Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Hapoel Be'er Sheva  : Ludogorets - 26. července 2017   19:00

Hapoel Be'er Sheva
20' Nwakaeme  • 79' Ohana
2:0
(1:0)
Ludogorets
Ludogorets
Haimov – Bitton, Vitor, Tzedek, Korhut – Radi (90+3. Brown), Ogu, Einbinder – Melikson (72. Ohana), Ghadir (86. Elo), Nwakaeme
Barda, Brown, Elo, Goresh, Ohana, Ohayon, Taha
Kalogeropoulous – Efthimiadis, Petropoulous (všichni GRE)
Turner Stadium - Beer Sheva
Ludogorets
Broun – Sasha, Plastun, Moti, Natanael – Anicet, Marcelinho, Djakov – Wanderson, Keseru (77. Vura), Cafu
Campanharo, Juninho, Lukoki, Paulo, Renan, Terziev, Vura

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 3:9. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 19:9.
Je dobojováno! Hapoel nakonec zvládl domácí utkání s Ludogorcem Razgrad a v úvodním duelu třetího předkola Ligy mistrů zvítězil 2:0. Domácí se ujali vedení v prvním poločase, kdy se trefil Nwakaeme. Hosté sice mohli vyrovnat, ale Marcelinho z přímého kopu nechal vyniknout domácího brankáře. Po přestávce navíc mohl vyrvonat Wanderson, ale tváří v tvář domácímu gólmanovi netrefil branku. Další šanci poté znovu prováhal Wanderson, který si dnes neseřídil mířidla. Deset minut před koncem navíc Ohana přidal druhou branku a Hapoel díky dobrému výsledku pojede do Bulharska s velkou šancí na postup.
90+4'
90+3'
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Radi, přichází Brown.
90+2'
Žlutou kartu dostává Ohana (Hapoel Be'er Sheva FC).
90+2'
K rozehrávce přímého kopu se nakonec postavil Wanderson, jehož technický pokus se snášel do horního rohu, ale brankář Haimov byl na místě.
90+1'
Žlutou kartu dostává Djakov (PFC Ludogorec Razgrad).
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Žlutou kartu dostává Ogu (Hapoel Be'er Sheva FC).
90'
Cafu si na hranici pokutového území narazil míč s Wandersonem a nakonec byl faulován. Ludogorec bude v samotném závěru zahrávat přímý kop z dobré pozice.
89'
Nwakaeme se rozběhl za další dlouhou přihrávkou na polovinu Ludogorce. Domácí útočník se ale přes Natanaela k míči neprobil.
88'
Korhut fauloval na polovině hřiště Wandersona a Ludogorec po dlouhé době vybojoval balón. Bulharský celek se ještě pokusí vstřelit branku.
87'
Hapoel se usadil na polovině bulharského soupeře a snaží se dohrát dnešní utkání bez zbytečných komplikací. Izraelskému celku dnešní večer opravdu vyšel.
86'
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Ghadir, přichází Elo.
85'
Cafu operoval s míčem na levé straně hřiště, přihrál na hranici pokutového území, jenže Wanderson se s balónem nedokázal otočit kolem obránce.
84'
Ghadir si na polovině hrací plochy naskočil na vysokou přihrávku, nicméně obránce Plastun mu nedal moc prostoru a získal míč pro Razgrad.
83'
Krajní obránce Ludogorce Sasha se po kontaktu s jedním ze soupeřů poroučel k zemi a drží se za tříslo. Uvidíme, zda dnešní duel dohraje.
82'
Radi se ujal rozehrávky přímého kopu na polovině soupeře. Jeho centr sice jeden z hráčů v červeném prodloužil na zadní tyč, ale tam kraloval Moti.
81'
Hapoel opět kombinuje s míčem na polovině hrací plochy a snaží se překonat pozornou obranu bulharského celku. Domácí fanoušci mezitím rozjeli na tribunách oslavu.
79'
Hapoel Sheva právě vstřelil branku! Hapoel navyšuje své vedení na 2:0! Tohle skóre je pro domácí celek o mnoho lepší! Po autovém vhazování odcentroval Nwakaeme do šestnáctky, kde si míč zpracoval MICHAEL OHANA, jež vymetl horní roh branky!
