Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Škendija : New Saints - 10. července 2018   20:15

Škendija
Škendija
15' Emini  • 38' Ibraimi  • 54' Ibraimi  • 61' Ibraimi  • 67' Ibraimi
5:0
(2:0)
New Saints
New Saints
Škendija
Zahov – Bejtual, Musliu, Adili, Murati – Alimi, Taipi (84. Selmani) – Radeski, Emini (81. Zejnulai), Junior – Ibraimi (76. Shefiti)
Chešmedljev, Radjepi, Selmani, Shefiti, Todorovski, Wakili, Zejnulai
New Saints
Harrison – Spender (73. Lewis), Hudson, Cabango, Marriott – Ebbe (66. Byrne), Holland, Brobbel – Routledge, Mullan, Redmond (69. Edwards)
Byrne, Cieslewicz, Draper, Edwards, Lewis, Nembhard, Roberts

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 4:1. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 19:8.
Je konec! Škendija Tetovo zvládla úvodní duel prvního předkola Ligy mistrů a poráží The New Saints 5:0! Hrdinou domácího celku se dnes stal útočník Besart Ibraimi, který vstřelil hned čtyři branky a jednoznačně režíroval triumf domácího mužstva! Hosté byli po celou dobu utkání bezzubí a v odvětě je čeká opravdu náročný až nadlidský úkol.
90+3'
90+1'
Nastavují se dvě minuty!
90'
New Saints nezahrozili ani z přímého kopu. Zajímavé zakončení totiž zastavila čtyřčlenná zeď. Nyní už se čeká na závěrečný hvizd.
89'
Ještě jeden přímý kop pro hostující celek! Bejtulai fauloval na hranici pokutového území a nabídl soupeři šanci na čestný zásah.
88'
Před branku domácího celku přiletěl střílený centr z pravé strany hrací plochy. Brankář Zahov vystartoval ven z branky a schoval balón do rukavic.
86'
Domácí zadáci si na polovině hřiště vyměňují krátké přihrávky. Nyní se už skutečně pouze čeká na konec dnešního střetnutí.
85'
Hudson se z vlastní poloviny vydal na průnik středem hrací plochy, jenže na půlící čáře mu jeden z hráčů v červeném vystavil stopku.
84'
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Taipi, přichází Selmani.
83'
Domácí fanoušci děkují svým oblíbencům za předvedený výkon. Hrdinou makedonského celku se dnes stail útočník Ibraimi, který soupeři nasázel čtyři branky.
81'
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Emini, přichází Zejnulai.
80'
Na domácích hráčích je vidět, že už se nikam neženou. Fotbalisté New Saints se ojediněle dostávají do útoku, ale nemohou zakončit.
79'
Mohl to být další gól! Právě střídající Shefiti se opřel do odraženého míče, jenže jeho technickou střelu zastavila branková konstrukce!
78'
Shefiti se krátce po svém příchodu zapojil do ofenzivního dění. Čerstvý fotbalista chtěl přihrát do šestnáctky, ale trefil prvního obránce.
77'
Ojedinělý výpad hostujícího celku končí nepřesným centrem. Domácí zadáci jen kontrolovali cestu míče do zámezí.
76'
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Ibraimi, přichází Shefiti.
75'
Junior si na hranici pokutového území počkal na krásnou přihrávku a opřel se do míče placírkou! Jeho pokus prolétl těsně nad břevnem!
74'
Střídání v týmu The New Saints FC: ze hřiště odchází Spender, přichází Lewis.
73'
Právě Radeski sprintoval za zajímavou přihrávkou na levé křídlo. Hostující brankář vystartoval až za hranici šestnáctky a odkopl míč do autu.
72'
Radeski byl jako první v souboji u postranní čáry. Domácí křídelník soupeře předskočil, ale od jeho hlavy se balón odrazil do zámezí.
71'
V dalším souboji se Besart Ibraimi dopustil faulu loktem na jednoho z obránců New Saints. Domácí útočník je v dnešním utkání opravdu u všeho.
70'
Ibraimi se znovu zapojil do ofenzivního výpadu domácího celku. Tentokrát mu však radost pokazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího.
