Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Záhřeb : Hapoel Be'er Sheva  - 24. července 2018   20:00

Záhřeb
Záhřeb
22' Hajrović  • 28' Oršić  • 51' Ademi  • 62' Ademi  • 82' Ar. Hodžić.
5:0
(2:0)
Hapoel Be'er Sheva
Záhřeb
Zagorac – Stojanović, Dilaver, Théophile-Catherine, Leovac – I. Hajrović (85. Fiolić), Dani Olmo, Ademi (C), Gojak, Oršić (74. Šitum) – Budimir (70. Ar. Hodžić)
Šemper – Majer, Gavranović, Ar. Hodžić, Šitum, Fiolić, Perić
Palabyik – Ersoy, Olguncan (vš. TUR)
Maksimir, Záhřeb, Chorvatsko
Anestis – B. Bitton, Taha, Tzedek, O. Bitton – Ezra (54. Nwakaeme), Cetout (46. Maman), Ogu, Einbinder (73. Ben Basat), Melikson (C) – Sahar
Goreš – Nwakaeme, Broun, Ben Basat, Maman, Scheimann, Pekhart

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání nabídlo jednoznačnou podívanou. Dinamo dnes ničilo svého soupeře mnohem větší kvalitou v zakončení a když se k tomu přidal i velmi slabý výkon gólmana Hapoelu, který spoustu střel pouze vyrážel, což nedůsledná defenziva hostů nedokázala vyřešit, není divu, že je skóre takové, jaké je. Dinamu k němu stačil v podstatě průměrný výkon, Hapoel byl dnes zralý doslova na ručník. Hosté nebyli schopni zakombinovat před vápnem soupeře, dát několik přesných přihrávek za sebou byl dnes nadlidský úkol, navíc to platilo i o centrech, které létaly všude možně, jen na na hlavu borců v červenobílém. Hapoel si tak tímto debaklem zabouchl dveře do dalšího předkola, naopak Dinamo pojede na hřiště soupeře jen stvrdit svůj postup dál.
90+3'
90+2'
Žlutou kartu dostává Amer Gojak (GNK Dinamo Záhřeb).
89'
Anthony Nwakaeme (Hapoel) si jde pro míč a bude vhazovat... domácí ale i za tohoto stavu napadají a nakonec je z toho šance, Anestis ale nyní podržel svůj tým, poprvé v zápase.
88'
Oren Bitton (Hapoel) sprintuje na levé straně za míčem marně, ten končí mimo hřiště, klasika, Hapoel je prostě totálně marný v útoku.
87'
Hapoel bude mít autové vhazování z pravé strany, na polovině soupeře.
85'
Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Izet Hajrović, přichází Ivan Fiolić.
84'
Hapoel se nyní musí bránit, v pohodě hrající Dinamo kombinuje na jeho polovině.
82'
Dinamo Záhřeb právě vstřelilo branku!
Domácí se prosazují po volném kopu Hajroviće! Míč se snášel do vápna, dvojice bránících borců totálně propadla a podskočila míč, za nimi si tak naskočil ARMIN HODŽIĆ, který hlavou dopravil míč do branky.
81'
Domácí vybojovali volný kop na polovině Hapoelu, z pravé strany bude rozehrávat Izet Hajrović, není to na přímé ohrožení branky, spíše na centr do vápna.
78'
Armin Hodžić se nabízel na levé straně, u vápna Hapoelu, ale míč k němu nedoputoval, odkop Anestise.
77'
Amer Gojak (Dinamo) si nyní ve středu hřiště pomohl rukou při zpracovávání míče, bystré oko sudího vše postřehlo, je pískáno.
76'
Probíhá poslední čtvrthodina tohoto zápasu, který je již rozhodnutý. Pro Hapoel by mohla být lákavá myšlenka alespoň jednoho gólu z hřiště soupeře.
74'
Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Mislav Oršić, přichází Mario Šitum.
73'
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Dan Einbinder, přichází Eden Ben Basat.
72'
Dani Olmo (Dinamo) rozehrál z levé strany, ale míč končí na boční síti a je tu poslední střídání v sestavě Hapoelu a je to jasné – Tomáš Pekhart se dnes na hřiště nedostane.
