útočné polovině. Chvíli poté si režie zápasu všímá toho, že Clinton Mata už do zápasu nezasáhne a Brugge budou dohrávat v deseti lidech.
90+2'
Z pravé strany odcentroval Rijád Mahríz, který našel před brankou spoluhráče. K hlavičce se dostal Nathan Aké, jenž byl lehce přistrčený, a tak zamířil jen vedle brány.
90+1'
K postranní čáře znovu přistupuje čtvrtý rozhodčí, který ukazuje, že se budou hrát ještě čtyři minuty. Ve stejném momentu se natahoval po míči Clinton Mata, ovšem akci nezamezil, a tak z úhlu šel na branku Raheem Sterling. Ten se pokusil zakončit podél brankáře, avšak Simon Mignolet míč srazil vedle branky.
90'
Na přihrávku do levé části velkého vápna si naběhl Ruud Vormer, který šel z úhlu na branku. těžko říct, zda střílel nebo přihrával, ovšem situaci výběhem vyřešil Ederson.
89'
Nejprve to vypadlo, že Brugge budou kopat rohový kop. Jenomže posledním hráčem, který se dotkl míče byl Ignace Van der Brempt, na čemž se domluvili i rozhodčí.
88'
Domácí Noa Lang se snažil projít přes Kylea Walkera, který jej zastavil. Fanoušci pískají, protože se domnívají, že došlo k faulu. Ovšem rumunský rozhodčí je jiného názoru.
87'
Sledujeme totální fotbal, který přináší samou tutovku! Přihrávka z levé strany mířila před branku, kde byl v náběhu Raheem Sterling. Ten se pokusil přehodit brankáře, ale míč do prostoru tří tyči nezamířil.
84'
Manchester City právě vstřelil branku!
Belgické mužstvo inkasuje nepopulárního "bůra". Geniální Fernandinho vymyslel parádní pas za obranu a na hranici vápna se nacházel RIJÁD MAHRÍZ. Alžírský ofenzivní hráč šel na brankáře a neustále na něj koukal. Když byl dost blízko, zamířil kolem jeho hlavy do pravé části branky. Asistence: Fernandinho.
81'
Bruggy právě vstřelily branku!
Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne! Domácí hráči přehráli soupeře na pravé straně a přihrávka mířila do vápna, kde míč ještě přistrčil více na střed Ruud Vormer. Zakončením do pravého spodního rohu branky se předvedl HANS VANAKEN. Asistence: Ruud Vormer.
81'
Jdeme do koncovky zápasu a Manchester City přestává hrát. Belgický celek cítí šanci alespoň trochu upravit stav zápasu.
79'
Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Stanley Nsoki, přichází Brandon Mechele.
Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Charles De Ketelaere, přichází Bas Dost.
79'
Další velká šance domácího mužstva, ale skvělým zákrokem se prezentoval Ederson! Na pravé straně posadil na zadek obránce Ignace Van der Brempt, jehož centr pak mířil do správných míst. Hlavičkou se prezentoval Charles De Ketelaere, jehož pokus vyrazil brazilský brankář.
78'
Raheem Sterling znovu vnikl celkem v pohodě do pokutového území a tentokrát přihrával, jelikož v zadní části viděl Rijáda Mahríze., k němuž míč nedoputoval.
77'
Raheem Sterling se zachoval jako sobec! Hostující hráči šli ve třech na jediného obránce a anglický reprezentant to vzal na sebe. Jeho pokus z levé strany vyrazil Simon Mignolet a dorážka stejného hráče zamířila do boční sítě!
75'
Neskutečné, co Manchester City překombinoval! Cole Palmer přihrával do vápna, kde se v náběhu nacházel Kyle Walker, jenž už mohl vystřelit. Ovšem zvolil přihrávkou, s níž na zadní tyči nepočítal Ilkay Gündoğan.
