Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  La Fiorita : Lincoln - 26. června 2018   21:00

La Fiorita
La Fiorita
0:2
(0:1)
Lincoln
Lincoln
2' Hernandez   • 51' Moreno
La Fiorita
Vivan – Gasperoni, Olivi, Di Maio, Mezzadri – Rinaldi D. (C) (od 75. Selva), Loiodice (od 69. Righini), Tommasi, Amati – Buonocunto (od 89. Cattelan), Olcese
Stimac – Cattelan, Righini, Selva, Succi, Castellazzi, Guidi
Burchardt J. – Sørensen H., Hoeg N. (všichni DEN)
Victoria Stadium, Gibraltar
Lincoln
Soler – Garcia, Oliver (od 74. Garro), Bernardo Lopes, Chipolina (C) – Romero M., Moreno (od 69. Casciaro R.), Calderon – Hernandez, Juanma Ortiz (od 61. Casciaro L.), Gamiz
Hankins – Casciaro R., Casciaro L., Dos Santos, Coombes, Corral, Garro

Ode mne to je pro toho utkání již vše přeju Vám pěkný zbytek úterního večera a u dalších textových přenosů na počtenou.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 3:5. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 6:7.
Máme tu konec utkání. Do pátečního finále proti kosovskému týmu KF Drita postupuje díky výhře 0:2 Lincoln Red Imps FC. Skóre otevřel již v 2. minutě Hernandez a poté přidal druhou branku v 51. minutě Moreno.
90+5'
90+4'
Amati v dobré pozici minul branku.
90+4'
Romero se provinil proti pravidlům. Righini má jeden z posledních nákopů.
90+2'
Righini mohl dát kontaktní branku, Soler střelu chytil.
90+1'
Rozhodčí nakonec nastaví 4 minuty.
90+1'
Tommasi v šanci míjí branku.
90'
Žlutou kartu dostává Casciaro R. (Lincoln Red Imps FC).
89'
Střídání v týmu SP La Fiorita: ze hřiště odchází Buonocunto, přichází Cattelan.
89'
Selva nachytán v ofsajdu.
88'
Casciaro L. mohl přidal branku, Vivan výborně zasáhl.
88'
Konec utkání je v režii Lincolnu. Rozhodčí nebude mít důvod dlouhého nastavení.
86'
Olivi fauloval Casciara L. a hosté mohou v klidu zůstat na polovině domácích.
86'
Střela Garra byla zablokovaná.
85'
Garro znovu přidal na konto hostů další faul. Righini znovu rozehraje.
84'
Calderon fauloval a Righini se pokusí něco pro Fioritu vymyslet.
83'
Lincoln si hlídá výsledek a nikam se už nežene.
81'
Buonocunto může rozehrávat standartní situaci po faulu Gamize.
79'
Casciaro L. se nestačil včas vrátit a je mu odmávám a poté i odpískán ofsajd.
78'
Gamiz rozehrál na R. Casciara, který si ovšem pomohl v souboji faulem proti Olivimu.
77'
Olivi fauloval Hernandeze a vidí za to žlutou kartu.
76'
Domácí mají ještě jednu možnost vystřídání. Hosté si své možnosti už vyčerpali.
75'
Střídání v týmu SP La Fiorita: ze hřiště odchází Rinaldi D., přichází Selva.
74'
Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Oliver, přichází Garro.
74'
Casciaro L. nachytán v ofsajdu.
74'
Garcia faulován Amatim.
73'
Necelých dvacet minut zbývá do konce utkání a Lincoln si kráčí do pátečního finále.
71'
Garcia fauloval a rozehrávat může Mezzadri.
69'
Střídání v týmu SP La Fiorita: ze hřiště odchází Loiodice, přichází Righini.
Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Moreno, přichází Casriaro R..
68'
67'
Casciaro L. poslal k zemi Di Maia.
66'
Rinaldi zůstal za posledním hostujícím obráncem a proto je pískán ofsajd.
64'
Hernandez fauloval Loidiceho a domácí mohou jít do útoku.
63'
Hosté kontrolují vývoj utkání a tedka je na domácích, aby s vývojem utkání něco udělali.
61'
Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Juanma, přichází Casciaro L..
60'
Hernandez mohl přidat další branku, ovšem Vivan vyrazil jeho střelu na rohový kop.
57'
Tommaso minul v dobré pozici branku.
56'
Rohový kop pro hosty.
55'
Gasperoni ani Olcese nedokázali překonat Solera. Dobrá šance pro La Fioritu.
53'
Juanma byl nachytán v ofsajdu.
51'
Lincoln právě vstřelil branku!
ALEX MORENO dává Lincolnu dvoubrankové vedení.
50'
Juanma v dobré pozici minul branku.
49'
Juanma nachytán v ofsajdu.
47'
Gasperoni fauloval Gamize. Rozehrávat bude faulovaný.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:00.
Máme tu konec prvního poločasu po kterém vedou hosté zásluhou Anthonyho Hernandeze 0:1 a jsou blíže postupu do pátečního finále proti kosovské Dritě.
45+2'
45+1'
Rozhodčí nastaví 1 minutu.
44'
Olcese se dnes ocitl snad už ve třetím ofsajdu svého týmu.
42'
První poločas se už pouze dohráná uprostřed hrací plochy.
40'
Gamiz fauloval.
38'
Juanma se ocitl v ofsajdu.
38'
Gamis měl další šanci ovšem nedal.
37'
Chipolina mohl poslat hosty do dvoubrankového vedení, ale Vivan zachránil svůj tým.
36'
Buonocunto fauloval Lopese a hoté jsou zpět na míči.
35'
Morenova střela byla zblokovaná.
33'
Juanma Ortiz si počínal nedovoleně a rozhodčí mu to sečetl a uděluje mu žlutou kartu.
31'
Hernandez si pomohl nedovoleně a je pískáno.
30'
Olcese fauloval Lopese.
29'
Olivi se zapomněl ve vápně hostů a tak se píská ofsajd.
28'
Buonocunto fauloval Calderona, který míč rozehrál, ovšem nepřesně a poté následoval jeho faul na Loidiceho.
25'
Míč lítá mezi oběmi velkými vápny. Ani jeden z týmů nemá žádnou vážnější šanci k ohrožení branky.
23'
Olcese se ocitl v ofsajdu a to znamená, že La Fiorita pokračovat nemůže.
22'
První žlutou kartu v zápase si připisuje Di Maio po zákroku na Morena.
21'
Kapitán La Fiority si počínal nedovoleně a u míče je zpět Lincoln.
19'
V dobré šanci nedokázal přesněji zakončit Oliver.
18'
Následuje série faulů na obou stranách.
16'
Hernandez minul branku.
16'
Gasperoni se provinil proti pravidlům. Chipolina v poklidu zakládá další útočnou akci.
14'
Olcese si však pomohl ve vápně faulem proti Garciovi.
14'
Amati rozehraje další rohový kop La Fiority.
14'
Juanma fauloval Di Maia a ten může v klidu rozehrávat.
12'
Tommasi rozehrál rohový kop. Poté se dostal do zakončení Olcese, ale nezamířil přesně.
11'
Juanma si nepohlídal své postavení a dostal se do ofsajdu.
10'
Tommasi rozehrává přímý volný kop po faulu Romera.
9'
Bernardo Lopes minul z dobré pozice.
9'
Rohový kop si vyzkouší také Lincoln.
8'
Ten zahrál Amati, ale nikoho ve svých barvách nenašel.
7'
Rohový kop pro La Fioritu.
6'
Olcese byl nachytán v ofsajdu.
6'
Juanma se dopustil faulu.
4'
Gamiz fauloval Mezzadriho a rozehrávat může Buonocunto.
2'
Hosté se ujímají v úvodu utkání vedení zásluhou ANTHONYHO HERNANDEZE.
2'
Chipolina vypálil, ale jeho střelu chytil Vivan.
1'

