Ode mě je to již dnes vše! Přeji příjemný zbytek soboty a u dalších online přenosů na počtenou.
A je tu konec! Ve druhém poločase jsme se žádného gólu nedočkali a stav tak zůstal stejný. Po první deseti minutách utkání to vypadalo na gólové hody, ale bohužel zůstalo jen u těch dvou gólů. V druhé půli měli obě dvě mužstva několik slibných příležitostí, ale brankáři již za svá záda žádnou střelu nepustili.
90+3
Sammaritano ztratil míč na soupeřově polovině a konec utkání je na spadnutí.
90+2
Moukandjo si vedl v souboji nedovoleně a možná poslední útočnou akci může založit domácí tým.
90+1
Po centru Delorta se snažil nadvakrát zakončit Mutu, ale ani jednou mu obránci střelu nepovolili.
90
A je oznámeno nastavení. Sudí přidá 3 minuty nad rámec řádné hrací doby.
89
Brankář Gregorini byl v souboji ve vápně po centru ze strany faulován a může tak v klidu rozehrát.
88
Ajaccio bude zahrávat rohový kop.
87
Štiplavou střelu Delorta s z velkého úhlu brankář Gregorini skvěle vytěsnil mimo tři tyče své branky.
86
Mutovi se střela teď vůbec nepovedla, neboť míč trefil pouze jen slabě do jednoho z bránících obránců.
85
Do konce zápasu již zbývá přibližně jen pět minut.
84
Karaboué z voleje trefil skákající míč, který skončil daleko mimo branku domácích, nejspíše někdy v horních patrech tribuny.
83
Zubar vyřešil závar ve vlastním vápně odkopem míče.
82
Nancy se tlačí teď do útoku a nenechává obranným řadám soupeře vůbec žádný čas na odpočinek.
81
Druhé střídání Nancy. Dohráno má již dnes Bakar, přichází Coulibaly.
80
Následný centr od rohového praporku si bez sebemenších potíží pohlídal brankář Ochoa.
79
Přízemní střela Saného zpoza šestnáctky vystrašila domácího gólmana, který ji konečky prstů vyrazil alespoň do zámezí na rohový kop.
78
Poslední střídání u Ajaccia. Dnes již končí na hřišti Diarra, přichází Tibéri.
77
První změna u Nancy. Dohráno má již dnes Grange, přijde Louis.
76
Domácí rozehráli rohový kop na krátko, což soupeř předpokládal a za v času jim přerušil jejich úmysl.
75
Diarra vybojoval nyní pro svůj tým rohový kop.
73
Bouhours zastavil Moukandja pouze za cenu faulu. Z následné standardní situace hosté nic nevytěžili.
72
Odpískaný ofsajd zastavil v rozletu Sammaritana.
71
Akce obou mužstev jsou v posledních minutách velmi nepřesné, neboť kombinace velmi vázne.
69
Druhá změna u Ajaccia. Odchází Cavalli, přichází Delort.
68
Diarrovu střelu z velkého úhlu si pohlídal brankář Gregorini, který ji raději ale vyrazil než-li chytil do své náruče.
67
Grange se dostal nyní k centru ze strany, do kterého špičkou kopačky slabě kopl. Jeho pokus skončil jen těsně vedle tyče domácí branky.
66
Chalmé musel pouze za cenu žluté karty hasit rychlý protiútok Nancy.
65
Ajaccio je u míče a pokračuje v obléhání branky soupeře.
64
Obrovská příležitost pro Ajaccio! Adrian Mutu si dokázal poradit s velmi těžkým pasem od svého spoluhráče, následně ho akrobaticky poslal směrem na branku, kde se míč nepřirozeně stočil a skončil na tyči hostující svatyně!
63
Centr Bakara ze strany našel pouze připraveného brankáře Ochou.
62
Kombinace domácím v posledních minutách velmi vázne.
61
Obránci Ajaccia jsou u balónu a hledají způsob, jak založit další akci.
59
Moukandjo našel přesnou přihrávkou nabíhajícího Bakara, který se mohl řítit sám na gólmana, ale míč si příliš předkopl a nestihl u něj být tak dříve než brankář Ochoa, který ho skryl do svých rukavic.
58
A je tu první změna v domácím týmu. Dohráno má již dnes Oliech, přichází Sammaritano.
57
A máme tu první žlutou kartu v utkání. André stáhl k zemi nedovoleně Saného a sudí mu bez váhání vytáhl žlutý kartónek.
56
V posledních minutách se útoky ženou z jedné strany na druhou, ale obrany obou týmů jsou zatím pozorné.
55
Moukandjo si pomohl v souboji nedovoleným způsobem a sudí Duhamel tak zapískal faul.
54
Kolmá přihrávka na Alo'o Efouloa byla příliš dlouhá a míč tak skončil až u brankáře Ochoi.
53
Moukandjovu přihrávku na rozeběhnutého Karabouého včas zastavil jeden z domácích beků.
52
Závar ve vápně domácích vyřešil až André, který raději odkopl míč co nejdál.
51
Poulard včas zasáhl v obraně proti centru ze strany, který zastavil před nabíhajícím Puygrenierem.
50
Na centr do šestnáctky si počíhal brankář Gregorini, který ho bez sebemenších potíží stáhl ze vzduchu do svých rukavic.
49
Po faulu u pomezní lajny budou domácí zahrávat standardní situaci ze zajímavé pozice.
