Dahlin – Larsson (81. Vindheim), Nielsen, Bengtsson, Safari – Traustason (73. Lewicki), Bachirou, Christiansen, Rieks – Strandberg (61. Antonsson), Rosenberg (C). Trenér: Uwe Rösler.
Swedbank Stadion, Malmö
Kluž
Arlauskis – Manea, Vinícius, Mureșan, Camora (C) – Culio, Hoban (64. De Luca), Đoković (58. Bordeianu) – Deac (43. Mailat), Țucudean, Omrani. Trenér: Antonio Conceicao Silva Oliveira.
Vâtcă – Maleš, Lang, Mailat, Bordeianu, Peteleu, De Luca.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 2:3. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 12:16.
Je dobojováno. Pro domácí to byl vydřený zápas, ale nakonec se mohou radovat z výsledku 1:1, který jim zajišťuje postup do třetího předkola Ligy mistrů. Rozhodujícím okamžikem byla 55. minuta, kdy po akci pravou stranou napřáhl Arnor Traustason a jeho střela z dálky se zastavila až v šibenici Arlauskisovy branky. Kluž pak vrhla vše do útoku, jenže v této půli nebylo hostům přáno. Malmö tak remízu udrželo a může tak stále živit šanci na postup do elitní soutěže. Kluž se po vyřazení přesouvá do předkola Evropské ligy.
90+6'
90+5'
Ještě jeden dlouhý nákop na útočnou polovinu, Dahlin a jeho spoluhráči však mají vše pod kontrolou.
90+5'
A ještě jedna žlutá pro domácí barvy, prohlédl si ji Marcus Antonsson.
90+4'
Hostující Manea leží na trávníku, snaží se ale co nejdříve zapojit do hry, Kluž má namále.
90+3'
Zleva přilétla před Dahlina nepříjemná střela po zemi a on se tak musel po míči ihned natáhnout, neboť kousek od něj už číhal Țucudean na dorážku.
90+2'
Arslauskis se konečně dostal k míči a okamžitě žene své spoluhráče dopředu.
90+1'
Domácí tým s rozehrou opět nepospíchá, dá se čekat, že světle modří budou zdržovat, seč to je půjde.
90'
Rozhodčí nastaví pět minut.
90'
Ještě jedna žlutá karta, za faul u pravého kouta pokutového území ji obdržel hostující Andrei Mureșan.
89'
Už se ale u hlavního hlásí o návrat a vypomůže svému týmu v honbou za potřebným gólem.
88'
Už odkulhal mimo hrací plochu, hosté budou nejbližší okamžiky hrát jen v devíti.
87'
Do souboje vlétl hostující De Luca jako utržený vagon a odnesl to šrámem. Nyní leží na trávníku a je potřeba jeho ošetření.
86'
Dahlin s rozehrávkou nepospíchá, rozhodčí s jeho pomalým odkopem má ale zatím trpělivost.
85'
Dlouhý pas za obranu Malmö na Țucudeana končí v ofsajdové pozici, je tak po akci.
84'
Kluž je při napadání soupeřem nucena kombinovat na vlastní půli, dokonce přichází ke slovu i malá domů.
83'
Hraje se daleko od Dahlinovy branky, to je to, co domácímu týmu maximálně vyhovuje.
82'
Stále stejná písnička, domácí brání, hráči Kluže naopak neúspěšně buší na vrata Malmö.
82'
Žlutou kartou byl potrestán hostující Billel Omrani
81'
Poslední střídání domácích, Erica Larssona nahradil Andreas Vindheim.
80'
Malmö se nyní soustředí na obranu výsledku, remíza domácím stačí, je to ale velmi ošemetné, stačí jedna chyba...
79'
Výsledkem byla nepřesná hlavička v podání Mureșana, míč skončil o notný kus vedle Dahlinovy branky.
79'
Přesto je tu rohový kop pro hostující tým, útok Kluže se stěhuje před Dahlina.
77'
Hosté to ale budou mít velmi těžké, neboť Emmanuel Culio předvedl u postranní čáry zbytečný zákrok a jelikož už jednu žlutou kartu měl, po té druhé následovala i karta červená!
76'
Kluž bude muset přidat na tempu, stále totiž potřebuje dát alespoň jeden gól.
75'
Nebylo to zle myšleno, po hlavičce na malé vápno se po míči natahoval Rosenberg, přes tvrdého obránce se ale k zakončení nedostal.
75'
Přímý kop pro Malmö, na centr z levé strany je už nachystán Anders Christiansen.
73'
Domácí vystřídali. Skončil Arnor Traustason, čerstvou tváří na trávníku je Oscar Lewicki.
73'
Střela hostujícího Bordeianua nebyla pro Dahlina nebezpečná, gólman ji snadno lapil.
72'
Arlauskis si trochu zavařil při jednoduchém odkopu od branky. Prováhal okamžik a poté si musel dát velký pozor na dotírajícího útočníka domácích.
70'
Další průnik hostů, nyní pravou stranou. Táhlý centr však skončil u obrany Malmö.