SP La Fiorita: Vivan – Gasperoni, Olivi, Di Maio, Mezzadri – Rinaldi D. (C), Loiodice, Tommasi, Amati – Buonocunto, Olcese
Náhradníci: Stimac – Cattelan, Righini, Selva, Succi, Castellazzi, Guidi

Lincoln Red Imps FC: Soler – Garcia, Oliver, Bernardo Lopes, Chipolina (C) – Romero M., Moreno, Calderon – Hernandez, Juanma Ortiz, Gamiz
Náhradníci: Hankins – Casciaro R., Casciaro L., Dos Santos, Coombes, Corral, Garro

Rozhodčí: Burchardt J. – Sørensen H., Hoeg N. (všichni DEN).
Lincoln

tým si vybojoval nárok startovat v předkole Ligy Mistrů díky titulu v domácí soutěži. Lincoln vyhrál titul o pět bodů před Europa FC. Z 27. zápasů si tým připsal bilanci 21-2-4 při skóre 71:19.
La Fiorita

tým si vybojoval nárok startovat v předkole Ligy Mistrů díky titulu v domácí soutěži. La Fiorita vyhrála titul, když ve finálovém zápase porazila na domácím stadionu Folgore 1:0.
Příjemný úterní večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z 0 předkola Ligy Mistrů. Na turnaji na Gibraltaru se utkají 4 týmy a my budeme moci sledovat utkání san marinského týmu SP La Fiorita proti gibraltarskému týmu Lincoln Red Imps FC. Výkop je stanoven na 21 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.