74'
Brugge zaznamenaly první obrovskou šanci zápasu! Z pravé strany naběhl do velkého vápna Ignace Van der Brempt, jehož pokus po zemi zlikvidoval skvělým výběhem brazilský brankář Ederson.
73'
Další pas Manchesteru City mířil za obranu, kam si nabíhal Rijád Mahríz. Jenomže jednalo se o nepřesnou přihrávku, kterou si pohlídal brankář Simon Mignolet.
72'
Na přihrávku si do šestnáctky nabíhal Charles De Ketelaere, jenomže před ním skvěle zasáhl Nathan Aké, který poslal balon jednoduše na tribunu.
71'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Rodri, přichází Fernandinho.
71'
Za obranu si naběhl Cole Palmer, který míč přiťukl hlavou spoluhráči. Na hranici velkého vápna se do balonu tak mohl opřít Raheem Sterling, jenž zamířil vedle pravé tyče.
70'
Na hranici vápna se nacházel Ilkay Gündoğan, který si také chtěl vystřeli, a tak to prostě zkusil. Jeho pokus byl zablokován a míč se odrazil k Coleu Palmerovi, který jej zbytečně ztratil.
68'
Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Éder Balanta, přichází Noah Mbamba.
67'
Parádní střídání hostujícího týmu! Nově příchozí Raheem Sterling se rozeběhl na levé straně a následně přihrál na hranici šestnáctky, kde se nacházel COLE PALMER. Ten si přehodil balon na levou nohu a technický pokus nasměroval k levé tyči. Asistence: Raheem Sterling.
67'
O tom, že Brugge směrem dopředu téměř neexistují, protože mají pouze jedinou střelu, která ani nemířila na branku.
65'
Éder Balanta (Club Brugge) šel do souboje s Jackem Grealishem poněkud neohrabaně! Hostujícímu hráč naletěl na hlavu a díky žluté kartě nebude moci nastoupit v příštím utkání.
64'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Kevin De Bruyne, přichází Cole Palmer.
64'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Phil Foden, přichází Raheem Sterling.
64'
Snadnou ztrátu předvedl João Cancelo, ovšem Hans Vanaken hru pozdržel. Následný pas mířil na levou stranu, kde se nacházel Charles De Ketelaere, ale jeho přihrávka mířila do ofsajdu.
62'
K rozehrání přímého kopu byli připraveni Kevin De Bruyne a Rijád Mahríz. Do míče se opřel druhý jmenovaný, který zamířil jen nad horní tyčku.
61'
Pokud se podíváme na herní projev obou soupeřů, tak musíme konstatovat, že o osudu zápasu je již rozhodnuto! Manchester City kontroluje hru a navíc bude rozehrávat přímý kop zpoza šestnáctky.
60'
Po hodině hry si za obranu naběhl João Cancelo, na něhož také mířila přihrávka. Portugalský obránce byl znovu v ofsajdu, jenomže rozhodčí situaci nechali dohrát. Jeho zakončení ale zamířilo do brankáře, jehož zásah byl ale stejně zbytečný.
59'
Bílá lavina se opět žene před branku belgického mužstva! Na hranici vápna kombinovali Jack Grealish a Ilkay Gündoğan. Druhý jmenovaný míč spoluhráči nevrátil přesně. Manchester City ale pokračuje dál v kombinaci.
57'
Hned po střídání přišla další velká šance hostujícího mužstvu! Na levé straně do šestnáctky naběhl Phil Foden, který už byl sám za obranou, ale střelou po zemi zamířil do brankářových nohou!
56'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Aymeric Laporte, přichází Nathan Aké.
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Bernardo Silva, přichází Ilkay Gündoğan.
56'
Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Mats Rits, přichází Ruud Vormer.
Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Kamal Sowah, přichází Ignace Van der Brempt.
55'
Club Brugge chystá hned dvojí střídání, ale ještě musela být zakončená útočná akce hostujícího mužstva. Z velké dálky zamířil nad branku Phil Foden.
