Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Ajax : Nice - 2. srpna 2017   20:45

Ajax
Ajax
26' van de Beek  • 57' Sanchez
2:2
(1:1)
Nice
Nice
3' Souquet   • 78' Marcel
Ajax
Onana- Veltman, Sanchez, De Ligt (85. Neres), Viergever- van de Beek, Schone (81. Huntelaar), Ziyech- Kluivert (77. de Jong), Dolberg, Younes
van Leer- Campos, de Jong, Dijks, Eiting, Huntelaar, Zeefulk
Marriner A. (Eng)
Johan Cruijff Arena (Amsterdam)
Nice
Cardinale- Souquet, Dante, Le Marchand, Sarr (69. Marcel)- Lees melou, Koziello, Seri, Eysseric, Srarfi( 46. Henrique)- Plea
Benitez- Henrique, Jallet, Mahou, Marcel, Tameze, Walter

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou.
Sledovali jsme velice atraktivní utkání, které skončilo remízou 2:2. Z postupu se radují hráči francouzského Nice, protože vstřelili více gólů na hřišti soupeře, než jeho protivník. Za domácí se dnes prosadili van der Beek a Sanchez, za Nice se prosadili Souquet a Marcel. Nice se svého soupeře dočká v pátek, kdy se losuje kolem dvanácté hodiny.
90+4'
90+3'
Ani z tohodle se nepodařilo domácím skórovat a vypadá to, že opět budou chybět v základní skupině Ligy mistrů.
90+2'
Rohový kop pro domácí Ajax, na který běží i brankář Onana.
90+1'
Ajax se snaží centrovat každý míč do pokutového území, jenže zde dominuje Dante, který odvrací jeden míč za druhým.
90'
Rozhodčí Marriner se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Šance Ajaxu! Krásný centr do vápna na Huntelaara byl sice přesný, jenže k němu se seběhli tři hráči, kteří ho nakonec s velkým štěstím odstavili od míče.
88'
Ajax se sice obrovsky snaží, jenže Nice brání v deseti lidech na strašně malém prostoru a jsou velice blízko postupu do posledního předkol o Ligu mistrů.
87'
Ajax se ubránil tomuto rohu a pádí do rychlého brejku. Teď jde domácím o všechno.
86'
Rohový kop pro Nice.
85'
Střídání v týmu AFC Ajax: ze hřiště odchází De Ligt, přichází Neres.
83'
Domácí trenér posílá na hřiště svého posledního žolíka.
82'
Do zápasu naskočil slavný Klaas-Jan Huntelaar, který naposled působil v německém Schalke 04.
81'
Střídání v týmu AFC Ajax: ze hřiště odchází Schone, přichází Huntelaar.
80'
Domácí trenér na to reaguje střídáním.
79'
V tuto chvíli by postupoval celek z francouzské Ligue 1.
78'
Nice právě vstřelilo branku! Po obrovských chybách v obraně Ajaxu vykouzlil parádní přihrávku Seri, který patičkou přihrál VINCETOVI MARCELOVI, který uklidil míč za záda Onany.
77'
Střídání v týmu AFC Ajax: ze hřiště odchází Kluivert, přichází de Jong.
75'
Eysseric si krásně poradil s van der Beekem, jenže vzápětí ztroskotal na Veltmanovi.
74'
Hluchá pasáž končí špatnou přihrávkou Koziella.
73'
Krásnou kombinací se můžou chlubit hráči Nice, jenže finální přihrávku zpackal Henrique.
72'
Ajax se už tolik necpe do útoků jako na začátku poločasu. Hraje zodpovědně do obrany a čeká na rychlé brejky.
71'
Nepřesnou přihrávko use prezentoval Kluivert, který se snažil nalézt snajpra Dolberga.
70'
Opět si hráči Nice přihrávali u svého brankáře a opět ztratili velice rychle míč.
69'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Sarr, přichází Marcel.
68'
Do ofsajdového postavení se dostal domácí záložník Ziyech.
67'
Po krátké době mají domácí opět rohový kop. Jsem zvědav, na jakém čísle rohových kopů se domácí dnes zastaví.
66'
Centr plachtil na zadní tyč na osamoceného De Ligta, jenže toho zradilo nepřesné zpracování.
65'
Younes dobrým napadáním vybojoval míč. Po následné akci získali domácí další rohový kop do sbírky.
64'
Stále si přihrávají na své vlastní polovině a čekají, co předvedou domácí v obranné fázi hry.
63'
