Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Manchester City : Real - 17. dubna 2024   21:00

1:1
(0:1)

3:4 (PEN)

Real
12' Rodrygo  (Vinícius Júnior)
Ederson – Walker (C), Dias, Akanji (112. Stones), Gvardiol – Rodri, De Bruyne (112. Kovačić) – B. Silva, Foden, Grealish (72. Doku) – Haaland (91. Álvarez).
Ortega, Carson – Aké, S. Gómez, Nunes, Bobb, Lewis.
Orsato – Carbone, Giallatini
Etihad Stadium, Manchester
Real
Lunin – Carvajal (110. Militão), N. Fernández (C), Rüdiger, F. Mendy – Valverde, Camavinga, Kroos (80. Modrić) – Rodrygo (84. B. Díaz), Bellingham, Vinícius Júnior (103. Vázquez).
Arrizabalaga, F. González – Joselu, Ceballos, F. García, Güler.

Kdo se dnes těšil na fotbalové drama, ten se opravdu dočkal. Po remíze minulý týden se i přes velký tlak Citizens zrodila remíza i dnes a na řadu tak muselo přijít prodloužení a následně i rozstřel ze značky pokutového kopu. V něm byli šťastnější hráči Realu Madrid, kteří tento rozstřel vyhráli 4:3 a zajistili si tak postup do semifinále, ve kterém změří síly s Bayernem Mnichov.
Stejně jako samotný dvojzápas, i penaltový rozstřel přinesl krásné drama. Vše odstartoval Luka Modrič, který v první sérii penalt nedal gól. Jenže pak na straně Realu dvakrát začaroval bránu brankář Lunin, který vychytal Bernarda Silvu a následně také Matea Kovačiče. Hosté pak penaltový rozstřel dokopali do vítězného konce a jejich postup potvrdil v páté sérii přesnou ranou o tyč stoper Antonio Rüdiger!
Antonio RÜDIGER proměňuje. Přesnou ranou o tyč posílá Real Madrid do semifinále letošního ročníku Ligy mistrů!
Domácí gólman EDERSON proměňuje. Na začátku páté série šel na penaltu Ederson, který byl také úspěšný.
Nacho FERNÁNDEZ proměňuje.
Phil FODEN proměňuje.
Lucas VÁZQUEZ proměňuje.
Mateo KOVAČIĆ neproměňuje. Skvělý Lunin vystihl směr Kovačičovy rána a míč zastavil před brankovou čárou.
Jude BELLINGHAM proměňuje.
Bernardo SILVA neproměňuje. Poslal míč doprostřed brány a Lunin zůstal stát!
Luka MODRIĆ neproměňuje. Ze svého pohledu vystřelil k levé tyči a gólman Ederson zasáhl.
Julián ÁLVAREZ proměňuje.
Do brány jde opravdu Lunin. Proti němu Julián Álvarez.
Střílení penalt začíná.
Vše je připraveno k rozstřelu. Zdá se, že budou začínat hráči Manchesteru City.
Skončilo nám i prodloužení a jelikož je stav zápasu nadále 1:1, bude následovat ještě rozstřel ze značky pokutového kopu.
120+1'
Druhé prodloužení skončilo.
120+1'
Na levé straně operoval Doku, proti přesile ale nic nevymyslel a bude z toho odkop od Luninovy brány.
120'
Už se hraje poslední minuta prodloužení. Střelu Juliána Álvareze v pohodě lapil Lunin.
118'
Když už se hráči Realu dostali k balonu, nepřesně centroval Modrič a z šance nakonec nic není.
116'
Domácí opět utahují ofenzivní šrouby. Zatím se jim ale nedaří dostat se do zakončení.
114'
Bernardo Silva na hranici vápna fauloval Brahima Díaze. Míč budou mít hosté.
114'
Doku poslal do vápna balon na Kovačiče, toho ale dobře zablokoval Rüdiger. Následuje roh.
113'
Hosté kopali přímý kop, centr Modriče nebezpečný nebyl.
112'
Střídání v týmu Manchester City:
ze hřiště odchází Kevin De Bruyne, přichází Mateo Kovačić,
ze hřiště odchází Manuel Akanji, přichází John Stones.
111'
Z rohu velkého vápna se pokoušel o nečekané zakončení Lucas Vázquez, bránu soupeře ale netrefil.