69'
Střídání v týmu The New Saints FC: ze hřiště odchází Redmond, přichází Edwards.
67'
Shkëndija právě vstřelila branku! Tak tohle už je gólostroj! A počtvrté v utkání se prosazuje BESART IBRAIMI! Domácí útočník má formu jako hrom. Tentokrát si míč připravil na levačku a střelou zpoza pokutového území zamířil do horního rohu!
66'
Střídání v týmu The New Saints FC: ze hřiště odchází Ebbe, přichází Byrne.
65'
Před hostující branku přiletěl další nadýchaný centr z levé strany hrací plochy, jenže ve vápně byl pouze brankář, který stáhl balón do rukavic.
64'
Na hráčích hostujícího celku jsou patrné známky frustrace. Fotbalisté New Saints jsou úplně bezzubí a nemohou se dostat do šancí.
62'
Žlutou kartu dostává Routledge (The New Saints FC).
61'
Shkëndija právě vstřelila branku! Exhibice pokračuje! Domácí celek přidává i čtvrtou branku! BESART IBRAIMI se postavil k exekuci přímého kopu, zvolil technickou střelu a parádním pokusem zkompletoval hattrick!
60'
Je za námi hodina hry a domácí celek stále s naprostým přehledem diktuje tempo hry. Zadáci New Saints mají plné nohy práce.
58'
Redmond táhl protiútok hostujícího celku po levém křídle. Rychlonohý fotbalista New Saints prošel na polovinu domácích, ale neposlal přesnou přihrávku.
57'
Ani domácí brankář už nikam nespěchá. Zahov ví, že makedonský celek má dostatečný náskok a drží míč u nohou.
56'
New Saints se po třetí inkasované brance snaží o vstřelení kontaktní branky. Hosté se usadili v blízkosti pokutového území, ale nikdo v zelenobílém nemá prostor na zakončení.
54'
Shkëndija právě vstřelila branku! A další branka! Domácí celek už je skutečně jednou nohou v druhém předkole! Aktivní BESART IBRAIMI dostal další možnost, měl kolem sebe dostatek prostoru a bez problémů překonal hostujícího brankáře!
53'
Domácí celek přeci jen dokázal otupit rostoucí tlak soupeře. Makedonský celek už znovu hraje na polovině New Saints a vyměňuje si krátké přihrávky.
51'
Emini obdržel zpětnou přihrávku a bez přípravy zakončil. Jeho rána nabrala pořádnou porci rotace, ale brankář Harrison dokázal vyrazit mimo tři tyče!
50'
Po delší době se na polovinu soupeře dostal makedonský celek. Junior poslal přihrávku na hrotového Ibraimiho, jenže ten byl dobře bráněn.
49'
Hosté měli ještě jednu možnost. Další prudký centr tentokrát přiletěl na přední tyč, kde hlídkoval obránce Musliu.
48'
Fotbalisté New Saints neohrozili domácí branku ani po rohovém kopu. Do šestnáctky přiletěl vysoký centr na malé vápno, kam si pro míč došel Zahov.
47'
Ebbe dirigoval akci hostujícího celku v blízkosti pokutového území. Nakonec se pokusil o přízemní centr, ale jeho pobídku obrana srazila na roh.
46'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Makedonský celek se ihned vydal do útoku, ale průnikovou přihrávku zastavil Spender.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně zajímavou podívanou. Mnohem lepším celkem bylo domácí Tetovo, které se zaslouženě dostalo do vedení. Po čtvrthodině se prosadil Emini a ve 38. minutě přidal druhou branku Ibraimi! Hostující celek byl hodně ospalý a směrem dopředu nepředvedl takřka nic.
45+1'
45'
První poločas se už pouze dohrává. Domácí celek si je vědom svého náskoku a kombinuje s míčem v zadních řadách. Hráči New Saints kombinaci soupeře neatakují.
44'
Ibraimi sprintoval za další prudkou přihrávku na polovinu soupeře. Domácí útočník byl tentokrát těsně bráněn a k balónu se vůbec nedostal.