53'
Po krásné kombinaci tu máme třetí branku The Blues! U postranní lajny se nacházel Rijád Mahríz, jenž přihrál na střed. Trpělivý Kevin De Bruyne počkal na náběh KYLEA WALKERA, který z pravé části šestnáctky zamířil podél brankáře na zadní tyčku – 0:3. Asistence: Kevin De Bruyne.
53'
Na pravé straně se v náběhu nacházel Clinton Mata, který se nacházel v ofsajdu. Rozhodčí situaci pustili, ale když centr neprošel na Noa Langa, tak praporek znovu letěl nad hlavu asistenta.
52'
Na straně hrací plochy chyboval Stanley Nsoki, jenž snadno ztratil míč. A tak se do útoku vydal Bernardo Silva, jemuž se snažil patou vrátit balon Rijád Mahríz. Jenomže našel jen bránícího soupeře, Manchester City se fotbalem už očividně baví.
51'
Místo centru jsme viděli jen krátkou přihrávku, ani poté na pas před branku nedošlo. Navíc byl Manchester City vytlačen na vlastní polovinu, kde s rozehrávkou musel vypomoct brankář Ederson.
50'
Hostující hráči jsou při napadání důslední a znovu se ženou na soupeřovu branku. Na levé straně se v náběhu nacházel João Cancelo, který vybojoval alespoň rohový kop.
48'
Celou situaci ještě řešil VAR, který nedošel k tomu, že se jednalo o zákrok, jenž by měl být zakončen pokutovým kopem. A tak se opět může hrát, Manchester City se znovu rychle zmocnil míče.
47'
Při pohledu na hrací plochu zjistíme, že ani jeden z trenérů do základní sestavy nesáhl. Na zeleném pažitu znovu hrozí hosté! Na pravé straně měl hodně prostoru Rijád Mahríz, jenž dával míč před branku, kde včas zasáhl Jack Hendry. Ovšem při zákroku zasáhl šlapákem na lýtko Rodriho.
46'
Rumunský rozhodčí zahájil druhý poločas, Club Brugge se chopily míče. Akce na pravé straně táhl Kamal Sowah a po něm Noa Lang, který předvedl jen zpětnou nahrávku.
46'
Pohodlně se usaďte, budeme pokračovat druhým poločasem. Hráči se pomalu vrací na zelený pažit, a tak se pojďme dál bavit nejlepším evropským fotbalem.
Sledovali jsme poločas, v němž mohlo rozhodně padnout více gólů. Ovšem Manchester City dopravil jen dva míče za brankovou čáru. Jinak je ale anglický celek dominantní a hraje jednoduše skvěle. Naopak Brugge směrem dopředu téměř neexistují. Pokud chce belgický tým myslet na nějaké body, musí ve druhé pětačtyřiceti minutovce výrazně přidat.
45+3'
45+3'
Skvělý Simon Mignolet, který chytil další tutovou šanci! Kevin De Bruyne posunul míč na hranici vápna, kde svůj pohyb zastavil Phil Foden a předal jej spoluhráči. Rijád Mahríz už myslel na to, jak vsítí branku, ale vystřelil do mís, kde byl domácí brance. Akce Manchesteru City dál trvala, jenomže zpoza šestnáctky vystřelil těsně nad branku Kevin De Bruyne.
45+2'
Club Brugge se nacházel na útočné polovině a na pravé straně měl dostatek prostoru Kamal Sowah. Ghanský reprezentant se pokoušel o kličku na hranici vápna, jenomže mu chyběl větší rychlost, a tak byl míče zbaven.
45+1'
K postranní lajně přichází čtvrtý rozhodčí, který na tabuli ukazuje, že se budou hrát ještě tři minuty navíc.
45'
Kevin De Bruyne si dal míč daleko od nohy, ale udržel ho pro sebe. Jenomže hned po té mu na kotník došlápl smolař posledních minut Stanley Nsoki (Club Brugge), jenž je dalším potrestaným hráčem.
