Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  KF Drita : Malmö - 10. července 2018   20:45

KF Drita
KF Drita
0:3
(0:2)
Malmö
Malmö
13' Strandberg   • 40' Traustason   • 82' Rosenberg
KF Drita
Rexhepi – Kuka, Limani (C), Leci (83. Haliti), Šala – Musaj (76. Kryeziju), Šabani B., Krasniqi E., Šabani X. – Haxhimusa (54. Livoreka), Neziraj
Bakaj, Ramadani – Haliti, Krasniqi A., Kryeziju, Livoreka, Mustafa
Boris Marhefka – Peter Kováč, Marek Galo (vš. SVK)
Stadiumi Olimpik Adem Jashari, Mitrovica
Malmö
Dahlin – Larsson, Nielsen, Bengtsson, Safari (65. Brorsson) – Traustason, Lewicki, Bachirou, Rieks – Rosenberg (C) (84. Bonke), Strandberg (61. Jeremejeff)
Andersson – Adrian, Binaku, Bonke, Brorsson, Jeremejeff, Vindheim

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec. Malmö získalo první zápas jako favorit skvěle a vyhrálo jasně 3:0. Domácí vstoupili do první půle velmi aktivně, ovšem ve 13. minutě poslal Rieks skvělý centr na Strandberga, který hlavou zakončil za záda domácího brankáře. Následně hosté měli pár šancí, ale ta gólová přišla až pět minut před přestávkou, když Rosenberg poslal přihrávku do vápna na volného Traustasona, který přesně zakončil. V 68. minutě se Jeremejeff dostal do zakončení, ale jeho lob skončil vedle domácí svatyně. V 82. minutě dostal Rosenberg centr na hranici vápna a následně zakončil k pravé tyči. V 87. minutě mohl Lewicki zvýšit vedení, ovšem orazítkoval pouze horní tyč.
90+4'
90+4'
Následná střela Traustasona z přímého kopu skončila jen v moci brankáře Rexhepiho.
90+4'
Následně se hostující hráč ještě pokoušel utéct, ovšem Kuka ho poslal k zemi a dostal kartu žluté barvy.
90+3'
Domácí odkopli míč pouze k bráně hostů.
90+2'
Haliti nyní nechtěně dostal míč do zámezí a Malmö získalo rohový kop.
90+1'
Rozhodčí nastavil tři minuty navíc.
90+1'
Následný centr ovšem vyrazil brankář Dahlin do zámezí a Drita bude mít autové vhazování.
90'
Nakonec ale Drita vybojovala rohový kop, když míč odkopl do zámezí Bengtsson.
90'
Domácí se ještě něco snaží vymyslet, ovšem stále jako po celý zápas se nemůžou dostat přes obranu hostů.
89'
Nyní se hostující hráč ocitl v ofsajdové pasti a útok Malmö je u konce.
88'
Domácí hráč Kryeziju se nyní pokusil o nůžky, ovšem ty skončily jen vedle hostující brány.
87'
Lewicki se napřáhl ke střele uvnitř vápna, ovšem orazítkoval pouze horní tyč!
86'
Domácí poslali nepřesný nákop na levou stranu a Malmö tak získalo autové vhazování.
84'
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Rosenberg, přichází Bonke.
83'
Střídání v týmu KF Drita: ze hřiště odchází Leci, přichází Haliti.
82'
Malmö právě vstřelilo branku!
A nakonec je to třetí branka Malmö! Jeremejeff poslal centr na levou stranu, kde si ho na hranici vápna zpracoval MARKUS ROSENBERG, který si následně počkal až proti němu vystoupí domácí obránce a poté vystřelil do pravé části branky. Asistence: Jeremejeff.
81'
Hosté opět jdou dopředu a snaží se něco vymyslet.
79'
Nyní si hostující hráč sklepl se svým spoluhráčem, poté odcentroval do vápna, kde přišla střela, ale ta skončila nad domácí svatyní.
78'
Nyní ale domácí hráče zastavil ofsajd a centr z pravé strany tak byl navíc.
77'
Hosté získali míč na své polovině, ale následně o něj přišli a Drita se tak opět dostává ke hranici vápna.
76'
Střídání v týmu KF Drita: ze hřiště odchází Musaj, přichází Kryeziju.
76'
Nyní se domácí velmi rozčilují, jelikož střela domácího hráče měla trefit ruku hostujícího obránce, ale podle záběrů šel míč do obličeje.
75'
Poslední minuty se Drita dostává hlouběji do pole, ovšem všechny centry zatím odvrátila hostující obrana.
73'
Poté se sice dostal míč do vápna, ale žádná střela ze strany Malmö nepřišla.
72'
Někteří domácí diváci už odcházejí a Malmö získalo autové vhazování na polovině soupeře.
71'
