Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Nice : Neapol - 22. srpna 2017   20:45

Nice
Nice
0:2
(0:0)
Neapol
Neapol
48' Callejón   • 89' Insigne
Nice
Cardinale – Souquet, Le Marchand, Dante, Jallet – Tameze (67. Lees-Melou), Seri, Walter (79. Marcel) – Sneijder – Balotelli (77. Ganago), Saint-Maximin
Benitez – Lees-Melou, Srarfi, Burner, Marcel, Sarr, Ganago
Skomina – Praprotnik, Vukan
Allianz Riviera, Nice
Neapol
Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam – Allan (71. Rog), Jorginho (85. Diawara), Hamšík (63. Zieliński) – Callejón, Mertens, Insigne
Sepe – Maggio, Zieliński, Chiriches, Rog, Diawara, Milik

Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc.
Fotbalisté Neapole se radují z postupu do základních skupiny Ligy mistrů. Italský tým dokázal v obou zápasech vyhrát 2:0 a postoupil zcela zaslouženě. Nice v soubojích s Neapolí herně zklamalo a zaostávalo za svým soupeřem téměř ve všem. Ve francouzském městě se bude hrát pouze Evropská liga.
90+2'
90+1'
Ve druhém poločase budou nastaveny dvě minuty.
89'
Neapol právě vstřelila branku!
Italský celek přidává druhou branku! Ghoulam našel z levé strany na hranici pokutového území LORENZA INSIGNEHO, jenž pohotově vypálil a míč nasměroval k tyčce.
88'
Francouzský celek se pokouší vstřelit alespoň čestnou branku, obrana Neapole ale i v samotném závěru brání velmi pozorně.
85'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Jorginho, přichází Diawara.
85'
Sneijder dokázal z přímého kopu zaměstnat Reinu, jenž musel ukázat kvalitní zákrok.
84'
Koulibaly se dopustil na vlastní polovině dalšího faulu a tentokrát již obdržel žlutou kartu.
84'
Velká šance Nice vyrovnání nepřinesla! Ganago se šikovně uvolnil na hranici vápna a následně vystřelil. Střela letěla přímo do Reiny, jenž dokázal míč vyrazit. Hodně se však zlobí Sneijder, jenž byl na levé straně úplně volný a mohl střílet do prázdné branky.
82'
Lees-Melou trošku frustrovaně podrazil Zielinskiho, a za svůj faul dostal žlutou kartu.
81'
Po rohovém kopu ale svoji chybu napravil, když se vydal do vzduchu a chytil centr do svých rukavic.
81'
Reina si hrál s míčem tak dlouho, až se dostal do problémů. Poté ho raději odkopl do zámezí.
80'
Rog si vyběhl na útočnou polovinu a pokoušel se uvolnit Insigneho. Dlouhý pas ale byl hodně nepřesný a obrana Nice ho sebrala.
79'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Walter, přichází Marcel.
77'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Balotelli, přichází Ganago.
76'
Sneijder poslal na malé vápno solidní centr, který na poslední chvíli odvrátil do bezpečí Koulibaly.
75'
Koulibaly před pokutovým územím podrazil Sainta-Maxima a Nice bude zahrávat přímý kop.
74'
Hosté během krátké chvíle zahrávali dva rohové kopy, ani po jednom se však ke střele na branku nedostali.
73'
Po rychlém protiútoku mohl druhou branku přidat Zieliński, střela z levé strany ale branku neohrozila.
72'
Fotbalisté Nice hrají naplno a zatápějí obraně Neapole. Dokáží domácí tento zápas ještě zdramatizovat?
71'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Allan, přichází Rog.
71'
Netrvalo to dlouho a hra znovu pokračuje.
71'
Na trávníku zůstává ležet Hysaj a požaduje lékařské ošetření.
70'
Po centru Jalleta z levé strany se k hlavičce dostal Saint-Maximin, míč ale nedokázal přesně umístit.
69'
Domácí si přihrávají kolem středové čáry a připravují si svůj útok.
67'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Tameze, přichází Lees-Melou.
66'
Insigne se nyní dostává do šancí, ani tentokrát však míč do branky neprocpal. Cardinale si dokázal málo razantní střelu pohlídat.
64'
Insigne dostal dobrý pas za obranu a ocitl se ve velké šanci. Technický pokus italského fotbalisty ale dokázal Cardinale vyrazit.
63'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Hamšík, přichází Zieliński.
62'
Na obou stranách je v posledních minutách také spousta nepřesností, hra není příliš pohledná.
61'
Po rohovém kopu se míč odrazil před vápno k nohám Sneijdera, jehož pohotová střela trefila jednoho z obránců ve vápně do ruky. Rozhodčí ale pokutový kop neodpískal, jelikož ruka byla u těla.
60'
Balotelli je v útoku hodně osamocený, ale i tak se dokázal dostat ke střele. Pokus z hranice velkého vápna byl sražen do zámezí.
58'
Po těžkopádné kombinaci se dokázalo Nice dostat až do zakončení, střílený pas od Jalleta ale skončil mimo tři tyče.
56'
Jallet po rohovém kopu nakopl míč před malé vápno, Albiol ovšem dokázal být u míče první a uklidil ho do bezpečí.
55'
Saint-Maximin proletěl kolem levé lajny až do vápna, kde posléze jeden z obránců srazil pas na Balotelliho na rohový kop.
54'
Callejón si na středu hřiště vynutil faul a hosté budou rozehrávat.
53'
Domácím se v dnešním zápase nedaří kombinace na útočné polovině. Neapol nemusela v zadních řadách řešit nic složitého.
51'
Nice se snaží uklidnit hru a drží míč na středu hřiště. Neapol má všechno pod kontrolou a dále svého soka nepouští.
50'
Nechybělo mnoho a mohlo to být o dva góly. Ze střední vzdálenosti vystřelil Mertens a trefil se do tyče!
48'
Italský celek se dostává do vedení a má postup téměř v kapse. Hamšík z levé strany přesným centrem našem JOSÉ CALLEJÓNA, jenž nastavil nohu a nasměroval míč do branky.
47'
Domácím se nepodařilo dostat na útočnou polovinu a naopak se muselo bránit. Střela Hamšíka ale byla hodně nepřesná.
46'
