Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Hibernians : Salcburk - 11. července 2017   20:30

Hibernians
Hibernians
0:3
(0:2)
Salcburk
Salcburk
32' Berisha   • 35' Hee-Chan   • 55' Minamino
Hibernians
Hogg – Dias (77. Mbong), Soares, da Gracia, Kreuzriegler – Agius – Lima, Kristensen (85. Degabriele), Bezzina, Failla (C)(66. Sahanek) – Jorginho
Briffa, Vella, Degabriele, Zammit, Mbong, Xuereb, Sahanek
Jović – Modrić, Radić (vš. CRO)
stadion Hibernians, Paola
Salcburk
Walke – Lazaro, Miranda, Cáleta-Car, Ulmer – Minamino (64. Wolf), Samassékou, Yabo (7. Rzatkowski), Berisha – Dabbur, Hee-Chan (70. Gulbrandsen)
Stanković, Rzatkowski, Wolf, Gulbrandsen, Leitgeb, Farkas, Pongračić

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 4:4. Rohy: 0:7. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 10:16.
Dnešní utkání je u konce! Salzburg v něm potvrdil roli favorita a opanoval jej výsledkem 3:0! Domácí Hibernians se v úvodu utkání skvěle bránili a soupeře nepouštěli do šancí. Ve 32. minutě ale proměnil Berisha pokutový kop a o tři minuty později přidal druhou branku Hee-Chan. Poté už Salzburg kontroloval své vedení a domácí do šancí nepouštěl. Po přestávce navíc přidal třetí branku Minamino a o postupujícím je prakticky rozhodnuto. Jedinou kaňkou na výkonu rakouského mistra je červená karta pro Berishu, který ji viděl za naprostý zkrat.
90+3'
90+2'
Početná skupina příznivců rakouského celku děkuje svým oblíbencům za předvedený výkon hlasitým skandováním a závěr utkání si opravdu užívá.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Salzburg se v závěru utkání usadil na polovině svého soupeře a hledá cestu do pokutového území. Hibernians už dnešní duel chtějí dohrát bez zranění.
89'
Domácí stopeři kombinují s míčem na vlastní polovině a snaží se přenést hru na polovinu soupeře. Domácím hráčům se ale nedaří projít skrz pozornou defenzívu.
88'
Zraněný Lima navíc musí opustit hrací plochu kvůli ošetření. Trenér Hibernians bude po závěrečném hvizdu počítat velké ztráty.
87'
Valon Berisha trefil vysokou nohou jednoho z domácích fotbalistů a za nebezpečný zákrok vidí červenou kartu! Naprostá klukovina!
86'
Až nyní se domácí fotbalisté po delší době dostali k balónu. Soares ale pokazil rozehrávku a zahnal Kreuzrieglera do zámezí.
85'
Střídání v týmu Hibernians FC: ze hřiště odchází Kristensen, přichází Degabriele.
84'
Další rychlý útok rakouského mistra po levé straně zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Další ofsajd!
83'
Lazaro se krásnou kličkou na vlastní polovině zbavil dotírajícího soupeře a potáhl míč na polovinu Hibernians. Salzburg se opět usadil v blízkosti šestnáctky.
82'
Domácího stopera už zdravotníci odnášejí na nosítkách do útrob stadionu. Pro domácího zadáka to je hodně smolný konec dnešního duelu.
81'
Hra je znovu přerušena! Na trávníku tentokrát zůstává ležet domácí de Gracia, který si podle všeho v jednom ze soubojů přivodil svalové zranění.
80'
Lazaro se z pravé strany dokázal prosmýknout do pokutového území. Na jeho hranici se pustil do souboje s Limou a vybojoval roh.
79'
Agius uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hrací plochy a navíc byl faulován. Dnešní duel se podle všeho pouze dohrává.
78'
Dabbur si v pokutovém území hledal cestu k parádnímu centr z pravé strany. Pozorný stoper Soares mu ale v hlavičkovém souboji nedal šanci.
77'
Střídání v týmu Hibernians FC: ze hřiště odchází Dias, přichází Mbong.
76'
Další nedovolený zákrok, tentokrát na straně Hibernians! Jorginho si v hlavičkovém souboji se stoperem pomohl loktem.
75'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Yabo, přichází Rzatkowski.
74'
Ulmer fauloval na polovině hrací plochy jednoho z domácích fotbalistů a Hibernians se přeci jen mohou podívat do útoku.
73'
Salzburg se nadále tlačí do útoku. Rakouský celek kombinuje s míčem v blízkosti pokutového území, ale domácí obrana v posledních minutách působí velmi kompaktně.
72'
Yabo táhl akci Salzburgu středem hrací plochy. Hostující středopolař ale neprocedil přihrávku mezi stopery a odevzdal balón soupeři.
71'
Jorginho zkusil štěstí střelou z úctyhodné vzdálenosti. Domácí fotbalista vypálil z dobrých třiceti metrů, ale branku netrefil o pořádný kus.
70'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Hee-Chan, přichází Gulbrandsen.
69'
Bezzina si na polovině hřiště skvěle zpracoval přihrávku a nechal se faulovat. Domácí mohou pokračovat v kombinaci.
68'
Dabbur sice přidal čtvrtou branku, ale radost mu pokazil asistent rozhodčího! Ofsajd!
67'
Agius chtěl překvapit obranu hostujícího celku prudkou kolmicí, kterou nezachytil nikdo v bílém dresu a míč proskákal k Hoggovi.
66'
Střídání v týmu Hibernians FC: ze hřiště odchází Failla, přichází Sahanek.
65'