Nice v posledních sekundách zlepšilo svůj herní projev a začínají opět být rovnocenným soupeřem.
62'
Na rohový kop si nejvýše vyskočil hostující Dante, který odhlavičkoval míč do bezpečí.
61'
Další velká šance Ajaxu! Kasper Dolberg obdržel přihrávku v hloubi pole, rozběhl se až do vápna, kde vyslal prudkou střelu k pravé tyči. Cardinale měl co dělat, aby míč vytěsnil na další rohový kop.
59'
Žlutou kartu dostává Eysseric (OGC Nice).
58'
Domácí nadále tlačí svého soupeře. Drží balón a touží přidat třetí branku v utkání.
57'
Ajax právě vstřelil branku! Po obrovském patnáctiminutovém tlaku přišlo pro domácí zasloužené ovoce! Schone centrem našel Viergevera, který hlavičkou přesně našel DAVINSONA SANCHEZE, který si krásně naběhl k pravé tyči a následně míč umístil za záda Cradinala.
56'
Z něho nevzniklo žádné vzrušení, nicméně Ajax je stále u míče.
55'
Schone centrem hledal hlavu Veltmana, jenže před ním stihl hlavičkovat Sarr. Roh pro domácí.
54'
Po pěkné přímočaré akci Younese budou mít domácí zajímavou standardní situaci z levé strany hřiště.
53'
Nice si přihrává na své polovině hřiště. Domácí celek ovšem vysunuje svoje napadání již na polovině a tak lehce získávají míč.
52'
Domácí celek svého soka mačká jako pomeranč. Pro změnu rána Schoneho končí jen těsně nad.
51'
Další parádní momenty domácích! Nejdřív byl sice míč odhlavičkován do bezpečí, jenže k odraženému míči se dostal van der Beek, který famózně napálil míč k pravé tyči. Brankář Cardinale předvedl brilantní zákrok.
50'
Po dobrém zákroku Souqueta budou mít domácí další rohový kop.
49'
Zajímavá šance domácích! Ti nejdřív rozehráli na krátko a poté Younes našel přesně hlavu Dolberga, jenže ten těsně míjí bránu Cardinala.
48'
Kluivert skvělým napadáním vybojoval rohový kop pro svoje barvy.
47'
Domácí Ajax rozehrál druhou půli.
46'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Srarfi, přichází Henrique.
46'
Sledovali jsme velice atraktivní podívanou, která skončila poločasovým výsledkem 1:1. Jako první se trefil v 3.minutě hostující Souquet. V 26. minutě se ovšem prosadil domácí van der Beek a od té doby byli domácí jednoznačně lepší. Uvidíme, co přinese druhá půle.
Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.
45+2'
45+2'
I ten byl ovšem ubráněn. Nice přežilo dvacetiminutový nápor a půjde do kabiny s nadějným výsledkem.
45+1'
Rohový kop pro domácí celek.
45'
Rozhodčí Marriner se rozhodl ,že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.
44'
Z této standardní situace nic nebylo. Navíc se domácí hnali do rychlého brejku, jenže přihrávka Veltmana na Kluiverta byla až moc dlouhá.
43'
Tentokrát bude mít rohový kop tým z Nice.
42'
Kluivert uklouzl a celá akce je předčasně ukončena. Cardinale bude odkopávat od brány.
41'
Roh ale opět nepřinesl žádné větší nebezpečí, protože ve vzdušném prostoru většinou dominuje chlápek s afrem, tedy Dante z Nice.
40'
Ajax bude zahrávat rohový kop.
39'
Tak za tohle zakončení Hakim Ziyech rozhodně pochvalu nedostane. Krásný pas do vápna nezužitkoval a poslal jej vysoko do hlediště stadionu.
38'
Anglický sudí Marriner se s ničím nepáře, neboť již rozdal čtyři žluté karty, dvě na obou stranách.
37'
Žlutou kartu dostává Koziello (OGC Nice).
36'
Seri parádně odstavil Schoneho od míče a následně rozdal míč svému parťákovi ze zálohy, tedy Eyssericovi.
35'
Hosté vysunuli napadání až k domácímu brankáři Onanovi, který je nucen odkopnout míč do zázemí.
34'
V 34.minutě se hra zastavila a všichni přítomní na stadionu tleskají Nourimu, který v přátelském utkání zkolaboval a vypadá to, že bude muset ukončit kariéru již v dvaceti letech.
32'