110'
Střídání v týmu Real Madrid:
ze hřiště odchází Dani Carvajal, přichází Éder Militão.
110'
Carvajal za doprovodu lékařů opouští hrací plochu.
109'
Na trávníku zůstal sedět Carvajal a je potřeba ošetření. Carvajal je jednoduše unavený a má svalové problémy.
107'
Domácí nadále diktují tempo hry a hosté se ani v tomto čase zápasu rozhodně neženou do útoku.
106'
Začalo druhé prodloužení.
První poločas prodloužení branku nepřinesl, a tak uvidíme, co nás bude čekat v druhém poločase.
105+2'
První poločas prodloužení skončil.
105+2'
Brahim Díaz poslal do vápna ideální pas na Rüdigera, který byl sám před Edersonem. Z poměrně složité situace ale zamířil těsně mimo!
105+1'
Po akci Bellinghama tady bude rohový kop pro Real. První rohový kop bílého baletu v dnešním zápase.
105'
Domácí to již opět obehrávají z levé strany do pravé a hledají skulinku v defenzivě soupeře.
104'
První poločas prodloužení pomalu spěje ke svému konci. Je vidět, že oba týmy hrají o něco opatrněji a nikdo nechce chybovat.
103'
Centr De Bruyneho vyboxoval mimo vápno Lunin. K balonu se dostal Doku a balon mají opět domácí.
103'
ze hřiště odchází Vinícius Júnior, přichází Lucas Vázquez.
102'
Doku vybojoval na Rüdigerovi další rohový kop.
101'
Modrič poslal pas na polovinu soupeře na Viniciuse, ten ale prohrál souboj s Walkerem a domácí se ubránili.
100'
Kolmý pas do vápna zkoušel poslat De Bruyne, hosté se opět ubránili.
99'
Bernardo Silva poslal do vápna tvrdou střílenou přihrávku na Fodena, ten ale pohotově zakončit nedokázal.
97'
Lunin ve spolupráci s Carvajalem dokázal schovat balon do rukavic a následně rozehrál na levou stranu.
95'
Mendy byl ve vlastním vápně pod velkým tlakem dvou protihráčů, a tak raději poslal balon do zámezí.
94'
Domácí také v prodloužení začali velmi aktivně a hosté se musí opět jen bránit.
93'
Střílený centr do vápna posílal Doku, hosté teď měli štěstí, že ve vápně nikdo nebyl.
92'
Bellingham byl ošetřovaný, a tak musí mimo hřiště.
91'
Rúben Dias mimo hru srazil Bellinghama. Rozhodčí to neviděli a hru přerušili až ve chvíli, kdy se Bellingham nezvedal z trávníku.
91'
ze hřiště odchází Erling Haaland, přichází Julián Álvarez.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Skončila nám normální hrací doba dnešního zápasu. Stejně jako před týdnem se zrodila remíza, a tak bude potřeba ještě nastavení.
90+5'
Druhý poločas skončil.
90+5'
Po rohu De Bruyneho se k zakončení dostal na zadní tyči Haaland. Míč ale netrefil dobře a poslal ho nad bránu.
90+5'
Po standardce domácích tu bude ještě rohový kop. Patnáctý roh domácích v dnešním zápase.
90+4'
Ferland Mendy ostrým skluzem sestřelil Walkera a dostává žlutou kartu.
90+3'
Slabá střela Rodriho nenadělala brankáři Luninovi problémy. Ukrajinský gólman svým odkopem pouze odevzdal míč soupeři.
90+2'
Doku rukou zasáhl do obličeje Carvajala a je pískáno. Je to faul na polovině Realu, a tak může být domácí defenziva v klidu.
90+1'
Když už se hosté dostali k balonu, ocitl se v ofsajdu Vinícius.
90'
Rodri zastavil Brahima Díaze a dostává žlutou kartu.
89'
Carvajal postrčil soupeře a je pískaný další faul hostů. U míče tak budou nadále domácí.
88'
Po centru Kevina De Bruyneho hlavičkoval Haaland, míč ale poslal jen do boční sítě.
88'
Po zásahu Carvajala tu bude další rohový kop pro domácí celek.
87'
Hosté rezignovali zcela na jakoukoliv ofenzivní snahu. Jejich cílem je očividně dohrát normální hrací dobu do stavu 1:1 a pak spoléhat na prodloužení nebo penaltový rozstřel.
