Liga národů UEFA - Liga národů UEFA - liga D - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Gibraltar : Lichtenštejnsko - 16. října 2018   20:45

Gibraltar
Gibraltar
62' Cabrera  • 68' Chipolina
2:1
(0:1)
Lichtenštejnsko
16' Salanovič
Gibraltar
Goldwin – Chipolina, Pons, Styche, Casciaro – Joseph, Mascarenhas, Sergeant – Walker, Bardon, Hernandez (47. Coombes (75. Casciaro))
Dimitriou – Charalambidos, Georgiou (vš. CYP)
Victoria Stadium, Gibraltar
Buchel – Eberle, Kaufmann, Polverino (83. Erne), Wieser (46. Malin), Goppel – Meier, Hasler, Buchell (70. Flatz) – Gubser, Salanovič

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 1:2. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:16.
Je konec! Domácí Gibraltar zaznamenal další obrovský úspěch a připisuje si druhou výhru při této reprezentační pauze! V šestnácté minutě se po pěkném průniku dokázal prosadit Salanovič. Gibraltar se poté tlačil do útoku, ale prudké centry do pokutového území hostujícího brankáře neohrozily. Hosté se už nikam nehnali a spíše se snažili hrát s míčem na kopačkách. Pasivita se Lichtenštejnsku vymstila. V 62. minutě vyrovnal hlavou Cabrera a o dalších pět minut později rozhodl o výhře Gibraltaru Chipolina! Hosté se v závěru tlačili do útoku, ale domácí obrana to zvládla ve velkém stylu.
90+3'
90+2'
Domácí předvedli rychlý přechod do útoku, ale vše pokazili nepřesným centrem na hranici pokutového území. Hosté mají čas na poslední výpad.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Domácí brankář skvěle přečetl prudkou přihrávku na malé vápno a odkopl míč daleko od branky domácího mužstva.
89'
Gubser dostal přihrávku na polovinu soupeře, ale v těžké pozici si nepotykal se zpracováním. Domácí balón odkopli daleko od branky.
88'
Domácí se nastěhovali na polovinu soupeře a nasbírali cenné vteřinky k dobru. Gibraltar navíc vybojoval vhazování u rohového praporku.
87'
Domácí brankář si došel pro centr z levé strany, který schoval do rukavic a pořádně to oslavil. Na domácích je vidět, že hrají o hodně.
86'
Zadáci hostujícího celku posílají dlouhé nákopy na hranici pokutového území. Urostlí hlavičkáři Lichtenštejnska však hrají skvěle.
85'
Domácím fotbalistům se daří kouskovat hru. Hráči Lichtenštejnska se sice snaží tlačit na polovinu soupeře, ale obrana Gibraltaru pracuje skvěle.
84'
Gibraltar je velmi blízko velkému úspěchu. Malinká země by během jednoho reprezentačního svazu poprvé dokázaly vyhrát obě utkání.
83'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Polverino, přichází Erne.
82'
Sergeant dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, ale nepotykal si se zpracováním. Hosté tak mohou rozjet další útočnou akci.
81'
Po dalším přímém kopu Lichtenštejnska se jeden z hráčů hostujícího mužstva dopustil útočného faulu. Brankář Goldwin teď zůstává ležet na malém vápně.
80'
Meir vybojoval pro hosty přímý kop na pravé straně hrací plochy. Jeho exekuce se mu ale vůbec nepovedla. Balón odhlavičkoval hned první obránce.
79'
Hra je přerušena! Chipolina zůstává ležet na trávníku a drží se za levý kotník. Uvidíme, zda bude střelec rozdílové branky schopen pokračovat.
78'
Pons uspěl v souboji s Gubserem na hranici pokutového území. Nikdo v červeném dresu jeho odkop nedostihl na hrací ploše.
77'
Goppel dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže nedokázal projít s míčem na hranici pokutového území. Gibraltar brání skvěle.
76'
Salanovič dostal prudkou přihrávku do běhu, jenže vinou špatného zpracování si míč ukopl daleko od nohy a už jej před brankářem nedohonil.
75'
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Coombes, přichází Casciaro.
74'
Střídající Coombes byl faulován na polovině hrací plochy a kvůli zranění bude muset střídat.
72'
Kaufmann se na polovině hrací plochy dopustil nedovoleného zákroku. Hosté působí hodně ospalým dojmem.
