Liga mistrů žen -  ONLINE PŘENOS -  Wolfsburg : Atlético - 17. října 2018   19:00

Wolfsburg
Wolfsburg
46' Harderová  • 49' Pajorová  • 61' Hansenová  • 67' Harderová
4:0
(0:0)
Atlético
Atlético
Wolfsburg
Schultová – Blasseová, Fischerová (C), Khajehová, Dickenmannová (14. Maritzová) – Gunnarsdóttirová – Hansenová, Netová, Poppová, Harderová (73. Jakabfiová) – Pajorová (81. Masarová)
Earpsová – Mindeová, Jakabfiová, Maritzová, Masarová, Peterová, Wedemeyerová
Staubliová – Küngová, Aubryaová (všichni Švýcarsko)
Volkswagen Arena, Wolfsburg
Atlético
Galardová – Roblesová, Aleixandriová, Linariová (69. Gonzálezová), Monterová – Meseguerová, Kaciová (59. Tounkaraová), Ludmilaová, Sampedrová (C), Sosaová (64. Silvová) – Hermosová

Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 8:1. Rohy: 1:0. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 7:16.
Je konec! Dnešní utkání nám nakonec nabídlo hned čtyři branky, všechny jsme viděli ve druhém poločase. Wolfsburg zaznamenal skutečně úctyhodný start do druhého dějství, během necelých patnácti minut vstřelil hned tři branky, čímž vlastně rozhodl o vítězi. Německý celek byl i posléze o něco aktivnější, nakonec se dočkal konečné čtvrté trefy. Atlético se dlouhou dobu hledalo, španělský celek si za celý zápas vypracoval jedinou vyloženou šanci, tu ale v poklidu pokryla Schultová.
90+3'
90+2'
Nyní se na zemi ocitla domácí Masarová, avšak ani tentokráte se o nedovolený zákrok nejednalo. Monterové se ale nepodařilo vyvézt míč, směrem kupředu tak spěchá favorit tohoto zápasu, kterým je Wolfsburg.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
90'
Žlutou kartu dostává Silvia Meseguerová (Atlético Madrid).
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Zatím to vypadá, že si Schultová dojde pro čisté konto. Ludmilaová tentokráte faulovala protihráčku.
88'
Momentálně se nehrálo, neboť probíhalo ošetření jedné z domácích hráček. Nakonec se nejednalo o nic vážného, může se pokračovat ve hře.
85'
K volnému míči se dostala Schultová, která tentokráte nenašla žádného adresáta nákopu. Hrací předmět totiž skončil daleko v zámezí.
84'
Ludmilaová se tělem dostala přes poslední protihráčky a poté upadla na zem. Ani tentokráte se nejednalo o penaltový zákrok, pokračuje se ve hře.
83'
Wolfsburg zahrával rohový kop z levé strany, nadýchaný bochánek ale nepřinesl nic závažnějšího. Hosté okamžitě přenesli míč na druhou stranu.
82'
Do konce zápasu zbývá něco málo přes deset minut. Atlético by chtělo vstřelit kontaktní branku, která by zajistila o trochu lepší pozici do odvety.
81'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Ewa Pajorová, přichází Ella Masarová.
80'
Ludmilaová tak dlouho napadala rozehrávku, až se dopustila nedovoleného zákroku kousek od šestnáctky. Khajehová okamžitě přenesla hru k čáře.
79'
Hansenová si nyní nepohlídala náběh za obranu, v době přihrávky se tak nacházela v ofsajdovém postavení. Gallardová bude rozehrávat.
78'
Monterová to zkoušela nákopem za obranu, její záměr ale nikdo nepochopil. Proto balón doskákal až do rukavic domácí Schultové.
77'
Nakonec z toho byla obrovská šance, do které se dostala Ludmilaová. Ta se natlačila až před Schultovou, kterou ale trefila pouze do hrudníku.
76'
Střídající Silvová to zkusila průnikem k šestnáctce, kde ale narazila na početnější přesilu protihráček. Atlético se konečně dostalo k souvislejší práci s míčem.
75'
Domácí brankářka si o několik vteřinek později zahrála s míčem, tentokráte se jednalo o odkop do strany, kde Netová vyhrála hlavičkový souboj.
74'
Blasseová opět hýřila aktivitou na pravém křídle, nakonec ale přihrávala vedle stojící Gunnarsdóttirové, která pro změnu poslala míč až ke Schultové.
73'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Pernille Harderová, přichází Zsanett Jakabfiová.
72'
Nakonec si útočným faulem pomáhala dnes hodně nevýrazná Hermosová, která se tak musí vrátit zpět za míč. K rozehrávce se staví Khajehová.
71'
Na opačné straně se do akce zapojila Kaciová, která vybojovala alespoň autové vhazování. Španělský celek je i nadále směrem dopředu bezradný.
70'
Wolfsburg je i nadále aktivnějším celkem, nyní na útočnou polovinu zamířila Blasseová, která ale průnik podél autové čáry nakonec rozmyslela.
69'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Elena Linariová, přichází Esther Gonzálezová.
67'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Tady se schyluje k pořádnému debaklu, Atlético totiž inkasuje už počtvrté! PERNILLE HARDEROVÁ se skvěle otočila s míčem, následně levačkou zamířila mimo dosah Gallardové, která se za střelou pouze ohlédla.
64'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Angela Sosaová, přichází Dolores Silvová.
64'