43'
K pokutovému kopu se postavil sám faulovaný RIJÁD MAHRÍZ, který se podíval na brankáře a zamířil do levého spodního rohu branky. Naopak Simon Mignolet se vydal na druhou stranu.
42'
Pokutový kop pro Manchester City! Osamocený míč zůstal ležet na hranici vápna, kde se ho chopil Rijád Mahríz, jehož skluzem zasáhl Stanley Nsoki.
41'
Belgické mužstvo vybojovalo rohový kop, který rozehrál Charles De Ketelaere. Centr mířil na zadní tyč, kde naskakovala dvojice Stanley Nsoki – Jack Hendry. Druhý jmenovaný jej dokázal jen přizvednout a balon zamířil za postranní lajnu.
40'
Souboj Clinton Mata – Jack Grealish se tentokrát otočil. Bránit musel anglický reprezentant, který si pomohl faulem. Club Brugge kombinuje na vlastní polovině, avšak s pořádnými problémy.
39'
Manchester City se znovu nacházel na útočné polovině a na levé straně byl v pohybu Phil Foden. Ovšem celou situaci mu překazil Kamal Sowah, hostující celek bude vhazovat a pokračovat v tlaku.
38'
Míříme do koncovky prvního poločasu a určitě jsou spokojenější hostující hráči. Manchester City totiž zásluhou Joãoa Canceloa jsou ve vedení.
36'
Na druhou stranu hrací plochy se vydal Eduard Sobol, jehož centr před brankou na roh odvrátil Rúben Dias. Stejný hráč poté odvrátil nebezpečí po centru od rohového praporku.
35'
Krásným náběhem k pravé tyči se prezentoval Bernardo Silva, jemuž zmenšil úhel domácí brankář. Portugalský záložník tak přihrával před branku, ovšem obrana si celou situaci pohlídala.
34'
Kombinace hostujícího mužstva probíhala na hranici vápna, ovšem ani Jack Grealish ani Kevin De Bruyne se ke střele neodhodlali.
32'
Dalším potrestaným hráčem je Aymeric Laporte (Manchester City), který si pomohl podražením. Na žluté karty je v tomto momentu vyrovnáno.
30'
Anglické mužstvo se ujímá vedení a řekněme si otevřeně, že zaslouženě! Dlouhý pas vyslal Phil Foden, který našel v náběhu spoluhráče. JOÃO CANCELO předvedl parádní zpracování a poté přesně zamířil mezi brankářovy nohy! Asistence: Phil Foden.
29'
Hostující celek se znovu zmocnil míče a začala kombinace na vlastní polovině. Následně šel dlouhý pas po zemi na levou stranu, kde nabral velkou rychlost Jack Grealish. ten následně přihrával před branku, kde před soupeře zasáhl jeden z domácích hráčů!
27'
Kevin De Bruyne selhal v jasné pozici! Bernardo Silva naběhl na levou stranu vápna, odkud poslal míč do druhé vlny. Na penaltovém puntíku byl právě belgický reprezentant, jenž měl dost času, ale vystřelil jen doprostřed branky, kde byl připravený Simon Mignolet!
26'
Pěkné přenesení hry předvedl Rodri, který na pravé straně vyděl nabíhajícího Kylea Walkera, jenž vracel balon před branku. V dobré pozici byl znovu Jack Grealish, jenomže z brankové čáry vystartoval Simon Mignolet, který byl úspěšnější.
24'
Prvním potrestaným hráčem zápasu je Clinton Mata (Club Brugge), který se sice snažil vyhnout soupeři. Ovšem trefil Bernarda Silvu loktem do hlavy. Rozhodčí neměl jinou možnost, než vytáhnout z kapsičky žlutou kartu.
24'
Brankové situace zatím nevidíme, ovšem nemůžeme říct, že bychom sledovali nějaké nudné utkání. Jistě je zajímavé sledovat Manchester City, jak se snaží překonat belgickou obranu. Doufejme, že bude přibývat také úniky Brugge.