71'
Domácí fotbalisté teď hrají s míčem na vlastní polovině a snaží se nasbírat cenné vteřinky. Nikdo v modrém jejich kombinaci nenapadá.
70'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Buchell, přichází Flatz.
68'
Gibraltar právě vstřelil branku!
Gibraltar otáčí vývoj utkání a dostává se do vedení! Na další povedený centr od rohového praporku si naskočil JOSEPH CHIPOLINA a hlavou překonal bezmocného brankáře!
67'
Gibraltar zahrával rohový kop. Do zakončení se sice dostal jeden z urostlých domácích fotbalistů, ale sudí ještě předtím viděl faul.
66'
Cabrera se v pokutovém území tlačil za dalším centrem z pravé strany. Tentokrát se ale přes obránce neproklestil do zakončení.
65'
Domácí obránci díky své aktivitě vybojovali míč na své kopačky. Zadáci domácího mužstva si nyní vyměňují krátké přihrávky.
64'
Hosté rázem zařadili vyšší rychlostní stupeň. Fotbalisté v modrém se nyní tlačí na polovinu Gibraltaru a hledají cestičku do pokutového území.
62'
Je vyrovnáno! Gibraltar se přeci jen dočkal vytoužené branky! Na nádherný centr z pravé strany si na malém vápně naskočil GEORGE CABRERA, na jehož hlavičku byl soupeřův brankář krátký!
61'
Walker přišlápl nohu jednomu ze soupeřů a sudí jej odměnil karetním trestem.
60'
Je za námi hodina hry a hosté nadále drží své těsné vedení! Gibraltar však pokračuje v aktivní ofenzivní hře.
59'
Domácí hrají opravdu aktivně. Gibraltar si je vědom toho, že Lichtenštejnsko je dnes hratelné, ale při domácích střelcích nestojí štěstí.
58'
Další zranění! Střídající Malin se hlavou srazil s Chipolinou. Oba fotbalisté teď zůstávají ležet na trávníku. Uvidíme, zda budou muset střídat.
57'
Gibraltar následně zahrával rohový kop. Prudký centr přiletěl na malé vápno, kde s přehledem zasáhl obránce hostů Kaufmann.
56'
Hra je znovu přerušena! Na trávníku tentokrát zůstává ležet jeden z hráčů Lichtenštejnska, který se po hlavičkovém souboji drží za rameno.
55'
Salanovič skvěle napadal rozehrávku domácího Gibraltaru. Hostující útočník blokoval odkop Chipoliny z vlastní poloviny a míč se od něj odrazil do zámezí.
54'
Kaufmann nedosáhl na prudkou přihrávku na pravou stranu. Domácí fotbalista poté chtěl centrovat, ale míč už nedostihl na hrací ploše.
53'
Žlutou kartu dostává Salanovič (Lichtenštejnsko).
52'
Hra je přerušena! Po dalším souboji zůstává na trávníku ležet domácí Chipolina, který bude dokonce potřebovat ošetření.
51'
Žlutou kartu dostává Polverino (Lichtenštejnsko).
Žlutou kartu dostává Casciaro (Gibraltar).
50'
Sudí nyní musel uklidňovat emoce. Fotbalisté obou týmů se do sebe pustili na polovině hrací plochy. Uvidíme, zda si to žádá i karetní tresty.
49'
Coombes se krátce po svém příchodu na hrací plochu zapojil do útočné akce. V hlavičkovém souboji s Kaufmannem se dopustil útočného faulu.
48'
Lichtenštejnsko se i po změně stran snaží hrát aktivně směrem dopředu. Další akci hostujícího výběru zastavil nedovoleným zákrokem Sergeant.
47'
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Hernandez, přichází Coombes.
46'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Wieser, přichází Malin.
46'
První poločas končí! Favorizované Lichtenštejnsko zvládlo úvodní pětačtyřicetiminutovku lépe a dostalo se do vedení! V šestnácté minutě se po pěkném průniku dokázal prosadit Salanovič. Gibraltar se poté tlačil do útoku, ale prudké centry do pokutového území hostujícího brankáře neohrozily. Hosté se už nikam nehnali a spíše se snažili hrát s míčem na kopačkách. Do kabin se proto odchází za stavu 0:1.
45+1'
45'
Buchell si na levém křídle chystal míč k odcentrování do pokutového území, ale jeho pobídka byla hodně nepřesná. Obrana soupeře stačila zasáhnout.