71'
Dinamo vybojovalo, zásluhou Gojaka, rohový kop, který bude z levé strany rozehrávat Dani Olmo.
70'
Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Mario Budimir, přichází Armin Hodžić.
70'
Anthony Nwakaeme (Hapoel) se dokázal zbavit bránícího hráče a vystřelit, ale branku netrefil.
68'
Po čtvrtém gólu se již Dinamo přestalo hnát do útoku a nyní nechává soupeře něco předvést.
66'
Dan Einbinder (Hapoel) zkouší střelecké štěstí, ale Zagorac v domácí brance může být v klidu, míč letí vysoko nad.
65'
Rakušan Emir Dilaver (Dinamo) odvádí spolehlivý výkon v defenzivě domácího mužstva, i díky němu se hosté nedokáží prosadit.
64'
Akce Hapoelu, hosté se dostávají před vápno Dinama a zpravidla by tam měla jejich akce končit... ano, je to tak, v nouzi si hosté vrací míč zpět do obrany.
62'
Jestli má někde Hapoel slabinu, tak je to, kromě tragické útočné fáze, také gólman... Anestis opět a znovu neudržel míč po střele soupeře, čehož využil domácí kapitán ARIJAN ADEMI ke vstřelení svého druhého dnešního gólu.
61'
Hapoel se dostane několik metrů před vápno Dinama, ale tam to pro hostující tým zpravidla vždy končí ztrátou míče.
60'
Hodina hry minulostí, Dinamo Záhřeb si jde v podstatě již pro jistý postup do další fáze, rozdíl mezi oběma mužstvy je markantní.
58'
Maor Melikson (Hapoel) odvedl svou práci v pokutovém území svého mužstva.
57'
Navíc spoluhráči domácího gólmana vybojovali rohový kop, který z pravé strany rozehraje Izet Hajrović.
56'
K Zagoracovi nyní putuje přihrávka, domácí gólman musí rychle odkopávat, to se mu podařilo.
55'
Hapoel již udělal dvě změny v sestavě a Tomáš Pekhart stále zůstává pouze na lavičce...
54'
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Hen Ezra, přichází Anthony Nwakaeme.
54'
Hapoel s míčem u půlící čáry, ale znovu platí, že ve finální fázi jsou zatím hosté doslova bezradní.
53'
Ben Zahar zatím jednoznačně nejnebezpečnějším hráčem Hapoelu, Zagorac nyní musel krotit jeho střelu před brankovou čárou.
51'
Gólman Hapoelu opět neudržel míč, tentokrát po střele Gojaka a tak ARIJAN ADEMI mohl opět dorážet míč do branky.
49'
Žlutou kartu dostává Loai Taha (Hapoel Be'er Sheva FC).
48'
Žlutou kartu dostává Ben Bitton (Hapoel Be'er Sheva FC).
46'
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Julien Cetout, přichází Hanan Maman.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
První poločas je minulostí a zatím výrazně spokojenější jsou domácí. Ti vstoupili do zápasu jako favorité a byť se hrál vyrovnaný fotbal, dokázali dvakrát skórovat. Hapoel nehraje špatně, ale finální fáze výrazně pokulhává, jeho hra je tak maximálně po vápno, pak je to přehlídka špatných přihrávcek, kolmic a centrů...
45+2'
45+1'
Nigerijec John Ogu (Hapoel) nyní zkoušel své střelecké štěstí, ale branku Zagorace přestřelil.
44'
Stojanović ale obral Cetouta o míč a domácí mohou rozehrát.
43'
Budimir znovu naskakoval na výkop gólmana Zagorace, leč tentokrát nedoskočil, hrají hosté.
42'
Gojak centruje z levé strany, Hajrović ale neměl šanci na tento pas dosáhnout, odkop od branky Hapoelu.
41'
Probíhá poslední pětiminutovka prvního poločasu, domácí na polovině Hapoelu.
39'
Hapoel znovu s míčem u půlící čáry, ale to je zatím tak všechno.
38'
Nepříznivý stav pro Hapoel – uvidíme dnes na hřišti českého forvarda Tomáše Pekharta?