85'
Brahim Díaz fauloval Bernarda Silvu, balon tak mají hráči domácího celku.
84'
Doku byl nyní u postranní čáry faulovaný Camavingou. Míč mají tedy domácí.
84'
ze hřiště odchází Rodrygo, přichází Brahim Díaz.
82'
Obrat v zápase měl nyní na kopačce Kevin De Bruyne. Ten dostal balon ideálně proti noze, přibližně z penaltového puntíku ale zamířil jen nad bránu!
81'
Real Madrid hraje stále velmi podobně jako za stavu 0:1. To se může hostům škaredě vymstít.
80'
Na polovině hřiště byl faulovaný Jeremy Doku a domácí tak budou pokračovat v tlaku.
80'
ze hřiště odchází Toni Kroos, přichází Luka Modrić.
78'
Další nebezpečné zakončení domácích. Ke střele z hranice vápna napřáhl De Bruyne a jeho parádní rána prolétla těsně nad.
76'
Manchester City právě vstřelil branku!
Střídající Jeremy Doku se výraznou měrou podepisuje pod vyrovnávající gól. Doku poslal míč do vápna, kde nedobře zasáhl Rüdiger. Balon se odrazil ke zcela volnému KEVINU DE BRUYNEMU, který z bezprostřední blízkostí ranou pod břevno propálil Lunina!
75'
Do konce normální hrací doby chybí něco přes patnáct minut a stále sledujeme dominantní hru domácího celku.
74'
Domácí trochu zjednodušují hru a snaží se hrát co nejvíce směrem k bráně bez nějaké výrazné mezihry. Hosté ale stále drží.
72'
ze hřiště odchází Jack Grealish, přichází Jeremy Doku.
71'
Teď se málem do šance dostali hosté. Rodrygo z pravé strany posílal pas do vápna na Viníciuse, před kterým ale dobře zasáhl Ederson.
71'
Na levém křídle měl trochu prostoru Jack Grealish, jeho tvrdou přízemní ránu ale zvládl pokrýt Lunin.
70'
I tento roh byl nebezpečný, hosté se ale dokázali i tentokrát ubránit.
69'
De Bruyne ve snaze odcentrovat trefil jen Carvajala a bude z toho třináctý roh pro City.
68'
Opět vše při starém. Hosté jsou téměř všichni ve vlastním vápně a čekají, co vymyslí soupeř.
67'
Bernardo Silva navíc teď poslal přihrávku jen do zámezí a následuje odkop od Luninovy brány.
66'
Citizens mají nadále značnou převahu, ale již se tolik do zakončení nedostávají.
65'
Už jsou to opět domácí, kdo teď obléhá vápno soupeře. Hosté jsou opět hodně zatažení.
64'
Valverde nyní tvrdě napálil balon přímo na žaludek hlavního rozhodčího Orsata. Ten má co dělat, aby se udržel na nohou. Domácím se přerušená hra pochopitelně moc nelíbí.
62'
A další faul domácích. Tentokrát byl k zemi poslaný Camavinga a hosté samozřejmě nebudou nikam spěchat.
61'
Joško Gvardiol skluzem zastavil unikajícího Bellinghama a také on dostává žlutou kartu.
60'
Centr Kroose ale nic nepřinesl. Navíc Bellingham následně přišel o balon v souboji s Rodrim a hosté se budou muset znovu bránit.
59'
Teď už ale další faul Jacka Grealishe na unikajícího Carvajala bude oceněny žlutou kartou.
58'
Jack Grealish fauloval v souboji o balon Carvajala, a tak budou mít hosté alespoň na chvilku klid.
58'
Levačkou z vnitřku vápna zkoušel zakončovat Manuel Akanji, balon ale špatně trefil a poslal ho zcela mimo.
56'
Otázkou zůstává, jestli Real může s touto hrou dnes na Etihad Stadium uspět. V úvodu zápasu se hrálo poměrně vyrovnaně, po gólu na 0:1 ale hrají již pouze domácí.
55'
Po centru do vápna míč do ohně prodlužoval Joško Gvardiol, hosté se znovu ubránili.
54'
Domácí mají nadále velkou převahu. Budou nyní zahrávat již dvanáctý roh zápasu.
53'
Po rohovém kopu Lunin balon jen vyboxoval a dorážet se pokoušel Foden. Míč ale v dobré pozici špatně trefil a Lunin bez problémů zasáhl.