Ajax je nadále lepší. To ale může časem vyhovovat Nice, které je velice dobré v bránění a přechodu do rychlého protiútoku.
31'
Rozhodčí odpískal až teď, kdy se útočným faulem provinil Kasper Dolberg.
30'
Kluivert se dožadoval odpískání faulu blízko pokutového území na jeho osobu, jenže rozhodčí Marriner nevyslyšel jeho modlitby.
29'
Domácí tým je po gólu plný elánu a podniká smělé útoky. Nice to bude mít těžké.
28'
Younes komicky nezpracoval míč, který mu proběhl mezi nohy.
27'
Tento výsledek znamená, že by se šlo do prodloužení. Pokud dá někdo gól, tak se rozhodně v základní hrací době.
26'
Ajax Amsterdam právě vstřelil branku! První velká šance a hned parádní zakončení pro domácí fanoušky. Ziyech fenomenálně přihrál za obranu na nabíhajícího mladíčka DONNYHO VAN DER BEEKA, který krásně prostřelil bezmocného Cardinala.
25'
Domácí celek se velice těžce dostává do nějaké větší příležitosti, uvidíme, jak se to vyvrbí.
24'
Nepřesný centr vyslal do pokutového území domácích Srarfi. Ajax snadno přišel k míči a touží překonat hradbu bránicích těl.
23'
Roh nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť k Dantemu vyskočil Veltman, který ho porazil v hlavičkovém souboji.
22'
Krásná kombinace Eyserrica se Serim končí za brankovou čarou. Nice bude mít příležitost v podobě rohového kopu.
21'
Žlutou kartu dostává Ziyech (AFC Ajax).
20'
Na zemi se svíjel hostující Koziello. Snad bude v pořádku a trenér Favre nebude muset střídat.
19'
V souboji jeden na jednoho vzešel jako vítěz obránce Viergever, který si poradil před dotírajícím Lees Melou.
18'
Malang Sarr nestíhal pohyb Kluiverta a tak neměl na výběr nic jiného, než si odnést žlutou kartu.
17'
Do ofsajdové pasti se chytil nebohý Alessane Plea.
16'
Le Marchard zazmatkoval a daroval Dolbergovi pokus o brejk, nicméně brankář Cardinale skvěle vyběhl a odkopl míč jen těsně před tímto domácím útočníkem.
15'
Ajax opět drží míč, jenže se jim zatím nedaří přechod do útoku.
14'
Defenzivní záložník Seri nevybíravě fauloval rozběhnutého van de Beeka.
13'
Hosté budou vhazovat skoro na půlicí čáře.
12'
Souquet zatím hraje velké utkání. Teď si pohrál s bránicím Ziyechem a následně přihrává na druhou stranu hřiště na Sarra.
11'
Dolberg zkoušel obstřelit Danteho, jenže ten se nedal a zblokoval střelu do zázemí.
10'
K míči se postavil mladíček Seri, jenže ten střílí vysoko nad.
9'
Nice bude mít zajímavou standardní situaci po faulu Sancheze na Eysseerica.
8'
Žlutou kartu dostává Sanchez (AFC Ajax).
7'
Nepřesná kombinace Schoneho končí u brankáře Cardinala.
6'
Do dalšího zajímavého brejku se dostal Plea, jenže tentokrát vyslal pomalou střelu, která minula pravou tyč.
5'
Younesovi se nedařilo projít přes bránicí dvojici Souquet, Lees Melou a tak raději přihrává na své obránce.
4'
Domácí jsou jak opařeni a nedaří se jim kombinace k brance francouzského celku, který se minulý rok umístil na krásném třetím místě, za mistrem z Monaca a druhým PSG.
3'
Nice právě vstřelilo branku! Pěkná přihrávku na Pleu vyslal Srafri. První jmenovaný se dostal do vápna, kde vypustil ránu jak z kanónu, jenže Onana míč vyrazil jen před sebe, kde číhal volný ARNAUD SOUQUET, který střílí jednoduchý gól do prázdné branky.
2'
Domácí obránci kombinují poblíž svého brankáře, úvod bude zřejmě velice takticky svázaný.
1'
Do prvního útoku se hnali hosté, jenže Seri vyslal příliš dlouhý pas na hrotového útočníka Pleu.
1'
Za Ajax poprvé nastoupí v letošní sezóně i Younes, který vyhrál s Německem Konfederační pohár.
Domácí Ajax Amsterdam nastoupí v klasických bílých dresech, loňské ligové překvapení Nice v černých.
Oba celky jsou již na hrací ploše.