Nice rozehrávkou zahájilo druhý poločas.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
Neapol byla v úvodních pětačtyřiceti minutách lepším týmem, do vedení se ale dostat nedokázala. Největší šanci v prvním poločase měl Mertens, kterého ale dokázal Cardinale vychytit a podržel svůj tým. Pokud se však výkon Nice ve druhém poločase nezlepší, do základních skupin Ligy mistrů postoupí italský celek.
45+2'
45+2'
Nakonec se ještě do jedné šance dostal Callejón, jehož střela z levé strany ale proletěla vedle vzdálenější tyče.
45+1'
Nice si přihráva na vlastní polovině. V tomto poločase se pravděpodobně již nic nestane.
45'
V prvním poločase bude nastavena jedna minuta.
44'
Saint-Maximin nabral na levém křídle rychlost a dostal se do vápna, odkud chtěl najít před malým vápnem Balotelliho. Přihrávka ale nebyla nejpřesnější a Neapol se zvládla ubránit.
43'
První poločas pomalu spěje ke svému konci. Neapol je znovu aktivnějším týmem a snaží se vstřelit úvodní gól zápasu.
41'
Hysaj vyslal dlouhým pasem do úniku Callejóna. Španělský fotbalista si ale míč špatně předkopl a Cardinale toho využil, aby se k míči dostal.
40'
Velmi dobrými centry se prezentuje Ghoulam, který tentokrát našel z levé strany Mertense. Tomu se ale nepovedlo ideálně zakončit.
38'
Balotelli si dokázal zpracovat těžký pas, ale nic z toho nevytěžil. Rozhodčí ho totiž přistihl v těsném ofsajdu.
37'
Saint-Maximin dostal míč na útočné polovině do dobré pozice. Mladý fotbalista se pokusil rozběhnout na levém křídle Jalleta, ten ale hru pochopil jinak a navíc pas byl hodně nepřesný.
36'
Ghoulam prudkým centrem na malé vápno našel Mertense, jenž míč nasměroval z voleje do boční sítě.
35'
Balotelli se mezitím vrátil do hry a vypadá v pořádku. To je pro Nice velmi dobrá zpráva.
34'
Hamšík dlouhým pasem hledal rozběhnutého Insigneho, u míče byl ale jako první Cardinale.
33'
Po krátkém přerušení se bude pokračovat ve hře. Balotelli míří za postranní lajnu.
32'
Na trávníku zůstává ležet Balotelli, jenž se drží za koleno. Fanoušci Nice určitě doufají, že si neobnovil nedávné zranění.
30'
Hosté mají sice herní převahu, nedaří se jim však dotáhnout své akce do úspěšného konce. Nice brání opravdu pozorně.
28'
K centrovanému míči od rohového praporku se dostal Callejón, jemuž se nepodařilo nasměrovat jej mezi tři tyče. Hosté nadále zůstávají u míče.
27'
Insigne se z levé strany dostal do vápna a vystřelil. Dante jeho pokus srazil na rohový kop.
26'
Sneijder se pokouší zakončovat hodně akcí Nice, ovšem nemá přesnou mušku.
25'
Hamšík poslal do vápna parádní centr, pro který si došel Callejón. Ten však místo střely chtěl ještě najít Mertense, jenomže španělský fotbalista nepřihrál přesně.
24'
Nice se nedokáže udržet u míče a je neustále pod tlakem. Úvodní branka visí ve vzduchu.
22'
Nejaktivnější hráčem v úvodu utkání je jednoznačně Mertens, jenž se dostal k další střele. Při zakončení ale uklouzl a míč poslal vysoko nad branku.
21'
Ghoulam poslal od rohového praporku do vápna solidní centr, který se málem zatočil do branky.
20'
Exekuce přímého kopu se ujal Mertens, který však trefil postavenou zeď, od které se míč odrazil na rohový kop.
19'
Mertens získal míč na útočné polovině a vybojoval faul. Neapol bude zahrávat přímý kop!
18'
Walter to na útočné polovině přehnal při napadání a byl mu odpískán útočný faul.
17'
Neapol se znovu ujala míče a drží ho na útočné polovině. Hosté se pokouší vstřelit gól, který by pravděpodobně rozhodl o postupu.
16'
Sneijder při akci Nice trošku zazmatkoval a poslal míč naslepo dopředu, kde však nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.
15'
Po rohovém kopu se hosté do šance dostat nedokázali, domácí obrana tentokrát zafungovala skvěle.
14'
Velká šance Neapole gólem neskončila. Mertens se uvolnil ve vápně a prudce vystřelil, míč ale dokázal Cardinale vyrazit do bezpečí.
14'
Callejón odvedl na pravém křídlě výbornou práci a poté poslal míč před vápno Insignemu, ten však podklouzl a nakonec z toho nic nebylo.
13'
Nice si vybojovalo volný kop, ze kterého ale žádné vzrušení nepřišlo. Centr Seriho byl hodně nepřesný a skončil až v zámezí.
11'
Aktivnější směrem do útoku je rozhodně Neapol. Tentokrát se Insigne pokusil překvapit Cardinala střelou z levého křídla, nicméně míč branku ani nezasáhl.
10'
Hamšík se dokázal dostat k míči před pokutovým územím, výborně se ale vrátil Tameze a obral slovenského fotbalistu o míč.
9'
Neapol rozehrála volný kop nakrátko a pokouší se kombinovat na útočné polovině.
8'
Seri na středu hřiště tvrdě atakoval Mertense a vidí žlutou kartu.
7'
Hra začíná dostávat vysoké tempo, hra se přelévá z jedné strany na druhou. Nice začíná mít hru více pod kontrolou.
6'
Do zakončení se okamžitě dostala také po přechodu na útočnou polovinu Neapol, jenže Callejón nedokázal trefit branku.
5'
Rychlá kombinace Nice přinesla i úvodní střelu utkání. O to se postaral Sneijder, který technickou střelou z dvaceti metrů prověřil Reinu.
4'
Mertens se nedokázal dostat k dlouhému pasu a míč proletěl do zámezí.
3'
Nice je v samém úvodu pod tlakem a nemůže se dostat k míči. Fotbalisté Neapole začali velmi aktivně.
2'
Hosté v poklidu kombinují na útočné polovině a připravují si útok.
1'
Neapol se ujala úvodního výkopu a zahájila dnešní utkání.
1'
Znělka Ligy mistrů je za námi. Utkání bude moci začít!
Fotbalisté obou celků nastupují na hrací plochu.

