Faerské ostrovy - Ázerbajdžán | ONLINE | 11.10.2018 20:45 | Liga národů UEFA 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Liga národů UEFA - Liga národů UEFA - liga D - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Faerské ostrovy : Ázerbajdžán - 11. října 2018   20:45

Ukončeno
Faerské ostrovy
Faerské ostrovy
0:3
(0:1)
Ázerbajdžán
Ázerbajdžán
29' Almeida   • 67' Nazarov   • 86' Almeida  
Faerské ostrovy
Sestavy:
Nielsen – Davidsen, Faero, Gregersen (C), Sorensen – Joensen, Hansson(78. Vatnsdal) – Bartalsstovu(73.Baldvinsson) , Hendriksson, Edmundsson – Justinussen(78. Olsen)
Náhradníci:
Gestsson, Joensen, Egilsson, Vatnsdal, Mellmgaard, Vatnhamar, Baldvinsson, Nielsen, Olsen, P. Justinussen
Rozhodčí
A. Eskov – D. Mosjakin, A. Averianov
Tórsvøllur, Torshavn
Ázerbajdžán
Sestavy:
Agajev (C) – Medvedev, Mammadov, Husejnov, Pashajev – Garajev, Richard Almeida – Madatov, Nazarov, Abdullajev(84. Gurbanov) – Dadasov
Náhradníci:
Magomedalijev, Agajev, Abbasov, Hasanalizada, Makhmudov, Alaskarov, Gurbanov, Shejdaev, Amirgulijev, Imamverdijev, Mirzabekov, Khalilzade
Přenos se aktualizuje automaticky

