Ajaccio - Paris SG | ONLINE | 19.8.2012 21:00 | Ligue 1 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Teď už je skutečně konec, utkání končí zaslouženou dělbou bodů. Přeji pěknou noc.
Konec zápasu.
90+15
U míče hosté, kteří chtějí rozhodnout tento zápas. Ač oslabení, mají více sil.
90+15
Probíhá v podstatě již patnáctá minuta nastavení, takovou dobu jsme čekali na zahájení.
90+14
Už se znovu hraje, světla svítí, elektřina funguje.
90+5
Rozhodčí se s kapitány domlouvá, jaký bude další postup. Zda se utkání ukončí, nebo se poslední minuty dohrají po zapnutí světel.
90+5
Tak nějaký pokus nahodit pojistky byl, už některá místa svítila, ale po chvíli opět nic nevidíme.
90+4
Je třeba dohrát asi dvě minuty v rámci nastavení, ale stále máme na stadionu tmu.
90+4
Tak to je hodně kuriózní situace. Na stadionu François Coty vypadl proud a v 94. minutě vidíme pouze tmu!
90+3
Hosté jsou v deseti, přesto brání se domácí výběr, který bude pravděpodobně se ziskem bodu.
90+2
Nastavuje se pět minut nad rámec druhého poločasu.
90
A právě Pastore jde nyní střídat. Hosté drží čas a nikam nepospíchají. Na zelený pažit vstupuje
90
Pastore dlouho držel míč, kličkoval mezi obránci domácích a vykoledoval si trestný kop.
88
Blíží se závěr zápasu a nic nenasvědčuje tomu, že bychom se dočkali nějakého gólu.
85
Třetí a poslední výměna v ýmu Ajaccia. Parný večer má za sebou Medjani, pět a něco málo minut odehraje Maire.
84
Hostující Jallet pálil z voleje hodně nepřesně.
82
Carlo Ancelotti neudržel nervy na uzdě a řádně vyčinil hlavnímu sudímu za jeho výroky a zřejmě i celkově samotný výkon. Italský kouč byl vykázán na tribunu.
81
Domácí kouč podruhé střídá. Končí Cavalli, zbytek duelu si užije Lasne.
80
Po něm si už obrana poradila. Poslední minuty sledujeme pohledný a útočný fotbal, každý z týmů chce vstřelit branku. Hosté i v deseti občas provětrají obranu Ajaccia.
77
Střídající Gameiro řádně protáhl domácího gólmana, který robinzonádou vyráží tvrdý projektil na roh.
76
Eduardo mohl být hrdinou, chyběl mu krok k zakončení.
74
Sledujeme hned dvě střídání, po jednom na každé straně. U hostů dohrál Nenê, přišel Verratti, na domácí straně nastupuje Belghazouani a do sprch putuje André.
74
Sledujeme hned dvě střídání, po jednom na každé straně. U hostů dohrál Nenê, přišel Verratti, na domácí straně nastupuje Belghazouani a do sprch putuje André.
74
Hosty je nutno pochválit, že ani v deseti nestáhli šraňky a nespoléhají pouze na bránění. Neustále se snaží dostávat do protiútoků.
72
Domácím očividně výsledek vyhovuje a každou svou akci si dobře promýšlí, bezhlavě neútočí.
70
Tropické teploty opět velí k hromadnému občerstvení všech aktérů na place.
68
Hostům už nic jiného nezbývá, než hrát na rychlé brejky. Rychlonohý Pastore ale zvolil špatně řešení a centr mu vůbec nevyšel.
65
Hostující lodivod poprvé střídá. Hřiště opuští Ménez a na jeho místo putuje Gameiro.
62
A najednou se vše mění. Hostům vyšel vstup do druhé půle, jenže díky zbytečnému vyloučení se karty začínají obracet. Domácí jsou v laufu, už měli také gólovku a je jisté, že se nyní budou mnohem častěji tlačit před bránu Siruga.
59
Tak tady nebylo co řešit, jasná červená. Hostující Lavezzi ostře zajel do Andrého a je po právu ihned vyloučen. Sudí neváhal ani vteřinu a vytasil červenou kartu. Paris Saint - Germain čeká více jak půlhodinové oslabení.
56
Domácí měli nyní k dispozici dva rohy v řadě a z jednoho mohli udeřit. K odraženému míči se dostal Eduardo a jeho střela se otřela o tyč Sirugovy svatyně. Hostující mág si na míč konečky prstů sáhl a díky němu se stav nemění.
55
Opět to před hostujícím vápnem vře. Ajaccio bude mít standardku, ještě před tím inkasují žlutou dva kohouti. Konkrétně Chantôme a na druhé straně Cavalli.
55
Opět to před hostujícím vápnem vře. Ajaccio bude mít standardku, ještě před tím inkasují žlutou dva kohouti. Konkrétně Chantôme a na druhé straně Cavalli.
54
Domácí zahrávali standardku. Dlouhým a přetaženým pasem málem našel Cavalli kolegu Diarru, ale tomu chyběl krok, aby mohl dopravit míč do brány.
52
Individuální akci předvedl Lavezzi, který chtěl vše vzít na sebe, ale do jeho zakončení se vrhl po hlavě obránce Poulard.
50
Tak zatím úvod druhé půle lepší pro hráče z hlavního města.
49
Technickou střelou se nyní prezentoval argentinec Pastore a jen to v hledišti zahučelo. Míč šel jen kousíček vedle pravé tyče Ochoi.
47
V první akci druhého poločasu byl Ménez, ale neudržel ideálně stabilitu a nedokázal tak z levé strany přesně odcentrovat do pokutového území.
