Liga národů UEFA - Liga národů UEFA - liga C -  ONLINE PŘENOS -  Estonsko : Arménie - 14. října 2020   20:45

Estonsko
Estonsko
14' Sappinen (Käit)
1:1
(1:1)
Arménie
Arménie
8' Hovhannisjan  (Barseghjan)
Estonsko
Hein – Teniste (46. Lilander), Baranov, Kuusk, Pikk – Liivak (86. Miller), Käit, Kreida, Siňavskij (66. Marin) – Vassiljev (C) (72. Tunjov) – Sappinen (66. Lepik).
Luis Godinho (POR) – Rui Teixeira (POR), Hugo Ribeiro (POR)
A. Le Coq Arena (Tallinn)
Arménie
D. Jurčenko – Hovhannisjan, T. Voskanjan, Calisir, A. Hovhannisjan (47. S. Grigorjan) – Grigorjan (42. Udo), Wbeymar – Babajan (57. Ghazarjan), Mchitarjan (C), Barseghjan (83. Bičachčjan) – Karapeťan (83. Kadymjan).

To je ode mě vše. U dalších zápasů Ligy národů se těším na počtenou!
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 2:2.
Střely mimo: 2:2.
Rohy: 7:4.
Ofsajdy: 0:1.
Fauly: 18:9.
Dnešní zápas nakonec vítěze nenabídl. Estonci měli ve druhé půli k vítězství blíže, avšak Arménii skvěle podržel brankář Jurčenko. Konečný stav utkání je tedy 1:1, což znamená, že oba týmy zůstávají na svých pozicích v tabulce skupiny 2 v rámci Ligy B. Arménie je třetí s pěti body, Estonci pak poslední se dvěma body.
90+4'
90+4'
Mchitarijanova přihrávka nenašla nikoho ze spoluhráčů, a tak se vydal do protiútoku Marin. Byl však zfaulován Bičachčjanem.
90+3'
Arménie kombinuje na své polovině hřiště.
90+3'
Tunjov posílal centr na Baranova, jenž ovšem místo zakončení nedovoleně atakoval jednoho ze svých protihráčů.
90+2'
Marin posílal centr do vápna z levé strany. Ten však Voskanjan odvrátil na rohový kop.
90+1'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty nad rámec hrací doby.
90'
Po zákroku Tunjova mají hráči Arménie rozehrávku z poloviny hřiště. mladý Estonec by si měl dávat pozor. Od svého příchodu už jednu žlutou kartu vyfasoval.
89'
Mattias Käit zahrál rukou, čehož si rozhodčí všiml a přerušil hru.
89'
Odkop Pikka byl nepovedený. Míč se dostal do zámezí, přičmž vhazovat bude Kamo Hovhannisjan.
88'
Vypadá to, že to arménský stoper rozchodí. Rozhodčí předal balón brankáři Jurčenkovi a nechal jej rozehrát.
87'
V křeči se ocitl na zemi Voskanjan. Nyní je v péči týmových lékařů.
86'
Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Frank Liivak, přichází Martin Miller.
86'
Žlutou kartu dostává Wbeymar (Arménie).
84'
Žlutou kartu dostává Frank Liivak (Estonsko).
84'
Liivak padl ve vápně, avšak místo penalty uděluje rozhodčí žlutou kartu za simulování.
83'
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Alexandr Karapeťan, přichází Gegam Kadymjan.
83'
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Tigran Barseghjan, přichází Vahan Bičachčjan.
83'
Do vápna posílal centr Pikk, jenže jeho pokus obrana Arménie odvrátila. Následně strílel Käit, avšak jeho pokus skončil nad brankou.
81'
Před dotírajícím Tunjovem odpálil míč do bezpečí Calisir. Mladý Estonec poté navíc fauloval, takže se k míči dostávají hráči Arménie.
81'
Po rohu se k centru dostal Käit, avšak vše zachránil gólman Jurčenko, jenž míč lapil do svých rukavic.
80'
Estonci dostávají další výhodu rohového kopu.
80'
Ghazarjan dostal naloženo od Lilandera. Poté, co chvíli zůstal na zemi se zdá, že je už v pořádku.
79'
Kreida poslal průnikovou přihrávku na Marina. Tomu k jejímu zachycení chybělo několik centimetrů, takže se dříve k míči dostal brankář Jurčenko.
78'
Žlutou kartu dostává Georgi Tunjov (Estonsko).
77'
Kuusk poslal balón raději do zámezí. Arménie bude mít k dispozici autové vhazování.
77'
Stejně tak dopadl souboj Liivaka s Udem.
76'
Marin poslal k zemi Barsegjana, což rozhodčí vyhodnotil jako nedovolený zákrok.
75'
Liivak zkoušel najít Marina, avšak jeden z arménských obránců tomuto pokusu vystavil stopku.
