Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  FK Partizan : Olympiacos - 25. července 2017   20:45

FK Partizan
FK Partizan
10' Tawamba
1:3
(1:1)
Olympiacos
Olympiacos
6' Nabouhane   • 56' Nabouhane   • 90+1' Emenike
FK Partizan
Kljajić – Vulićević, Ćirković (72. Miletić), Ostojić, Miletić – Janković (82. Pantić), Kosović, Bilher, Leonardo – Tawamba, Djurdjević.
Stevanović – Mihajlović, Soumah, Jevtović, Ilić, Pantić, Miletić.
Massa – Meli, Vuoto (Itálie)
Stadion FK Partizan (Bělehrad)
Olympiacos
Kapino – Figueiras, Retros, Roman, Koutris – Odjidja, Siopis – Fortounis – Carcela-González (80. Pardo), Nabouhane (88. Emenike), Marin (80. Zdjelar).
Gianniotis – Vuković, Emenike, Zdjelar, Abou Cisse, Pardo, Sebá.

Je tu konec. Je za námi zápas 3. předkola Ligy mistrů, po kterém se radují hosté. Ti vyhráli v Bělehradě nad Partizanem 3:1 a udělali tak velmi důležitý krok k postupu do playoff Ligy mistrů. Čeká nás ale ještě příští týden odveta, tak uvidíme, jak se na ni oba týmy připraví.
90+4'
90+3'
Zápas se již pouze dohrává, domácí již zcela rezignovali.
90+1'
Olympiacos právě vstřelil branku!
Na pas z hloubi pole si nyní naběhl EMMANUEL EMENIKE, který se sám řítil na brankáře. Udělal mu kličku a poté pohodlně poslal míč do odkryté brány – 1:3!
90+1'
Druhý poločas bude nastavený o čtyři minuty.
90'
Druhý poločas spěje do svého závěru. Domácí zkoušejí udělat vše pro to, aby dotlačili alespoň ještě jednou míč do brány.
88'
Střídání v týmu Olympiacos FC: ze hřiště odchází Ben Nabouhane, přichází Emenike.
88'
Nervy na uzdě nyní neudržel Leonardo, který se začal víceméně prát s protihráčem. Dostává následně žlutou kartu.
86'
Padnout ve vápně zkusil Leonardo, pokutové kop se ale nepískal a pokračuje se ve hře.
84'
Nyní se hosté dostali dokonce k zahrávání rohového kopu. Centr do vápna posílal Pardo, míč ale v pohodě do rukavic stáhl Kjajić.
82'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Janković, přichází Pantić.
82'
Hráči Olympiacosu už nic nevymýšlejí a snaží se hrát tak, aby zápas dotáhli do vítězného konce.
80'
Střídání v týmu Olympiacos FC: ze hřiště odchází Carcela-González, přichází Pardo.
Střídání v týmu Olympiacos FC: ze hřiště odchází Marin, přichází Zdjelar.
79'
Po rohu Jankoviće zakončil nepřesně Vulićević. Přesto jsou to nadále domácí, kteří mají více ze hry.
78'
Figueiras se nyní hodně emotivně obrátil na rozhodčího, který ukazoval rohový kop pro domácí. Je z toho žlutá karta pro Figueiras.
78'
Domácí fotbalisté ale začínají mít pomalu tlak. Ještě mají přibližně patnáct minut na to, aby zkusili alespoň srovnat.
77'
K balonu se dostal Leonardo a následně také Janković. Ani tentokrát jsme se ale zakončení nedočkali.
75'
Domácí Jankovič nyní kopal další standardku, tentokrát rohový kop. Ani po něm ale ke změně stavu nedošlo a balon mají hosté.
73'
Po přímém kopu Jankoviće se k zakončení dostal Ostojić, zamířil ale hlavou jen mimo.
72'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Ćirković, přichází Miletić.
72'
Ben Nabouhane to nyní přehnal s důrazem a po jeho faulu budou moci rozehrávat domácí.
71'
Do konce zápasu chybí něco okolo dvaceti minut. V posledních minutách sledujeme jen hodně průměrnou podívanou.
69'
Za faul na Carcela-Gonzáleze dostal žlutou kartu Tawamba.
66'
Fotbalisté Olympiacosu nadále ve velké pohodě drží balon daleko od vlastní brány. Domácím se v posledních minutách nedaří.
64'
Bilher zastavil skluzem na polovině hřiště akci hostů a dostává žlutou kartu.
62'
Djurdjević se dopustil faulu a balon tak bude zůstávat na kopačkách řeckého klubu.
60'
Hodně opět potichly i tribuny stadionu v Bělehradě. Hosté nyní dobře kontrolují balon a soupeři nic nedovolují.
58'
Domácí jsou nyní opět zaskočeni a nedaří se jim.
56'
Hosté v posledních minutách doslova uspali svého soupeře, a pak podruhé udeřili. Na rohu velkého vápna se hezky uvolnil BEN NABOUHANE a povedenou technickou ranou do horního rohu brány vrací vedení na stranu Olympiacosu.
56'
Na trávníku se opět ocitl Janković. Tentokrát je pískáno a balon mají domácí.
55'
Domácí již nemají optickou převahu, jakou měli v úvodu druhé půle. Hosté zkušeně drží balon v okolí půlící čáry.
53'
Pokus o útočný výpad hostů nic nepřinesl, po pasu za obranu se totiž v ofsajdu objevil Ben Nabouhane.