36'
No, Zagorac šel do souboje, který ale nevyhrál, upadl, sudí nechal dál hrát a zakončující Sahar nebyl daleko od gólu, ale míč skvěle odhlavičkoval obránce Dinama Stojanović.
35'
Gojak (Dinamo) nyní zastavil přihrávku soupeře před vlastní brankou, je z toho roh pro Hapoel.
33'
A následně je pískán ofsajd hostům, kteří tak znovu brankáře Zagorace neohrozí.
32'
Einbinder (Hapoel) přenáší hru na pravou stranu, tam chtěl odcentrovat Melikson, nepovedlo se, trefil pouze Dilavera.
31'
Rychlá útočná akce domácích, Olmo přihrává na Oršiće, ten mu chtěl vrátit do běhu, ale ukopl se, míč končí mimo hřiště.
30'
První půl hodina hry minulostí a byť to tak zhruba po dvaceti minutách nevypadalo, dokázalo si domácí Dinamo vypracovat již dvoubrankový náskok! Nyní to bude mít Hapoel hodně těžké.
28'
Střelu Gojaka gólman Dinama pouze vyrazil a dobíhající MISLAV ORŠIĆ, i přes snahu obránce Hapoelu, dokázal ve skluzu dostat míč do branky.
27'
Mario Budimir (Dinamo) je při chuti, tentokrát sám vystřelil na branku a zajímavou střelu musel s námahou vyboxovávat Anestis.
26'
Ademi (Dinamo) raději odkopl míč do autu, hosté tak budou vhazovat z levé strany, u půlící čáry.
25'
Další nákop domácích dopředu, Budimir šel opět do hlavičkového souboje, tentokrát neúspěšného.
24'
Vstřelený gól by mohl zápasu jedině prospět, důkazem budiž útočná akce hostů, zakončená zajímavou střelou Sahara. Zagorac chytá.
22'
Bravo, to byl zajímavý kousek IZETA HAJROVIĆE. Gólman Zagorac vykopl, Budimir prodloužil před vápno Hapoelu, kde se kolem Tzedeka Hajrović obtočil a vypálil k tyči, Anestit neměl nárok.
21'
Prvních dvacet minut nabídlo vyrovnanou hru, velmi dobrý vstup do zápasu sice mělo Dinamo, ale to svou šanci nevyužilo, naopak, Haopel vyrovnal hru a nyní je to především o hře ve středu hřiště.
19'
Anestis (Hapoel) vykopává daleko od své branky, ale na polovinu Dinama není nikdo v červenobílém, kdo by míč zachytil, hrají tak domácí.
18'
Rozhodčí nyní domlouvá domácímu Ademimu, stejně tak i Tahovi (Hapoel), bylo to po vzájemném souboji, kdy obránce Hapoelu vzal Ademiho a doslova ho zahodil... to byl zákrok na kartu.
17'
Ale hosté se udrželi na míči a nyní kombinují u půlící čáry.
16'
Oren Bitton (Hapoel) poslal centr před branku Dinama, kde ale míč odehrál do bezpečí bránící Dilaver.
15'
První rohový kop Hapoelu rozehraje z pravé strany Oren Bitton.
14'
Nakonec vše končí špatným pasem Ogua, podruhé v krátké době po sobě tento Nigerijec nedokázal přesněji přihrát.
13'
Hapoel útočí po pravé straně, nakonec se ale míč vrací zpět k půlící čáře a hosté přenáší hru na levou stranu.
11'
V tuto chvíli sledujeme poměrně vyrovnanou hru, oba týmy se snaží přelstít defenzivu soupeře.
10'
Každopádně akcí Sahara ukázal Hapoel, kudy by mohla vést cesta – průniky mezi obránci, pasy za obranu Dinama... tak uvidíme.
9'
Ben Sahar (Hapoel) se nyní dokázal prosmýknout mezi dvojicí obránců Dinama, dostal se před Zagorace, kterého zkoušel přelobovat, což nevyšlo, navíc je mu odpískán útočný faul právě na gólmana Dinama.
8'
Hapoel to nyní zkouší na polovině Dinama, ale Ogu poslal nepřesný pas a gestem se omlouvá svým spoluhráčům.
