Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Crusaders : Ludogorets - 17. července 2018   21:00

Crusaders
Crusaders
0:2
(0:1)
Ludogorets
Ludogorets
11' Brown (vl.)  • 65' Świerczok
Crusaders
Doherty – Glackin Cušlej, Caddell, Holden, Ruddy, Heatley
Ludogorets
Renen – Nedjalkov, Bakalov, Panov, Wanderson, Foster, Misidjan

PFC Ludogorec Razgrad dokázal první zápas jednoznačně 7:0, dnes přidal další dvě branky a zcela zaslouženě postupuje do dalšího kola předkola. Razgrad svému soupeři mnoho šancí nedal. Tento duel mnoho šancí nenabídl.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 3:5. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:10.
90+4'
90+4'
João Paulo se propracoval do střelecké pozice v poslední minutě, domácí brankář byl připravený.
90+3'
Hraje se na polovině hrací plochy, mnoho příležitostí k vidění není.
90+1'
Čtyři minuty se budou nastavovat nad rámec základní hrací doby.
90'
João Paulo se propracoval do zakončení, jeho rána byla sražená na roh.
90'
Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, zda se bude nějaký čas nastavovat.
89'
Ani jeden tým se nikam nežene, hosté kombinují na své polovině.
87'
Glackin to zkoušel individuálně, ale jeho akci zastavil dobře postavený a připravený obránce.
86'
Domácí brankář rozehrává od své branky, Crusaders se pokouší vstřelit alespoň čestnou branku, zatím ale marně.
84'
Crusaders se nemohou propracovat do střelecké pozice, hosté míří zcela zaslouženě k postupu, pravdou ale je, že tempo hry ve druhém poločase šlo hodně dolů.
81'
Střídání v týmu Crusaders F.C.: ze hřiště odchází Clarke, přichází Glackin.
81'
Clarke se pokoušel o zakončení, ale byl v postavení mimo hru.
80'
Domácí celek rozehrává rohový kop, obrana dostala míč mimo hrací plochu, a tak uvidíme další roh.
80'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu. Jen z povinnosti se duel dohrává.
79'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Świerczok, přichází Bakalov.
78'
Žlutou kartu dostává Terziev (PFC Ludogorec Razgrad).
76'
Žlutou kartu dostává Lukoki (PFC Ludogorec Razgrad).
74'
Mnoho velkých šancí momentálně k vidění není, blíží se závěr zápasu a hostující celek má jistotu postupu. V prvním zápase vyhrál 7:0. Nyní vede o dva góly.
72'
Cušlej se probojoval do zakončení, jeho ránu tak tak vytáhl hostující brankář na rohový kop. Pěkná a rychlá domácí akce.
71'
Hosté mají k dispozici rohový kop a rozehrává ho Lukoki. Jeho centr se sice snesl před branku, ale následná rána byla zblokovaná.
70'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Natanael, přichází Nedjalkov.
68'
V poklidném tempu se zápas dohrává. Nyní po nepřesné akci Panova bude rozehrávat gólman O'Neill.
67'
Střídání v týmu Crusaders F.C.: ze hřiště odchází Lowry, přichází Caddell.
65'
Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
Hostující celek navyšuje své vedení, v celkovém součtu vede 9:0. Tentokrát nechytal domácího brankáře JAKUB ŚWIERCZOK, jehož rána zapadla přesně k tyčce. 2:0 pro Ludogorec.
61'
João Paulo se propracoval do střelecké pozice, jeho ránu vytáhl domácí brankář na rohový kop. Stejný hráč jej rozehrál, ale výraznější šanci pro spoluhráče nepřipravil.
61'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Ciciňo, přichází Panov.
60'
João Paulo byl nachytaný v postavení mimo hru, akce Ludogorce končí.
60'
Probíhá šedesátá minuta, hostující celek vede o jednu branku v tomto zápase a míří za postupem.
58'
Domácí celek si vypracovává střelecké pozice, ale zatím na přesný zásah v tomto dvojzápase čeká.
56'
Domácí celek se poprvé v tomto poločase dostal do šance, Forsythe vypálil a brankář jeho ránu dokázal chytit. Následovat bude rohový kop. Centr se snesl před branku Forsythe trefil brankovou konstrukci.
54'
Hráči v zeleném pokračují v aktivní hře, domácí mají velké problémy. Brown dokázal odehrát balon do bezpečí.
52'
Razgrad si druhý poločas užívá, hraje aktivně, domácí celek se naopak musí jen bránit akcím soupeře.
51'
Hostující Saša se propracoval do šance, jeho ránu bez výraznějších problémů kryje brankář Crusaders O'Neill.
49'
Hostující celek mohl navýšit své vedení, ale střelecké pozice Lukoki i Merceliňa byly zblokované.
48'
Clarke rozehrával volný kop, jeho ránu zblokovala zeď.
48'
Zdá se, že ani jeden celek neudělal změnu v sestavě.
47'
Domácí celek ví, že postoupit nebo vynutit si prodloužení zápasu může jen velmi těžko.
46'
Za deštivého počasí byl zahájen druhý poločas.
46'
Domácí celek byl před tímto odvetným zápasem v těžké pozici, prohrával 0:7. V prvním poločase si nešťastný vlastní gól dal Brown. Razgrad míří jednoznačně za postupem do další fáze.
45+1'
45+1'
V nastaveném čase to zkoušel João Paulo, ale jeho projektil končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.
45+1'
Nastavovat se bude jedna minuta.
45'
Žlutou kartu dostává Cushley (Crusaders F.C.).
44'
Od rohového praporku Lukoki centroval před branku. Centr snadno získal brankář.
44'
Akce pokračovala dál, následně ji sám João Paulo zakončoval. Jeho projektil byl zblokovaný. Další rohový kop.
43'
João Paulo rozehrával od rohového praporku.
42'
Rohový kop pro aktivně hrající Ludogorec. Domácí se brání trvalému tlaku soupeře. Jen těžko se Crusaders mohou osvobodit.
40'
Burns fauloval, rozehrávat bude hostující Šaša.
39'
Vykopávat bude znovu domácí brankář, hosté mají převahu, Crusaders na výraznější šanci čekají.
38'
Hostující celek hraje aktivně, další šanci si vypracoval Świerczok, ale ani tentokrát netrefil zařízení.
37'
Domácí brankář bude rozehrávat, skončil u něj míč po nepřesné akci soupeřů.
35'
Domácí celek vybojoval vhazování na útočné polovině, Carvill se marně pokoušel propracovat do zakončení. Jeho akci chyběla rychlost a přesnost.
34'
Świerczok fauloval, volný kop pro domácí celek. Zakončoval nově příchozí hráč. Cushley minul branku. Jeho rána končí mimo.
32'
Střídání v týmu Crusaders F.C.: ze hřiště odchází Owens, přichází Cushley.
30'
Aktivně hrající Świerczok si pomohl faulem, rozehrávat tak bude domácí mužstvo.
28'
Hosté rozehrávali rohový kop, zakončoval Taziev, jehož pokus výborně vytáhl brankář O'Neill. Díky němu zůstává stav zápasu nezměněn.
26'
Domácí celek se propracoval do střelecké pozice, Brown to zkoušel z dobré pozice, jeho rána byla zblokovaná.
24'
Świerczok to zkoušel dobře, ale jeho akce končí postavením mimo hru. Rozehrávat tak bude domácí celek.
23'
Domácí Snoddy si pomohl faulem, rozehrávat tak bude hostující celek.
23'
Hostující celek rozehrává od své branky, mnoho šancí tento duel zatím nenabídl.
21'
O'Neill vykopává od své branky, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí tento duel nenabízí.
20'
Dvacet minut hry je pryč, domácí celek si nešťastně dal vlastní branku, vinou čehož v tomto duelu prohrává.
19'
Aktivně hrající hostující celek se propracoval do další střelecké pozice, Świerczok pálil mimo branku.
16'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, Razgrad vede v tomto zápase o jednu branku, v celkovém součtu pak výrazně více.
13'
Rohový kop pro hostující celek. João Paulo centroval před branku, ale obrana byla pozorná.
13'
Hosté mohli navýšit své vedení, Lukoki v obrovské šanci trefil brankovou konstrukci. Nechybělo mnoho a Ludogorec vstřelil druhou branku.
11'
Hostující celek se dostává do vedení. RODNEY BROWN vracel míč brankáři, ten jej však nezachytil, a tak je na světě vlastní branka.
9'
Owens se pokoušel propracovat do střelecké pozice, jeho akci však končí postavení mimo hru.
7'
Rychlý úvod zápasu mnoho šancí nenabízí, sledujeme aktivní hru z obou stran, hraje se spíše na polovině, kde probíhají souboje o míč.
5'
Domácí celek to zkoušel z velké dálky, rána Carvilla končí mimo branku. Brankář zasahovat nemusel.
4'
Hostující celek se pokoušel o rychlou akci, ale míč končí mimo hrací plochu. Na půlce vhazují domácí.
2'
Ani jeden celek se nikam nežene, v poklidném tempu se rozehrál tento zápas.
1'
Domácí hrají v červeném, hosté v zeleném. Zápas začíná.
1'