52'
To bylo něco! De Bruyne posílal do vápna balon na Haalanda. K míči měl blíže Nacho a také gólman Lunin, jenže Nacho se se svým brankářem nedohodl a kapitán Realu tak musel svému brankáři doslova udělat kličku na malém vápně a poté míč odkopnout na roh.
51'
Bernardo Silva se pokoušel centrovat do vápna Realu, dobře připravený byl ale gólman Lunin.
50'
Poprvé ve druhém poločase se k zakončení dostali také hosté. Z dálky pálil Rodrygo, bránu ale ale ani zdaleka netrefil.
49'
Nepřesné přihrávky Kroose a následně i Camavingy hráčům Realu moc nepomáhají. Přesto se hráči bílého baletu ubránili.
48'
Hosté úvod druhého poločasu moc nezachytili a teď jsou opravdu pod značným tlakem.
47'
Domácí kopali rohový kop. Ten Lunin vyrazil jen k Jacku Grealishovi, jehož jedovatou ránu musel ukrajinský gólman vyrážet.
46'
Druhý poločas začal tak, jak končil ten první – tlakem Citizens.
46'
Máme za sebou první poločas zápasu mezi Manchesterm City a Realem Madrid. Zápasu hodně pomohlo, že se hosté hned v 11. minutě dostali do vedení díky Rodrygovi. Domácí pak museli začít hrát extrémně aktivně a měli i šance. Jenže gól zatím nedali a po první půli jsou blíže k postupu do semifinále Ligy mistrů fotbalisté Realu Madrid.
45+3'
45+2'
Jenže Toni Kroos trefil jen De Bruyneho a byl z toho rychlý brejk domácích. Hosté ale útočné snažení Citizens dokázali zastavit.
45+2'
Kyle Walker fauloval Viníciuse a v závěru poločasu tu bude přímý kop pro Real Madrid. Je to pozice na centr, ale je to velmi daleko.
45+1'
Phil Foden to zkusil zpoza vápna. Vypálil sice tvrdě, avšak bránu Realu netrefil.
45'
Kevin De Bruyne točil centr přímo do brány a gólman Lunin konečky prstů míč vytěsnil na další roh.
45'
Nebezpečný centr do vápna posílal Foden a obránce Carvajal musel míč odvrátit na roh.
44'
Hráči Manchesteru City teď házenkářským způsobem obehrávají velké vápno Realu Madrid. Hosté jsou v hlubokém bloku.
43'
To bylo velmi krátké. Rodrygo byl mimo hrací plochu asi tak pět vteřin a oba celky jsou již opět v plném počtu.
43'
Rodrygo musí po ošetření mimo hrací plochu a hosté budou krátce o deseti.
42'
Po srážce s De Bruynem zůstal na trávníku ležet Rodrygo. Je otřesený a musí být dokonce ošetřovaný.
41'
Čas rychle plyne a i když jsou hosté teď pod tlakem, stále drží vedení 1:0.
40'
Dnes v tmavých dresech hrající bílý balet začíná být opět pod trvalejším tlakem. Hosté se musí soustředit hlavně na defenzivu.
38'
Dani Carvajal musel nyní zastavit rozběhnutého Jacka Grealishe. I když šel anglický reprezentant k zemi hodně ochotně, je z toho žlutá karta pro španělského veterána.
37'
Po následném rohovém kopu se domácí k ohrožení brány soupeře nedostali.
37'
Velká šance pro domácí! Haaland poslal na levé křídlo balon na Grealishe, který pálil z plného běhu. Vystřelil skvěle, avšak míč lehce do boční sítě tečoval Rüdiger.
36'
Kevin De Bruyne ve vápně Realu v souboji o balon postrčil Kroose a je pískáno. Balon budou mít hosté.
35'
Teď to De Bruyne zkusil netradičně rozehrávkou po zemi, k ničemu to ale nakonec nevedlo.
34'
Domácí opět utahují ofenzivní šrouby a teď tu bude po zákroku Valverdeho další roh pro Citizens.
32'
Jack Grealish se teď dostal do vápna a neortodoxně bodlem zkusil zakončit. Balon otřel o Carvajala a bude z toho rohový kop.
