Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Olympiacos : FK Partizan - 2. srpna 2017   20:45

Olympiacos
Olympiacos
22' Carcela-González  • 51' Fourtounis
2:2
(1:1)
FK Partizan
FK Partizan
33' Soumah   • 85' Djurdjević
Olympiacos
Kapino – Figueiras, Vuković (72. Zdjelar), Retsos, Koutris – Odjidja, Romao – Carcela-González, Fortounis (C) (70. Sebá), Marin (87. Siopis) – Nabouhane
Gianniotis – Elabdellaoui, Siopis, Emenike, Zdjelar, Pardo, Sebá
Javier Estrada – Miguel Martínez, Francisco Martín (všichni Španělsko)
Georgios Karaiskakis Stadium, Pireus
FK Partizan
Kljajić – Vulićević (C), Ostojić, Ćirković, Miletić – Soumah (64. Pantić), Jevtović (79. Kosović), Bilher, Janković – Tawamba, (88. Ilić) Djurdjević
Stevanović – Djuriković, Ilić, Kosović, Pantić, Miletić, Jovanović

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 2:2. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 12:16.
Je dobojováno. Domácí fotbalisté utkání zvládli a v celkovém součtu 5:3 na skóre postupují do dalšího předkola Ligy mistrů. Pro hosty naopak sen o účasti v hlavní části této soutěže končí.
90+5'
90+5'
Žlutou kartu dostává Kosović (FK Partizan Bělehrad).
90+3'
Hosté zatlačili domácí hráče na jejich polovině, ale opět nic nevymysleli. Je z toho další ztráta míče a hráči Olympiacosu míří znovu do útočné akce.
90+2'
Djurdjević byl vyslán do útoku, ale byl faulován Retsosem, jenž za svůj přestupek dostává žlutou kartu.
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje tento zápas o čtyři minuty navíc nad rámec řádné hrací doby.
90'
Vulićević s Illićem to zkoušeli před domácí brankou, ale jejich souhru překazila domácí pozorná obrana.
88'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Tawamba, přichází Ilić.
87'
Střídání v týmu Olympiacos FC: ze hřiště odchází Marin, přichází Siopis.
85'
Partizan právě vstřelil branku!
Tak jsem to zakřikla. Hosté nyní operovali před domácí brankou, k odraženému míči se dostal UROŠ DJURDJEVIĆ, který svou střelou uvnitř velkého vápna prostřelil domácího brankáře – 2:2. Asistence: Marko Janković.
81'
Hostům už moc času na korekci skóre nezbývá. Domácí své vedení pohodlně brání a zatím to na nějaký obrat ze strany Bělehradu nevypadá.
79'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Jevtović, přichází Kosović.
78'
Marin si počkal na přihrávku od svého spoluhráče, udělal si lepší prostor ke střele na hranici velkého vápna a poté vysalal na Kljajiće vzdušnou střelu, která ale končí mimo tři tyče.
76'
Jankovićova střela z hranice velkého vápna byla zablokována obranou domácích, ti se tak v klidu přemisťují na opačnou stranu hřiště.
74'
Na druhé straně znovu Tawamba potáhl míč až před domácí branku, jeho přihrávky ale nikdo z hostů nevyužil.
73'
Vulićević poslal centr do velkého vápna, tam ho ale hlavou poslala do bezpečí obrana Olympiacosu a znovu tu bude další útok domácích.
72'
Střídání v týmu Olympiacos FC: ze hřiště odchází Vuković, přichází Zdjelar.
72'
Odjidja to zkoušel z pravé strany, branku hostů ale minul.
71'
Hosté měli k dispozici autové vhazování, poté ale míč ztratili a toho domácí využili k bleskovému přesunu před jejich branku.
70'
Střídání v týmu Olympiacos FC: ze hřiště odchází Fortounis, přichází Sebá.
68'
Tawamba zasáhl soupeře rukou do obličeje a hlavní rozhodčí tak vytáhl znovu žlutý kartónek.
66'
A znovu se hosté pokusili ohrozit branku domácích, ti však znovu byli velmi pozorní. Stále tak mají postup do další části předkola na dosah.
64'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Soumah, přichází Pantić.
64'
Janković se dostal do slibné pozice, ale zbytečně celou akci uspěchal a míč tak letí hodně vysoko nad domácí branku.
63'
