Ve druhém poločase se opět Bastia tlačila za vedoucí brankou, ovšem po řadě slibných gólových příležitostí se do vedení nedostala. Stav zápasu 0:0. Děkujeme za pozornost!
Držení míče: 64%/36%.
Celkem střel: 10/6.
Rohové kopy: 5/2.
Fauly: 17/13.
Žluté karty: 2/3.
90+4
Hosté ze Sochaux již zřejmě ubrání nerozhodný výsledek z dnešního zápasu.
90+3
Za zdržování hry dostává také žlutou kartu hostující Yassin Mikari.
90+3
Střídání v týmu FC Sochaux: ze hřiště odchází Bakambu, přichází Mikari.
90+2
Centr od rohového praporku si už hostující obrana pohlídala.
90+1
Ve velké šanci domácí Maoulida, který se dostával z levého křídla do zakončení, ale jeho ránu vytahuje Pouplin na rohový kop.
90
Hlavní arbitr dnešního zápasu nastavuje ještě 4 minuty nad základní hrací dobu ve druhé půli.
89
Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Thauvin, přichází Maoulida.
87
Za ostrý zákrok na soupeře dostává žluté napomenutí domácí kapitán Yannick Cahuzac.
85
Ale středem se neprotlačil domácí Modeste, předkopl si míč příliš dopředu a bere jej Pouplina.
84
Opět domácí nastěhováni na polovině soupeře.
82
Dochází k ošetření domácího Cahuzace, který se těžko zvedá z trávníku.
81
Hosté se nemohou dostat k potřebnému tlaku na polovinu soupeře, Bastia se snaží držet míč na svých kopačkách.
79
Hostující Privat se dostával k míči po špatné rozehrávce soupeře, ale neprosadil se proti přesile.
78
Domácí zkušeně kontrolují zápas a vyčkávají s míčem na kopačkách.
76
Střídání v týmu FC Sochaux: ze hřiště odchází Doubai, přichází Poujol.
75
Ve velké šanci domácí Modeste, který se dostal za záda hostující obrany, ale jeho únik brzdí praporek pomezního – offside.
73
Další přerušení hry kvůli ošetření jednoho z domácích hráčů Bastii.
72
Hra je kouskována řadou osobních soubojů ve středu hrací plochy.
70
Centr od rohového praporku podání od Khazriho odvrací hostující obrana.
70
Střídání v týmu FC Sochaux: ze hřiště odchází Roussillon, přichází Sauget.
69
Po zásahu hostující obranu budou domácí zahrávat další rohový kop.
68
Domácí hráči SC Bastia zůstávají nastěhováni před vápnem protivníka.
67
Který zakončoval na přední tyči domácí Choplin, který však mijí hostující bránu.
66
Bastia po delší době vybojovala po úniku Modesteho z levého křídla rohový kop.
65
Nebezpečnou ránu vyslal z volného kopu hostující Corchia na Bonnefoie, která však těsně mijí břevno domácí brány.
64
Na protější straně vybojoval unikající Privat trestný volný kop před hranicí šestnáctky soupeře.
63
Khazri se pokoušel po další akci z levého křídla zakončit slibně se rozvíjející akci. Ale jeho rána z ostrého úhlu byla hodně nepřesná.
61
Ale přihrávka na Thauvina končí v zámezí. Pouplin bude vykopávat od vlastní svatyně.
60
Domácí se postupným útokem posouvají na polovinu soupeře.
59
Bleskově však přichází obrovská šance hostujíícho Boudebouze, který se dostal k nadějné ráně, ale domácí gólman Bonnefoi zachránil svůj tým reflexivním zákrokem na brankové čáře!
58
Domácí hráči SC Bastia kombinují na vlastní polovině hřiště, až Inkoom vysílá dopředu Khazriho, který se proti Corchiovi neprosadil.
57
Domácí se znovu snaží dostat utkání pod vlastní kontrolu, ale soupeř je bleskově pressuje.
55
Do nebezpečného zakončení se dostal Doubai, který však střídajícího gólmana Bastii nepřekonal.
54
Hosté se snaží srovnat stav zápasu a usazují se před vápnem protivníka.
52
Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Landreau, přichází Bonnefoi.
51
Stále dochází k ošetření domácího gólmana.
50
Po slibně se rozvíjející akci hostujícího Sochaux se dostal do zakončení Privat, kterému však v posledních chvíli bere šanci pozorný domácí gólman Landreu, který však zůstává ležet na trávníku.
48
Po rychlém útok z levého křídla se dostal do zakončení domácí Sable, jehož pokus zblokovala hostující obrana.
48
Na druhé straně se dostal k ostrému centru hostující Doubai, ale míč sbírá na přední tyči Landreau.
47
Bastia se snaží být stále velmi aktivní. Další pokus o vysunutí Modesteho však pokryla pozorná obrana Sochaux.
46
V postavení mimo hru chycen hned po rozehrání druhé půle domácí Kharzi.
46
46
Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Marchal, přichází Faty.
Týmy se již vrací na hrací plochu, kde za malou chvíli rozehrajou druhý poločas za stavu 0:0.
V první půli měli od úvodních minut zřejmou převahu hráči Bastii, kteří také využili své převahy a po rohovém kopu se ujali vedení, ovšem celou akci zastavil faul na soupeře. Sochaux také několikrát zahrozili, ale byli odkázáni pouze na rychlé brejky. Stav utkání po prvním poločase 0:0.
Celkem střel: 8/1.
Rohové kopy: 3/2.
Fauly: 9/8.
Žluté karty: 1/2.
Druhý poločas začne přibližně ve 22:01.
45+1
Hlavní rozhodčí zápasu nastavuje ještě jednu minutu nad základní hrací dobu v první části zápasu.
45
Hostující Privat se na hrotu útoku statečně bil s přesilou, ale sám si pomohl nedovoleně proti soupeři a je pískáno.
44