30'
To teď hráči Realu také potvrdili, když se dostávali k rychlému kontru. Balon mířil na pravé křídlo na zcela volného Valverdeho, ten ale nic zajímavého pro své spoluhráče nevymyslel.
29'
Hosté budou očividně spoléhat na rychlé protiútoky. To může být pro domácí vždy velká hrozba.
28'
K další hlavičce se dostal Erling Haaland a gólman Lunin měl další práci.
27'
Kevin De Bruyne teď vypálil velmi tvrdě z hranice vápna, křížný pokus k pravé tyči Luninovy brány hostující gólman vyrazil na roh.
26'
Jack Grealish poslal polovysoký pas do vápna Realu a zakončující De Bruyne poslal míč dobře k tyči. Gólman Lunin byl ale pozorný.
25'
Balon se následně odrazil k Valverdemu, který vypálil z hodně velké dálky. Míči dal sice velkou razanci, poslal ho ale vysoko nad bránu.
25'
Teď byli hosté v další zajímavé šanci. Do otevřené obrany City vnikl Vinícius, který posunul balon na Carvajala. Ten chtěl střílet přes obránce, trefil ale právě jen Joško Gvardiola.
24'
Kroos posílal dlouhým nákopem balon na Viníciuse. Ten neměl šanci míč zpracovat, protože se nákop od Kroose odrazil vysoko do vzduchu. Zkusil tak posunout míč na Rodryga, který byl již pokrytý.
22'
Až teď Bernardo Silva fauloval Camavingu a defenziva Realu si tak alespoň na chvilku odpočine.
21'
Hosté by potřebovali podržet balon na delší chvíli, to se jim ale zatím nedaří.
20'
Až nyní se zdá, že se hosté vymanili z toho největšího tlaku domácích. Hraje se ale stále na polovině Realu.
19'
Teď už měl Erling Haaland gólovou šanci. Po centru z pravé strany se dostal k další hlavičce a i když znovu hlavičkoval v záklonu, trefil tentokrát břevno! Balon se odrazil ještě k Bernardu Silvovi, který neměl šanci míč usměrnit mezi tři tyče.
17'
Domácí mají teď velkou územní převahu a hosté se jen brání.
16'
Z levé strany poslal do vápna dobrý centr Bernardo Silva, v záklonu zakončující Haaland ale poslal balon jen nad branku.
15'
Domácí kopali nakonec rohy tři. Druhý a třetí roh byly opravdu nebezpečné a defenziva Realu měla plné ruce a nohy práce, aby se Citizens nedostali ke gólovým zakončením.
13'
Domácí chtějí okamžitě odpovědět, teď tu bude rohový kop.
12'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Real Madrid je silný v přechodu do útoku, a to potvrdila celá ofenziva bílého baletu. Na konci rychlého kontru byl Vinícius, který poslal do vápna ideální balon na RODRYGA, který se štěstím nadvakrát překonal Edersona!
11'
Ke střele zpoza vápna se dostal Eduardo Camavinga. Snažil se zakončit technicky, ale Edersona nepřekvapil.
10'
Hráči Realu Madrid zatím kombinují jen na vlastní polovině, proti zformované defenzivě soupeře to mají složité.
9'
Hosté mají zatím problémy založit útočné akce. Citizens jsou v úvodu hodně pohybliví, a to dělá bílému baletu problémy.
8'
Střílený centr do vápna posílal z pravé strany De Bruyne, gólman Lunin byl ale na svém místě a balon k Haalandovi nepustil.
8'
Hosté se ale v defenzivě také dostali pod tlak a Rüdiger odkopem daroval balon Walkerovi.
7'
Úvod zápasu je zatím extrémně opatrný. Ani jedno z mužstev nechce udělat chybu.
6'
Valverde u postranní čáry fauloval Joška Gvardiola. Je to ale ještě hluboko na polovině City, takže pro Real z toho nehrozí bezprostřední nebezpečí.
5'
Ještě jednou měl problémy Walker, kterého zdvojili Vinícius a Rodrygo. Je z toho ale opět aut pro domácí.
5'
Domácí se dostali na pravé straně defenzivy do potíží, nakonec ale Walker vybojoval roh.
4'
Také hráči Realu ale balon lacino darovali soupeři a teď jsou na balonu opět domácí.
4'
Kombinace domácích zastavil Kroos, který následně přes Bellinghama shodil balon až ke stoperům.
