Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Apoel : Dudelange - 12. července 2017   19:00

Apoel
Apoel
71' Bertoglio
1:0
(0:0)
Dudelange
Dudelange
Apoel
Waterman – Milanov, Merkis, Artymatas, Lago – Morais (K), Vinicius – Ebecilio, Bertoglio, Oar Haney (60. Vander) – De Camargo (74. Poté)
Pardo – Kypros, Poté, Alexandrou, Farias, Aloneftis, Vander
Sant – Vella, Portelli (všichni Malta)
Neo GSP, Nikósie
Dudelange
Joubert (K) – Malget (46. Jordanov), Schnell, Prempeh, Laurentié – Stolz, Garos, Da Cruz (84. Pokar), Barbosa – Turpel (84. Sinani), Ibrahimović
Frising – Moreira, Pokar, Sinani, Jordanov, Mélisse, Er Rafik

APOEL FC nakonec potvrdil roli favorita, ale k vítězství se hodně nadřel. O výhře kyperského klubu rozhodl jediný gól, který v 71. minutě vstřelil Bertoglio. Odveta na hřišti Dudelange tak slibuje napínavou podívanou.
90+4'
90+4'
Domácí svým protivníkům vůbec nepůjčují balon.
90+3'
APOEL FC si hlídá vypracovaný náskok, kombinuje daleko od své brány a zdá se, že hubené vedení uhájí.
90+1'
Dudelange se v žádném případě nedá upřít snaha. Faktem ovšem zůstává, že lucemburský klub hledá recept na soupeřovu defenzivu marně.
90'
Nad rámec řádné hrací doby nastavil Alan Sant čtyři minuty.
88'
Do souboje s Jordanovem šel Ebecilio (APOEL FC) dost tvrdě a žluté kartě se tedy nemůže vůbec divit.
87'
Na místo přestupku si míč postavil Ebecilio a jeho překvapivý pokus prolétl několik metrů od levé šibenice.
86'
APOEL FC má k dispozici standardní situaci. Jak s ní naloží?
84'
Třetí a zároveň poslední střídání v týmu F91 Dudelange: odpracováno má Da Cruz, do hry jde Pokar.
84'
Nucená výměna v týmu F91 Dudelange: Turpel musí odejít ze hřiště, zraněného spoluhráče vystřídá Sinani.
82'
Hra je přerušena pro ošetřování Turpela (F91 Dudelange).
80'
Nakonec hned čtyři rohy byly k vidění krátkém časovém sledu. Hosté s bráněním pokaždé uspěli.
78'
Dudelange se ubránilo rohovému kopu, ale vzápětí bude čelit dalšímu.
75'
Vander (APOEL FC) nešetrně skolil Ibrahimoviće. Jeho trest? Samozřejmě žlutá karta.
74'
Avizované střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází De Camargo, přichází Poté.
71'
APOEL právě vstřelil branku!
Kyperský klub se dvacet minut před koncem dostává do vedení. Po Vanderově přihrávce zakončoval z pravé strany pokutového území FACUNDO BERTOGLIO, jenž skóroval s přispěním vzdálenější tyče.
70'
Na lavičce Apoelu Nikósie se připravuje střídání. Bohužel Vám v tuto chvíli nedokážu poskytnout informaci o tom, kdo z hráčů se rozcvičuje. Už brzy se to však dozvíte.
69'
Pokud domácích o přenesení hry doleva nevyšel, protože na Vandera byl vzdušný pas příliš dlouhý.
67'
Uprostřed bitevího pole pokračují horlivé souboje o balon, který je vždy velmi žádaným předmětem.
66'
Nic. Hra se pouze přemístila do středu hřiště.
65'
Dudelange v útoku. Co lucemburský celek vymyslí?
62'
Defenziva Apoelu Nikósie čelila rohovému kopu a svou úlohu zvládla na výbornou. Navíc tam byl útočný faul Schnella.
60'
Střídání v týmu APOEL FC: hrací plochu opustil Oar Haney a na jeho místo přišel Vander.
58'
Turpel (F91 Dudelange) se díky průnikové přihrávce objevil přímo před Watermanem, ale v tutové příležitosti selhal, když vůbec netrefil cílené zařízení.
55'
Ebecilio (APOEL FC) byl přistižen v ofsajdu.
53'
Práce pro Ebecilia. Jeho centr z přímého kopu dolétl na hlavu De Camarga, jemuž se nepovedlo přesně zacílit.
52'
Za skluz na Oara Haneyho byl Jordanov (F91 Dudelange) potrestán žlutou kartou.
51'
Viniciusův dlouhý pas za záda beků Dudelange neprošel. Myšlenka to ale byla dobrá.
49'
Nařízený přímý kop byl velmi nebezpečný. Ebecilio poslal balon do předbrankového prostoru a nabíhající De Camargo jen o chlup minul levou tyč hostující brány.
48'
Turpel (F91 Dudelange) podrazil rozběhnutého Bertoglia a inkasoval žlutou kartu.
46'
Střídání v týmu F91 Dudelange: do druhé půle nezasáhne už napomenutý Malget, nahradí ho Jordanov.
46'
Hlavní arbitr Alan Sant už svolává hráče k návratu na hřiště. Druhý poločas bude zahájen co nevidět.
Favorizovaný APOEL FC v prvním poločase nedokázal zužitkovat územní převahu a recept na defenzivu Dudelange se pokusí najít po změně stran. Nejblíže ke gólové radosti měl Oar Haney, jenž trefil břevno. Za hosty zahrozil už na začátku utkání Turpel, jehož dělovku vyrazil Waterman před sebe.
45+2'
45+1'
Doba nastavení činí dvě minuty.
45'
Ebecilio se šikovně uvolnil na pravé straně a posadil míč na hlavu De Camarga, který v hlubokém záklonu nedokázal vtěsnat balon mezi tři tyče.
43'
Fotbalisté Dudelange zaujali obranné postavení a vyčkávají, s čím na ně jejich soupeři vyrukují.
41'
Hráči už pokukují po časomíře. Pomalu, ale jistě se blíží konec první půle.
40'
Hosté se osvobodili dlouhým nákopem.
38'
Hráči kyperského klubu opět vešli na polovinu svých soupeřů a snaží se tam vymyslet nějakou zajímavou kulišárnu.
36'
Domácí vsadili na útok po levém křídle. Ebecilio odcentroval míč na Bertoglia a ten poškádlil Jouberta hlavičkovým zakončením.
35'
Nepřesnost v rozehrávce Apoelu Nikósie. Ebeciliův pas Artymatas stihl zachytit ještě na hřišti.
33'
Milanov se po obnovení hry dostal k odraženému balonu a zpoza šestnáctky ho napálil někam na tribunu. Hostující gólman se po hracím předmětu jen ohlédl.
31'
Oar Haney musí být ošetřen, ale vypadá to, že bude v pořádku.
30'
To byl ale ostrý faul, za který zcela spravedlivě následovala žlutá karta. Malget (F91 Dudelange) zajel do Oara Haneyho a stal se prvním napomenutým hráčem duelu.
27'
Malget (F91 Dudelange) se provinil útočným faulem, ten signalizoval asistent rozhodčího.
25'
Ebecilio se s tím vůbec nepáral a zakroutil míč rovnou na Jouberta, který musel vytáhnout něco ze svého boxerského umění.
24'
Ze svého dalšího útoku domácí vybojovali roh.
22'
Zničehonic se zrodila šance jako hrom! Oar Haney napřáhl z rohu velkého vápna a za zády hostujícího brankáře rozezvučel břevno.
20'
Míč zatím rotuje převážně kolem středového kruhu.
19'
Přímo před zraky muže s píšťalkou Roberto Lago nepřiměřeně atakoval Ibrahimoviće. Hrát bude moci Dudelange.
17'
K exekuci nařízeného přímého kopu se postavil Ebecilio, jeho centr na zadní tyč nenašel adresáta.
16'
APOEL FC bude mít k dispozici standardní situaci.
14'
Rychlý kontr Dudelange se rozhodl zakončit Stolz, avšak pokus ze střední vzdálenosti mu vůbec nesedl.
13'
Teď už se však svěřenci německého kouče Toppmöllera budou muset soustředit na defenzivní činnost.
12'
Fotbalisté Dudelange prostrčili balon do pokutového území a způsobili v něm spoustu vzruchu. Nakonec z toho vzešla slabá střela Stolze, se kterou Waterman neměl potíže.
10'
Do zakončení se dostali také hosté. Barbosa si nakráčel před hranici vápna, odkud vystřelil několik metrů vedle levé tyčky.
8'
Po centru, který vyprodukoval Oar Haney, zakončoval Artymatas mimo bránu. Joubert tak mohl zůstat v klidu.
7'
Tam balon ukořistili domácí a ze svhého rychlého tažení vytěžili rohový kop.
6'
Hra se přesunula doprostřed hřiště.
4'
První šanci utkání si vytvořili hosté. Turpelovu ránu z levé strany vápna Waterman vyrazil do boku a poté si poradil také s pohotovou dorážkou Cabrala Barbosy.
4'
Obě mužstva se v úvodu utkání teprve oťukávají.
3'
Ani domácí se s míčem daleko nedostali, ztratili ho už prakticky za půlící čárou a znovu se musejí bránit.
2'
Hosté vyzkoušeli kombinaci po levé straně hřiště, jenomže balon jim utekl do zámezí.
1'
Zahajovacího výkopu se ujali hráči Dudelange.
1'
Fotbalisté obou celků společně s rozhodčími právě nastupují na hrací plochu.