Další centr Cioniho sbírá ve vzduchu hostující gólman Pouplin.
44
Bastia zřejmě dohraje zápas na polovině soupeře.
42
Celou akci zakončoval po centru Cioniho Thauvin, ale jeho hlavička jde hodně mimo.
42
Postupným útokem získávají domácí pásmo před vápnem Pouplina.
41
Sable musel zastavovat další prúnik Nogueira po pravém křídle. Bastia opět dostává hru pod vlastní taktovku.
40
Se závěrem prvního poločasu jsou hosté stále aktivnější.
39
Další centr od rohového praporku směřující na malé vápno, opět odvrací jeden z bránících hráčů SC Bastia.
38
Bleskovou útotočnou akci z pravého křídla v podání FC Sochaux posílal na zadní tyč Doubai, ale k míči se neprotlačil nabíhající Bakambu. Hosté budou zahrávat rohový kop.
37
Rychlá přihrávka do volného prostoru na nabíhajícího domácího Modesteho, který je však výborně a čistě zastaven bránícím Roussillonem.
36
Hra se opět zpomaluje. Bastia kombinuje na vlastním území.
35
Střelec zatím jediného gólu v zápase dostává za ostrý zákrok na unikajícího Bakambu žlutou kartu.
35
Centr od rohového praporku odvrací pozorná domácí obrana, která dominuje ve vzdušných soubojích ve vlastním pokutovém území.
35
Hosté po další akci budou zahrávat rohový kop.
34
Na druhé straně se také po rychlém protiútoku a následném centru opřel do střely hostující Doubai, ale také jeho pokus neskončil gólem. Landreau chytá.
33
Do centru od levé postranní čáry se opřel ve vápně Sochaux Beauvue, který však poslal hlavičku těsně mimo Pouplinovy tři tyče.
32
Dochází k ošetření domácího krajního křídla.
31
Za ostrý zákrok na domácího Khazriho dostává žlutou kartu hostující Mathieu Peybernes.
29
Celou gólovou akci však zastavuje domělý faul na bránícího protihráče od zakončujícího Choplina.
29
Míč si staví Thauvin.
28
Nepřesný centr z levé strany, který má na svědomí domácí Cioni zahrává hostující obrana na rohový kop.
27
Bastia se postupnými krůčky opět usazuje na polovině soupeře.
25
Hra se zásluhou hostující FC Sochaux opět zpomalila. Hostující obrana kombinuje na vlastní půli hřiště.
23
Modeste se dostával po levém křídle do vápna protivníka, předložil míč na zadní tyč, kde jej trestuhodně před prázdnou bránou nezasáhl dobíhající Kharzi.
22
Právě rozbíhající Sable byl nedovoleně zastaven krátce po překročení půlící čáry a hostující Jerome Roussillon vidí za svůj zákrok první žluté napomenutí v zápase.
21
V dalším pokusu o střelu Privat, který se snažil zakončit z větší dálky, ale hru obrací domácí Sable.
20
Privat se však k hlavičce na malém vápně neprotlačil, hrají domácí.
20
Do další střely se dral hostující Nogueira, po jehož sražené ráně budou hráči ze Sochaux zahrávat rohový kop.
19
Pokus o vysunutí hostující Privata Cionem, ale míč bere Landreau.
18
Po zkvalitnění obrany ve středu hrací plochy se hra zpomalila.
16
Peybernes hasil další slibně rozvíjející se akci protivníka razantním odkopem.
15
Po další akci v postavení mimo hru domácí Anthony Modeste, který se často pohybuje na hranici postavení mimo hru.
15
Po ztrátě míče unikal po pravém křídle dopředu hostující Doubai, ale byl rychle a hlavně čistě zastaven vracejícím se Sablem.
14
Stále SC Bastia na své útočné polovině, ale hráči se nemohou prokombinovat do střeleckého pokusu.
13
Ovšem po další hostující akci se neprosadil Privat po pravém křídle. Na druhou stranu přenáší hru domácí Khazri.
12
Hráčům Sochaux se daří narušovat narůstající tlak soupeře a sami vyrážet do nebezpečných protiútoků.
11
Ale už se domácí ubránili první větší hrozbě ze strany Sochaux po centru do vlastního vápna.
11
Po delší době také na druhé polovině hosté, kteří zásluhou Privata vybojovali standartní situaci.
10
Přesná kombinace přinesla do šance domácího Beauvueho, který však byl výborně ubráněn hostujícím Roussillonem.
9
SC Bastia však nadále kontroluje míč na své útočné polovině.
8
Ale Beauvue se neprosadil na pravém křídle.
8
Domácí se však ihned dostávají zpátky k míči a snaží se zatlačit soupeře k jeho vápnu.
7
V postavení mimo hru nachytán domácí Anthony Modeste, který si zaběhl za obrannou čtveřici soupeře.
6
Velmi aktivní Khazri připravoval další útočnou akci pro Modesteho, ale tomu utíká míč do zámezí.
5
Domácí Khazri vyzkoušel z větší dálky pozornost hostujícího gólmana, který ovšem nemusel zasahovat.
4
Další velká možnost pro Bastiu, když se dostal k centru od rohového praporku na zadní tyči Cioni, ale jeho pokus šel mimo bránu.
3
Hráči SC Bastia stále aktivnější, další rána na Pouplina, který ji raději vytěsnil na rohový kop.
2
První pokus o střelu si připisuje domácí Beauvue, který se uvolnil na pravém křídle, ale jeho rána ze mu svezla po nártu a šla hodně mimo tři tyče Pouplinovy brány.
1
Hra je zatím z obou stran hodně opatrná, převládá pohled na střed hřiště.
1
Výkop obstarají hráči hostujícího Sochaux.
Hráči se již pomalu rovnají ve středu hrací plochy.
Hlavní aktéři zápas již vstupují na hrací plochu za doprovodu rozhodčích.