3'
Domácí fotbalisté jsou hodně na balonu, naopak hosté jsou zataženi do bloku a čekají, s čím City přijde.
2'
Úvod je oboustranně plný nepřesností. Oba týmy se přetahují o balon, hraje se ve středu pole.
1'
Hosté zahrávali odkop od brány, který tak trochu již tradičně nerozehrával Lunin, ale středopolař Valverde. Nákop to byl ale nepovedený a balon se velmi rychle vrátil k Luninovi.
1'
Los před zápasem vyhrál domácí kapitán Walker, který si vybral, že jeho tým bude rozehrávat.
Stadionem právě zní hymna Ligy mistrů. Hráči i fanoušci jsou samozřejmě natěšeni a to i přesto, že během hymny Ligy mistrů skoro celý stadion hlasitě bučí.
Hráči obou týmů právě za doprovodu rozhodčích vstupují na hrací plochu. Etihad Stadium bude samozřejmě zaplněný do posledního místečka.
Start šlágru čtvrtfinále Ligy mistrů mezi Citizens a bílým baletem se rychle blíží! Uvidíme i dnes epickou podívanou jako minulý týden? Ve 21 hodin zápas odstartuje.
Trenéři obou týmů pochopitelně na nic nečekají a do zápasu posílají to nejsilnější, co mají aktuálně k dispozici.

Manchester City: Ederson – Walker (C), Dias, Akanji, Gvardiol – Rodri, De Bruyne – B. Silva, Foden, Grealish – Haaland.
Náhradníci: Ortega, Carson – Stones, Aké, Kovačić, Doku, Álvarez, S. Gómez, Nunes, Bobb, Lewis.
Trenér: Josef Guardiola

Real Madrid: Lunin – Carvajal, N. Fernández (C), Rüdiger, F. Mendy – Valverde, Camavinga, Kroos – Rodrygo, Bellingham, Vinícius Júnior.
Náhradníci: Arrizabalaga, F. González – Militão, Modrić, Joselu, Vázquez, Ceballos, B. Díaz, F. García, Güler.
Trenér: Carlo Ancelotti

Rozhodčí: Orsato – Carbone, Giallatini.
Poměrně značným kurzovým favoritem dnešního souboje budou domácí. Manchester City je v domácím prostředí velmi silný a právě výsledek 3:3 mu samozřejmě bude hrát do karet. Fotbalisté z Madridu budou chtít udělat vše pro to, aby se nezopakoval loňský rok, kdy se oba týmy potkaly v semifinále. První zápas tehdy skončil v Madridu 1:1 a v odvetě pak City vyhrálo drtivým způsobem 4:0. Poté dokonce celou soutěž ovládlo, když vyhrálo istanbulské finále nad Interem Milán 1:0.
Už minulý týden se ukázalo, že souboj Realu proti Manchesteru City bude duelem toho nejlepšího, co může světový fotbal aktuálně nabídnout. Do posledního místečka vyprodané Estadio Santiago Bernabeu totiž sledovalo atraktivní a dramatický souboj, který nakonec přinesl remízu 3:3. Citizens vedli v zápase 1:0, poté pro změnu vedl Real 2:1. Hosté pak vývoj zápasu ještě jednou otočili a na konečných 3:3 pak srovnával deset minut před koncem Fede Valverde.
V rámci dnešního duelu Citizens proti bílému baletu uvidíme souboj dvou týmů, které vládnou svým ligovým soutěžím. Je potřeba ale dodat, že zatímco Real Madrid má ve španělské LaLize velmi příjemný osmibodový náskok na druhou Barcelonu, Manchester City se do čela anglické Premier League posunul až během uplynulého víkendu, kdy využil zaváhání Liverpoolu a Arsenalu.
Hezký středeční večer všem fotbalovým fanouškům při sledování online reportáže ze zápasu odvety čtvrtfinále Ligy mistrů mezi Manchesterem City a Realem Madrid. V letošním ročníku Ligy mistrů do čtvrtfinále postoupily samé věhlasné kluby a k vidění je tak hned několik velmi atraktivních dvojic. To se ukázalo již včera, kdy byly k vidění fantastické fotbalové bitvy Barcelona – PSG a Borussia Dortmund – Atlético Madrid. Dnes nás ale čeká dost možná nejatraktivnější odveta všech čtvrtfinálových soubojů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.