APOEL FC: Waterman – Milanov, Merkis, Artymatas, Lago – Morais (K), Vinicius – Ebecilio, Bertoglio, Oar Haney – De Camargo
Náhradníci: Pardo – Kypros, Poté, Alexandrou, Farias, Aloneftis, Vander

F91 Dudelange: Joubert (K) – Malget, Schnell, Prempeh, Laurentié – Stolz, Garos, Da Cruz, Barbosa – Turpel, Ibrahimović
Náhradníci: Frising – Moreira, Pokar, Sinani, Jordanov, Mélisse, Er Rafik

Rozhodčí: Sant – Vella, Portelli (všichni Malta).
F91 Dudelange

Dudelange svedlo o ligový titul tuhou bitvu, která nakonec vyzněla v jeho prospěch jen díky lepším vzájemným zápasům. Pyšnit se celek z Lucemburska může také ziskem trofeje v tamní pohárové soutěži.
APOEL FC

Nejúspěšnější kyperský klub popáté v řadě ovládl nejvyšší národní soutěž a díky tomu si opět zajistil účast ve 2. předkole Ligy mistrů. Vysoko se tým z Nikósie umístil také v národním poháru, kde skončil těsně pod vrcholem.
Všem fotbalovým fanynkám a fanouškům přeji příjemný úterní podvečer. Vítám Vás u sledování úvodního utkání 2. předkola Ligy mistrů, v němž se utkají APOEL FC a F91 Dudelange. Zápasem, jehož úvodní výkop je stanoven na 19:00, vás prostřednictvím textové online reportáže provede Lukáš Jasoněk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.