To je ode mne vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:12.
A je konec, hosté nakonec vítězí vysoko 3:0. Druhý poločas začal velkou chybou brankáře Agajeva, avšak ani to, nepomohlo domácím skórovat. Vzápětí na to, hosté trestali a zvýšili skóre na 2:0. Domácí se však snažili se zápasem ještě něco udělat, ale nepřesná zakončení a smůla, rozhodla. V závěru přišla chyba i druhého brankáře, ta však již potrestaná byla. Hosté si odváží cenné tři body a nyní se hráči mohou připravovat na další zápas.
90+3'
Konec zápasu.
90+2'
Hosté již pouze zdržují a mohou pomalu slavit důležitou výhru za tři body.
90'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
89'
O chvilku později přišel další roh, za který se postavil Hendriksson, ovšem ani jeho roh na Olsena nevyšel a domácí se mohou začít stahovat do obrany.
88'
I přesto, že domácí prohrávají, tak se ženou ku předu. Po rohovém kopu, se míč dostal na hlavičku Gregersena, ten však trefuje pouze hlavu obránce soupeře.
86'
Ázerbájdžán právě vstřelil branku!
Hosté proměňují pokutový kop a vedou již o tři branky. Velký zkrat domácího brankáře. Faero přihrál hlavičkou Nielsonovi, na kterého se však rozeběhl čerstvý Gurbanov. Nielsen zpanikařil a fauloval. Za pokutový kop se postavil RICHARD ALMEIDA, který pohotově zakončil do levého horního rohu.
85'
Žlutou kartu dostává Nielsen (Faerské ostrovy).
85'
Byla nařízena penalta, pro hosty.
84'
Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Abdullajev, přichází Gurbanov.
83'
Domácí se dostali do rychlého brejku. Davidsen, si vyměnil místo s Hendriksson, který se dostal do velmi dobré pozice a měl před sebou pouze brankáře. Na bránu však vyslal pozemní střelu, která končí těsně vedle vzdálenější tyče.
82'
Do třetice všeho dobrého zde neplatilo a roh byl pouze zblokován obránci.
81'
Nazarov poslal roh na přední tyč, kde se do hlavičky položil Dadasov. Ten míč namířil k tyči, tam však skvěle zakročil brankář Nielsen a posílá míč do zámezí, na další roh.
80'
Hosté dostávají další pokus.
79'
Abdullajev poslal míč do středu vápna, tam však byli připraveni domácí obránci, kteří posílají míč pryč.
79'
Hosté budou zahrávat svůj první roh v utkání.
78'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Justinussen, přichází Olsen.
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Hansson, přichází Vatnsdal.
76'
Žlutou kartu dostává Gregersen (Faerské ostrovy).
75'
Menší potyčka, Gregersena a Husejnova. Rozhodčí však uděluje kartu pouze jednomu z hráčů a tím je domácí Gregersen.
74'
Domácí budou zahrávat již sedmý roh v utkání. Roh nebyl tak úplně vydařený a přímo ze vzduchu míč vyráží brankář Agajev.
73'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Bartalsstovu, přichází Baldvinsson.
71'
Vzápětí na to přichází to stejné, avšak od druhého týmu. Ani tady karta nepřichází.
70'
Domácí zbrkle faulují. Justinussen stáhl k zemi Garajeva a následuje volný kop pro hosty. Rozhodčí mu žádnou kartu neuděluje.
67'
Ázerbájdžán právě vstřelil branku!
A hosté vedou již o dvě branky. Hosté se dostali do protiútoku, do vápna pronikl rychlý Dadasov, který na druhé straně našel volného DMITRI NAZAROVA, který dostal přesně míč na kopačku a rovnou tak vystřelil z první. Brankář Nielsen si na míč ani nesáhl.
66'
Žlutou kartu dostává Joensen (Faerské ostrovy).
65'
Joensen poslal k zemi Dadasova, který měl dobrou cestu na bránu, za tento faul dostává žlutou kartu.
63'
Domácí kombinovali v brankovišti hostů, jenže míč se sotva dotkl země a v hlavičkách mají převahu hosté, míč tak ihned putoval pryč z vápna. I přesto že se ho hosté zbavili domácí jsou stále v držení míče.
61'
Hra pokračuje a u míče jsou hostující hráči. Moc dlouho se však u míče neohřáli, po nepřesné přihrávce, na kraji vápna o míč přichází a dopředu tak mohou domácí.
58'
Domácí hráč je momentálně ošetřován, jelikož se s Dadasovem v hlavičkovém souboji tvrdě srazil.
57'
Vzápětí na to zkusil tvrdou střelu zpoza vápna Joensen, jeho střela však proplachtila pouze vedle tyče.
57'
Přímý kop byl zahrán na zadní tyč, kde nejvýše vyskočil hostující obránce a následuje rohový kop. Rohový kop byl tentokrát poslán na přední tyč, tam byl však opět obránce.
56'
Žlutou kartu dostává Richard Almeida (Ázerbájdžán).
56'
Druhý poločas je zatím velmi zajímavý. Nyní přichází opět tvrdý faul od hostujícího hráče Almeidy a následuje přímý kop pro domácí.
53'
Nepřímý kop domácím hráčům nevyšel a střelu zblokoval, dobře postavený hráč Dadasov.
52'
Brankář Agajev dostal malou domu, jenže uklouzla mu noha a míč chytil do rukou. Rozhodčí však penaltu nepíská a následuje nepřímý kop z hranice malého vápna.
50'
Davidsen se postavil za volný kop a poslal dlouhý centr do vápna, kde však ve vzdušném souboji přichází faul a domácím fanouškům i hráčům se verdikt rozhodčího nelíbil. Následuje tak odkop od brány hostů.
49'
Žlutou kartu dostává Nazarov (Ázerbájdžán).
49'
Nazarov tvrdě najel loktem do Hanssona a udeřil ho do obličeje. Rozhodčí bez váhání vytáhl žlutou kartu.
47'
Druhý poločas začíná a ihned byli domácí chyceni v ofsajdu.
46'
Začal druhý poločas.
