Liga mistrů (předkola) - ONLINE PŘENOS - Club Brugge : Kyjev

Club Brugge

Kyjev
1:0
- 37'Vanaken
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
Club Brugge
- 21'Deli(žlutá karta)
- 37'Vanaken
- 39'Dennis(žlutá karta)
Kyjev
- 41'Harmaš(žlutá karta)
- 44'Kędziora(žlutá karta)
- 68'Rodrigues(žlutá karta)
- 79'Sydorčuk(žlutá karta)
Další informace:
- Rozhodčí
- Fernández – Alonso, Naranjo (všichni ESP)
- Stadion
- Jan Breydelstadion, Bruggy
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Domácí se v sedmatřicáté minutě dostávají do zaslouženého vedení! HANS VANAKEN z penaltového bodu vystřelil ze svého pohledu k pravé tyči a jednoduše skóroval, protože Bojko skákal na opačnou stranu.
Club Bruggy KV: Mignolet – Mata, Mitrović, Deli, Sobol – Vormer (C), Rits, Vanaken – Tau, Okereke, Bonaventure.
Náhradníci: Horvath – Amrabat, Schrijvers, Vlietinck, Cools, Mechele, Openda.
FC Dynamo Kyjev: Bojko – Kędziora, Burda, Kádár, Mykolenko – Sydorčuk (C), Bujalskij – Karavajev, Harmaš, Verbić – Besjedin.
Náhradníci: Buščan – Mohammed, Sol, de Pena, Cygankov, Rodrigues, Šabanov.
Rozhodčí: Fernández – Alonso, Naranjo (všichni ESP).
Belgický klub v minulé sezóně obhajoval zisk svého patnáctého titulu a nakonec skončil jen těsně pod vrcholem, když z druhého místa ztratil na mistrovský Genk pouhé dva body. Během uplynulých dvou víkendů Bruggy odehrály dvě úvodní kola nové ligové sezóny, v nichž nejprve porazily 3:1 Waasland-Beveren a pak v poměru 6:0 převálcovaly také St. Truiden. Hlavní kouč Philippe Clement v nedávné době přivedl do svého týmu oporu pražské Slavie Simona Deliho nebo útočníka Percyho Taua z Brightonu. Nejnovější akvizicí si však vyhlédl ve slavném Liverpoolu, odkud zlanařil brankáře Simona Mignoleta.
V ukrajinském fotbale už řadu let panuje nadvláda kyjevského Dynama a Šachtaru Doněck, který v minulé sezóně vyhrál titul s devítibodovým náskokem právě před outsiderem tohoto zápasu. Kyjevský klub v pohárové Evropě hraje nepřetržitě od roku 1990. V minulé sezóně vypadl ve čtvrtém předkole Ligy mistrů s Ajaxem a byl přesunut do skupiny Evropské ligy, kde si zahrál i s Jabloncem. V jarní fázi předčil i řecký Olympiakos, ale pak prohrál rozdílem 0:8 s anglickou Chelsea. Také patnáctinásobný ukrajinský mistr už odehrál dva ligové zápasy, Karpaty porazil 2:0 a Lvov dokonce 3:0.