Rychlonohá Khajehová nakonec stihla míč před postranní čárou, následně se do akce zapojila také Netová, která ale přihrávala na paty Poppové.
63'
Tentokráte se do šestnáctky dostala také Gunnarsdóttirová, které ale míč utekl daleko od kopačky. Hostující obrana nefunguje vůbec zodpovědně.
62'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, druhý poločas je o poznání atraktivnější. O aktivitu se starají výhradně domácí, Atlético na první šanci stále čeká.
61'
Je tu další branka v hostující síti! Pajorová se po pravém křídle prohnala až do pokutového území, kde přihrávala lépe postavené CAROLINE HANSENOVÁ, která ránou z první propálila Gallardovou.
61'
Maritzová vhazovala z levé strany, nicméně poté se nedovoleným zákrokem prezentovala Gunnarsdóttirová. Atlético okamžitě rozehrálo.
60'
Nakonec z toho byl zisk další standardky, ke které se postavila Hansenová. Její nabídka směřovala na přední tyč, kde zasáhla Aleixandriová.
59'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Aurélie Kaciová, přichází Aissatou Tounkaraová.
58'
Schultová je nakonec v pořádku, může se tak pokračovat ve hře. Domácí celek na nic nečekal a okamžitě přešel s míčem na druhou polovinu.
57'
Ludmilaová hodně zariskovala, neboť zajela do brankářky Schultové. Hostující hráčka může být ráda, že nevyfasovala druhou žlutou kartu.
56'
Nyní se finální přihrávka rýsovala na Pajorovou, které nakonec chyběl zhruba metr. Včas u míče byla Gallardová, jenž sevřela míč do náruče.
55'
Mohlo to být o tři branky! Hostující obrana opět nezafungovala, do šestnáctky se dostala Poppová, jejíž střelu Gallardová vyrazila pouze k Netové, která trestuhodně přestřelila.
54'
Hansenová už nezachytila míč na hrací ploše, k autovému vhazování se tak dostaly soupeřky. Konkrétněji se o aut postarala hostující Monterová.
53'
Nakonec to zakončením z velké vzdálenosti zkoušela Poppová, která ale zamířila vysoko nad branku. Gallardová tak bude moci vykopávat.
52'
Roblesová nyní s trochou štěstí poslala míč do území, ve kterém se nacházela jedna ze spoluhráček, ta si ale s těžkou přihrávkou neporadila.
51'
Na útočné polovině přišla Sampedrová o balón, což hrálo do karet Poppové. Ta roztáhla hru na pravou stranu, odkud přiletěl nepovedený centr.
50'
Atléticu se vstup do druhého poločasu absolutně nevydařil, neboť inkasoval z prvních dvou střel. Španělský celek tak bude muset výrazně zabrat.
49'
To je vstup do druhého poločasu, Wolfsburg se dostává do dvoubrankového vedení! Na centrovanou nabídku se na malém vápně vyhoupla EWA PAJOROVÁ, která hlavičkou do pravé části brány překonala Gallardovou.
49'
Jenomže další nedovolený zákrok vytasila Hermosová, která tak darovala soupeřkám standardní situaci, ke které se okamžitě postavila Poppová.
48'
Atlético to nyní bude mít hodně složité, prohrává totiž o jednu branku. Nesmíme ale zapomenout na fakt, že se bude hrát také odvetný zápas.
47'
Hned v úvodních vteřinách si musela pomoct faulem hostující Roblesová, který takticky poslal k zemi Poppovou. Wolfsburg okamžitě rozehrál volný kop.
46'
Domácí se hned v úvodu druhého poločasu ujímají vedení! K odražené střele se dostala PERNILLE HARDEROVÁ, která zkusila štěstí levačkou. Prudké zakončení sice směřovalo na Gallardovou, hostující brankářka ale vyrazila míč pouze za sebe.
46'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hosté, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nenabídl žádnou přesnou trefu. Směrem dopředu byl aktivnější Wolfsburg, který si vypracoval několik slušných příležitostí. Německý celek ale ani jednou nedokázal překonat Gallardovou, na druhé straně se Schultová nedostala k žádnému složitějšímu zákroku. Dnešní utkání rovněž nabízí celou řadu nedovolených zákroků, hlavní sudí tak musí být ostražitá.
45+3'
45+2'
Nadýchaný bochánek z kopačky Popové doplachtila na hlavu Meseguerové, která odvrátila míč za postranní čáru.
45+1'
Před koncem prvního poločasu mají domácí ještě jednu příležitost, budou totiž zahrávat další standardku, tentokráte z pětadvaceti metrů.
45'
První poločas bude nastaven o tři minuty.
44'
Žlutou kartu dostává Pernille Harderová (VfL Wolfsburg).
43'
Na standardní situaci se u vzdálenější konstrukce vyhoupla Fischerová, která ale nezamířila mezi tři tyče. Naopak si přivodila drobné zranění.
42'
Žlutou kartu dostává Laia Aleixandriová (Atlético Madrid).
41'
Hansenová se vydala do otevřené obrany, na samotné hranici šestnáctky si ale ukopla míč daleko od kopačky. Atlético se v tomto případě ubránilo.
40'
Monterová hodila míč daleko od postranní čáry, důrazně si ale počínala Netová, která dokázala obelstít jednu z protihráček, která faulovala.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
38'
Sama na bránu se mohla řítit Pajorová, která na poslední chvíli upadla na zem. Linariová si dle rozhodčí nepočínala nedovoleně, penalta se kopat nebude.