46
Začal druhý poločas.
Je za námi první poločas, která nabídl poměrně vyrovnaný fotbal. Domácí střídali dobré a špatné momenty v takových pasážích. Chvíli tlačili svého soupeře a později přesně naopak. Favorit se dostal k obrovské šanci, ale po hříchu to byla prakticky jediná, kterou jsme v tomto mači viděli. Snad nám druhý poločas nabídne mnohem více šancí. Přihlásím se opět po 22 hodině.
První poločas skončil.
45
Nad plán se budou hrát ještě dvě minuty.
44
Blíží se závěr první půle, uvidíme, kolik mezinárodní sudí Turpin nastaví.
42
Z dálky vypálil Diarra a pozdravil publikum v hledišti. Řekl bych v minimálně pětadvacáté řadě.
41
Sice občas zahrozí a už měli jednu tutovku, ale celkově jsou domácí silnému protivníkovi poměrně vyrovnaným partnerem.
40
Že by italský kouč Carlo Ancelotti mohl být s výkonem svých svěřenců spokojen, to se tedy říci nedá.
39
Opět měli domácí k dispozici roh a znovu dopadl prakticky stejně, jako všechny předchozí.
37
Domácí Poulard zastavil nedovoleně velice dobře hrajícího Méneze a je za to potrestán žlutým kartonkem.
35
Jako by tato nenápadná šance nakopla domácí, najednou jsou živější a běhavější. Zatím střídají takové pasáže, kdy se brání a poté pro změnu tlačí svého protivníka.
34
Po hodně dlouhé době se opět domácí dostávali do brejku, na jehož konci byla skákavá střela Fatyho. Sirugu si nadvakrát dokázal poradit.
32
Jubilejní rohový kop zahrával Nenê, ale ve vápně nikoho nenašel. Naopak se málem urodil rychlý kontr Ajaccia, ale za záchranou brzdu zatáhl Matuidi. Jeho přestupek se překvapivě obešel bez karty.
30
Největší šance utkání je tedy na světě. Akce to byla jako z učebnice kopané, jen ta koncovka...
29
Obrovská šance hostů a byla skutečně po povedené akci. Pastore přesnou kolmicí našel rozběhnutého Nenêho, ten se prokličkoval z praví strany až do vápna a hledal na dorážku přípraveného Ménese. Tomu se povedlo zakončit, leč brankář Ochoa vytáhl na brankové čáře skvělý reflexivní zákrok a míč vyrazil.
26
Ajaccio nehraje vůbec špatně. Stále dobře napadá a nabourává veškeré akce již v zárodku. Paris Saint - Germain má problémy s konstruktivní rozehrávkou.
24
Běží polovička prvního poločasu a rozhodčí nařizují hromadné občerstvení, stejně jako u nás, tak i ve Francii panuji tropické teploty.
22
Utkání je hodně nervózní, může za to i předešlá akce, která vyvolala vlnu nevole. Sudí musel hodně uklidňovat nazlobené fotbalisty, předevší Diawaru, který ukazoval, že rukou tedy opravdu nehrál.
20
K trestnému kopu se postavil Ménez a po jeho ráně měl domácí gólman štěstí, míč srazil nad Alex. Jinak by zcela jistě šel míč mezi tři tyče.
19
Za protesty vidí žlutou kartu Pastore a také Diawara, jenž zahrál rukou před vápnem.
19
Za protesty vidí žlutou kartu Pastore a také Diawara, jenž zahrál rukou před vápnem.
18
Hosté přidávají na tempu a navíc teď budou zahrávat těsně před hranicího velkého vápna zajímavý trestný kop.
17
Dlouhý centr na rozběhnutého Lavezziho je přerušen pro ofsajd. A stejně by míč hostující hráč nedoběhl, gólman Ochoa byl u něj dřív.
15
62:38% držení míče a 4:0 na rohy, to je výborná bilance pro domácí fotbalisty, kteří nyní opět zahrávají standardku. Hasit požár musel před dotírajícím Eduardem stoper Jallet.
13
Oba týmy mají v tabulce po budu, což není nic závažného. Spíše je příjemným překvapením výkon papírového favorita, jenž značně trápí giganta.
12
Ajaccio zahrávalo dva rohy v řadě. Především ten první byl hodně nebezpečný. Na centr si nejlépe vyskočil Faty a jeho hlavička těsně minula bránu. Navíc byl tečovaná.
10
Naopak na druhé straně bylo rušno. Diarra se natlačil před bránu a Siruga měl plné ruce práce s jeho zakončením. Nakonec je z toho roh.
9
Tak už hosté se snaží vysunout své útočníka daleko více před bránu Ochoa, ale zatím z toho žádné ohrožení domácí svatyně nebylo.
7
Sakho ostře sražen u rohového praporku, karta to nebude. Rozhodčí jen důrazně napomenul Poularda.
5
Na místním stadionu zatím panuje velice solidní atmosféra, diváci výborně fandí svému týmu, který od začátku má míč častěji na svých kopačkách.
3
První náznak šance domácího týmu, z dálky napřáhl Faty a míč přeletěl jen o metr bránu.
1
Utkání právě začalo.
Hráči nastupují na hřiště, za malou chvíli začíná dohrávka druhého kola nejvyšší francouzské soutěže. Favorit je jasný, ale je teprve úvod soutěžního ročníku a těžko odhadovat, jako má kdo aktuální formu.
Úvodní sestavy:

AC Ajaccio: Ochoa - Poulard, Bouhours, Diawara, Medjani - Faty, Cavalli, Pierazzi, André - Eduardo, Diarra. Trenér: Alex Dupont.

Náhradníci: Delort - Belghazouani, Begeorgi, Sissoko, Lasne, Maire, Tibéri.

Paris Saint-Germain: Sirugu - Jallet, Alex, Maxvell, Sakho - Matuidi, Ménez, Nenê, Chantôme - Pastore, Lavezzi. Trenér: Carlo Ancelotti.

Náhradníci: Camara - Hoarau, Areola, Cameiro, Armand, Verratti, Rabiot.

Rozhodčí: Turpin - Danos, Grosbost.
V loňské sezoně se při vzájemných duelech dařilo týmu z Paříže. Ten nejdříve vyhrál v Ajacciu 3:1 a poté zvítězil i v Paříži, kde duel skončil 4:1.
Hvězdám z Paris Saint-Germain vstup do nového ročníku francouzské ligy příliš nevyšel. Bohatí šejkové utráceli v letní přestávce miliony za posily, ale v prvním kole PSG na svém hřišti pouze remizovalo s Lorientem 2:2. Obě branky pařížského celku vstřelil Zlatan Ibrahimovič, tedy největší posila domácích. PSG prohrávalo už o dvě branky, ale nakonec dokázalo vybojovat alespoň bod, ale i to je samozřejmě pro tento celek s nejvyššími ambicemi málo.
Nejdříve Ajaccio. To vstoupilo do nového ročníku Ligue 1 výborně, když v prvním kole dokázalo vyhrát na hřišti Nice. Utkání rozhodla jediná branka, kterou vstřelil už v jedenácté minutě Eduardo a vystřelil tak Ajacciu cenné tři body.
Přeji krásný den všem fotbalovým fanouškům. Dnes pokračuje už svým druhým kolem nejvyšší francouzská fotbalová liga a my budeme sledovat zápas mezi Ajacciem a hvězdným PSG. Favoritem tohoto utkání jsou samozřejmě hosté.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
4.kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. St. Etienne 4 3 1 0 8:2 10
2. Rennais 4 3 1 0 9:5 10
3. Montpellier 4 3 0 1 10:5 9
4. Lens 4 3 0 1 7:5 9
5. Lille 4 2 2 0 4:2 8
6. Monaco 4 2 1 1 6:5 7
7. Marseille 4 2 1 1 5:5 7
8. Paris SG 4 2 0 2 4:2 6
9. Nice 4 2 0 2 5:7 6
10. Stade Brest 4 2 0 2 7:9 6
11. Angers 4 2 0 2 3:6 6
12. Lyon 4 1 2 1 5:3 5
13. Bordeaux 4 1 2 1 3:2 5
14. Nantes 4 1 2 1 5:5 5
15. Nîmes 4 1 1 2 7:6 4
16. Lorient 4 1 0 3 7:9 3
17. Metz 4 1 0 3 2:4 3
18. Štrasburk 4 1 0 3 2:7 3
19. Reims 4 0 1 3 3:6 1
20. Dijon 4 0 0 4 1:8 0
Články odjinud