Liga národů UEFA - liga C - ONLINE PŘENOS - Bulharsko : Kypr

Bulharsko

Kypr
2:1
- 59'Despodov
- 68'Nedelev
- 41'Kastanos
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
Bulharsko
- 59'Despodov
- 68'Nedelev
- 79'Kostadinov(žlutá karta)
- 90+3'Nedyalkov(žlutá karta)
Kypr
- 39'Kousoulos(žlutá karta)
- 41'Kastanos
- 89'Margaca(žlutá karta)
Další informace:
- Rozhodčí
- Jovanović – Stojković, Mihajlović (vš. Srbsko)
- Stadion
- Stadion Vasil Levski (Sofia) [Kapacita: 43 632]
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 9:5. Fauly: 14:23.
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Fotis Papoulis, přichází Onisiforos Rousias.
Domácí se dostávají zaslouženě do vedení! S. Popov poslal do vápna skvělý centr z pravé strany, ke kterému se dostal na zadní tyči osamocený TODOR NEDELEV, a ten následnou bombou k bližší tyči překonal bezmocného Panayiho.
Domácí vyrovnávají na 1:1! S. Popov dostal skvělý pas za obránce. Následně ještě z první našel na hranici malého vápna volného KIRILA DESPODOVA, a ten se následným hlavičkovým zakončením nemýlil.
Držení míče: 61% – 39%
Střely celkem: 6 – 2
Střely na branku: 1 – 2
Hosté se dostávají do vedení! Avraam poslal do vápna skvělou přihrávku na úplně volného GRIGORISE KASTANOSE, který se následně ve skluzu dokázal prosadit. Iliev na jeho střelecký pokus nedosáhl.
Bulharsko: Iliev – S. Popov, Nedyalkov, Bodurov, Zanev – Nedelev, Kostadinov, Slavchev, Despodov – I. Popov (C), Kraev
Náhradníci: Makendzhiev, Petkov – Bandalovski, Bozhikov, Dimitrov, Goranov, Chorbadzhiyski, Ivanov, Kovachev, Malinov, Milanov, Vasilev
Kypr: Panayi – Demetriou (C), Merkis, Laifis, Ioannou – Kousoulos, Kastanos, Artymatas – Papoulis, Sotiriou, Avraam
Náhradníci: Georgallides, Pardo – Economides, Fylaktou, Christofi, Margaca, Mouktaris, Papafotis, Rousias, Sielis, Stylianou, Vasiliou
Rozhodčí: Jovanović – Stojković, Mihajlović.
Bulharsko – Kypr 1:0 (15.8.2012)
Kypr – Bulharsko 0:1 (29.3.2011)
Kypr – Bulharsko 4:1 (10.10.2009)
Kypr se nachází v tabulce Ligy C na třetí příčce se třemi body. Po dvou odehraných zápasech má na svém kontě 1 výhru a 1 prohru. V prvním utkání prohrál v Norsku 2:0, ale poté zvítězil na domácí půdě se Slovinskem 2:1.
Posledních 5 zápasů
Kypr – Slovinsko 2:1
Norsko – Kypr 2:0
Jordánsko – Kypr 3:0 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Kypr – Černá Hora 0:0 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Arménie – Kypr 3:2 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Bulharsko se momentálně nachází v tabulce Ligy C na první příčce se šesti body. Po dvou zápasech má na svém kontě dvě vítězství, a to se Slovinskem 2:1 a s Norskem 1:0. Nejlepším střelcem Bulharů je momentálně se dvěma góly útočník Bozhidar Kraev.
Posledních 5 zápasů
Bulharsko – Norsko 1:0
Slovinsko – Bulharsko 1:2
Bulharsko – Kazachstán 2:1 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Bulharsko – Bosna a Hercegovina 0:1 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Bulharsko – Saúdská Arábie 1:0 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)