78'
Ludogorec se opět usadil na polovině domácího celku, nicméně obrana Hapoelu pracuje velmi dobře a nepouští soupeře do zakončení.
77'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Keseru, přichází Vura.
76'
Po delší době se domácí celek odhodlal k zakončení. Ze střední vzdálenosti napřáhl Einbinder, jenže jeho rána skončila v rukavicích pozorného brankáře.
75'
Anicet poslal pěknou přihrávku do šestnáctky, kam si nabíhal Keseru, avšak obránce Tzedek se mu položil pod nohy a odkopl míč do autu.
74'
Hostující stoper Plastun si na polovině hřiště naskočil na vysokou přihrávku, jenže domácí útočník Ghadir jej svým důrazem poslal k zemi.
73'
Domácí brankář si nepotykal se zpracováním a před dotírajícím Wandersonem stačil míč odkopnout opravdu na poslední chvíli. Ludogorec zařadil vyšší rychlostní stupeň.
72'
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Melikson, přichází Ohana.
71'
Dobíhající Radi si při napadání soupeřovy rozehrávky pomohl faulem a vytáhl soupeře z těžké pozice. Ludogorec může pokračovat v honbě za vyrovnáním.
70'
Keseru si potáhl míč ze středu hřiště na hranici pokutového území, jenže rána se mu vůbec nepovedla a jeho pokus skončil vysoko na tribuně.
69'
Radi si na pravé straně zpracoval vysokou přihrávku, zbavil se jednoho z obránce a odcentroval do šestnáctky. Dobíhajícímu Meliksonovi scházely dva kroky.
68'
Ben Bitton zastavil ostrým skluzem na polovině hřiště rodící se akci Ludogorce a dopustil se faulu, za který vidí žlutou kartu.
67'
Ghadir si v pokutovém území brousil zuby na povedenou přihrávku do šestnáctky, nicméně obrana Ludogorce nyní zafungovala opravdu dobře.
66'
Bitton potáhl míč vpřed podél pravé postranní čáry, přenesl míč na levou stranu na Korhuta, avšak obránce Hapoelu vybojoval pouze vhazování.
65'
Cafu se z pravé strany natlačil do pokutového území, předkopl si míč kolem obránce, nicméně vracející se Korhut jeho centr srazil na rohový kop.
64'
Vitor si počkal na odražený míč na hranici pokutového území, rozehrál na Korhuta a krajní obránce Hapoelu balón odkopl pryč z vlastní poloviny.
63'
Natanael se náběhem po levé straně hřiště vydal podpořit ofenzívu domácího celku. Krajní zadák Hapoelu si však nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil do autu.
62'
Hapoel zahrával další rohový kop. Jeho exekuce se ujal Radi, který poslal prudkou přihrávku na přední tyč, ale obrana Ludogorce míč odkopla do autu.
61'
Einbinder si v pokutovém území naskočil na povedený centr z pravé strany hřiště a svou hlavičkou těsně minul branku bulharského výběru!
60'
Je za námi hodina hry a domácí Hapoel stále drží těsné vedení 1:0. Po přestávce ale Ludogorec výrazně zlepšil svou hru a koncovka bude ještě hodně zajímavá.
59'
Nwakaemu zůstává ležet na polovině bulharského celku. Autor dosud jediné branky schytal šrám v souboji se Sashou. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
58'
Po delší době se do útoku vydal také izraelský celek. Melikson si posunul míč podél pravé postranní čáry a vracející se Djakov jej zastavil faulem.
57'
Cafu si po pravé straně naběhl na prudkou přihrávku, našel Wandersona, který si udělal z obránců kužely a dokonce zakončil. Jeho střela po zemi jen těsně minula zadní tyč!
56'
Marcelinho poslal vysoký centr na malé vápno, kam si nabíhal aktivní stoper Moti, jenže ještě před ním s k hlavičce dostal obránce Korhut.
55'
Anicet se vrhl do souboje s Bittonem, jenže domácí obránce jej před sebe za žádnou cenu nechtěl pustit a raději faulovat. Ludogorec bude znovu rozehrávat.