Lima se v pokutovém území natahoval po odraženém míči. Domácí fotbalista se pokusil o akrobatické zakončení, ale míč vůbec netrefil.
64'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Minamino, přichází Wolf.
63'
Minamino si na pravé straně pokutového území obhodil jednoho ze soupeřů a ocitl se před brankářem. Autor třetí branky ale poslal míč vysoko nad břevno.
62'
Yabo přečetl další nepřesnou rozehrávku soupeře, potáhl míč daleko od branky a dokonce se pokusil o zakončení. Nakonec ale získal pouze vhazování.
61'
Lima si brousil zuby na přihrávku do bleskového protiútoku. Domácí fotbalista si ale nepotykal se zpracováním a balón mu uskočil do zámezí.
60'
Salzburg rozehrál rohový kop do kombinace. U rohového praporku se k míči dostal Ulmer, kterého skvělou obranou odzbrojil Agius.
59'
Samassekou vybojoval na levé straně další rohový kop. Jeho centr skončil na kopačce pozorného soupeře a míč se odrazil do zámezí.
58'
Dabbur sprintoval za přihrávkou na hranici pokutového území, zpětnou přihrávkou našel Doina, který z nadějné pozice přestřelil branku!
57'
Salzburg stále nemá dost a ještě se tlačí do útoku. Do pokutového území se snášel zajímavý oblouček, ale ten nenašel nikoho v modrém.
55'
Salzburg právě vstřelil branku!
A Salzburg přidává už třetí branku! TAKUMI MINAMINO si v pokutovém území se štěstím naběhl do míst, kam domácí brankář vyboxoval střílený centr a balón se od něj odrazil do opuštěné branky!
54'
Hráči domácího celku jsou směrem do útoku naprosto bezzubí. Hibernians se sotva dostanou na polovinu soupeře, kde kralují pozorní stopeři.
53'
Berisha se při návratu na vlastní polovinu dopustil zcela zbytečného faulu. Hibernians mají k dispozici přímý kop na polovině soupeře.
52'
Samassekou si zpracoval odkop jednoho z domácích fotbalistů a potáhl míč na polovinu soupeře. Fotbalista rakouského mistra ale nenašel nikoho ze spoluhráčů.
51'
Na druhou stranu spěchal Lima, který se natahoval po prudké přihrávce. Domácí fotbalista ale zakončoval z ostrého úhlu a Walkeho pořádně neprověřil.
50'
Berisha hlavou prodloužil míč na pravou stranu, kam si nabíhal Yabo. Druhý jmenovaný už míč nezastihl na hrací ploše. Hibernians budou vhazovat.
49'
Salzburg zahrával další rohový kop. Do odraženého míče se zpoza hranice pokutového území opřel Yabo, ale Agius mu nedal prostor.
48'
Yabo se v pokutovém území dostal k prudké přihrávce z pravé strany a dokonce vypálil. Jeho prudkou střelu ale ve skluzu zastavil Soares.
47'
Lazaro se z levé strany prosmýkl do pokutového území. Fotbalista Salzburgu se dokonce probil do zakončení, ale nepropálil domácího brankáře.
46'
Hosté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Salzburg v jeho úvodu nikam nespěchá a kombinuje na vlastní polovině.
46'
První poločas je minulostí! Salzburg v něm potvrdil roli favorita a opanoval jej výsledkem 2:0! Domácí Hibernians se v úvodu utkání skvěle bránili a soupeře nepouštěli do šancí. Ve 32. minutě ale proměnil Berisha pokutový kop a o tři minuty později přidal druhou branku Hee-Chan. Poté už Salzburg kontroloval své vedení a do kabin odchází s náskokem 2:0.
45+2'
45+1'
Žlutou kartu dostává Minamino (FC Red Bull Salzburg).
45'
Valentino Lazaro se na polovině soupeře dopustil útočného faulu a za svůj šlapák vidí žlutou kartu.
44'
Hostující celek už se snaží dohrát první poločas bez zbytečných zmatků v zadních řadách. Hráči Salzburgu kombinují s míčem na polovině hřiště.
43'
Berisha se hnal do pokutového území za pěknou kolmicí. Na poslední chvíli se mu do cesty postavil Soares, který jej nepustil před sebe.
42'
Lazaro potáhl míč po pravé straně až na hranici pokutového území, kde se rychlou kličkou zbavil obránce, ale už nedokázal odcentrovat.
41'
Dabbur se v hlavičkovém souboji na polovině soupeře dopustil nedovoleného zákroku a Hibernians budou rozehrávat. Na stadionu panuje hrobové ticho.
40'
Salzburg už se znovu tlačí do útoku. Hostující celek se dostal do blízkosti pokutového území, jenže nikdo v tmavém dresu nakonec nedokázal odcentrovat.
39'
Hra je přerušena! Jeden z hostujících fotbalistů totiž zůstává ležet na hrací ploše a drží se za levý kontník. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat ve hře.
38'
Lima se po levé straně prodral do pokutového území soupeře. Domácí záložník si dokonce navedl míč na střelu, ale nártem minul branku.
37'
Na domácích fotbalistech jsou po prvním poločase k vidění známky frustrace. Hibernians totiž hráli dobré utkání, ale během pěti minut inkasovali hned dvě branky.
35'
Salzburg navyšuje své vedení už na 2:0! HEE CHAN HANG si naběhl na oblouček do pokutového území a přízemní střelou na zadní tyč překonal bezmocného brankáře!
34'
Minamino postupoval s míčem vpřed podél pravé postranní čáry, jenže trefil loktem jednoho z domácích fotbalistů a dopustil se faulu.