48
Domácí se ve druhém poločase zatím tlačí více dopředu a tlačí svého soupeře.
47
První akce domácích hráčů skončila neúspěšně po nepřesné přihrávce Oliecha na spoluhráče.
46
Mlha je stále nad trávníkem a viditelnost hráčů je tak pořád snížena.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
V prvním poločase byl k vidění velmi pěkný fotbal, který oživili hned v úvodu dvě branky v rychlém sledu. Hosté z Nancy zatím spíše tvoří hru a snaží se najít nějaký recept na obranu soupeře, domácí Ajaccio se snaží čekat na chyby soupeře a z nich vyplývající rychlé brejky.
45+1
Tentokrát střílel z dálky Cavalli. Jeho střela skončila stejně jako před chvílí ta Oliechova, tedy těsně nad brankou Nancy.
45
Sudí přidá v prvním poločase 1 minutu.
45
Karaboué dobře zapracoval v obraně a čistým skluzem odebral soupeři míč.
44
V držení míče má zatím převahu Nancy, které má 59%, Ajaccio 41%.
43
A znovu střílel Oliech. Tentokrát vyslal z větší dálky pořádnou dělovku, která mířila jen těsně nad břevno hostující branky.
42
Na hřiště padá mlha a míč se v ní v posledních minutách hráčům velmi lehce ztrácí z dohledu.
41
Po delší době se připomněli i domácí. Oliech dostal trochu protstoru a zpoza vápna přes obránce vystřelil. Jeho přízemní pokus si brankář Gregorini dobře pohlídal a bezpečně ho zneškodnil.
40
Domácí záložník se po krátkém ošetření zapojil znovu do zápasu.
39
A je tu další vynucená pauza, neboť ošetřován je Mangani.
38
Karabouré si narazil míč s Moukandjem a ocitl se v střelecké pozici. V pádu ale nedokázal vůbec přesně zamířit a brankář Ochoa si může oddechnout.
37
Domácí v posledních minutách čekají na to, co udělá soupeř a číhají spíše na brejky.
36
Po krátké pauze zaviněné ošetřováním se opět hraje.
35
Mostefa schytal omylem kopanec od soupeře, který se netrefil do balónu a momentálně leží s velkou bolestí na pažitu.
34
S následným rohovým kopem soupeře si obrana Ajaccia také dokázala poradit, přesto ale zůstává pod tlakem.
33
Centr z pravé strany propadl až k Bakarovi, jehož volej zblokovala za v času domácí obrana.
32
Centr do vápna Nancy byl příliš dlouhý a našel pouze jen hostujícího brankáře Gregoriniho.
31
Mostefa byl faulován a domácí budou zahrávat volný přímý kop ze zajímavé pozice.
30
Oliech sklepl míč Adrianu Mutuovi, jemuž se střela z voleje zpoza šestnáctky vůbec nepovedla, míč se totiž doslova s vypětím všech sil dokutálel do zámezí.
29
Moukandjo to neudělal v útoku vůbec dobře a ztratil míč.
28
Hra se teď odehrává především ve středu pole, neboť obě dvě mužstva doslova zabetonovala své obranné prostory.
27
Centr Diarri zblokoval dobře bránicí Karaboué.
26
Domácí skvěle napadli rozehrávku soupeře a vybojovali míč.
25
Bouhours zastavil pouze jen za cenu faulu slibně rozvíjející se akci soupeře.
24
Mostefa to zkusil z velké dálky a příliš nepochodil, neboť jeho pokus skončil na tribuně.
23
Závar po centru Bakara dokázal nakonec domácí obrana s menšími potížemi vyřešit.
22
Domácí zahrávali další roh a teď málem znovu udeřilo! Skvělý centr našel tentokrát stopera Zubara, který hlavou minul levou tyč branky soupeře jen o centimetry!
21
Na druhé straně zahrávalo Ajaccio také rohový kop, ale centr do šestnáctky si bez potíží pohlídal hostující gólman Gregorini.
20
Centr do vápna nikoho z hlavičkářů hostů nenašel a obrana Ajaccia tak mohla zůstat v poklidu.
19
Nancy bude mít k dispozici první rohový kop v zápase.
18
Bakar vystřelil z velké dálky a přízemní střelou vyzkoušel pozornost domácího gólmana Ochoi.
17
Mangani vzal celou akci na sebe a neudělal vůbec dobře, neboť byl hned na počátku zastaven obránci protivníka.
16
Sané si nerozuměl s nabíhajícím Bakarem a přihrávka skončila v moci soupeře.
15
Grangeho kličku dobře přečetl Poulard, který tak získal míč pro svůj tým.
14
Vysoký míč nedokázal nakonec Alo'o Efoulou i přes velkou snahu sklepnout na spoluhráče.
13
Hosté jsou nyní u balónu, ale při rozehrávce rozhodně nespěchají a spíše vyčkávají.
11
A znovu to před brankářem Gregorinim zahučelo, neboť znovu pěkný centr našel znovu Mostefu, který tentokrát hlavou zamířil nepřesně, přibližně pět metrů od branky.
10
Ajaccio bude zahrávat další rohový kop po zblokovaném centru ze strany.
9
Domácí jsou teď aktivnější a přehrávají svého soupeře.
8
André se dostal ke střele, ale jeho pokus z úctyhodné vzdálenosti skončil několik metrů vedle branky.
7
Ajaccio právě vstřelilo branku!