37'
Domácí sportovně odevzdali míč, ujala se toho Khajehová, jenž poslala balón až k Gallardové. Atlético započne další akci až od své branky.
36'
Momentálně se opět nehrálo, neboť na zemi skončila hostující Sosaová. Na scénu přispěchal lékařský personál, který dovedl hráčku za postranní čáru.
35'
Německý celek si vybojoval standardku ze slušné vzdálenosti. K míči se nakonec postavila Poppová, jejíž technická střela skončila pouze na zdi.
34'
Blasseová se přetahovala o míč u postranní čáry, kde nakonec souboj proti dvěma protihráčkám prohrála. Atlético Madrid se ale daleko s míčem nedostalo.
33'
To nebylo vůbec špatné. Aktivní Ludmilaová se rychlostně natlačila až přes Schultovou, míč jí nakonec skončil na kopačce, na poslední chvíli ale zakročila Fischerová.
32'
Individuálním průnikem ot nyní zkoušela Roblesová, která ale nepřešla přes střídající Maritzovou. Wolfsburg se snaží uklidnit hru na vlastní polovině.
31'
Na opačné straně se do zajímavé příležitosti řítila Ludmilaová, která nakonec nepřešla přes Fischerovou. Posléze si s míčem zahrála také Schultová.
26'
Blasseová se ujala autového vhazování od pravé postranní čáry. Její nabídka směřovala na Pajorovou, která si proti přesile neporadila.
25'
Gallardová je v posledních vteřinách ve velké permanenci. Tentokráte to zpoza šestnáctky zkoušela Netová, která ale těsně minula šibenici.
24'
Harderová v další šanci, tentokráte její prudké zakončení končí na levé konstrukci. Další velice nebezpečná akce německého velkoklubu.
23'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, na první branku stále čekáme. Nyní jsou aktivnější domácí hráčky, které zatím míří vedle svatyně Atlética.
22'
Žlutou kartu dostává Ludmilaová (Atlético Madrid).
22'
Obrovská šance Wolfsburgu! Hansenová chytře vysunula do vyložené příležitosti Harderovou, která zakončila kousek vedle vzdálenější tyče.
21'
Linariové se podařilo vyvézt míč od vlastního pokutového území, posléze se do kombinace zapojila také Roblesová, která uniká po pravém křídle.
20'
Hansenová si od postranní čáry navedla míč k pokutovému území, kde se dostala ke střele. Táhlá rána nakonec skončila metr nad břevnem.
19'
Nyní u postranní čáry zasáhla Blasseová, jenž se nakonec jako poslední dotknula kulatého nesmyslu. Monterová okamžitě vhodila míč zpět na hřiště.
18'
Také Gallardová si pohrála s kulatým nesmyslem, který pro změnu poslala na kopačku volné Linariové. Atlético se nemůže dostat na druhou stranu.
17'
Atlético okamžitě rozehrálo z vlastní poloviny, postarala se o to Aleixandriová, jenž poslala míč do volnějšího prostoru na Kaciaovou.
16'
K míči se dostala také domácí brankářka Schultová, která raději poslala míč na druhou stranu hrací plochy. Tam se v ofsajdu zjevila Pajorová.
15'
Netová to zkoušela kolmicí na Pajorovou, která ale souboj s Linariovou nezvládla. Momentálně sledujeme pasáž plnou nepřesností.
14'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Lara Dickenmannová, přichází Noelle Maritzová.
13'
Wolfsburg i nadále hraje bez zraněné Dickenmannová, v současné době se čeká pouze na přerušení hry. Soupeř ale velmi dobře pokrývá útočnou polovinu.
12'
To je hodně krušná chvilka pro domácí. Na levé straně se totiž zranila Dickenmannová, která nakonec musela být odnesen na nosítkách.
11'
Roblesová si vzala na starost aut z pravé strany. Její spoluhráčka Meseguerová ustrážila míč, který posléze přenesla na levou stranu.
10'
Khajehová vypustila ze své kopačky velice pomalou přihrávku, která se stala kořistí Ludmilaové. Atléticu ale trval přechod do útoku příliš dlouho.
9'
To nebylo vůbec špatné. Pajorová se totiž zjevila s míčem v pokutovém území, manévrem na levou nohu si přichystala zakončení, které ale bylo velmi slabé.
8'
Náramně čistým zákrokem si nyní pomohla Sosaová, která obrala o balón Hansenovou. Aby toho nebylo málo, tak je tu volný kop pro španělský celek.
7'
Atlético se nyní dostalo k souvislejšímu držení kulatého nesmyslu. Sampedrová se dlouho rozmýšlela, nakonec přihrála vedle stojící Sosaové.
6'
Na opačné straně se ke střele dostala Sampedrová, která trefila jednu z protihráček. Posléze vedle brány mířila Sosaová. Schultová bude vykopávat.
5'
K oné rozehrávce se postavila Dickenmannová, která posílal centr do přehuštěného prostoru. Tam si k němu seběhla Harderová, jenž vypálila vysoko nad.
4'
Posléze si nedovoleným zákrokem pomohla Monterová, která u postranní čáry faulovala Hansenovou. Wolfsburg má k dispozici standardku.
3'
Ihned v úvodu se k autovému vhazování dostala hostující Roblesová, která se snažila najít Kaciaovou. Tu ale vzorně ubránila Poppová.
2'
Hlavní sudí poprvé pískla do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

