Brest na gól z prvního poločasu navázal trefou z penalty v 83. minutě, o kterou se postaral Kantari. Hosté si zaslouženě z Bordeaux odvážejí všechny tři body.
90+3
Hneri Saivet hlavičkoval v závěru nepřesně.
90+1
Nakonec o tři minuty nastavil sudí zápas.
90+1
Běží už nastavený čas.
90
Plašil rozehrál zajímavou akci, nakonec je z toho vhazování pro domácí.
87
Bordeaux se ještě tlačí do útoku, ale zápas nejspíše už nezdramatizuje.
83
Brest právě vstřelil branku!
Sám faulovaný AHMED KANTARI s přehledem penaltu proměnil. Je nejspíše rozhodnuto.
83
Ludovic Sane (BOR) fauloval ve vlastním vápně, dostal žlutou kartu a sudí ještě nařídil penaltu!
82
Plašil svou střelou ze střední vzdálenosti ohrozil Thébauxe v brance Brestu.
81
Bordeaux si vytváří závěrečný tlak, Brest se soustředí na obranu.
78
A do třetice tu máme střídání Brestu. Odešel Chafni, na trávník vběhl Grougi.
75
Vzápětí kouč Brestu střídá podruhé. Raspentino si zahraje místo Tourého.
73
Brest poprvé vystřídal. Dohrál Gueye, zahraje si Lesoimier.
72
Brest nadále drží jednogólové vedení a zdá se, že by ho mohl udržet až do konce.
69
Ben Khalfallah nahradil v sestavě Bordeaux polského legionáře Obraniaka.
68
Domcí bojují, jejich snaha je znát, leč stále prohrávají.
66
Jonathan Ayité mířil velmi zajímavě, ale nakone mimo branku.
64
Bordeaux střídá. Belliona, jenž už má žlutou kartu, nahradil Saivet.
61
Lička vypálil zajímavou střelu, Carraso vyrazil míč na roh.
59
Brest se snaží o vstřelení druhé branky a hraje velmi aktivně.
56
Na druhé straně hřiště se ke střele odhodlal Plašil, ale mířil nepřesně.
53
Lička běžel s míčem podél lajny, nakonec skončil v zámezí.
49
Domácí drží míč.
46
První poločas nabídl celkem slušný fotbal, o jednu branku šťastnější je tým Brestu, za který se prosadil Mario Lička.
45
Sudí nastavil jednu minutu.
43
První poločas se spíše už jen dohrává.
40
Blíží se závěr první půle, poloprázdný stadion v Brodeaux sleduje jednogólovou ztrátu svého týmu.
37
Brest bude kopat standardku.
34
Bordeaux se snaží otevřít hru, do šancí se ale nedostává.
28
Bellion (BOR) vyfasoval žlutou kartu.
30
Máme za sebou úvodní půlhodinu hry a zatím jsme viděli jednu branku z kopačky Maria Ličky.
28
Obraz hry je stále stejný. Brest se prezentuje fotbalovějším dojmem.
24
Brest zůstává na míči a prezentuje se velmi kompaktní hrou. Zajím je rozhodně lepší než Bordeaux.
20
Brest otevírá skóre na hřišti soupeře! A jmenovitě se o to postaral MARIO LIČKA. Takže tu máme gól českého legionáře ve službách Brestu.
19
Nyní zahrozilo i Bordeaux, hosté museli být ve střehu.
17
Brest se nadále tlačí do útoku, domácí běhají bez míče.
15
Nyní jeden z hráčů Bordeaux zůstal ležet na trávníku a je ošetřován.
13
Brest je v úvodu zápasu aktivnější, nyní kopal roh, ale branka z toho nebyla.
11
Nyní ale přišla obrovská šance hostujícího týmu, k centru se dostal Gueye, který ve skluzu pálil těsně mimo tyče!
9
Téměř je za námi úvodní desetiminutovka utkání, zatím jsme mnoho fotbalovosti ale neviděli.
6
Plašil hraje s míčem a snaží se vymyslet zajímavou akci.
4
Zatím sledujeme opatrný fotbal z obou stran.
1
Dobré fotbalové odpoledne u on-line reportáže 26 kola Francouzské Ligue 1 ve, které se představí Girondins Bordeaux a Stade Brestois.

GIRONDINS BORDEAUX
Průběžně až 10. celek Francouzské Ligue 1 se dnes představí v roli favorita na domácím trávníku. Do řad středopolařů patří také zkušený český záložník Jaroslav Plašil , který se v poslednách utkáních jevil ve velmi dobré formě a nasadil také kapitánskou pásku. GIRONDINS, ovšem začátek jarní části ve skvělé formě nezastihl a z posledních 5 utkání mají na kontě 3 porážky. Navíc na domácím trávníku GIRONDINS moc neexceluje a patří mu v tabulce domácích utkání až 14. místo.

STADE BRESTOIS (BREST)
Hostující Brest se topí až na 16. místě tabulky a od sestupu jej dělí pouhé 2 body, ale pokud bude chtít BREST v dnešním utkání uspět musí střílet branky, jelikož z posledních 5 utkání nevyhrál, ani jednou a v každém z utkání nevstřelili víc, než jednu branku na půdě BORDEAUX to budou mít složité.

Poslední vzájemné utkání, které se odehrálo v podzimní části soutěže se oba celky rozešly smírně 1:1.

On-line reportáž začíná v 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.