69'
De Luca předvedl velice odvážnou střelu, jeho pokus do odraženého míče skončil vedle Dahlinovy branky.
67'
Opět Rieks v pokutovém území, nyní si ale vzal velké sousto a při pokusu o průnik přes dva obránce o míč přišel.
66'
V pokutovém území se na trávníku ocitl domácí Rieks, rozhodčí měl ale dobrý výhled a usoudil, že se o penaltový zákrok nejednalo.
64'
Poslední střídání na straně Kluže, na lavičku pospíchal Ovidiu Hoban, do hry se dostal Giuseppe De Luca.
62'
Žlutilo se, za nedovolený zákrok proti unikajícímu Rosenbergovi byl potrestán hostující Emmanuel Culio.
61'
Carlos Strandberg nemůže pro zranění pokračovat, místo něj tak nastupuje Marcus Antonsson.
61'
Rychlý výpad hostů se nepovedl, hráči Kluže nejenže nezakončili, ale navíc se i dopustili útočného faulu.
60'
Jemná přihrávka na malé vápno hledala Țucudeana, před ním na poslední chvíli zasáhl pozorný Dahlin.
58'
Hosté mezitím vystřídali, skončil Damjan Đoković, místo něj na hrací plochu vyběhl Mihai Bordeianu.
57'
Na trávníku leží domácí Strandberg a vypadá to na problémy s levou nohou. Už probíhá jeho ošetřování.
56'
Jedno je jisté, prodloužení dnes neuvidíme, za daného výsledku by postoupilo Malmö.
55'
Malmö právě vstřelilo branku!
Je srovnáno! Malmö potáhlo akci pravou stranou, po Strandbergově přihrávce si ARNOR TRAUSTASON prohlédl situaci, posunul si míč na pravačku a z dálky vymetl horní roh Arlauskisovy branky – 1:1!
54'
Další centr před Arlauskise, tentokŕat zasáhla hostující obrana dvěma důraznými zákroky.
52'
Rieks dostihl takřka ztracený míč a ve skluzu jej naservíroval na malé vápno, kde se objevil Strandberg. Ten byl ale vzniklou situací natolik překvapen, že nezakončil.
51'
Až možná moc překombinovaná akce Malmö vedla pouze k nepřesnému pasu na Christiansena, ten byl zahnán mimo nebezpečné území.
49'
Unikající Mailat byl zezadu faulován a Anders Christiansen byl za tento zákrok potrestán žlutou kartou.
48'
Malmö je v úvodu druhé půle u míče, ale zatím to nevede k posunu před Arlauskise.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 20:20.
Je za námi první poločas, který se výsledkově povedl lépe hostům z Kluže. Ti přečkali úvodní nápor, postupně převzali iniciativu a dočkali se smazání ztráty z prvního utkání. Ve 36. minutě se po přímém kopu trefil nůžkami Damjan Đoković a tento dvojzápas tak vyrovnal. V závěru pak přišly šance na obou stranách, domácí Rosenberg však trefil břevno a hostujícího Țucudean pak vychytal Dahlin. Stav po první půli je tak 0:1.
45+5'
45+4'
I po centru od rohového praporku přišlo slušné zakončení, hlavičku ale pokryl připravený Dahlin.
45+4'
A mohlo udeřit i na druhé straně. Po levém křídle unikl Mailat, přihrál na Țucudeana a ten střelou z první notně protáhl Dahlina. Ten musel vyrážet na roh.
45+3'
Pouhé centimetry byli domácí od vyrovnání. Po nepříliš šťastně odvráceném centru se do míče opřel Rosenberg a jeho bomba trefila spojnici Arlauskisovy branky. Následný závar pak už ke kloudnému zakončení nevedl.
45+1'
Centr nevypadal zle, míč dokonce propadl na vápno, nikdo jej ale nedokázal usměrnit na branku.
45+1'
Malmö se dostalo poblíž soupeřovy branky, následovat bude rohový kop. A ožilo i publikum.
45'
Rozhodčí nastaví čtyři minuty.
45'
Trochu se nám na trávníku přitvrzuje, výsledkem je více nedovolených zákroků.
43'
Už je vystřídáno, pro Cipriana Deace tedy zápas skončil, zahraje si Sebastian Mailat.
42'
Gesto týmového lékaře je jasné, bude se muset střídat. Na lavičce tak začínají rychlé přípravy na tuto proceduru. Na hřišti už jsou mezitím nosítka.
41'
A další pauza. Na trávníku znovu posedává hostující Deac a vypadá to, že schytal další ránu na před chvílí zasaženou nohu.
40'
Kluž je vedoucí brankou povzbuzená a opět se tlačí do útoku. Cítí, že domácí jsou nalomeni.
39'
Už ale míří za postranní čáru a i když vypadá otřesený, bude s největší pravděpodobností pokračovat.
38'
Lékaři mají opět práci, tentokrát ti domácí, neboť po souboji u vápna zůstal ležet Rieks.
36'
Kluž právě vstřelila branku!