Ajaccio se dočkalo až teď po rohovém kopu, který zahrával Cavalli, který přesně nacentroval před vápno, kde si nejvýše vyskočil MEHDI MUSTAFA, který přesnou hlavičkou do horního rohu branky vrací stav utkání do původního stavu.
6
A mohlo být vyrovnáno! Adrian Mutu se dostal po centru ze strany k hlavičce, ale brankář Gregorini skvěle zasáhl a vyškrábl pokus útočníka domácích alespoň nad břevno.
5
Nancy právě vstřelilo branku!

Tak to je zajímavý začátek. Nancy se ujímá velmi vrzy vedení zásluhou PAUL ALOO EFOULOU, který dostal od Bakara lahůdkový kolmý pas do běhu a řítil se sám na brankáře, kterého přízemní střelou podél jeho pravé ruky překonal a poslal svůj tým do vedení.
4
Jebbour se včas položil na zem a sebral míč pronikajícímu Bakarovi po křídle.
3
Sané se opřel do míče z velmi velké vzdálenosti. Jeho pokus skončil vysoko nad brankou gólmana Ochoi.
2
Ani hosté si nevedli příliš lépe, ale došli alespoň až k vápnu soupeře.
1
První útočná akce domácích skončila hned za půlicí čárou po nepřesné přihrávce Mostefi na spoluhráče.
1
Výkop měl tým Nancy-Lorraine.
1

AC Ajaccio: Ochoa – Chalmé, Zubar, Poulard, Bouhours – André, Mostefa – Oliech, Cavalli, Diarra – Mutu

AS Nancy-Lorraine: Gregorini – Jebbour, Loties, Sané, Puygrenier – Karaboué, Mangani, Grange – Moukandjo, Alo'o Efoulou, Bakar

Rozhodčí: Duhamel – Philippe, Gaillard.
AS Nancy se nacházejí na 18. pozici se ziskem 30 bodů. Hostující celek se tak nachází již v sestupovém pásmu a bojuje tak o udržení v nejvyšší soutěži. Situace v dolní části tabulky je ale velmi vyrovnané a na 17. místo, které znamená záchranu mají ztrátu jen 1 bod. Hosté se po velmi špatném podzimu výrazně zvedli a na jaře předvádějí parádní výkony, které jim přinášejí body. Z posledních pěti utkání získaly Nancy úctyhodných 12 bodů! Jedinou těsnou prohru 1:2 si připsali na půdě vedoucího PSG.
Ajaccio se aktuálně nachází na 14. místě se ziskem 34 bodů. Domácí bojují o setrvání v nejvyšší soutěži a zatím se jim tento boj daří, neboť mají 4 body náskok právě na svého dnešního soupeře, který je již namočen v sestupovém pásmu. Forma domácích z posledních čtyřech zápasů je zisk pěti bodů za výhru 1:0 proti Lorientu, remízu v Marseille 0:0 a v posledním zápase remíza 0:0 se Sochaux.
Vítejte u Ligue 1. V dnešním zápase se v rámci 32. kola utkají dva týmy z dolní poloviny tabulky. AC Ajaccio přivítá na svém hřišti AS Nancy-Lorraine.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.