Crusaders F.C.: O'Neill – Burns, Beverland, Owens, Brown – Forsythe, Carvill, Lowry, Snoddy, Clarke – Owens (C)
Náhradníci: Doherty – Glackin Cušlej, Caddell, Holden, Ruddy, Heatley

PFC Ludogorec Razgrad: Broun – Ciciňo, Terziev, Moţi, Natanael – Saša, Marceliňo, Djakov (C) – Lukoki, Świerczok, João Paulo
Náhradníci: Renen – Nedjalkov, Bakalov, Panov, Wanderson, Foster, Misidjan.
Vítěz, kterým bude pravděpodobně Ludogorec se utká s vítězem Dudelange – MOL Vidi. První duel nabídl remízu 1:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto odvetném zápase předkola Ligy mistrů proti sobě nastoupí Crusaders F.C. a PFC Ludogorec Razgrad.

Úvodní duel se odehrál na hřišti bulharského Razgradu. V prvním poločase se prosadil domácí Marceliňo, následně si dal vlastní gól Brown. 2:0 vedl Ludogorec po prvním poločase. Ve druhé části hry přidal dalších pět branek, postupně se trefili Keseru, Marceliňo a hned třikrát v osmašedesáté minutě příchozí Swierczok. Razgrad vyhrál 7:0 a udělal důležitý krok k postupu do dalšího části soutěže. Crusaders v prvním zápase nedokázali vypálit na branku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.