54'
Rozehrávky přímého kopu se ujal Marcelinho. Jeho pokus pravačkou prosvištěl kolem zdi a prolétl také kolem brankové konstrukce.
53'
Ogu zastavil rodící se akci Ludogorce na polovině hrací plochy a ostrým skluzem zastavil rozběhnutého Marcelinha. Domácí fotbalista může být rád, že neviděl žlutou kartu.
52'
Sasha se vrhl do souboje na polovině hrací plochy, jenže v hlavičkovém souboji si pomohl loktem a dopustil se faulu. Hapoel může kombinovat.
51'
Tzedek si počkal na vysokou a nepřesnou přihrávku na polovinu Hapoelu a bez váhání míč odkopl daleko na polovinu bulharského celku.
50'
Domácí fotbalisté se nyní snaží uklidnit hru. Stoper Vitor nechtěl zbytečně riskovat a před dotírajícím Keseruem poslal malou domů.
49'
Mohlo být vyrovnáno! Wanderson se dostal za obranu domácího celku, dostal se před brankáře, jenže jeho oblouček minul branku!
48'
Vitor dostal povedenou přihrávku na polovinu hrací plochy, srovnal si míč na pravačku, jenže dlouhou pobídkou na polovinu soupeře nenašel nikoho v červeném.
47'
Nwakaeme získal míč na polovině bulharského celku, přenesl jej na pravou stranu, odkud přiletěl centr do pokutového území, jenže brankář Broun byl pozorný.
46'
Ludogorec obstaral výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Bulharský celek se ihned vydal do útoku, jenže Cafu nedokázal obejít svého strážce.
46'
První poločas je minulostí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali spíše bojovné utkání s minimem šancí. Hned z úvodní možnosti se domácímu celku podařilo skórovat. Nwakaeme po Meliksonově přihrávce dopravil míč do odkryté branky. Ludogorec mohl vyrovnat ve 26. minutě, jenže domácí brankář Marcelinhův přímý kop dokázal vytěsnit mimo tři tyče. Poté se hra uklidnila a dalších šancí jsme se nedočkali. Do kabin se proto odchází za stavu 1:0.
45+2'
45+2'
Ghadir se hnal vpřed po levé straně hřiště, nicméně pozorný obránce se mu na poslední chvíli postavil do cesty a zakopl míč do zámezí.
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
Hapoel v závěru prvního poločasu zahrával ještě jeden rohový kop. Radi našel prudkou přihrávkou Meliksona, který zakončil jen do rukavic připraveného brankáře.
44'
Bulharský celek se zatím v ofenzívě trápí. Do pokutového území přiletěl povedený centr z pravé strany, jenže na malém vápně nebyl nikdo v zeleném a Haimov nechal balón proletět do autu.
43'
Cafu ukradl míč Meliksonovi a ihned se vydal do útoku. Ludogorec se dokonce prokombinoval do pokutového území, jenže Wanderson nedokázal přesně odcentrovat.
42'
Nwakaeme si tentokrát zpracoval pěknou přihrávku na polovinu hrací plochy, nicméně ihned k němu přistoupil obránce, který mu míč ukopl do autu.
41'
Melikson se po rohovém kopu opřel zpoza hranice pokutového území do padajícího míče, jenže rána mu moc nesedla a Broun si připsal snadný zákrok.
40'
Cafu si znovu zpracoval pěknou přihrávku na hranici pokutového území, zasekl si míč kolem jednoho obránce, jenže další zadák stačil jeho pokus zablokovat.
39'
Melikson tentokrát vyzval na taneček obránce Natanaela. Zadák Ludogorce ale zůstal pozorný a nenechal se zbytečně vylákat mimo své postavení.
38'
Cosmin Moti zastavil ostrým skluzem rozběhnutého Meliksona a za svůj zákrok vidí žlutou kartu.
37'
Cafu si parádně narazil s Marcelinhem, potáhl míč vpřed po levé straně hřiště, jenže jeho prudkou přihrávku do šestnáctky zastavil Vitor.
36'
Nwakaeme si znovu brousil zuby na prudkou přihrávku za obranu bulharského celku, jenže míč byl příliš rychlý a proskákal do zámezí.