43'
Aktivní Redmond si chtěl udělat prostor kličkou na hranici pokutového území. Hráč New Saints prošel až do šestnáctky, ale jeho rána byla zblokovaná.
42'
Hosté zahrávali přímý kop. Centrovaný míč se snesl na vzdálenější tyč, kde se k hlavičce probil Mullan, jenže z ostrého úhlu nezamířil přesně.
41'
Taipi táhl další akci domácího celku po levé straně. Vracející se Redmond se mu položil pod nohy a poslal jej k zemi.
40'
Pět minut před přestávkou panuje na stadionu parádní atmosféra. Domácí fanoušci hlasitě podporují své oblíbence a ženou Tetovo za postupem.
38'
Shkëndija právě vstřelila branku! Makedonský celek přidává druhou branku a výrazně se přibližuje postupu do další fáze! Aktivní BESART IBRAIMI konečně dostal přesnou přihrávku, připravil si míč a střelou k tyči překonal brankáře!
37'
Ebbe vypálil z třiceti metrů. Jeho rána byla sice velmi razantní, jenže jí scházela potřebná přenost. Hosté si ale ani na chvíli nevydechnou.
36'
Emini prošel na polovinu hostů, kde se snažil dirigovat hru, ale nikdo v červeném dresu jeho výpad nepodpořil.
35'
Mohlo být vyrovnáno! Ebbe prošel po levé straně až do pokutového území, kde se dostal ke střele, ale domácí brankář jeho přízemní pokus vyrazil!
34'
Musliu si skvěle splnil své defenzivní povinnosti. Domácí stoper se vrátil na levou stranu, kde od míče odstavil sprintujícího Redmonda.
33'
Po přímém kopu hosté branku makedonského celku neohrozili. Brankář domácího celku zůstal na brankové čáře a sledoval hodně nepovedený centr.
32'
Právě Taipi se nyní na vlastní polovině dopustil nedovoleného zákroku. Domácí záložník poslal k zemi Redmonda. New Saints mají k dispozici přímý kop.
31'
Taipi se vydal na individuální průnik do pokutového území soupeře. Na své cestě byl faulován a poroučel se k zemi.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání. Domácí celek je zatím jasně lepším týmem na hřišti a zcela zaslouženě vede.
29'
Murati kouzlil s míčem u nohy u rohového praporku. Krajní obránce domácího celku se prosmýkl do pokutového území, ale pomohl si útočným faulem.
28'
Junior si pohybem řekl o přihrávku za obranu hostujícího celku. Míč okamžitě letěl jeho směrem, jenže obranný val New Saints byl tentokrát pozorný.
27'
Taipi si na polovině hrací plochy zpracoval míč a poslal prudkou přihrávku na pravé křídlo. Nikdo v červeném dresu domácí výpad nezastavil.
26'
Další ostrý střet v blízkosti pokutového území domácího celku. Na trávníku zůstávají ležet Radeski a Holland. Oba by však měli pokračovat ve hře.
25'
Do ojedinělého útoku hostujícího celku se hnal Redmond. Křídelník New Saints spěchal za míčem, ale už jej nedohnal na hrací ploše.
24'
Alimi poslal prudkou přihrávku na hranici pokutového území, kde číhal Ibraimi, ale opět skvěle zasáhl hostující stoper Cabango.
23'
Bejtulal táhl akci domácího celku po levé straně hrací plochy. Krajní zadák Tetova hledal Ibraimiho, který byl těsně bráněn.
22'
Routledge poslal prudký centr do pokutového území, ale jeden z domácích hráčů jeho pobídku zastavil rukou. New Saints budou zahrávat přímý kop.
21'
Mullan se hnal do pokutového území za vysokým centrem z levé strany hrací plochy. Domácí brankář však vyrazil ven z branky a schoval míč do rukavic.
19'
Další akci domácího celku zastavuje ofsajd. V něm se potřetí během dvaceti minut zapomněl Ibraimi.
18'
Alimi si na vlastní polovině skvěle pokryl míč tělem a nechal se faulovat. Hlavní rozhodčí hostujícímu Redmondovi pořádně domlouvá.