Hosté jdou do vedení a to opravdu parádní trefou. Přímý kop rozehrál Camora, přetaženým centrem na zadní tyč našel Hobana, na jehož oblouček po hlavičce si počkal DAMJAN ĐOKOVIĆ a parádními nůžkami poslal míč k tyči!
34'
Domácí Larsson přišlápl Deace, rozhodčí okamžitě pískal. Deac je stále na trávníku, probíhá jeho ošetřování.
33'
Velice pomalou akci předvedli hráči Malmö, přesto se dokázali dostat na dostřel. Po seběhnutí si z levé strany na střed pálil Rieks, ovšem pouze mezi diváky za brankou Kluže.
31'
Podobně dopadl i na druhé straně domácí Strandberg, zakončení tak bylo už zbytečné. Je však pravdou, že hvizd rozhodčího zanikl v hluku na stadionu.
30'
Hráči Kluže byli při pokusu o přenesení hry vzduchem zachyceni v ofsajdu, Dahlin má klid na rozehrání.
28'
Damjan Đoković v tom ale i po varování pokračoval a rozhodčímu došla trpělivost. Viděli jsme první žlutou kartu zápasu.
28'
Rozhodčí si k sobě volá domácího Riekse a hostujícího Đokoviće, aby je uklidnil. Tito dva hráči se totiž při rozehrávce pošťuchovali v pokutovém území.
27'
Hned několik odrazů následovalo po centru z přímého kopu, Dahlin však mohl zůstat v klidu, míč na jeho branku nešel.
26'
Faul Traustasona na Omraniho, hosté budou centrovat z pravé strany. Domácí hráč se faulu hodně diví, verdikt už ale nezvrátí.
26'
Včasné Arlauskisovo vyběhnutí zabránilo domácím zakončit rychlý přechod do útoku. Hra se zase otáčí opačným směrem.
24'
Zatím to není kdovíjak atraktivní zápas, diváci na tribunách se alespoň baví zpěvem chorálů.
23'
U míče opět Traustason, tentokrát to ale bylo v hloubi pole, chyběla mu podpora spoluhráčů a na záda mu dýchal Deac. Proto raději rozehrál směrem dozadu.
21'
Malmö předvedlo na levé straně postupnou kombinaci, po přihrávce na střed pak z dálky pálil Traustason, ale pouze do rukavic brankáře Arlauskise.
20'
Dopředu se nyní nežene ani Kluž, u té je to možná trochu překvapivé, přece jen musí dotahovat jednobrankovou ztrátu z prvního utkání.
19'
Faul ve výskoku na domácího Traustasona, zatím se to obešlo bez karty, pouze s přímým volným kopem.
17'
Nyní tu máme trochu uklidnění, sledujeme souboje o míč poblíž středového kruhu.
15'
Pro tuto chvíli je nebezpečí pro domácí tým odvráceno, Dahlin si udělal prostor a míč odrazil mimo malé vápno.
15'
Další akce Kluže skončila sražením na rohový kop a z tribun se už snáší první nespokojený pískot.
14'
DO vápna se natlačil Țucudean a jen těsně před zakončením byl dle sudího čistě sražen Nielsenem.
13'
Kluž se začíná osmělovat a přibližuje se čím dál častěji brance soupeře. Nyní akce postupuje levou stranou.
11'
Hra se nám rychle přesunula na druhou stranu a z levého křídla se o centr snažil Rieks. Našel ovšem pouze bránící hráče Kluže.
10'
Centr do šestnáctky pořešil domácí Rosenberg, míč se velice rychle ocitl mimo nebezpečné území pro Malmö.
9'
Po této standardní situaci nebezpeční nevzniklo, hosté jsou ale stále u míče a nyní rozehrávají z pravé strany přímý kop.
8'
Ou, tohle bylo ze strany Kluže povedené! Po sklepnutí pálil zpoza šestnáctky Țucudean a jeho prudkou střelu po zemi musel Dahlin vytlačit na roh!
7'
Od své branky rozehrává domácí gólman Dahlin, nikam nepospíchá, nechce výkop pokazit.
6'
Po Camorově vhazování a několika přihrávkách na malém prostoru se o zakončení pokoušel Đoković, byl však zablokován.
5'
Dlouhý a vysoký pas mířil za domácí obranu a hledal Đokoviće. Ten zvládl trochu akrobaticky zpracovat, pak jej ale zastavil hvizd rozhodčího – ofsajd.
4'
Obranná řada Kluže trpělivě čeká, až se nabídnou spoluhráči, zatím je to o přihrávkách mezi nimi.
3'
Zatím je to v úvodních minutách docela aktivní zápas, snaží se především domácí tým.
2'
Kluž v první útočné akci, s míčem se ale hosté dostali pouze kousek za půlící čáru.
1'
Hned v úvodní minutě mohli jít domácí fotbalisté do vedení, předvedli rychlou kombinaci až do vápna a Christiansen, který už mohl sám zakončovat, ještě přihrával na střed na Strandberga. Tomu scházel možná půlkrok.
1'