23'
Volný kop byl rozehrán od levé postranní lajny, jenomže centr šel pouze na hostujícího brankáře. Ederson hru rychle otočil a při přechodu na útočnou polovinu byl faulován Bernardo Silva.
22'
Velké sousto si tentokrát vzal Bernardo Silva, který šel do dvojice soupeřů. Ti ho zbavili míče, jenomže celou akci přibrzdil zpětnou přihrávkou kapitán Hans Vanaken. Brugge to zkusili po levé straně, kde byl faulován Charles De Ketelaere.
20'
Dvacet minut hry je minulostí a my stále čekáme na vedoucí gól zápasu. Manchester City je velmi aktivní, jenomže zatím vyprodukoval pouze jedinou střelu.
19'
Ve středu pole došlo na spolupráci Kevina De Bruyneho a Jacka Grealishe, který táhl útok dopředu a následně předal míč na pravou stranu. Rijád Mahríz to chtěl vzít na sebe, avšak dvojici soupeřů neprostřelil.
18'
Ne! Manchester City zpoza šestnáctky nevystřelí, i když k tomu byl opět prostor. Další pas mířil na pravou stranu, kde se v náběhu nacházel Kyle Walker. Ovšem před ním míč odehrál za postranní lajnu Noa Lang.
17'
Kevin De Bruyne poslal přihrávku k levé postranní čáry, od které se do vápna dostal Jack Grealish, jenž se ještě pokoušel o kličku soupeři. Jenomže Clinton Mata zatím brání skvěle a anglického reprezentant obral o míč.
16'
Hráči v bílých dresech opět kombinují na útočné polovině. Akci na sebe chtěl vzít João Cancelo, jenomže přes soupeře neprošel, ale k míči se rychle vrátil. Zatím se hraje jen na jednu branku.
14'
Z levé strany vnikl do vápna Phil Foden, který byl neustále atakován. Přesto zkusil vystřelit, avšak jeho pokus šel jen do boční strany sítě.
13'
Manchester City dal branku, která pro ofsajd nebyla uznána! Balon z volného kopu mířil na levou stranu vápna, kde se nacházel Aymeric Laporte, který přihrál před branku, kde už měl spoluhráč snadnou úlohu. Praporek pomezního šel opět nad hlavu, The Blues zatím hrají skvěle.
12'
Na útočné polovině byl faulován Phil Foden, což se nelíbí domácím hráčům ani fanouškům.
11'
Clinton Mata v předklonu odešel mimo hrací plochu, kde bude pokračovat ošetřování. Na levé straně se pohyboval Jack Grealish, jenž přihrával před branku, kde se nacházel João Cancelo. Jenomže míč na roh odehrál Stanley Nsoki. Ovšem poté letěl nad hlavu praporek pomezního rozhodčího!
10'
Balon hostujícího celku mířil za obranu, kam si také nabíhal Jack Grealish, jenž sice dopravil balon do branky. Ovšem předtím si pomohl přistrčením Clintona Maty. Vypadá to, že se jedná o zranění většího rázu a možná se bude střídat.
8'
Citizens si vytvořili první velkou příležitost, ovšem zakončení nepřišlo! Zleva před branku přihrával Jack Grealish, jenomže Kevinu De Bruynemu scházel krok k tomu, aby mohl vystřelit.
7'
Jack Grealish se snažil uspět v souboji jeden na jednoho, avšak Clinton Mata ho za sebe nepustil. Anglický reprezentant si chtěl vymodli zřejmě faul, ale rozhodčí byl přesvědčený o svém verdiktu.
6'
Pěkná přihrávka mířila na levou stranu, kde se nacházel Jack Grealish, který se pokoušel o přihrávku před branku. Jenomže výborně byl postavený jeden ze stoperů, jenž balon poslal za autovou čáru.