32'
K exekuci pokutového kopu se postavil VALON BERISHA, který vyslal prudkou střelu přímo pod břevno a nedal domácímu brankáři žádnou šanci!
31'
Penalta pro Salzburg! Berisha odcentroval z levé strany a trefil ruku jednoho z obránců! Sudí neváhal a ukázal na značku pokutového kopu.
30'
Yabo zkusil štěstí z úctyhodné vzdálenosti. Hostující středopolař vypálil z dobrých třiceti metrů, ale rána mu vůbec nesedla a míč skončil vysoko nad brankou.
29'
Doin dirigoval rozehrávku rakouského celku na polovině hřiště. Nikdo z ofenzivních hráčů Salzburgu však aktivitou zrovna nehýří.
28'
Berisha si naběhl na krásnou přihrávku na hranici pokutového území a odcentroval do šestnáctky. Jeho přízemní centr prosvištěl pokutovým územím, aniž by jej někdo tečoval.
27'
Tlak Salzburgu v posledních minutách stále sílí. Rakouský šampión se snaží prodrat do střelecké pozice, nicméně domácí obrana pracuje na sto procent.
26'
Minamino se ujal rozehrávky rohového kopu hostujícího celku. Centr se mu však vůbec nepovedl a osamocený Soares vyhlavičkoval míč do bezpečí.
25'
Bezzina vystihl nepřesnou přihrávku soupeře na polovině hrací plochy a potáhl míč pryč z vlastní poloviny. Domácí středopolař ale nenašel nikoho v bílém.
24'
Hwang obdržel pěknou přihrávku na levou stranu hrací plochy, kde si míč přehodil na levačku a poslal jej před branku. Na jeho centr ale nedosáhl nikdo v modrém.
23'
Salzburg hraje převážně s míčem na kopačkách, nicméně nikdo z hostujících fotbalistů se zatím neprobil do šestnáctky. Hibernians hrají skvěle.
22'
Hwang si v pokutovém území zpracoval povedenou přihrávku, přehodil si míč na levačku a ihned vypálil. Jeho ránu zablokoval obránce Soares.
21'
Další postupnou akci hostujícího celku zastavuje nedovolený zákrok Dabbura. Hostující útočník si loktem pomohl v souboji se Soaresem.
20'
Hosté se znovu usadili na polovině svého soupeře a kombinují s míčem na kopačkách. Fotbalisté Salzburgu zatím hledají cestu do šestnáctky.
19'
Dabbur upadl v pokutovém území a dožadoval se odpískání pokutového kopu. Hlavní rozhodčí si ale všiml jeho faulu. Rozehrávat bude domácí celek.
18'
Hogg poslal daleký nákop na polovinu soupeře. Domácí brankář ale nenašel nikoho v bílém dresu a pouze odevzdal míč soupeři.
17'
Lima poslal vysokou přihrávku na hranici pokutového území. Domácí fotbalista ale poslal přihrávku jen na hlavu pozorného obránce.
16'
Da Gracia sprintoval po pravé straně s Dabburem. Domácí stoper svého soka nepustil k míči a balón tak propadl do zámezí. Hogg bude rozehrávat.
15'
Lima spěchal za nepřesnou přihrávkou na levou stranu. Domácí záložník už míč nedostihl na hrací ploše. Salzburg bude vhazovat.
14'
Salzburg zahrával přímý kop ze zajímavé pozice. Minamino se ujal exekuce přímého kopu a rozehrál secvičený signál, po kterém zakončoval Berisha, ale Hogg byl na místě.
13'
Failla se po levém křídle dral vpřed. Záložník domácího celku si obhodil Lazara, který jej ale zastavil za cenu nedovoleného zákroku. Hibernians může uklidnit hru.
12'
Dias zasáhl vysokou nohou jednoho ze soupeřů a za svůj zákrok vidí žlutou kartu.
11'
Doin nechtěl zbytečně riskovat při rozehrávce a raději vrátil balón vlastnímu brankáři. Walke poté přenesl míč na pravou stranu a Salzburg se znovu tlačí do útoku.
10'
Ulmer našel prudkou přihrávkou podél levé postranní čáry Berishu. K druhému jmenovanému bleskově přistoupil Dias, který jej zatlačil do zámezí.
9'
Dabbur si naskočil na vysokou přihrávku na hranici pokutového území svého soupeře. Jeho pobídka ale proskákala jen do rukavic brankáře.
8'
Doin chtěl prudkou přihrávkou mezi domácí stopery rozběhnout Dabbura. Druhý jmenovaný na jeho pobídku ale nedosáhl a Soares míč odkopl.
7'
Berisha si chtěl narazit s Yabem, jenže druhý jmenovaný mu poslal špatnou přihrávku. Před Berishou balón poslal do zámezí pozorný Soares.
6'
Berisha si zpracoval nepřesný odkop domácího celku, prodral se s míčem na polovinu soupeře, jenže na levém křídle mu Dias vypíchl balón do zámezí.
5'
Soares vystoupil proti rozběhnutému Dabburovi a raději zakopl míč na tribunu. Salzburg od úvodního hvizdu ukazuje svou kvalitu a nepouští soupeře k míči.
4'
Agius si na polovině soupeře vyšlápl vysokou nohou na jednoho z obránců rakouského celku. Salzburg může pokračovat v kombinaci.
3'
Salzburg zahrával první rohový kop. Prudký centr přiletěl na malé vápno, kde se do zakončení tlačil Doin, před kterým zasáhl Soares.
2'
Poprvé v utkání se do útoku dostal také hostující celek. Salzburg kombinuje na polovině domácího výběru. Nikdo v bílém jeho rozehrávku neatakuje.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do dnešního utkání. Dias vlétl do hlavičkového souboje na polovině soupeře, ale provinil se útočným faulem.
1'