Hosté neustále obléhají domácí branku, další změnu skóre však nezaznamenali. Obrana Olympiacosu je zase hodně pozorná a průběžný náskok z obou utkání 5:2 si zatím skvěle hájí.
61'
Janković vyslal na Kapina dobrou střelu, ale domácí brankář si s ní dokázal poradit a znovu tak podržel svůj tým a jeho těsné vedení.
59'
Rohový kop domácí nezahráli příliš dobře, míč se rovnou dostal do moci obrany hostů a ti už míří opět na polovinu svého dnešního soupeře.
58'
Vuković se dostal na hranici velkého vápna k dobré střele po zemi, jenže ta zamířila jen do náruče hostujucího brankáře Kljajiće, jenž si v krátkém sledu po sobě připisuje další zákrok.
56'
Hostující brankář zastavil akci domácích svým dalším zákrokem a posílá okamžitě svůj tým do útočné akce na druhé straně.
54'
Na druhé straně se zrodila další útočná akce na domácí straně, ale také Marin pálil hodně nepřesně.
52'
Hosté se snažili na další inkasovanou branku odpovědět, ale jejich snaha byla marná. Střela Djurdjeviće prosvištěla pouze nad domácí branku.
51'
Olympiacos právě vstřelil branku!
Hosté ale před Kapinem nic nevymysleli a následoval tak útok domácích. Leonardo Koutris poslal nadýchaný centr z levé strany do pokutového území, kde si k míči naběhl KOSTAS FOURTOUNIS a hlavou ho usměrnil mezi tři tyče – 2:1. Asistence: Leonardo Koutris.
50'
Odjidja zasáhl loktem svého soupeře do obličeje a dostává za to žlutou kartu.
49'
Kljajić měl odkop od své branky a poslal tak svůj tým opět směrem před domácí branku.
49'
I nyní z toho nic nebylo a do útočné akce se už vydávají zase hosté z Bělehradu.
48'
Tato standardní situace se ale neujala, nicméně míč končí díky domácím znovu za zadní čárou a hosté si celou akci zopakují dalším rohem.
47'
Janković poslal míč směrem k domácí brance, ale obrana Olympiacosu ho zakopla za zadní čáru a následovat tak bude rohový kop pro hosty.
46'
Na Marina, který se ocitl na rohu velkého vápna mířil centr od jeho spoluhráče, ale ten byl hodně přetažený. Domácí se tak k ohrožení hostující branky nedostali.
46'
Střely na branku: 1 – 4
Druhý poločas začne ve 21:50.
První poločas je u konce. V něm se ujalii vedení domácí hráči ve dvaadvacáté minutě Carcelou-Gonzálesem, ale hosté dokázali za jedenáct minut srovat, když se přesně trefil Soumah. Čeká nás tak jistě ještě zajímavý druhý poločas. Hosté musí otevřít hru, chtějí-li pomýšlet na postup dále.
45+2'
45+1'
Marin se ocitl také v ofsajdu a akce domácích je tak u konce. Následuje odkop od hostující brány a poté už zřejmě hlavní sudí ukončí tuto část hry.
45'
Nad rámec řádné hrací doby v prvním poločase se bude nastavovat jedna minuta.
45'
Žlutou kartu dostává Janković (FK Partizan Bělehrad).
44'
Vypadá to, že se první poločas už pouze dohrává. Ani jedno mužstvo nechce udělat chybu, která by ho zbytečně stála průběžnou ztrátu.
42'
Koutris s Fortounisem si vyměnili míč a postupným útokem se jejich tým dostal na polovinu Partizanu. Následná střeal prvně jmenovaného končí nad brankou hostů.
40'
Další ofsajd na hostující straně. Hráči Bělehradu jsou nyní hodně aktivní a snaží se strhnout vedení na svou stranu.
38'
Tawamba střílel uvnitř velkého vápna a jeho střela prosvištěla až k domácímu brankáři, který míč nadvakrát zachytil. Následovat tak bude odkop od jeho brány.
37'
Nyní zase ožili hosté a Soumah se dostal do další akce, ale jeho střela skončila jen na pozorné domácí obraně, která jeho akci zlikvidovala.
35'
Další šance hostů, Djurdjević se dostal do slibné pozice, jeho rána ale byla sražena za zadní čáru, následovat tak bude rohový kop pro Bělehrad.
33'