44'
Salanovič se znovu rozběhl k brance domácího celku, nicméně obránce Cabrera se mu na poslední chvíli položil pod nohy a nenechal jej zakončit.
43'
Eberle rozkmital své nohy podél postranní čáry. Těsně za polovinou si míč ukopl daleko od nohy a už jej nedohnal na hrací ploše.
42'
Po dalším přímém kopu se do zakončení dral Sergeant, ale jeho hlavičku zády k brance ještě stačil zablokovat obránce v modrém dresu.
41'
Domácí obránci kombinují s míčem na polovině Lichtenštejnska. Nikdo z ofenzivních hráčů Gibraltaru se však nenabízí do volných pozic.
40'
Marcel Buchell fauloval při návratu na vlastní polovinu a za svůj skluz vidí žlutou kartu.
39'
Salanovič zkoušel kličku na statického Casciara u postranní čáry. Hostující střelec si míč ukopl daleko od nohy a už jej nedohnal na trávníku.
38'
Meier poslal další dlouhou přihrávku na levé křídlo. Tentokrát na jeho pobídku nedosáhl nikdo v modrém dresu. Gibraltar může zaútočit.
37'
Z následného rohového kopu Gibraltar domácí branku neohrozil. S prudkým centrem si hravě poradil obránce Kaufmann.
36'
Bardon upadl po souboji v pokutovém území a dožadoval se odpískání pokutového kopu. Sudí měl souboj přímo před sebou a nechal pokračovat ve hře.
35'
Hosté zahrávali přímý kop v blízkosti pokutového území Gibraltaru. Jeho exekuce se ujal Eberle, jehož centr skončil v rukavicích brankáře Goldwina.
34'
Kaufmann dostal na polovině hrací plochy dostatek volného prostoru k rozehrávce. Hostující stoper tentokrát hledal Salanoviče, který byl těsně bráněn.
33'
Meier dostal přihrávku do volného prostoru na pravé straně. Místo centru do pokutového území raději otočil směr hry a rozehrál na vlastní obránce.
32'
Do rozehrávky hostujícího celku se nyní musel zapojit také brankář Buchel. Gólman Lichtenštejnska nakopl míč na pravou stranu, kde v hlavičkovém souboji uspěl obránce.
31'
Bardon se pro změnu v hlavičkovém souboji sám dopustil nedovoleného zákroku. Obránce Kaufmann od něj schytal úder do obličeje.
30'
Je za námi úvodní půlhodina hry a hostující Lichtenštejnsko zatím kontroluje své vedení. Domácí jsou sice aktivní, ale těžce se dostávají do zakončení.
29'
Rozehrávky přímého kopu se ujal Casciaro. Jeho nadýchaný centr přiletěl na zadní tyč, kam si pro míč bez problémů došel brankář Buchel.
28'
Bardon si skvěle zpracoval prudkou přihrávku na hranici pokutového území a nechal se faulovat. Gibraltar bude zahrávat přímý kop z dobré pozice.
27'
Buchel se krásnou kličkou uvolnil na levé straně a odcentroval na přední tyč. Nikdo v modrém jeho úmysl nepochopil a obrana Gibraltaru stačila zasáhnout.
26'
Lichtenštejnsko nyní uklidňuje hru kombinací na vlastní polovině hrací plochy. Nikdo v modrém dresu zatím směrem dopředu nehýří aktivitou.
25'
Meier hlavou prodloužil míč na rozběhnutého Gubsera. Druhý jmenovaný už balón neudržel na trávníku. GIbraltar bude rozehrávat od branky.
24'
Salanovič dostal další přihrávku do pokutového území, jenže tentokrát nedostal prostor k zakončení. Brankář Goldwin si došel pro balón.
23'
Gibraltar zahrával rohový kop. Chipolina poslal prudkou přihrávku do pokutového území, jenže nikdo v červeném dresu se přes obránce nedostal do zakončení.
22'
Zadáci Lichtenštejnska hrají blízko u sebe a soupeři prakticky nedávají prostor ke kombinaci. Hráči Gibraltaru musí přenášet hru ze strany na stranu.
21'
Eberle si v pokutovém území nechtěl přidělávat práci a bez problémů odkopl míč daleko na polovinu Gibraltaru. Domácí mohou znovu zaútočit.
20'
Hosté si jsou vědomi svého vedení a uklidňují hru kombinací v zadních řadách. Nikdo z domácích fotbalistů rozehrávku Lichtenštejnska neatakuje.