74'
Přihrávka na Lepika nebyla přesná a končí v zámezí. Bude z toho odkop od arménské branky.
74'
Ghazarjan si vyšlápl na Kreidu, což rozhodčí nemohl přehlédnout.
73'
Estonskou akci zastavuje útočný faul Lepika na Calisira.
72'
Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Konstantin Vassiljev, přichází Georgi Tunjov.
71'
Tento zákrok od Ghazarjana nebyl vůbec šetrný. Rozhodčí ovšem kartu neuděluje.
70'
Přihrávka Kama Hovhannisjana nenašla volného spoluhráče.
69'
Žlutou kartu dostává Vladislav Kreida (Estonsko).
69'
Rohový kop Estonci nezahráli dobře. Následný protiútok zastavil Kreida pouze pomocí faulu.
68'
Vasiljevův centr hledal nově příchozího Marina. Na poslední chvíli ovšem zasáhl Voskanjan, který odpálil míč na roh.
Dalekonosná rána Ghazarjana skončila pouze nad Heinovou brankou.
66'
Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Rauno Sappinen, přichází Mark Anders Lepik.
Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Vasilij Siňavskij, přichází Pavel Marin.
65'
Mchitarijanovu přihrávku srazil jeden z estonských hráčů do autu.
64'
Před Livanderem dobče zasáhl Calisir. Estonci vhazují.
63'
Liivak obešel svého protihráče, aby následně poslal pěkný centr na Siňavského. Ten ovšem trefil pouze boční síť.
62'
Barsegjan se pokoušel poslat centr do vápna, avšak estonská obrana byla pozorná.
60'
Arménci kombinují na své obranné polovině, přičemž zapojili do rozehrávky i brankáře Jurčenka.
59'
Další nedovolený zákrok, tentokráte od Barsegjana.
58'
Přihrávka Barsegjana nenašla volného spoluhráče. Následně Calisir fauloval Sappinena, a tak mají míč Estonci.
57'
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Edgar Babajan, přichází Gevorg Ghazarjan.
56'
Po nedovoleném zákroku centroval do vápna Vassiljev. Jeho pokus vracel do ohně Käit, avšak arménská obrana včes zareagovala.
55'
Po centru zleva měl výbornou šanci Liivak! Porti němu ovšem výborně vystoupil gólman Jurčenko, jenž míč lapil.
54'
Před Babjanem zasáhl včas Baranov. Udělal to navíc tak šikovně, že z toho bude odkop od estonské branky.
53'
Kuusk neměl nyní jinou možnost, než poslat míč až k brankáři Heinovi.
53'
Výborně zareagoval u lajny Kamo Hovhannisjan, jenž odpálil míč do autu.
52'
Míč si do rukavic schoval brankář Jurčenko, jenž následně rozehrál.
51'
Míč skončil v zámezí, vhazovat bude Kreida.
50'
Po centru od rohového praporku hlavičkoval Karapetjan, nicméně jeho pokus skončil nad brankou.
49'
Zákrok Käita na Angula byl nedovolený. Z následné akce centroval Babajan, avšak Lilander jeho nabídku srazil na roh.
47'
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Arman Hovhannisjan, přichází Serob Grigorjan.
47'
Estonci drží balón na své polovině.
46'
Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Taijo Teniste, přichází Michael Lilander.
46'
První poločas utkání mezi Estonskem a Arménií nabídl vyrovnaný fotbal, čemuž odpovídá i remízové skóre. Nejdříve poslal hlavou Arménii do vedení po centru Barseghjana Arman Hovhannisjan. Hosté se ovšem neradovali dlouho, jelikož za necelých šest minut skóroval po sklepnutí Mattiase Käita taktéž hlavou Rauno Sappinen. Stejný hráč mohl dokonce poslat domácí do vedení, avšak ve výborné pozici trestuhodně přestřelil. Uvidíme, jestli ve druhém poločase zvládne některý z týmů strhnout vedení na svoji stranu.
45+1'
45+1'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu nad rámec prvního poločasu!
45'
Teniste vhodil dlouhý aut, který ovšem nenašel nikoho z jeho spoluhráčů.
44'
Nepříjemná střela Barsegjana zpoza šestnáctky končí v náručí Karla Heina.
43'
Nepřesná rozehrávka Baranova znamená další aut pro Arménii.
42'