51'
Po akci Jankoviće se balon dostal k Leonardovi, který vypálil z dobré pozice mimo.
50'
Do velmi slušné šance se nyní dostal Sebá, který pronikl středem hřiště až do zakončení. Jeho ránu ale brankář Kjajić vyrazil.
49'
Přesto to byl nyní Ben Nabouhane, který se dostal až k zakončení. Brankový prostor ale netrefil.
48'
Domácí začali druhý poločas náporem a jsou nyní nastěhovaní na polovině soupeře.
46'
Hned v úvodu druhé půle uviděl žlutou kartu hostující Romao.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:46.
Je za námi první poločas zápasu 3. předkola Ligy mistrů mezi Partizanem a Olympiacosem. Hosté začali skvěle a již v 10. minutě se dostali do vedení díky Nabouhanovi. Jenže hned o čtyři minuty později srovnal Tawamba, který se prosadil díky důrazu na malém vápně. V dalším průběhu první půle byli domácí lepší, avšak do další velké šance se již nedostali.
45+1'
45+1'
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
45'
Vystřelit zkoušel zpoza vápna Janković, jeho pokus byl ale zblokovaný.
44'
Závěr poločasu se dohrává na polovině Olympiacosu.
42'
Domácí se snaží v závěru poločasu ještě soupeře zatlačit. Hosté se ale dobře brání.
40'
Dalšího přestupku proti pravidlům se dopustil Djurdjević, balon mají hosté.
39'
Místo šance ale nyní jen fauloval Kosović a balon tak velmi lacino získávají hosté.
38'
Domácí fotbalisté vybojovali další rohový kop. Kopat ho bude znovu Janković.
36'
V hlavičkovém souboji nyní fauloval Djurdjević a je pískáno.
36'
Čas rychle plyne. Nyní se hraje ve středu pole, avšak u balonu jsou stále více domácí.
34'
Nyní byla hra hned dvakrát přerušena kvůli faulům. Nejprve fauloval Tawamba a poté také na druhé straně Odjidja.
33'
Domáći fotbalisté mají nyní více ze hry. Hosté jsou zataženi na vlasntní polovině a jen se brání.
31'
A po dalším rohu Jankoviče se k hlavičce dostal Ćirković, mířil ale jen do míst, kde stál gólman Kapino.
30'
O centr do vápna se postaral Janković, hostující defenziva ale dobře zasáhla.
29'
Z levé strany centroval Leonardo, jeho ránu obrana zblokovala na roh.
28'
Ke střele se dostal Miletić, jeho ránu ale zblokoval před Kapinem jeden z obránců.
27'
Nyní se po souboji o balon Djurdjević ocitl na hranici vápna na zemi, faul se ale nepíská.
25'
Po centru z pravé strany se pokoušel akrobaticky přes hlavu Djurdjević, míč ale netrefil a ze zakončení nakonec nic nebylo.
23'
Romao poslal až na tartan mezi střídačky Djurdjević, což se samozřejmě nelíbí bouřlivému domácímu publiku.
21'
Zatím se nedá konstatovat, že by měl jeden z týmů více ze hry. Stále sledujeme spíše boj.
19'
Miletić to přehnal s nasazením a po jeho faulu až u rohového praporku soupeře je pískáno.
19'
Sledujeme boj o každý metr hřiště. Na další větší šanci na jedné nebo druhé straně čekáme.
17'
Také druhý roh kopal Marin, domácí se ale dokázali ubránit.
16'
Po prvním rohu Marina skončil balon v zámezí a nyní bude následovat roh z druhé strany.
15'
Jenže Marin je atakovaný fanoušky domácího celku, kteří po něm házejí vše, co jim přichází pod ruku.
14'
Hosté budou mít možnost v podobě prvního rohu v zápase.
12'
Po faulu Miletiće bude nyní rozehrávat hostující tým.
12'
Hra se nyní trochu uklidnila. U balonu jsou hosté, nikam se ale neženou.
10'
Partizan právě vstřelil branku!
Domácí bleskově vyrovnávají! Po přetaženém centru z levé strany se k míči dostal Janković, který ho hned před bránu předložil TAWAMBOVI KANOVI, který s velkým štěstím překonal gólmana Kapina.
8'
Po rychle inkasovaném gólu jsou zaskočeni hlavně domácí fanoušci. Na stadionu je rázem velké ticho a hostům se hraje daleko lépe.
6'
To je raketový úvod hostů. Hráči Olympiacosu předvedli rychlou akci, po které Marin předložil do vápna balon BENU NABOUHANEMU, který pohodlně ranou na přední tyč překonal domácího gólmana!
4'
Siopis likvidačním skluzem mířil do nohou Leonarda a může být rád, že protihráče netrefil a dostává jen žlutou kartu.
3'
Hosté od úvodních minut hodně vysouvají presink a domácí se zatím nemohou dostat k vápnu soupeře.
1'
Zápas v Bělehradě se hraje před velmi bouřlivým publikem, aktivněji začali domácí, kteří se hned ženou do útoku.
1'
Hráči obou týmů jsou již na trávníku. Zápas 3. předkola Ligy mistrů za pár okamžiků začne.