Následný centr z něj skončil jen vedle brány, jelikož se žádný z domácích hráčů nedokázal dostat do zakončení.
70'
Nyní se Brorsson dopustil nedovoleného zákroku a Drita tak získala volný kop.
69'
Hostující hráč sice vybojoval míč, který dostal Rieks, ale jeho rána z jedné skončila hodně vysoko nad domácí svatyní.
68'
A nakonec se Jeremejeff ocitl ve velké šanci, když dostal trošku delší přihrávku, ovšem byl naprosto osamocený a snažil se přelobovat brankáře, ale jeho pokus skončil těsně vedle levé tyče!
67'
Po nákopu na polovině hostů si hráči zahráli hlavičkovanou, ale lépe z toho vyšlo Malmö, které se dostalo dopředu.
66'
Hosté sice získali autové vhazování, ale následný centr skončil v moci brankáře Rexhepiho.
65'
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Safari, přichází Brorsson.
64'
Následný centr z volného kopu sice skončil v chumlu hráčů, ale poté si ho vzal do své moci brankář Dahlin.
63'
Nyní se hostující hráč Safari provinil faulem, když dojel Xhevdeta Šabaniho.
62'
Hra ve druhé půli nenabízí nic zajímavého a nejde tak o příliš atraktivní fotbal. Domácí se sice snaží něco vymyslet, ovšem Malmö ukazuje své kvality.
61'
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Strandberg, přichází Jeremejeff.
60'
Následně ovšem Malmö odkoplo míč a zbavilo se jej.
59'
Nyní se Drita ujmula míče, ovšem už přes polovinu hrací plochy jí napadají hosté a nyní skvěle a čistě získal míč pro hosty Nielsen.
58'
Domácí obrana pouze odkopla míč, ovšem následně z toho opět nic nebylo a balón tak mají v moci hráči Malmö.
56'
Nyní byl Safari zfaulován Xhevdetem Šabanim na polovině Malmö.
55'
Ne, domácí nevědí a nemají se jak dostat přes obranu Malmö, které je dnes jako favorit hodně zkoncentrované.
54'
Střídání v týmu KF Drita: ze hřiště odchází Haxhimusa, přichází Livoreka.
53'
Hosté opět dominují hře a nyní se chtěl dostat dopředu po levé straně Traustason, ovšem rozhodčí ukázal, že Malmö získalo autové vhazování.
51'
Hosté získali autové vhazování na své polovině.
50'
Opět se domácím nepodařilo nic vymyslet na polovině soupeře.
49'
Domácí drží míč na své polovině, ovšem poté přišla hodně nepřesná přihrávka a následuje autové vhazování pro hosty.
48'
Potom co se chvíli hrálo je hra opět přerušena a i tentokrát je ošetřován hostující hráč.
47'
Nyní potřebuje ošetření hostující hráč Traustason.
46'
Domácí hráč se málem dostal ke střele, ovšem byl v ofsajdovém postavení.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:46.
První poločas je u konce a Malmö zatím vede 2:0. Domácí vstoupili do první půle velmi aktivně, ovšem ve 13. minutě poslal Rieks skvělý centr na Strandberga, který hlavou zakončil za záda domácího brankáře. Následně hosté měli pár šancí, ale ta gólová přišla až pět minut před přestávkou, když Rosenberg poslal přihrávku do vápna na volného Traustasona, který přesně zakončil.
45+1'
45+1'
Drita ještě získala autové vhazování na polovině soupeře, ovšem poté přišel nákop Leciho, který skončil v moci brankáře Dahlina.
45'
Následně se ale Strandberg zvedl a vypadá to, že bude moc pokračovat.
44'
Nyní na trávníku leží hostující hráč Strandberg a hra je přerušena.
43'
Nyní se domácí hráč dostal s míčem na hranici vápna, ale nevystřelil, poté to zkusil jeho spoluhráč, ovšem nastřelil jen hostujícího obránce.
42'
Domácí nyní získali autové vhazování na své polovině hrací plochy.
40'
Následně se ovšem hosté dostali do protiútoku, když Rosenberg dostal skvělou přihrávku do běhu, následně jí poslal uvnitř vápna na volného ARNORA TRAUSTASONA, který zakončil za záda Rexhepiho. Asistence: Rosenberg.
39'
Domácí ztratili míč ve středu hrací plochy.
38'
Nyní se domácí útočník provinil faulem, když se snažil projít přes obránce Malmö.
37'
Shabani Bujar se nyní provinil faulem, když skluzem podrazil hráče a byl odměněn žlutou kartou.
36'
Rosenberg dostal přihrávku do vápna a následně dával míč před bránu, ale tam nebyl nikdo kdo by zakončil.