17'
Radeski táhl další akci domácího celku po levém křídle. Tentokrát se mu pod nohy včas položil obránce Mariott, který balón odkopl na rohový kop.
15'
Shkëndija právě vstřelila branku! Domácí celek se po čtvrthodině hry dostává do vedení! Ibraimi táhl míč po levé straně pokutového území, počkal si na správnou chvíli a poslal zpětnou přihrávku, na kterou si naběhl IZAIR EMINI, který vypálil přesně k tyči!
14'
Radeski se po zákroku na svou osobu dožadoval odpískání pokutového kopu. Rozhodčí měl souboj přímo před očima a jasným gestem ukazuje, že penaltu nepískne.
13'
Redmond zůstává po souboji s obráncem ležet na trávníku. Hostující křídelník si stěžuje na bolest levého kotníku. Podle všeho ale bude schopen nadále pokračovat.
12'
Junior vyslal prudkou přihrávku do pokutového území. Záložník domácího celku se snažil oslovit Ibraimiho, který na prudkou pobídku nedosáhl.
11'
Makedonský celek už znovu kombinuje na polovině hrací plochy. Nikdo v bílém dresu rozehrávku domácího mužstva neatakuje.
10'
Bejtukal se při návratu na vlastní polovinu dopustil nedovoleného zákroku. New Saints budou rozehrávat přímý kop ze zajímavé pozice.
9'
Harrison musel předvést dobrý zákrok. Ze střední vzdálenosti se do míče opřel Alimi, jehož prudký pokus skončil v rukavicích hostujícího brankáře.
8'
Až nyní si hosté mohou oddechnout. Prudká přihrávka na Ibraimiho totiž byla příliš prudká a hostující defenzíva ji nechala propadnout do zámezí.
7'
Domácí celek vstoupil do utkání mnohem aktivněji. Hráči celku z Makedonie se usadili na polovině soupeře, kde si vyměňují krátké přihrávky.
6'
Adili poslal z pozice stopera prudký centr do pokutového území. Hostující obránce Hudson vystoupil proti míči a odkopl jej do zámezí.
5'
Domácí zahrávali rohový kop. Centrovaný míč si ve shluku hlavičkářů našel Emini, jehož pokus zablokovala obrana hostů.
4'
Mariott se včas vrátil na své místo v defenzívě. Na poslední chvíli se s míčem stačil otočit a odkopl míč do autu. Vhazovat bude hostující výběr.
3'
Ibraimi znovu dostal krásnou přihrávku mezi obránce, jenže podruhé během krátké chvíle se nechal lapit do ofsajdové pasti. Rozehrávat budou domácí.
2'
Ibraimi sprintoval za prudkou přihrávkou za obranu hostujícího celku. Radost mu ale překazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd.
1'
Hosté obstarali výkop do dnešního utkání. New Saints se ihned vydali do útoku, jenže první nákop na levou stranu si s přehledem pohlídala domácí defenzíva.
1'

FK Škendija Tetovo: Zahov – Bejtual, Musliu, Adili, Murati – Alimi, Taipi – Radeski, Emini, Junior – Ibraimi
Náhradníci: Chešmedljev, Radjepi, Selmani, Shefiti, Todorovski, Wakili, Zejnulai

The New Saints FC: Harrison – Spender, Hudson, Cabango, Marriott – Ebbe, Holland, Brobbel – Routledge, Mullan, Redmond
Náhradníci: Byrne, Cieslewicz, Draper, Edwards, Lewis, Nembhard, Roberts.
V duelu na půdě makedonského mistra bude favoritem domácí Tetovo. Celek z jihu Evropy má zkušenosti s předkoly evropských pohárů. Sedm zápasů v řadě navíc nepoznal hořkost porážky a soupeřům nasázel pořádnou porci branek. Naopak celek z Walesu v posledních letech teprve sbírá pohárového zkušenosti a každý zápas předkol je pro něj nesmírně cennou zkušeností.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu u sledování prvního předkola Ligy mistrů mezi FK Škendija Tetovo a The New Saints FC. Výkop je stanoven na 20:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.