Liga mistrů - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolfsburg : Salcburk - 2. listopadu 2021   18:45

Wolfsburg
3' Baku (Gerhardt) • 60' L. Nmecha (Arnold)
2:1
(1:1)
Salcburk
29' Wöber
Wolfsburg
Casteels (C) – Lacroix, Guilavogui, Brooks – Baku, Vranckx (82. Mbabu), Arnold, Otávio (73. Steffen) – L. Nmecha, Weghorst (63. Lukebakio), Gerhardt (73. Roussillon).
Dias – Tavares, Soares
Volkswagen Arena, Wolfsburg
Salcburk
Köhn – Kristensen, Onguéné (77. Solet), Wöber, Ulmer (C) – Seiwald, Camara (89. Kjaergaard), Aaronson, Sučić (78. Adamu) – Okafor, Adeyemi (63. Šeško).

Dnešní zápas je u konce, Wolfsburg si připisuje více než cennou výhru a značně se přibližuje k postupovým příčkám! Hosté měli poměrně velké šance, ale nedokázali je proměnit, a tak nemohli pomýšlet na úspěch. Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost!
90+5'
90+5'
Wolfsburg míč odvrátil, ale Salzburg nadále zůstává s míčem kolem vápna.
90+5'
Salzburg bude zahrávat standardní situaci z pravé strany, všichni se stěhují do vápna, teď nebo nikdy.
90+4'
Mbabu z pravé strany proklouzl po rychlém kontru do vápna, ale finálním pasem nenalezl nikoho ze spoluhráčů.
90+4'
Hosté nyní vysílají do vápna jeden centr za druhým, ani jeden z nich se ale zatím neujal.
90+2'
Lukebakio doběhl na útočné polovině až k rohovému praporku, kde ušetřil hromadu času.
90'
Nastavovat se bude 5 minut.
89'
Lukebakio se dostal ke střele z hranice vápna, ale všemu předcházel ofsajd.
89'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Mohamed Camara, přichází Maurits Kjaergaard.
88'
Kristensen si ve vápně šikovně obhodil bránícího hráče Wolfsburgu, následně ihned tvrdě střílel, ale jeho přízemní pokus brankář Casteels vychytal.
87'
Köhn sbírá centrovaný míč z pravé strany a rychle rozehrává útok Salzburgu.
87'
Žlutou kartu dostává Andreas Ulmer (FC Red Bull Salzburg).
85'
Z rohového kopu se Salzburgu nepodařilo nic vytěžit, skóre zůstává neměnné a Casteels s rozehrávkou rozhodně nikam nespěchá.
84'
Šeško vyslal skvělou ránu z dobrých pětadvaceti metrů, ale Casteels předvedl ještě lepší zákrok a udržel vedení svého týmu! Bude z toho roh pro rakouský tým.
84'
Rohový kop pro Salzburg.
83'
Nmecha nenechal soupeře rozehrát standardní situaci a vidí žlutou kartu.
82'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Aster Vranckx, přichází Kevin Mbabu.
82'
Aaronson vypálil z poměrně dobré pozice, ale jeho pokus neměl gólové parametry.
80'
Wolfsburg opět pouze odkopl míč na polovinu soupeře a znovu se zatáhl k vápnu. Aby se tato pasivita nevymstila.
79'
Další prudký centr směřující do vápna německého týmu, ani tentokrát ale hosté nedokázali udeřit.
78'
Do vápna domácích přílétl prudký centr, ale nikdo v modrém se k němu nedostal, a tak zůstal Casteels bez práce.
78'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Luka Sučić, přichází Chukwubuike Adamu.
77'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Jérôme Junior Onguéné, přichází Oumar Solet.
74'
Vranckx to zkusil zpoza šestnáctky, jeho ránu ale dokázal brankář Salzburgu zneškodnit.
73'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Paulo Otávio, přichází Renato Steffen.
73'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Yannick Gerhardt, přichází Jérôme Roussillon.
71'
Nmecha nyní leží na zemi po zákroku jednoho z hostů. Hra je přerušena.
70'
Wolfsburg se sice dostal k míči, ale téměř ihned jej odkopl na polovinu soupeře a znovu se zatáhl ke svému vápnu.
69'
Hosté se sice v posledních minutách drží na útočné polovině, ale není to v místech, odkud by se dala ohrozit branka Casteelse.
68'
Žlutou kartu dostává John Anthony Brooks (VfL Wolfsburg).
66'
Nmecha dostal po rychlém kontru domácích míč na totožnou pozici jako před pár minutami, zkoušel zakončit znovu do šibenice na přední tyčce, ale nemířil přesně.
65'
Hosté si vypracovali výhodu rohového kopu. Podaří se jim vyrovnat?
63'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Wout Weghorst, přichází Dodi Lukebakio.
63'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Karim Adeyemi, přichází Benjamin Šeško.
60'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Tak tohle byla ukázaková trefa. LUCAS NMECHA si skvěle zpracoval míč téměř z poloviny hřiště, na nic nečekal a dělovou ranou prostřelil z poměrně velké blízkosti brankáře hostí.
59'
