Liga mistrů (předkola) - ONLINE PŘENOS - Hafnarfjördur : Víkingur

Hafnarfjördur

Víkingur
1:1
- 49'Pálsson
- 73'Lawal
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
Hafnarfjördur
- 49'Pálsson
- 73'Vidarsson(žlutá karta)
- 79'Pálsson(žlutá karta)
Víkingur
- 31'Lawal(žlutá karta)
- 52'Gregersen(žlutá karta)
- 53'Benjaminsen(žlutá karta)
- 73'Lawal
- 75'Anghel(žlutá karta)
Další informace:
- Rozhodčí
- Ardeleanu – Kotík, Mokrusch (všichni CZE)
- Stadion
- Kaplakrikavöllur, Hafnarfjördur
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Míč si na penaltový puntík připravil ADESHINA LAWAL a neomylnou střelou jej poslal za Nielsenova záda. Je vyrovnáno a faerský celek je před odvetou rázem v lepší výchozí pozici.
Domácí po změně stran na svého soupeře vlétli a v devětačtyřicáté minutě se dostávají do vedení! Po dalším rohovém kopu v podání Stevena Lennona dokázal brankáře Rasmussena překonat středopolař EMIL PÁLSSON.
FH Hafnarfjördur: Nielsen – Ólafsson, Doumbia, P. Vidarsson, Bödvarsson – Björnsson, Pálsson, Vidarsson (C), Lennon – Valdimarsson, Finnbogason.
Náhradníci: Jóhannesson – Magnússon, Crawford, Gudnason, B. Vidarsson, Björnsson, Gudmundsson.
Víkingur Gøta: E. Rasmussen – G. Hansen, Gregersen (C), H. Jacobsen, E. Jacobsen – Djurhuus, Benjaminsen – G. Vatnhamar, S. Vatnhamar, Anghel – Lawal.
Náhradníci: Reynatrøð – A. Olsen, H. Hansen, J. Olsen, Svensson, Lervig, Á. Rasmussen.
Rozhodčí: Ardeleanu – Kotík, Mokrusch (všichni CZE).
Hostující celek je asi nejmenším klubem z těch, které se druhého předkola Ligy mistrů účastní. Sídlí totiž ve faerském městě Norðragøta, kde žije pouhých šest stovek obyvatel. Samotný klub Víkingur Gøta byl oficiálně založený teprve v roce 2008 a loni oslavil vůbec první mistrovský titul, když v tabulce faerské ligy o jediný bod předčil o něco málo známější KÍ Klaksvík. V pohárové Evropě se Víkingur představuje nepřetržitě od sezóny 2012/13, letos byl nasazený již do prvního předkola a z něj po výsledcích 2:1 a 4:1 postoupil přes KF Trepça z Kosova.
Klub z třetího největšího islandského města získal v tamní nejvyšší soutěži o čtyři body více než druhý Stjarnan a obhájil mistrovský titul z roku 2015. Díky tomu se znovu se znovu kvalifikoval do druhého předkola nejprestižnější klubové soutěže, ve kterém se představil i v minulém roce, jenomže po dvou remízách s irským Dundalkem do další fáze neprošel. Největší úspěch Hafnarfjörduru se datuje k sezóně 2013/14, kdy postoupil přes litevský Ekranas do třetího předkola a nakonec si zahrál ve čtvrtém předkole Evropské ligy, kde nad jeho síly byl belgický Genk.