35'
Spoluhráči Malmö si mezi sebou nevyměnili přihrávku a Drita tak získala další autové vhazování.
34'
Hosté sice vyvezli míč, ale nyní je to opět Drita, která se snaží útočit.
33'
Zatím největší šance Drity nekončí brankou! Velice dobrý centr poslal domácí hráč na naprosto volného spoluhráče, který ale na míč uvnitř vápna těsně nedosáhl!
32'
Domácí sice drží míč na polovině Malmö, ale nemohou se dostat do žádného zakončení.
31'
Následný rohový kop nic nepřinesl, jelikož střela zpoza vápna letěla vedle pravé tyče.
30'
Hostující hráč nyní poslal dělovku směřující pod horní tyč, se kterou si ovšem domácí brankář poradil a následuje rohový kop!
29'
Opět se domácí dostali blíž k bráně soupeře, ale žádná střela nepřišla.
27'
Ovšem rána domácího hráče skončila jen v postavené zdi.
26'
Safari po centru zahrál rukou a rozhodčí vytáhl žlutou kartu. Drita tak má přímý kop z velmi dobré vzdálenosti.
25'
Nyní hosté získali míč na své polovině, ale do rozehrávky museli zapojit i svého brankáře.
24'
Následný rohový kop nic vážnějšího nepřinesl a domácí se následně vydali dopředu a vybojovali autové vhazování.
23'
Traustason vypálil z voleje přesně k levé tyči, ovšem Raxhepi předvedl skvělý zákrok a následuje rohový kop pro hosty!
22'
Domácí se málem dostali dopředu, ovšem zabránil v tom hostujícího obránce.
21'
Domácí hráč byl zfaulován uprostřed hrací plochy Krasniqim.
20'
Centr Traustasona nebyl špatný, ovšem žádný z hráčů Malmö se nedostal do zakončení.
19'
Nyní Malmö získalo rohový kop, když domácí obránce zblokoval centr z levé strany.
18'
Hosté získali míč na své polovině a opět se vydali dopředu, ovšem následně zabojovala domácí obrana a nepustila je dál.
17'
Hostující hráč se nyní provinil faulem a Drita tak získala míč na své polovině.
16'
Střela domácího hráče z dálky skončila jen vysoce nad bránou Malmö.
15'
Následný centr nebyl špatný, ale skončil pouze v moci hostujícího brankáře.
14'
Nyní domácí získali volný kop na polovině soupeře.
13'
Ovšem hosté jdou do vedení! Malmö získalo autové vhazování, které si zpracoval Rieks, který se následně dostal kolem obránce a odcentroval před bránu, kde byl nepokrytý CARLOS STRANDBERG, který hlavou překonal domácího brankáře a otevřel skóre utkání! Asistence: Rieks.
13'
Domácí hráči jsou hodně nabuzeni a nebojí se dnešního soupeře, který je favorit.
13'
Následně se ovšem domácí opět dostali dopředu po levé straně, konkrétně Neziraj, ale po následné přihrávce před bránu tam nebyl nikdo kdo by zakončil.
12'
Xhevdet Šabani se provinil útočným faulem a slibná šance Drity je u konce.
11'
Musaj si skvěle sběhl kolem obrany, ale do zakončení se nakonec nedostal, jelikož mu v tom skvěle zabránil obránce Malmö.
10'
Následně ale přišla další ztráta míče ve středu hrací plochy. Jenomže stejně si vedli i hosté a u balónu tak je opět domácí tým.
9'
Ovšem centr z něj odhlavičkoval domácí hráč do bezpečí a dopředu tak můžou jít domácí.
8'
Nyní Malmö získalo rohový kop z levé strany.
7'
Následně sice opět získal míč domácí tým Drity, ale poté přišel hodně nepřesný nákop, který skončil opět v moci brankáře Dahlina.
6'
Domácí se pokusili projít po levé straně, ale následně ztratili míč a Malmö tak získalo autové vhazování.
5'
Domácí to nyní zkusili po levé straně, ale následný nákop Šaly skončil v moci brankáře Dahlina.
4'
Domácí nyní získali rohový kop z pravé strany, ale po jeho zahrání žádné zakončení nepřišlo. Navíc se domácí hráč Šabani B. provinil faulem.
3'
Hosté sice poslali nákop na pravou stranu, ovšem tam odhlavičkoval míč do zámezí domácí hráč a následuje autové vhazování pro Malmö.
2'
Domácí fanoušci nyní prezentují své choreo a Drita drží míč ve své moci.
1'
O úvodní výkop se postarali hosté, ale následně přišla nepřesná přihrávka a Malmö získalo autové vhazování.
1'

