Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Rangers : Saint Gilloise - 9. srpna 2022   20:45

Rangers
Rangers
45' Tavernier  • 58' Čolak  • 79' Tillman
3:0
(1:0)
Saint Gilloise
Rangers
McLaughlin – Tavernier (K), Goldson, Sands (79. Davies), Barišić – Arfield (64. Matondo), Lundstram, Lawrence (87. Kamara) – Tillman, Čolak (80. Morelos), Kent.
Sidiropoulos – Kostaras, Dimitriadis (všichni Řecko).
Ibrox Stadium (Glasgow).
Moris – Sykes (84. Eckert), Burgess, Van Der Heyden – Nieuwkoop (77. Francois), Teuma (K), Amani, Lynen (87. Puertas), Lapoussin – Adingra, Vanzeir.

Po venkovní prohře 0:2 Rangers doma vyhráli 3:0 a postoupili do posledního předkola Ligy mistrů. V něm narazí na lepšího z dvojice Monako – PSV.
Držení míče: 61% : 39%.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 6:2.
Rohy: 8:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 7:10.
90+5'
90+4'
Druhá žlutá a následně červená karta pro tým Royale Union Saint-Gilloise (Amani).

Studená sprcha pro belgický tým, který dohraje zápas v oslabení.
90+4'
Žlutá karta pro tým Royale Union Saint-Gilloise (Lapoussin).
90'
Žlutá karta pro tým Rangers FC (Barišić).
87'
Střídání v týmu Royale Union Saint-Gilloise:
ze hřiště odchází Lynen, přichází Puertas.
87'
Střídání v týmu Rangers FC:
ze hřiště odchází Lawrence, přichází Kamara.
84'
ze hřiště odchází Sykes, přichází Eckert.
80'
ze hřiště odchází Čolak, přichází Morelos.
79'
ze hřiště odchází Sands, přichází Davies.
79'
Rangers právě vstřelili branku!
Gejzír radosti vytryskl na Ibrox Stadium poté, co MALIK TILLMAN zvýšil na 3:0 (celkově 3:2) pro Rangers! Skotský klub v odvetě funguje jako dobře namazaný stroj a míří za svým cílem.
77'
ze hřiště odchází Nieuwkoop, přichází Francois.
75'
Žlutá karta pro tým Rangers FC (Lawrence).
75'
Žlutá karta pro tým Royale Union Saint-Gilloise (Amani).
64'
ze hřiště odchází Arfield, přichází Matondo.
58'
Autorem branky je ANTONIO ČOLAK. V součtu obou zápasů je stav 2:2. Tohle bude ještě zajímavé!
55'
Žlutá karta pro tým Royale Union Saint-Gilloise (Adingra).
46'
Rangers dlouho neuměli prorazit houževnatou defenzivu Saint-Gilloise, pomohla jim k tomu až penalta nařízená na konci poločasu. Nicméně ani případná výhra o jeden gól Skotům vzhledem k porážce 0:2 v prvním zápase nestačí. Po přestávce to tedy ještě bude zajímavé a fanoušci se rozhodně mají na co těšit!
45+2'
45+1'
Žlutá karta pro tým Royale Union Saint-Gilloise (Moris).
45'
Žlutá karta pro tým Rangers FC (Čolak).
45'
Až penalta Rangers vysvobodila ze střelecké mizérie! Šťastným autorem branky je JAMES TAVERNIER.
39'
Žlutá karta pro tým Royale Union Saint-Gilloise (Sykes).
38'
Žlutá karta pro tým Rangers FC (Sands).
31'
I když mají Rangers daleko více ze hry, za půl hodiny nedokázali obranu Saint-Gilloise prolomit, a s belgickým týmem tak stále hrají bez branek.
1'

Rangers FC: McLaughlin – Tavernier (K), Goldson, Sands, Barišić – Arfield, Lundstram, Lawrence – Tillman, Čolak, Kent.
Náhradníci: McGregor, McCrorie – Yilmaz, Jack, Davis, Matondo, Kamara, Morelos, Wright, Davies, Sakala, King.
Trenér: Giovanni Van Bronckhorst.

Royale Union Saint-Gilloise: Moris – Sykes, Burgess, Van Der Heyden – Nieuwkoop, Teuma (K), Amani, Lynen, Lapoussin – Adingra, Vanzeir.
Náhradníci: Imbrechts, Pirard – Boone, El Azzouzi, Eckert, Francois, Puertas, Ziani, Huygevelde, Kandouss, Dony.
Trenér: Karel Geraerts.

Rozhodčí: Sidiropoulos – Kostaras, Dimitriadis (všichni Řecko).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.