Ale nyní to už neplatí. Hosté srovnávají stav utkání. Jevtović střílel na branku domácích, Kapino vyrazil míč pouze před sebe a na dorážku SEYDOUBY SOUMAHA byl krátký. Ten nekompromisně poslal míč do odkryté části jeho branky a je vyrovnáno – 1:1.
31'
Máme za sebou půlhodinu hry a po vstřelené brance jsou mírně aktivnější domácí hráči, kteří i nyní pálili na hostující bránu. Ta ale zůstala nepokořena.
29'
Po rohovém kopu se k hlavičce před hostující brankou dostal Nabouhane, ale obrana hostů byla na svém místě.
27'
Do další akce se dostal rychlý Nabouhane, ale znovu ho zastavil ofsajd, který byl také čárovým rozhodčím odmáván. Je tu šance pro hosty jít do rychlé akce a pokusit se srovnat.
26'
Hosty jakoby inkasovaná branka rozhodila a najednou se vytratila jejich útočná hra. Otěže zápasu tak prozatím převzali domácí fotbalisté.
24'
Domácí ožili a nyní byli znovu v části hostujícího teritoria. Tentokráte ale jejich střela mířila nad branku Partizanu Bělehrad.
22'
A z následného volného přímého kopu kousek za velkým vápnem domácí skórují. Na značku standardní situace si míč postavil MEHDI CARCELA-GONZÁLEZ a poslal ho přímo na hostující branku, kde si na něho ještě sáhl Kljajić, ale nebylo to nic platné. Míč doplachtil za jeho záda a domácí se tak ujímají vedení – 1:0.
21'
Domácí hráči se snažili projít na polovinu svého soupeře, ale přes zhuštěnou obranu se jim to nepovedlo. Jevtović ale fauloval soupeře a dostává za to žlutou kartu.
19'
Dnes hodně aktivní Djurdjević se ocitl znovu v dobré pozici, tentokráte ale poslal míč hodně vedle domácí branky.
17'
Fortounis nestihl doběhnout míč za zadní čárou a odkop od své branky bude mít hostující gólman Kljajić.
16'
Hosté byli znovu hodně aktivní, ale opět musel zasahovat domácí brankář, který svůj tým opět podržel.
14'
Z pravé strany vyslal dobrý centr Janković, před nabíhajícím Djurdjevićem zívala odkrytá pravá část branky, kam také mířila jeho hlavička. Jenže Kapino fantastickým zákrokem šanci hostů překazil!
12'
Sumah to zkoušel přes dva obránce domácích, ale jeho individuální akce nevyšla.
11'
Do slušné akce se dostal domácí Nabouhane, ale nebylo to nic platné. Byl totiž v ofsajdové pasti, což postrannímu sudímu neuniklo.
10'
Marin vyslal střelu z hranice velkého vápna, ale ta se mezi tři tyče nevešla. Pokračovat v útoku nyní budou zase hosté.
9'
Na druhé straně se před hostující branku dostali hráči Olympiacosu, ale také oni nebyli úspěšní. Následuje tedy odkop od Kljajićovy branky.
8'
Po zahrání rohového kopu se v pokutovém území dostal k hlavičce Djurdjević, poté se snažil k dorážce dostat také Tawamba, ale brankář domácích byl na svém místě. Byla to zatím největší šance před domácí brankou.
6'
Volný přímý kop pro domácí znamenal další neúspěch. Kostas Fortounis to vzal na sebe, prostřelil připravenou zeď, ale následná dorážka Marina brankou neskončila.
5'
Bylo to ale z velké dálky a hostům se nepodařilo poslat míč před domácí branku. Výsledkem je toho ztráta míče a další akce domácích.
4'
Odjidja na polovině hřiště fauloval Soumaha a následovat tak bude volný přímý kop pro hostující Bělehrad.
3'
Autové vhazování provedl hostující Miroslav Vulićević a hned na to se hosté znovu prezentovali dalším únikem před domácí branku. Jenomže před ní nepředvedli nic.
3'
Ben Nabouhane dostal míč do běhu a poté se z hranice vápna dostal ke střele, míč ovšem poslal pouze vysoko nad a následovat bude odkop od hostující branky.
2'
Marko Jevtović se pokusil o střelu z velké dálky, ale nakonec se k ní nedostal. Domácí hráči sebrali hostům balón a tentokráte se do útoku na druhé straně vydají oni.
1'
O výkop se postarali hosté, kteří už s míčem míří poprvé v tomto utkání do útočné akce.
1'
Hráči obou celků už nastupují na hrací plochu a utkání tak za malou chvilku bude moci začít.