KF Drita: Rexhepi – Kuka, Limani (C), Leci, Šala – Musaj, Šabani B., Krasniqi E., Šabani X. – Haxhimusa, Neziraj
Náhradníci: Bakaj, Ramadani – Haliti, Krasniqi A., Kryeziju, Livoreka, Mustafa

Malmö FF: Dahlin – Larsson, Nielsen, Bengtsson, Safari – Traustason, Lewicki, Bachirou, Rieks – Rosenberg (C), Strandberg
Náhradníci: Andersson – Adrian, Binaku, Bonke, Brorsson, Jeremejeff, Vindheim

Rozhodčí: Boris Marhefka – Peter Kováč, Marek Galo (vš. SVK).
Malmö FF:

Malmö se kvalifikovalo rovnou do prvního předkola Ligy mistrů, jelikož vyhrálo švédskou ligu. V nové sezóně už je švédská Allsvenskan ve 12. kole a Malmö se nachází až na desátém místě. V posledním utkání zavítalo na půdu Siriuse. V 15. minutě poslal hosty do vedení Rosenberg. Ve 47. minutě přidal Rosenberg druhou branku a o dvě minuty později se prosadil i Traustason. V 84. minutě přidal čtvrtou branku Rieks a Malmö vyhrálo 4:0.
KF Drita:

Drita se už probojovala přes dvě kola v kvalifikaci do předkola Ligy mistrů. V prvním utkání se utkala s andorskou Santa Coloma. V základní hrací době branka nepadla a tak se šlo do prodloužení, kde Drita vstřelila dva góly a vyhrála 2:0. V posledním utkání finále kvalifikace do předkola narazila na gibraltarský Lincoln. Už ve 2. minutě poslal Dritu do vedení Leci, ale v 61. minutě srovnal Corral. Do základní hrací doby už branka nepadla a opět se šlo do prodloužení. Ve 101. minutě dostala druhou žlutou kartu a tedy červenou Gerbeshi a kosovský tým šel do deseti. Ve 105+2. minutě ovšem obránce Lincolnu dostal červenou kartu a následně Leci proměnil penaltu. Ke konci ve 120. minutě přidal třetí branku Shabani a ve 120+4. minutě se prosadil i Neziraj.
V prvním předkole Ligy mistrů se proti sobě utkají týmy KF Drita a Malmö FF. Tato mužstva se spolu ještě neutkala a čeká je tak premiéra. Hrát se bude na Stadiumi Olimpik Adem Jashari v Mitrovici. Tento stadion nabídne kapacitu pro 18 500 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Boris Marhefka a jeho asistenti Peter Kováč a Marek Galo (vš. SVK).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.