Nmecha našel na hranici velkého vápna Gerhardta, ten mohl střílet, ale ještě zbytečně hledal někoho z dalších spoluhráčů a míč ztratil.
57'
Salzburg je nyní aktivnějším týmem, domácí začínají působit mírně pasivně, co se útočné hry týče.
55'
Hra je přerušená po zákroku na středu hřiště, provinil se Nmecha.
54'
Okafor dostal přihrávku do vápna, střílel na zadní tyčku, ale brankář Casteels po míči skočil a dokázal jej udržet.
52'
Nmecha střílel, ale Köhn byl připravený a jeho pokus s lehkostí zachytil.
50'
Salzburg se hnal do rychlého brejku, Adeyemi běžel po skvělém pasu téměř sám na branku, ale zamířil vedle! Tohl by mohlo hostující tým mrzet.
47'
Nepřesnosti na straně hostí, míč doputoval až k brankáři Casteelsovi, jenž bude rozehrávat útočnou akci domácích.
46'
První poločas je za námi a viděli jsme hned dvě branky. Domácí se dostali do vedení po brzké trefě Baku, následně vyrovnal povedený přímákem Wöber. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas, zůstaňte s námi!
45+2'
45+2'
Centr na přední tyč úspěšný nebyl, první půle je za námi.
45+2'
Nastavený čas je u konce, ale domácí mají k dispozici ještě roh. Udeří?
45'
Nastavovat se bude 1 minuta.
44'
Jde vidět, že domácí fanoušci jsou nesmírně hladoví po pohárové Evropě. Na stadionu panuje fantastická atmosféra.
43'
Hra se nyní poněkud uklidnila, ani jeden z týmů nechce v závěru poločasu inkasovat.
41'
Aarnold nyní nepříjemně srazil soupeře k zemi, ale sudí karetní trest udělovat nebude.
39'
Lahůdka, dokážu si představit například slaný karamel. Takto bych nyní popsal zákrok brankáře Casteelse proti provizorní střele z pětadvaceti metrů.
37'
Domácí jsou nyní jasně aktivnější, ale nemohou se dostat do vyložené šance.
36'
Fantasticky sehrané! Weghorst si naběhnul do vápna, kam také směřoval centrovaný míč, ale domácí forvard jej v pádu nedokázal umístit mezi tři tyče.
34'
Salzburg si nyní hraje s míčem po celé šíři hřiště a už rozhodně nespěchá dopředu jako před pár minutami.
32'
Hra byla delší dobu přerušena, neboť na trávníku ležel jeden z hráčů. Vše se však zdá být v pořádku a hra může pokračovat.
29'
Salzburg právě vstřelil branku!
A máme vyrovnáno! MAXIMILIAN WÖBER, stoper hostujícího týmu, vzal standardní situaci na sebe a skvěle trefenou ranou prostřelil brankáře domácích. Ten se sice prolétl jako astronaut a na míč si dokonce sáhl, ale vyrazit jej nedokázal.
28'
Weghorst nyní srazil unikajícího Camaru k zemi a vysloužil si žlutou kartu.
27'
Rychlá akce hostujícího týmu dopadla katastrofálně, Adeyemiho finální přihrávka byla více než nepřesná a neměla šanci na úspěch.
25'
Seiwald se dostal ve vápně k zakončení, ale z nesmírně ostrého úhlu nedokázal prostřelit brankáře.
24'
Domácí se hnali do rychlého kontru, ale na poslední chvíli zakročil Onguene, jenž míč odvrátil.
22'
Wolfsburg už skutečně nikam nespěchá a spíše vyčkává, zdali se nedostane k nějakému brejku, ze kterého by mohl udeřit.
20'
Dvacet minut hry je za námi, Wolfsburg zatím vede, i když jsou hosté mírně aktivnějším týmem, co se útočení týče.
18'
Nmecha nastartoval své rychlé nohy, uháněl za obranu rychlostí pštrosa, ale finální přihrávka se k němu nedostala.
16'
Sušić byl čistě odstaven od míče, ale hosté u míče zůstanou, neboť Lacroix míč odkopl do zámezí.
15'
Vranckx byl nyní nepříjemně poslán k zemi, sudí ale kartu vytahovat nebude. Wolfsburg bude rozehrávat na středu hřiště.
13'
Hosté nyní požadovali odpískání faulu u vápna, ale dle portugalských rozhodčích byl zákrok na Okafora čistý.
12'
Aaronson tancoval s míčem na pravé straně, ale nedokázal se dostat přes clonícího Lacroixe do vápna. Salzburg bude vhazovat míč do hry.
10'
Centrovaný míč mířil na malé vápno, ale domácí obrana dobře zasáhla a odvrátila míč do bezpečí.
9'
Sušićův střílený centr srazila dobře postavená zeď do zámezí, bude z toho roh pro Salzburg.
8'
Salzburg bude zahrávat standardní situaci z pravé strany. Míč si staví Sušić.
7'
Sušić střílel z dobrých dvaadvaceti metrů, ale jeho rána skončila o metr nad brankou domácích.
5'
Salzburg vypadá mírně opařený, nicméně drží míč na útočné polovině a vyčkává, zdali se neotevře okénko v obraně domácích.
3'
Tak to je raketový start do zápasu! BOTE BAKU si nabíhal ze druhé vlny na přihrávku do vápna a nikým nehlídaný uklidil míč do odkryté branky! Nedáš, dostaneš.
2'
Adeyemi se dostal za obranu Wolfsburgu, měl před sebou pouze brankáře Casteelse, ale nedokázal vůbec trefit branku!
1'