Olympiacos FC: Kapino – Figueiras, Vuković, Retsos, Koutris – Odjidja, Romao – Carcela-González, Fortounis (C), Marin – Nabouhane
Náhradníci: Gianniotis – Elabdellaoui, Siopis, Emenike, Zdjelar, Pardo, Sebá

FK Partizan Bělehrad: Kljajić – Vulićević (C), Ostojić, Ćirković, Miletić – Soumah, Jevtović, Bilher, Janković – Tawamba, Djurdjević
Náhradníci: Stevanović – Djuriković, Ilić, Kosović, Pantić, Miletić, Jovanović

Rozhodčí: Javier Estrada – Miguel Martínez, Francisco Martín (všichni Španělsko).
Jak si oba týmy povedou v dnešním duelu, se dozvíme v pozdějších večerních hodinách. Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou a fotbalovou zábavu.
Výsledek a statistiky prvního duelu

Partizan – Olympiacos 1:3
Branky: 10. Tawamba (Janković) – 6. Nabouhane (Marin), 56. Nabouhane (Carcela-González), 90+1. Emenike (Figueiras)

Karty: 64. Bilher (PAB), 69. Tawamba (PAB), 88. Leonardo (PAB) – 4. Siopis (OLY), 46. Romao (OLY), 78. Figueiras (OLY)

Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 5:2. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:13.

FK Partizan Bělehrad: Kljajić – Vulićević, Ćirković (72. Miletić), Ostojić, Miletić – Janković (82. Pantić), Kosović, Bilher, Leonardo – Tawamba, Djurdjević.
Náhradníci: Stevanović – Mihajlović, Soumah, Jevtović, Ilić, Pantić, Miletić.

Olympiacos FC: Kapino – Figueiras, Retros, Roman, Koutris – Odjidja, Siopis – Fortounis – Carcela-González (80. Pardo), Nabouhane (88. Emenike), Marin (80. Zdjelar).
Náhradníci: Gianniotis – Vuković, Emenike, Zdjelar, Abou Cisse, Pardo, Sebá.
FK Partizan Bělehrad

To hosté z Bělehradu mají před sebou velmi těžký úkol. Vzhledem k tomu, že na své půdě, jak už bylo zmíněno, inkasovali tři branky od Olymiacosu, musí dnes na jeho hřišti ještě hodně zabojovat. Tři obdržené branky je určitě hodně, ale na druhou stranu je šance své manko smazat. Dá se tak očekávat ze strany hostů rozhodně útočný fotbal, nemají co ztratit. Čeká nás tak určitě zajímavý duel, který si rozhodně nenechte ujít.
Olympiacos FC

Domácí Olympiacos v prvním duelu zvítězil na půdě Partizanu Bělehrad 3:1. Třemi brankami na cizím hřišti si tak hráči tohoto řeckého celku připravili velmi slibnou pozici do vyřazovací části kvalifikace o skupinovou fázi Ligy mistrů. Tento výsledek je tak pro Olympiacos velmi příznivý a postup dále tak mají jeho fotbalisté ve vlastních rukách. Dokáží na svém hřišti skvělý výsledek uhájit?
Hezký středeční večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes jsou na program odvetná utkání třetího předkola Ligy mistrů a my budeme sledovat druhý duel mezi týmy Olympiacos FC a FK Partizan Bělehrad.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.