Hibernians FC: Hogg – Dias, Soares, da Gracia, Kreuzriegler – Agius – Lima, Kristensen, Bezzina, Failla (C) – Jorginho
Náhradníci: Briffa, Vella, Degabriele, Zammit, Mbong, Xuereb, Sahanek

FC Red Bull Salzburg: Walke – Lazaro, Miranda, Cáleta-Car, Ulmer – Minamino, Samassékou, Yabo, Berisha – Dabbur, Hee-Chan
Náhradníci: Stanković, Rzatkowski, Wolf, Gulbrandsen, Leitgeb, Farkas, Pongračić

Rozhodčí: Jović – Modrić, Radić (vš. CRO).
Hibernians FC

Hibernians je provinční klub z Malty, za který hrají především amatéři. Dnešní domácí celek už jedno předkolo musel absolvovat. V něm se střetl s Infonetem Talinn. V úvodním utkání celek z Malty vyhrál 2:0 a v odvětě na půdě estonského soupeře zvítězil nejtěsnějším možným rozdílem.
FC Red Bull Salzburg

Salzburg je aktuálně nejlepším rakouským celkem. V minulé sezóně se s přehledem stal šampiónem tamní Bundesligy. V přípravě na novou sezónu sehrál hned pět duelů a ve třech z nich slavil vítězství. Mimojiné si poradil s ambiciózním Anderlechtem a i v dnešním souboji bude favoritem.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z druhého předkola Ligy mistrů. Společně se podíváme na duel mezi Hibernians FC a FC Red Bull Salzburg. Utkání startuje ve 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.