35'
Po rohovém kopu si na vysoký centr naskočil Plastun, jehož hlavička z velké vzdálenosti a ze záklonu prosvištěla vysoko nad břevnem.
34'
Cafu si na pravé straně pokutového území přehodil míč na pravou stranu a ihned odcentroval. Jeho prudkou pobídku srazila obrana na rohový kop.
33'
Nwakaeme si naběhl na vysokou přihrávku na polovinu Ludogorce, zpracoval si míč na prsa, jenže důrazný obránce Sasha jej tělem vytlačil.
32'
Nwakaeme se z levé strany natlačil na hranici pokutového území, odkud se snažil přihrát Ghadirovi, jenže druhý jmenovaný si nepotykal se zpracováním.
31'
Wanderson zastavil prudkou přihrávku po pravé straně, bleskově se s míčem dokázal otočit a přenesl hru na opačné křídlo. Ludogorec se tlačí do útoku.
30'
Ludogorec zahrával rohový kop. Jeho exekuce se ujal Marcelinho, který poslal prudký centr na přední tyč, kde stačil zasáhnout obránce Bitton.
29'
Haimov se znovu vydal mezi hlavičkáře v pokutovém území. Domácí brankář v souboji schytal nějaký šrám a podle všeho musí projít ošetřením.
28'
Melikson se po dalším ostrém zákroku na polovině bulharského celku ocitl na zemi. Hlavní rozhodčí tentokrát nechal pokračovat ve hře.
27'
Wanderson centroval z pravé strany na malé vápno. Jeho střílenou pobídku ale přizvedl obránce Vitor a míč poté přiletěl do rukavic domácího brankáře.
26'
Marcelinho se ujal rozehrávky přímého kopu na polovině Hapoelu. Střelec bulharského celku mířil k tyči a pořádně protáhl domácího brankáře!
25'
Cafu si naběhl na pěknou přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže po kontaktu s obráncem Bittonem se poroučel k zemi. Hlavní rozhodčí odpískal přímý kop.
24'
Bitton vhazoval míč na polovině hrací plochy. Domácí obránce vhodil míč na polovinu soupeře, jenže izraelský celek se raději rozhodl pro rozehrávku na vlastní polovině.
23'
Natanael si tentokrát pohlídal agilního Meliksona, který se znovu dral do pokutového území, a včasným skluzem mu odkopl míč do zámezí.
22'
Ludogorec se ihned vydal do útoku s pokusem o bleskovou odpověď. Cafu si ale nepotykal s prvním dotykem na hranici šestnáctky a balón mu uskočil k obráncům.
20'
Hapoel Sheva právě vstřelil branku! Hapoel se ujímá vedení! Tribuny doslova bouří! Melikson si naběhl na povedenou přihrávku na pravou stranu srovnal si míč na centr a krásnou přihrávkou před brankou našel ANTHONYHO NWAKAEMEHO, který už měl snadnou práci!
19'
Cafu dostihl nepřesnou přihrávku na levou stranu hřiště, kde se otočil s míčem a okamžitě odcentroval na malé vápno, kde však nebyl nikdo v zeleném.
18'
Mercelinho diriguje kombinaci bulharského celku na polovině Hapoel. Zatím však sledujeme spíše bojovné utkání s minimem šancí.
17'
Melikson se pohybem přihlásil o prudkou přihrávku na polovinu soupeře. Domácí křídelník spěchal za prudkou pobídkou, ale už nezastihl balón na hrací ploše.
16'
Hapoel zahrával přímý kop na polovině soupeře. Ogu vykouzlil přetažený centr na zadní tyč, kde hlídkoval připravený brankář Broun.
15'
Ghadir si v pokutovém území dokázal zpracovat povedený centr z levé strany hřiště, jenže v pádu mu zakončení vůbec nesedlo a jeho ránu zablokoval obránce.
14'
Nwakaeme se v souboji o míč na polovině Ludogorce opřel do jednoho z obránců soupeře a poslal jej za čáru. Rozhodčí však faul neodpískal.
13'
Na stadionu panuje od úvodního hvizdu skvělá atmosféra. Fanoušci izraelského celku ženou Hapoel vpřed hlasitým skandováním.