19'
Pons byl faulován v hlavičkovém souboji na polovině hrací plochy. Sudí měl souboj přímo před očima a bez váhání odpískal přímý kop pro domácí.
18'
Gibraltar se ihned po inkasování úvodní branky tlačí na polovinu soupeře. Domácím však v kombinační fázi schází potřebný klid.
16'
Lichtenštejnsko právě vstřelilo branku!
Hosté se dostávají do vedení! DENNIS SALANOVIĆ si naběhl na povedenou přihrávku do pokutového území, obešel brankáře a bez problémů doklepl míč do sítě!
15'
Eberle si na pravé straně splnil své defenzivní povinnosti a obral domácího záložníka o míč. Lichtenštejnsko tak může rozjet další akci.
14'
Hasler zkusil své štěstí zpoza hranice pokutového území. Míč se mu ale svezl po vnějším nártu a prosvištěl daleko od branky Gibraltaru.
13'
Gubser si naběhl na dlouhou přihrávku na pravou stranu a bez přípravy vrátil míč do pokutového území. Nikdo v modrém ale nestačil zakončit.
12'
Pons uklidňuje domácí rozehrávku kombinací s kolegou ze stoperské dvojice. Hráči Gibraltaru zatím nepouštějí soupeře k balónu.
11'
Walker se tentokrát dostal k míči na hranici pokutového území. Místo zakončení roztáhl hru do křídla, kde nebyl o míč přišel Chipolina.
10'
Walker prošel s míčem až do pokutového území. Domácí křídelník se ještě pokusil odcentrovat, ale poslal míč do území, kde nebyl nikdo v červeném.
9'
Goppel si na levé straně pohlídal odražený míč a nechal jej propadnout do zámezí. Hostující celek bude vhazovat a může opět zaútočit.
8'
Kaufmann vyslal dlouhou přihrávku na polovinu soupeře. Na jeho prudkou pobídku nedosáhl nikdo v modrém. Obrana Gibraltaru může rozehrát.
7'
Wieser vyvezl míč z hranice pokutového území až na polovinu soupeře. Nikdo v červeném dresu se mu však nestačil uvolnit do dobré pozice.
6'
Styche skvěle vystoupil proti rozběhnutému útočníkovi soupeře a bez váhání odkopl míč daleko od vlastní branky. Rozehrávat bude Lichtenštejnsko.
5'
Kaufmann uklidňuje rozehrávku hostů na vlastní polovině. Nikdo v dresu soupeře rozehrávku Lichtenštejnska neatakuje.
4'
Casciaro se na levé straně vypořádal s rozběhnutým Gubserem. Domácí obránce se následně otočil a odkopl balón na polovinu soupeře.
3'
Gibraltar hraje v úvodních minutách hodně aktivně. Hostující celek je hlavou ještě v šatně. Domácí pokračují v kombinaci na hranici pokutového území.
2'
Domácí zahrávali přímý kop. Centrovaný míč se snesl na přední tyč, kde hlavou zakončoval Styche, ale jeho pokus prolétl kolem zadní tyčky.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Gibraltar v něm bude chtít navázat na historickou sobotní výhru.
1'

Gibraltar: Goldwin – Chipolina, Pons, Styche, Casciaro – Joseph, Mascarenhas, Sergeant – Walker, Bardon, Hernandez
Náhradníci: Annesley, Ballantine, Barnett, Britto, Caer, Casciaro, Coombes, De, García, Jolley

Lichtenštejnsko: Buchel – Eberle, Kaufmann, Polverino, Wieser, Goppel – Meier, Hasler, Buchell – Gubser, Salanovič
Náhradníci: Erne, Flatz, Hobi, Kieber, Malin, Ospelt, Rechsteiner, Sele, M. Wolfinger, S. Wolfinger, Yildiz.
Dnes budeme společně sledovat souboj dvou fotbalových trpaslíků. Oba týmy už jsou takřka bez šance na postup ze skupiny. Té zatím vévodí stoprocentní Makedonie. Gibraltar si ale v sobotu připsal obrovský úspěch, když dokázal vyhrát v Arménii a připsal si svou historicky první výhru! Hosté mají na kontě také jedno vítězství. V domácím utkání dokázali porazit právě Gibraltar.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Ligy národů mezi Gibraltarem a Lichtenštejnskem. Výkop je stanoven na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.