Zdá se, že pro Artaka Grigorjana zápas skončil. Po zákroku jednoho z Estonců zůstal na zemi a nyní ukazuje, že musí střídat. Nahradí jej Solomon Udo.
41'
Estonci se po nepovedené akci Arménie dostalil do přečíslení, které ovšem vyřešili katastrofálně. Vassiljevův centr mířil úplně mimo Livaaka a skončil v zámezí.
40'
Centr Mchitarjana nenašel vhodného adresáta.
40'
Babajan se snažil nacentrovat zprava, avšak Kuusk byl proti. Roh pro Arménii.
39'
Přihrávka Liivaka skončila v zámezí.
38'
Sappinen spálil obrovskou tutovku! Po centru Tenisteho z pravé strany se ocitl zcela sám před Jurčenkem, avšak jeho rána z voleje skončila vysoko nad! Teď měli hráči Arménie štěstí.
36'
Nepovedená rozehrávka Arménie končí v autu.
35'
Centr Livaaka z pravé strany si pohlídal brankář David Jurčenko
34'
Míč šel od Sappinena do zámezí. Aut pro Arménii.
33'
V souboji dvou jedenáctek povalalil Barsegjan Liivaka. Rozhodčímu nezbylo nic jiného než zapískat.
31'
Centr od pravého praporku zakončoval hlavou Voskanjan, nicméně netrefil přesně.
30'
Babajanův únik zastavil čistým skluzem jeden z obránců. Roh pro Arménii.
29'
Kreidův centr zleva hledalvolného Tenisteho, avšak tomu nedovolil zaskočit včasně dostupující Voskanjan.
28'
Tentokráte roh nepředstavoval pro Arménii žádné nebezpečí.
27'
Estonci rozehráli roh na krátko, načež přišel centr, který pouštěl Sappinen za sebe. Před dalšími hráči vyrazil míč Jurčenko na další roh.
26'
Po levé straně se řítil Saapinen, avšak než stačil poslat centr, zablokoval jej Voskanjan. Roh pro Estonce.
25'
Po zákroku jednoho z domácích hráčů končí míč v autu. Do hry jej uvede Taron Voskanjan.
24'
Zákrok Siňavského posoudil rozhodčí jako nedovolený. Arménie bude rozehrávat z vlastní poloviny hřiště.
23'
Míč se snášel na hlavu Saapinena, avšak jeho pokus skončil mimo.
22'
Pikkovu střelu srazil Edgar Babajan mimo. Roh pro Estonsko.
20'
Další míč v zázemí, vhazovat bude Arman Hovhonnisjan.
18'
Arménci drží balón na polovině Estonska, ke střele se ale zatím nedostali.
17'
Po centru od rohového praporku hlavičkoval Artak Grigorjan, avšak mířil mimo.
16'
Dalekonosná rána Mchitarjana se odrazila od Vassiljeva mimo. Roh pro Arménii.
14'
Estonsko právě vstřelilo branku!
Roh se podařil na jedničku! Míč se po rohu dostal na Mattiase Käita, jenž jej sklepl na RAUNA SAPPINENA, který z bezprostřední blízkosti srovnává na 1:1!
13'
Andre Calisir předvedl výborný obranný zákrok. Roh pro Estonsko.
12'
Míč končí v zámezí, vhazuje Konstantin Vassiljev.
11'
Po dlouhém autu zakončoval hlavou Mattias Käit, avšak jeho pokus skončil daleko vedle branky.
9'
Rozhodčí píská nedovolený zákrok domácích na polovině hřiště.
8'
Arménie právě vstřelila branku!
Máme tu brzký první gól! Barsegjhjan vyslal přesny centr z levé strany přesně na hlavu KAMA HOVHANNISJANA, jenž bez problémů překonal brankáře Heina. Asistence: Tigran Barsegjan.
7'
Vassilijev byl tvrdě atakován Artakem Grigorjanem. Rozhodčí píská faul.
6'
Nevydařená rozehrávka Martena Kuuska končí až v rukavicích Davida Jurčenka.
5'
Domácí opět začínají svoji akci od brankáře Karla Heina.
4'
Rauno Sappinen posílal zajímavý přízemní centr z pravé strany. Jeho nabídku ovšem nikdo ze spoluhráčů nevyslyšel.
4'
K míči se poprvé dostal i arménský gólman David Jurčenko, jenž ho posunul na Kama Hovhannisjana. domácí následně faulovali.
3'
Opět míč v autu, vhazovat budou hráči Arménie.
3'
Mchitarjan posouval míč na volného Tigrana Barsegjana, avšak ten se nakonec ke střele nedostal.
2'
Míč Končí v zámezí, vhazovat bude Kamo Hovhannisjan.
2'
Akci Estonců zastavil pozorný Artak Grigorjan.
1'
Do rozehrávky se zapojuje i brankář Karl Hein, jenž posouvá balón na obránce.
1'
Výkopu se zhostili hráči Estonska.
1'
Obě mužstva již nastupují na hřiště. Nyní si vyslechneme národní hymny.