VfL Wolfsburg: Casteels (C) – Lacroix, Guilavogui, Brooks – Baku, Vranckx, Arnold, Otávio – L. Nmecha, Weghorst, Gerhardt.
Náhradníci: Pervan – Ginczek, Lukebakio, Mbabu, F. Nmecha, Philipp, Steffen, Roussillon, van de Ven.

FC Red Bull Salzburg: Köhn – Kristensen, Onguéné, Wöber, Ulmer (C) – Seiwald, Camara, Aaronson, Sučić – Okafor, Adeyemi.
Náhradníci: Mantl, Walke – Adamu, Bernardo, Bernede, Diambou, Guindo, Kjaergaard, Ludewig, Šeško, Solet.

Rozhodčí: Dias – Tavares, Soares.

Hlavním rozhodčím bude Portugalec Artur Soares Dias. Na lajnách mu budou pomáhat pánové Rui Tavares a Paulo Soares. Čtvrtým rozhodčím bude Hugo Miguel.
Wolfsburg

Wolfsburgu se zatím příliš nedaří, je s dvěma body poslední. Lille má však rovněž body dva a Sevilla je na druhém místě skupiny se třemi. Dá se tedy očekávat o bitvu o důležité body.
Salzburg

Rakouský celek v základní skupině G má po třech odehraných zápasech sedm bodů a v případě dnešního vítězství se může radovat z postupu do dalších bojů.

Hostujícímu celku budou chybět Capaldo, Junuzovic, Solet, Vallci a Šeško.
Přeji krásný fotbalový večer. Dneska začíná čtvrté kolo základních skupin Ligy mistrů a to znamená, že nás čeká spousta zajímavých zápasů. V tomto přenose se zaměříme na zápas hraný v Německu, kde Wolfsburg přivítá Salzburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.