7'
Daniel Olmo (Dinamo) faulován Tzedekem, míč mají domácí na polovině Hapoelu.
6'
Tak zatím je to přehlídka faulů, nyní faulují pro změnu hosté.
5'
Domácí rozehráli roh z levé strany, ale Gojak neuspěl ve vápně, hosté šli do brejku, který zastavil pouze faulem Izet Hajrović (GNK Dinamo Záhřeb), který za tento zákrok dostává žlutou kartu.
5'
A Dinamo vybojovalo roh, z levé strany rozehraje Mislav Oršić.
4'
Odkop od branky Dinama, Zagorac posílá míč až na polovinu Hapoelu.
3'
Žlutou kartu dostává Petar Stojanović (GNK Dinamo Záhřeb).
3'
První akce izraelského klubu zastavil obránce Dilaver (Dinamo), domácí rozehrávají.
1'
Hned v první minutě velká šance domácích, Španěl Daniel Olmo se dostal k odraženému míči, vystřelil, ale Dan Einbinder se vrhl do střely a skvěle jí zablokoval.
1'
Oba týmy již nastupují na trávník stadionu Maksimir v Záhřebu.

GNK Dinamo Záhřeb: Zagorac – Stojanović, Dilaver, Théophile-Catherine, Leovac – I. Hajrović, Dani Olmo, Ademi (C), Gojak, Oršić – Budimir
Náhradníci: Šemper – Majer, Gavranović, Ar. Hodžić, Šitum, Fiolić, Perić

Hapoel Be'er Sheva FC: Anestis – B. Bitton, Taha, Tzedek, O. Bitton – Ezra, Cetout, Ogu, Einbinder, Melikson (C) – Sahar
Náhradníci: Goreš – Nwakaeme, Broun, Ben Basat, Maman, Scheimann, Pekhart

Rozhodčí: Palabyik – Ersoy, Olguncan (vš. TUR).
HAPOEL BEER-SHEVA
Izraelská Beer-Sheva je také mistrem své země. Její náskok na prvním místě činil pouhý jeden bod před druhým Beitarem Jeruzalém, dva body před třetím Maccabi Tel-Aviv. Čtvrtý Hapoel Haifa ztratil bodů pět. Beer-Sheva urvala titul díky povedenému závěru ligového ročníku 2017/2018.
Cestu evropskými poháry zahájila Beer-Sheva minulý rok ve 2. předkole Ligy mistrů a přes maďarský Honvéd dokázala postoupit. Stopku nevystavil ve 3. předkole ani bulharský Ludogorec Razgrad, překvapivě! Tu však vystavil ve 4. předkole slovinský NK Maribor. Beer-Sheva si ale postupem do 4. předkola vybojovala postup do základní skupiny Evropské ligy, kde dokázala vybojovat čtyři body ve skupině s Viktorií Plzeň (ta skupinu vyhrála), ale i tak skončila poslední.
DINAMO ZÁHŘEB
Letošní léto nezačalo pro Dinamo zrovna šťastně... bývalý dlouholetý prezident klubu Zdravko Mamič byl totiž odsouzen za daňové úniky a zpronevěru, celkem si za mřížemi odpyká šest a půl roku! Odsouzen byl i jeho bratr Zoran Mamič, který dostal také nepodmíněný trest (4 roky a 11 měsíců).
Dinamo je ligovým mistrem své země, když ligový titul vybojovalo, i přes nepovedený závěr ligy, o tři body před Rijekou. Třetí Hajduk Split ztratil na titul sedm bodů. Cesta evropskými poháry skončila minulý rok pro Dinamo ve 4. předkole Evropské ligy, kde překvapivě nestačilo na albánské Skenderbeu.
Utkáním, které se odehraje na záhřebském stadionu Maksimir, provedou turečtí sudí, jako hlavní Ali Palabyik, kterému budou na čarách asistovat Kerem Ersoy a Serkan Olguncan. Čtvrtým rozhodčím je Alper Ulosoy.
Vítejte u dnešního online přenosu fotbalového utkání 2. předkola mistrovské části Ligy mistrů, v němž chorvatský DINAMO ZÁHŘEB přivítá na svém stadionu HAPOEL BEER-SHEVA z Izraele.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.