OGC Nice: Cardinale – Souquet, Le Marchand, Dante, Jallet – Tameze, Seri, Walter – Sneijder – Balotelli, Saint-Maximin
Náhradníci: Benitez – Lees-Melou, Srarfi, Burner, Marcel, Sarr, Ganago

SSC Neapol: Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam – Allan, Jorginho, Hamšík – Callejón, Mertens, Insigne
Náhradníci: Sepe – Maggio, Zieliński, Chiriches, Rog, Diawara, Milik

Rozhodčí: Skomina – Praprotnik, Vukan.
SSC Neapol

Neapol se v úvodu letošní sezóny pyšní výbornou formou a po výhře 2:0 nad Nice v prvním utkání, uspěla také v úvodním kole italské soutěže, v němž vyhrála na hřišti Hellasu Verona 3:1.

Neapol má postup do základních skupin Ligy mistrů téměř jistý a pokud podá optimální výkon, měla by bez problémů postoupit. Ve fotbale se ale může stát všechno.
OGC Nice

Francouzský celek si v úvodním zápase postup hodně zkomplikoval, když nedokázal vstřelit ani jeden gól a hned dvakrát inkasoval. Po obdržených červených kartách mají navíc stopku pro dnešní duel Pléa a Koziello.

Víkendové utkání v Ligue 1 ale Nice zvládlo a porazilo Guingamp pohodlně 2:0. Dokáží fotbalisté francouzského týmu na tento výsledek navázat i dnes?
Přeji krásný večer u sledování našeho textového přenosu z odvetného utkání mezi OGG Nice a SSC Neapol. Úvodní utkání vyšlo lépe italskému celku, který na vlastní půdě vyhrál 2:0 a udělal výrazný krok k postupu do základních skupin Ligy mistrů. Dokáže Nice zdramatizovat vývoj tohoto dvojzápasu?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.