VfL Wolfsburg: Schultová – Blasseová, Fischerová (C), Khajehová, Dickenmannová – Gunnarsdottirová – Hansenová, Netová, Poppová, Harderová – Pajorová
Náhradníci: Earpsová – Mindeová, Jakabfiová, Maritzová, Masarová, Peterová, Wedemeyerová

Atlético Madrid: Galardová – Roblesová, Aleixandriová, Linariová, Monterová – Meseguerová, Kaciová Ludmilaová, Sampedrová (C), Sosaová – Hermosová
Náhradníci: Rodríguezová – Garcíaová, Gonzalezová, Chidiacová, Silvová, Sánchezova, Tounkaraová

Rozhodčí: Staubliová – Küngová, Aubryaová (všichni Švýcarsko).
Atlético Madrid

Na opačné straně se nachází Atlético Madrid, které ovládlo poslední dva ročníky domácí soutěže. V tom posledním svádělo úctyhodnou bitvu s druhou Barcelonou, která do posledního kola čekala na kýženou ztrátu soupeře, která ale nepřišla. Celek z Madridu se tak radoval z mistrovského titulu, a to pouze s náskokem jediného bodu. Atlético je po pěti odehraných zápasech letošního ročníku na první pozici, na kontě má plný počet bodů, tedy patnáct bodů. Španělský celek narazil v 1/16 Ligy mistrů na nevyzpytatelný Manchester City, který si sice ze hřiště soupeře přivezl nadějný výsledek 1:1, v odvetě na domácí půdě ale podlehl soupeři poměrem 0:2.
VfL Wolfsburg

Fotbalistky Wolfsburgu patří i v letošní sezóně k aspirantkám na celkové prvenství v Lize mistrů. Německý celek je ve své domácí soutěži dominantní, podařilo se mu tamní ligu vyhrál čtyřikrát z posledních šesti ročníků. Wolfsburgu se vydařil start i do letošního ročníku, po čtyřech odehraných zápasech má na kontě dvanáct bodů, na druhý Bayern má náskok tří bodů. Vlci jsou nadmíru produktivní, doposud vstřelili sedmnáct branek, na druhou stranu stále čekají na první inkasovanou branku. Domácí tým dnešního utkání narazil v rámci 1/16 Ligy mistrů na islandský Thor/Ka, v obou zápasech se z vítězství radoval německý celek (2:0, 1:0)
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Liga mistrů žen má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi VfL Wolfsburg a Atlético Madrid.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.