Je za námi první poločas, ve kterém jsme viděli jednu branku. Domácí ze začátku hosty dost tlačili a byla to jen otázka času, kdy padne branka, tomu však zabránil, zatím skvělý brankář Agajev. Domácí poté začali polevovat a zbytečně faulovat, což hostům hrálo do karet. I přesto, že hosté vedou, tak branku dokázali vstřelit díky chybě brankáře a to pouze z jedné střely na bránu. Oba celky vyslaly na bránu mnoho střel, ovšem z příliš velké dálky. Na závěr prvního poločasu přišla ještě poměrně zbytečná žlutá karta, kterou si odnesl Hansson. Druhý poločas začne přibližně ve 21:45.
45+2'
První poločas skončil.
45+1'
Mohlo přijít vyrovnání, ovšem hostující obránci zahráli perfektní obrannou hru. Edmunsson, společně s Justinussenem zkoušeli překombinovat obranu, to se jim ale nepodařilo a míč končí na rohu. Z rohového kopu nic velkého nebylo a rozhodčí tak ukončuje první poločas.
45'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu.
44'
Utkání pokračuje poměrně v rychlém tepu, ale bez šancí.
41'
Žlutou kartu dostává Hansson (Faerské ostrovy).
40'
Na hřišti se teď dějí věci. Hansson zbytečně nalétl do Madatova, který musel být ošetřován. Z opakovaných záběrů jsme viděli krev z obočí. Hansson si odnáší žlutou kartu.
39'
I Nielsen si připisuje první zákrok v utkání a nyní v klidu vychytal zblokovanou střelu hostů.
37'
Další zákrok brankáře Agajeva. Do vápna byl poslán opět centr z pravé strany, ten však přímo ze vzduchu sbírá brankář.
36'
Rohový kop žádnou zajímavou šanci nepřinesl a hra se tak stěhuje na polovinu domácích.
35'
Domácí byli blízko vyrovnání. Z pravé strany přiletěl centr na přední tyč, kde byl připravený hlavičkovat Justinussen, ten však míč netrefil a odrazil se pouze od brankáře na roh.
34'
Po inkasované brance se domácí výrazně začali tlačit dopředu, jejich šance a kombinace, zatím však nevychází.
32'
Neuvěřitelné! Hosty teď zachránil pohotový obránce Mammadov. Domácí dostali výhodu rohové kopu. Roh byl velmi dobře zahraný a letěl přímo na hlavičku Faera, jeho pokus však na čáře zlikvidoval již zmiňovaný obránce Mammadov.
29'
Ázerbájdžán právě vstřelil branku!
A do vedení se nakonec dostávají hosté. Do vápna přilétl centr z levé strany, který brankář vyrazil pouze před sebe. Obránci se míč snažili ještě zachránil, ale Madatov který stál na zadní tyči, balón vypíchl a letěl přesně na kopačku RICHARDA ALMEIDY, který se do prázdné brány nemýlil.
27'
Zřejmě jsem to zakřikl. Ihned na to se domácí dostali do šance. Edmundsson přihrál úplně volnému Sorensenovi, který vyslal střelu z první, která však těsně míjela břevno.
26'
Poslední minuty jsou výrazně klidné a žádné šance nepřichází. Hráči obou celků si s míče hrají pouze na středu.
23'
Hosté se zatím nedostali do příliš mnoho šancí a opět přichází střela z dálky. Střelu ze své kopačky vyslal Abdullajev, ovšem ani ten branku netrefil.
21'
Domácí se mohli dostat sami na bránu, po chybě v obraně. Na poslední chvíli však Pashajev zatáhl za záchranou brzdu a míč si ihned vzal zpět.
19'
Střely z velké dálky pokračují, teď to ovšem nebyli domácí, ale hosté kteří to zkusili. Nazarov nevěděl co s míčem, a tak se rozhodl vyslat svojí střelu na bránu, ta mu však moc nevyšla a skončila pouze vedle pravé tyče.
17'
Vzápětí na to si míč přebírají hosté a i oni zkoušejí zahrozit. Husejnov poslal dobrý centr z pravé strany, který letěl přesně na hlavičku Dadasova. Ten hlavičku moc dobře netrefil a míč letěl pouze nad.
15'
Po dlouhé době se někdo dostal do útoku, teď to byli domácí. Dva hráči domácího týmu se dostali do protiútoku, avšak těsně před vápnem, přišlo menší zmatkování a z akce nakonec nic nebylo.
12'
Domácí zkusili další střelu z velké dálky, tentokrát to byl Hendriksson, ovšem ani mu to nevyšlo a míč končí v zámezí.
10'
I hosté se snažili něco dobrého vymyslet, a tak Dadashov poslal dlouhý centr ze středu hřiště, až za obranu. Nabíhající hráč byl však v ofsajdovém postavení.
9'
Přímý kop nebyl vůbec dobře zahraný a končí v obranné zdi. Domácí nyní drží míč na své polovině.
8'
Dopředu se nyní ženou hosté a Almeida pro svůj tým vybojoval přímý kop.
6'
Další velká šance hostů, však končí v ofsajdu. Po dlouhém kombinování, přišel dlouhý centr zpoza vápna, na zadní tyč, kde si nabíhal Faero, ten byl však chycen v ofsajdu.
5'
Almeida fauluje na středu hřiště a následuje volný kop pro domácí.
4'
Druhý roh však nedopadl podle plánů a u míče jsou nyní hosté.
3'
Rohový kop byl rozehrán na krátko a následně přišel centr. Centr ihned ze vzduchu vyboxoval hostující brankář a vzápětí na to se do zakončení pustil Sorensen, jeho střela však byla zblokovaná na roh.
3'
Následuje i první rohový kop pro domácí.
2'
A je tu hned první střela v zápase. Edmundsson se uvolnil a zkusil střelu zpoza vápna. Střela však neměla takovou razanci, aby brankáře Agajeva, nějak ohrozila.
1'
O úvodní výkop se postarali hosté, kteří se snažili dopředu, na středu hřiště však o míč přišli.
1'
Utkání právě začalo.
Na stadionu se snáší déšť, což pro hosty, může být menší problém.
Hráči již nastupují na hřiště. Domácí se představí v bílých dresech, jejich soupeř z dalekého Ázerbájdžánu, oblékl červené.
Úvodní sestavy:

Faerské ostrovy: Nielsen – Davidsen, Faero, Gregersen (C), Sorensen – Joensen, Hansson – Bartalsstovu, Hendriksson, Edmundsson – Justinussen
Náhradníci: Gestsson, Joensen, Egilsson, Vatnsdal, Mellmgaard, Vatnhamar, Baldvinsson, Nielsen, Olsen, P. Justinussen

Ázerbájdžán: Agajev (C) – Medvedev, Mammadov, Husejnov, Pashajev – Garajev, Richard Almeida – Madatov, Nazarov, Abdullajev – Dadasov
Náhradníci: Magomedalijev, Agajev, Abbasov, Hasanalizada, Makhmudov, Alaskarov, Gurbanov, Shejdaev, Amirgulijev, Imamverdijev, Mirzabekov, Khalilzade

Rozhodčí: A. Eskov – D. Mosjakin, A. Averianov.
Ázerbájdžán:

Hostům se naopak moc nedaří, z obou zápasů mají pouze 2 body a to z dvou remíz. 0:0 s Kosovem a 1:1 s Maltou, i přesto jsou po remíze mírnými favority. Jak jsem již zmiňoval, poslední vzájemný zápas se odehrál v roce 1996, kde v něm lépe vyšli Ázerbájdžánci, díky výhře 3:0. Od utkání však uteklo mnoho let, a proto nevíme co od zápasu čekat. I hosté by měli být v plné sestavě a žádný hráč by neměl chybět. Hosty čeká pěkně dlouhá cesta a i to může hrát roli.
Faerské ostrovy:

Hráčům z ostrova se v Lize Národů, překvapivě daří a je na 2. místě s 3 body a bilancí 1-0-1. V prvním utkání si dokázali poradit s Maltou, v poměru 3:1. O 3 dny později je však čekali favorité z Kosova, těm podlehli 2:0. Dnes je čeká Ázerbájdžán, který v obou zápasech pouze remizoval. Poslední vzájemný zápas se odehrál v roce 1996, ve kterém Faerské ostrovy prohráli 3:0. Od té doby se toho však mnoho změnilo, a proto žádný favorit utkání není, tipuje se remíza. Domácím by žádný hráč neměl chybět, a proto nastoupí v plné sestavě.
Dobrý den, vítám Vás u dalšího pokračování, nové soutěže s názvem Liga Národů. Dnes se podíváme na zápas Faerské ostrovy – Ázerbájdžán. Čeká nás velmi vyrovnané utkání a proto se máme na co těšit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.


Články odjinud