12'
Nwakaeme si naběhl na vysokou přihrávku na polovinu Ludogorce. Domácí křídelník se snažil zpracovat si míč ve vzduchu, jenže přihrávka letěla opravdu vysoko.
11'
Anicet zahrával přímý kop na polovině soupeře. Na jeho technický centr si v pokutovém území naskočil Wanderson, jehož hlavička byla hodně nepřesná.
10'
Wanderson poslal pěkný oblouček na levou stranu pokutového území, kam sprintoval Keseru. Hostující útočník se však k míči neprobil přes důrazného Vitora.
9'
Sasha si rukama přidržel jednoho z hráčů domácího celku a poté jej dokonce zatažením za dres poslal k zemi. Hapoel bude rozehrávat.
8'
Tentokrát si však domácí stoper Vitor vybral slabší moment. Obránce Hapoelu chtěl rozehrát na pravou stranu, avšak jeho oblouček skončil v autu.
7'
Wanderson sprintoval na hranici pokutového území, kam přiletěla vysoká přihrávka, jenže domácí stoper Vitor stačil vystoupit a balón odkopl do bezpečí.
6'
Sasha potáhl míč na polovinu domácího celku, kde si jej zasekl kolem obránce a dokázal rozehrát. Také bulharský celek postupnou kombinací získal pouze vhazování.
5'
Nwakaeme se prodíral vpřed podél levé postranní čáry. Křídelník Hapoelu se krásně prosmýkl kolem Aniceta, jenže poté se nechal vytlačit do autu.
4'
Domácím fanouškům se v úvodu dnešního utkání vůbec nelíbí tvrdá hra fotbalistů Ludogorce a svou nevoli dávají najevo hlasitým pískotem.
3'
Domácí fotbalista odchází v doprovodu lékařů za postranní čáru. Na lavičce Hapoelu se navíc začínají zvedat náhradníci. Uvidíme, zda se bude muset střídat.
2'
Melikson utekl obraně Ludogorce po pravé straně hřiště. Domácí fotbalista si posunul míč kolem obránce a zadák soupeře jej ostrým zákrokem poslal k zemi.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do dnešního utkání. Cafu se ihned vydal napadat rozehrávku a dokonce se prosmýkl do šestnáctky, jenže tam o míč přišel.
1'
Oba týmy už jsou na hrací ploše. Hapoel bude hrát v červeném, zatímco Ludogorec nastoupí v zelených dresech.

Hapoel Be'er Sheva FC: Haimov – Bitton, Vitor, Tzedek, Korhut – Radi, Ogu, Einbinder – Melikson, Ghadir, Nwakaeme
Náhradníci: Barda, Brown, Elo, Goresh, Ohana, Ohayon, Taha

PFC Ludogorec Razgrad: Broun – Sasha, Plastun, Moti, Natanael – Anicet, Marcelinho, Djakov – Wanderson, Keseru, Cafu
Náhradníci: Campanharo, Juninho, Lukoki, Paulo, Renan, Terziev, Vura

Rozhodčí: Kalogeropoulous – Efthimiadis, Petropoulous (všichni GRE).
Hapoel Be'er Sheva FC

Také Hapoel Be'er Sheva do letošního ročníku ve druhém předkole. Celek z Izraele v něm narazil na maďarský Honved a do dalších bojů postoupil po výsledcích 2:1 a 3:2. Na start izraelské soutěže zatím Hapoel čeká, ale čeští fanoušci si jej rozhodně pamatují z loňské skupiny Evropské ligy, kdy změřil síly s pražskou Spartou.
PFC Ludogorec Razgrad

Bulharský šampión vstoupil do bojů o postup do základní skupiny ve druhém předkole. V něm Ludogorci stál v cestě litevský Žalgaris Vilnius, se kterým si bulharský celek poradil po výsledcích 1:2 a 4:1. O víkendu navíc Ludogorec prožil vítězný vstup do domácí soutěže. Na úvod nového ročníku zvítězil 1:0 na půdě CSKA Sofia.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z úvodního duelu třetího předkola Ligy mistrů. Společně se dnes podíváme na duel mezi Hapoel Be'er Sheva FC a PFC Ludogorec Razgrad. Výkop je stanoven na 19 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.