FK Partizan Bělehrad: Kljajić – Vulićević, Ćirković, Ostojić, Miletić – Janković, Kosović, Bilher, Leonardo – Tawamba, Djurdjević.
Náhradníci: Stevanović – Mihajlović, Soumah, Jevtović, Ilić, Pantić, Miletić.

Olympiacos FC: Kapino – Figueiras, Retros, Roman, Koutris – Odjidja, Siopis – Fortounis – Carcela-González, Nabouhane, Marin.
Náhradníci: Gianniotis – Vuković, Emenike, Zdjelar, Abou Cisse, Pardo, Sebá.

Rozhodčí: Massa – Meli, Vuoto (Itálie).
Hostující řecký velkoklub Olympiacos FC začne novou sezonu zostra právě dnes. Tým vedený trenérem Besnikem Hasim odehrál během léta šest přípravných zápasů, v nichž nijak zvlášť neexceloval. Až dnes se ale ukáže, jak na tom fotbalisté Olympiacosu ve skutečnosti jsou.
Dnes domácí srbský klub FK Partizan Bělehrad může mít malou výhodu v tom, že má za sebou v letošní sezoně již tři soutěžní zápasy. Partizan nejprve hrál druhé předkolo Ligy mistrů, kde porazil doma Budućnost Podgorica 2:0 (góly Durdevič a Leonardo) a poté na jejím hřišti remízoval 0:0. O víkendu pak začala nejvyšší srbská liga a Partizanu vyšel start do sezony skvěle, když vyhrál nad Mačva Šabac drtivě 6:1.
Hezký dobrý večer všem fanouškům špičkového evropského fotbalu při sledování online reportáže z 3. předkola Ligy mistrů mezi domácím Partizanem Bělehrad a hostujícím Olympiacosem. Čeká nás rozhodně zajímavý souboj dvou celků, které mají ambice postoupit do playoff. Srbsko-řecký souboj nemá vyloženého favorita, dá se čekat velmi vyrovnaný dvojzápas.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.