Malmö FF: Dahlin – Larsson, Nielsen, Bengtsson, Safari – Traustason, Bachirou, Christiansen, Rieks – Strandberg, Rosenberg (C). Trenér: Uwe Rösler.
Náhradníci: Andersson – Lewicki, Gall, Antonsson, Vindheim, Brorsson, Adrian.

CFR Kluž: Arlauskis – Manea, Vinícius, Mureșan, Camora (C) – Culio, Hoban, Đoković – Deac, Țucudean, Omrani. Trenér: Antonio Conceicao Silva Oliveira.
Náhradníci: Vâtcă – Maleš, Lang, Mailat, Bordeianu, Peteleu, De Luca.

Rozhodčí: Andrew Dallas – Graeme Stewart, Douglas Ross (všichni SCO).
Oba týmy již nastupují na hrací plochu, zápas za pár okamžiků začne!
Zápas na Swedbank Stadion začne v 19:15, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Andrew Dallas, kterému budou na pomezí asistovat Graeme Stewart a Douglas Ross. Čtvrtým rozhodčím byl nominován Donald Robertson. Všichni pánové jsou ze Skotska.
První utkání

Minulý týden se hrálo v Rumunsku a lepší pozici do odvety si vypracovalo Malmö. O výsledku rozhodla jediná trefa, těsně před odchodem na poločasovou přestávku se po brejku trefil střelou z hranice šestnáctky Carlos Strandberg a zařídil tak Malmö trochu klidu do dnešního zápasu. Kluž toho na svém trávníku mnoho nepředvedla a pokud chce uvažovat o postupu do další fáze soutěže, musí dnes bezpodmínečně skórovat. Nic ale není nemožné, jednobranková ztráta není nic, co by se nedalo zvrátit.

CFR Kluž – Malmö FF 0:1 (0:1)

Branky: 45. Strandberg (Rosenberg)
Žluté karty: 71. Omrani, 77. Camora – 80. Dahlin

CFR Kluž: Arlauskis – Manea, Vinicius, Muresan, Camora (C) – Hoban (60. Maleš)– Deac (79. Paun), Djoković (46. Ionita), Culio, Omrani – Tucudean.

Malmö FF: Dahlin – Larsson (89. Vindheim), Nielsen, Bengtsson, Safari – Traustason (89. Adrian), Lewicki, Christiansen, Rieks – Rosenberg (C), Strandberg (86. Antonsson).

Rozhodčí: Dabanović – Ražnatović, Paunović (všichni Makedonie)
Dobrý večer u odvetného utkání druhého předkola Ligy mistrů. Společně se podíváme na duel mezi týmy Malmö FF ze Švédska a CFR Kluž z Rumunska.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:15.