SC Bastia: Landreau – Inkoom, Marchal, Choplin, Cioni – Sable, Khazri, Beauvue, Cahuzac (C) – Thauvin, Modeste.

FC Sochaux: Pouplin – Corchia, Kante (C), Roussillon, Peybernes – Nogueira. Lopy – Doubai, Boudebouz, Bakambu – Privat.

Rozhodčí: Thual – Moreau, Saint Cricq Lompre.
Vítám Vás na sportním klání z francouzské nejvyšší fotbalové soutěže, kde Bastia přivítá na svém stánku Sochaux. Přípravy na samotné zahájení zápasu jsou již v plném proudu. Utkání za několik desítek minut začne.
Své poslední dějství nabídne francouzská nejvyšší fotbalová liga, ve které změří síly dvanáctá Bastia se zahraňující se týmem ze Souchaux. Vzájemné podzimní klání skončilo brankovými hody v poměru 2:3 pro SC Bastiu. Sledujte s námi napínavou podívanou startující v devět hodin večer.
SC BASTIA:
Domácí se drží před společným 38. kolem na dvanácté pozici a s jistotou startu v příštím ročníku. Sedmi body rozhodli ve čtyřech posledních kolech o své účasti a zachránili tak nejvyšší soutěž. Před týdnem porazili Nancy 1:2 a předtím ještě udolali Montpellier 3:1. Před vlastními příznivci patří s bilancí 9-2-7 k průměru ligového pelotonu.

Nejlepší střelci:
Anthony Modeste (16)
Florian Thauvin (10)
Wahbi Khazri (7)

FC SOCHAUX:
K úplné jistotě záchrany potřebují hosté jeden bod, ovšem na hřišti Bastii to budou mít hodně těžké. Po vynikajícím měsíci květnu, kdy prohráli až minulý týden s Toulouse, se dostali do nesestupové pozice. Hráči Sochaux patří k lepším celkům na hřištích soupeřů, kde s bilancí 4-5-9 patří k průměru ligy. Sráží je hlavně nízká produktivita (16).