AFC Ajax: Onana- Veltman, Sanchez, De Ligt, Viergever- van de Beek, Schone, Ziyech- Kluivert, Dolberg, Younes
Náhradníci: van Leer- Campos, de Jong, Dijks, Eiting, Huntelaar, Zeefulk

OGC Nice: Cardinale- Souquet, Dante, Le Marchand, Sarr- Lees melou, Koziello, Seri, Eysseric, Srarfi- Plea
Náhradníci: Benitez- Henrique, Jallet, Mahou, Marcel, Tameze, Walter

Rozhodčí: Marriner A. (Eng).
OGC Nice

Nice se po vydařené sezóně umístilo v tabulce na třetí příčce, když z osmatřiceti zápasů jich 22 vyhrálo, 12 remizovalo a pouze 4 prohrálo. Před utkáním s Ajaxem Nice odehrálo 5 přátelských zápasů, ze kterých 4x vyhrálo a pouze 1x prohrálo, a to s pražskou Slavií 4:1.

Posledních 5 zápasů

Nice – Ajax 1:1 (EL)
Nice – Mönchengladbach 2:1 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Slavia Praha – Nice 4:1 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Gent – Nice 2:3 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Servette – Nice 1:3 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
AFC Ajax

Ajax v minulé sezóně skončil v lize na druhé příčce a musí se tak spokojit pouze s 3. předkolem LM. V minulém ročníku EL se ale svěřenci trenéra Marcela Keizera dostali do finále, kde podlehli Manchesteru United 2:0. Před prvním utkáním s Nice odehrál Ajax dva přátelské zápasy s PAOKem a Lyonem. PAOK dokázal porazit 4:2, ale s Lyonem prohrál 2:0. V úvodním utkání na půdě Nice skončilo utkání smírně 1:1. Za Ajax se trefil van de Beek, naopak za Nice se prosadil Balotelli. Dnešní utkání tak bude velice zajímavé, tak si ho nenechte s námi ujít.

Ajax – Hull 3:3 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Nice – Ajax 1:1 (LM)
Lyon – Ajax 2:0 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Ajax – PAOK 4:2 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Ajax – Manchester United 0:2 (EL)
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky u odvetného utkání 3. předkola Ligy mistrů mezi AFC Ajax a OGC Nice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.