Estonsko: Hein – Teniste, Baranov, Kuusk, Pikk – Liivak, Käit, Kreida, Siňavskij – Vassiljev (C) – Sappinen.
Náhradníci: Igonen, Kotenko – Järvelaid, Lepik, Lilander, Marin, Pelt, Purg, Tunjov, Tur, Miller.

Arménie: D. Jurčenko – Hovhannisjan, T. Voskanjan, Calisir, A. Hovhannisjan – Grigorjan, Wbeymar – Babajan, Mchitarjan (C), Barseghjan – Karapeťan.
Náhradníci: Ajvazov, Beglarjan – Bičachčjan, Gareginjan, Ghazarjan, A. Grigorjan, S. Grigorjan, B. Hovhannisjan, Išchanjan, Kadymjan, Udo, Bajramjan.

Rozhodčí: Luis Godinho (POR) – Rui Teixeira (POR), Hugo Ribeiro (POR).
Poslední vzájemný zápas:

Arménie – Estonsko 2:0

Branky: 43. Karapeťan (Korjan), 65. Wbeymar.

Arménie: D. Jurčenko – Hambardzumjan, Harojan (C), Calisir (46. T. Voskanjan), A. Hovhannisjan – Grigorjan, Wbeymar – Korjan (65. Bičachčjan) – Barseghjan, Karapeťan, Kadymjan (73. Bajramjan).
Náhradníci: Ajvazov, Beglarjan – T. Voskanjan, Bajramjan, Hovhannisjan, Išchanjan, Udo, Bičachčjan, A. Grigorjan, S. Grigorjan, Briasco-Balekian.

Estonsko: Hein – Käit, Baranov, Mets (C), Kallaste (30. Järvelaid) – Roosnupp, Ainsalu, Antonov (67. Vassiljev), Siňavskij – Sappinen, Tunjov (63. Anier).
Náhradníci: Kotenko, Pechter – Kuusk, Järvelaid, Kreida, Anier, Zenjov, Liivak, Vassiljev, Purg.
Arménie

Arménie se samozřejmě nachází ve stejné skupině jako její dnešní soupeř a je na tom o něco lépe. Po třech kolech má na svém kontě čtyři body a patří jí třetí místo tabulky. Na svém kontě má pět vstřelených branek, zatímco inkasovala čtyři. V prvním duelu podlehli Arménci Severní Makedonii 1:2, načež přehráli Estonsko 2:0. V posledním zápase brala Arménie bod za remízu na domácím hřišti s Gruzií 2:2.
Estonsko

Estonsko se nachází Lize národů C, konkrétně ve skupině 2. A nemá to tam rozehrané zrovna ideálně. Po třech kolech má na svém kontě jen jeden bod, který stačí pouze na poslední pozici, na třetí Arménii ztrácí body tři. Na svém kontě mají Estonci tři vstřelené branky zatímco sami inkasovali gólů šest. Hned v prvním kole se Estonsko utkalo s Gruzií, se kterou padlo těsně 0:1, načež přišla i porážka s Arménií 0:2. V posledním utkání zapsali Estonci první bod za remízu na domácím hřišti se Severní Makedonií 3:3.
Nominace estonského týmu:

Brankáři: Matvei Igonen (Flora Jalgpalliklubi), Karl Jakob Hein (Arsenal FC), Artur Kotenko (Levadia FC SK).

Obránci: Taijo Teniste (SK Brann), Kristjan Pelt (Paide City Team JK), Nikita Baranov (Karmiotissa FC), Henri Järvelaid (Vendsyssel FF), Märten Kuusk (Flora Jalgpalliklubi), Michael Lilander (Flora Jalgpalliklubi), Henrik Pürg (Flora Jalgpalliklubi), Artur Pikk (Kuopio Ball Club).

Záložníci: Konstantin Vasiljev (Flora Jalgpalliklubi), Vladislav Kreida ((Flora Jalgpalliklubi), Edgar Tur (Paide City Team JK), Mattias Käit (NK Domžale), Siim Luts (Paide City Team JK), Georgi Tunjov (SPAL), Pavel Marin (Viljandi JK Future), Markus Soomets (Flora Jalgpalliklubi).

Útočníci: Frank Liivak (Flora Jalgpalliklubi), Mark Anders Lepik (Flora Jalgpalliklubi), Vlasij Siňavskij (Flora Jalgpalliklubi), Vlasiy Sinyavskiy (Flora Jalgpalliklubi).
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u utkání v rámci Ligy národů! V tomto střetu se spolu podíváme na zápas mezi Estonskem a Arménií. Výkop je naplánován na 20:45 a my budeme u toho.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.