5'
Club Brugge nastoupily do dnešního střetnutí v modročerných pruhovaných dresech, naopak anglický soupeř se oblékl do bílé sady. Právě Manchester City vybojoval rohový kop. Zprava odcentroval Kevin De Bruyne, jenž situaci odvrátil Éder Balanta.
4'
Na levé straně se v náběhu nacházel Noa Lang a také tam balon mířil. Domácí hráč ale míč na hrací ploše neudržel a stejně by ho nejspíše zastavil Kyle Walker.
3'
Na tahu je znovu Manchester City, avšak dvojice Jack Grealish – Rodri neuspěla na levé straně. A tak druhý jmenovaný poslal míč zpátky na střed.
2'
Brugge zastavily útočnou akce a právě ony jsou na balonu. Nejprve míč mířil napravo, kde byl Clinton Mata, který tak míč vrátil zpátky k brankáři. Následný brankářův nákop prodloužil Hans Vanaken, ovšem našel jen soupeře.
1'
Oba týmy znovu poklekly, a tak se na zahájení zápasu chvíli čekalo. Jako první se chopili míče hostující hráči, kteří nám nabízejí první postupný útok.
1'
Rumunští rozhodčí přivádějí základní jedenáctky na hrací plochu. Nejprve zazní úvodní znělka Ligy Mistrů a následně už vše bude směřovat k zahajovacímu hvizdu. Pro Club Brugge to dnes bude další fotbalový svátek, vždyť přijel evropský gigant.
Speciální duel prožije Kevin De Bruyne, který hraje téměř doma. Belgický reprezentant se musel na dnešní střetnutí těšit a bude mít o motivaci postaráno.

Club Brugge KV: Mignolet – Mata, Hendry, Sobol – Sowah, Vanaken (C), É. Balanta, Rits, Nsoki – Lang, De Ketelaere.
Náhradníci: Lammens – Maouassa, Ricca, Izquierdo, Vormer, Van der Brempt, Dost, Mechele, Mbamba.

Manchester City: Ederson – Walker, Rúben Dias (C), Laporte, Cancelo – B. Silva, Rodri, De Bruyne – Mahríz, Foden, Grealish.
Náhradníci: Steffen, Carson – N. Aké, Sterling, Gündoğan, Jesus, Zinčenko, Fernandinho, Palmer.

Rozhodčí: István Kovács – Vasile Florin Marinescu, Ovidiu Artene (všichni ROU).
Ještě jednou vás vítám u dnešního souboje, který začne další hrací den Ligy Mistrů. Souboj mezi belgickým a anglickým mužstvem začne zhruba za pětačtyřicet minut, a tak si pojďme představit základní sestavy obou týmů.
Souboj skupiny A startuje v úterý od 18 hodin 45 minut a je z něj pro vás připravený podrobný přenos, který vás provede Michal Luxa. Pojďme se společně bavit nejlepším evropským fotbalem.
Ve skupinové fázi Ligy Mistrů jsou odehrány dva zápasy, ve skupině A je za očekáváním Manchester City, který porazil Lipsko, ale následně nestačil na PSG. Citizens se tak nachází na třetí pozici, právě za francouzským gigantem a belgickým soupeřem. Právě Brugge remizovaly s PSG a následně vyhrály na v Lipsku. Dnes domácí celek je na druhé pozici, jelikož má horší skóre než francouzské mužstvo.

Situace v domácích ligách

V belgické nejvyšší je odehráno jedenáct zápasů, Brugge posbíraly dvaadvacet bodů, což stačí na druhou pozici. Také Manchester City válí, když se zatím nachází na třetím místě. Citizens odehráli osm zápasů, v nichž nasbírali sedmnáct bodů a na první Chelsea ztrácí pouhé dva body.
Reprezentační přestávka skončila a kluby se o víkendu představily v ligových soutěží, aktuálně se o slovo hlásí Liga Mistrů. A tak mi dovolte vás přivítat u zápasu, v němž se představí Club Brugge KV a Manchester City. O roli obrovského favorita si řeklo anglické mužstvo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.