Už se nic nestane, tři body bere Montpellier, který vítězí na hřišti Evianu 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil Belhanda deset minut před koncem. Hrálo se vyrovnané utkání s minimem šancí. Nakonec zvítězil zkušenější tým. Pro dnešek je to vše, příště se těším na shledanou.
90
Nastavují se tři minuty.
90
Domácím se nedaří, hosté směřují k vítězství.
89
Berigaud v dobré pozici branku netrefuje
87
Domácí střídají, odejde Cedric Barbosa, nahradí jej Aldo Angoula.
85
Wassovu střelu blokuje obrana soupeře.
84
Utakovu hlavičku kryje pozorný Laquait.
83
Hosté střídají. Ze hřiště odejde Emmanuel Herrera a nahradí ho Gaetan Charbonnier.
80
Montpellier právě vstřelil branku!

Teď je tu ale změna a hosté jdou do vedení! Domácí si vybrali špatný čas pro udělání chyby v obranné činnosti. Už šance Mouniera naznačovala, že by se hosté mohli ujmout vedení, to se nyní stává realitou. Krásnou kombinaci vymysleli Mounier se skórujícím YOUNESEM BELHANDOU, který zakončuje povedený výpad hostů.
80
Mounier v obrovské šanci v pokutovém území, dnes ale není ani jednomu týmu přáno a stav se nemění.
76
Střídání. Ze hřiště odchází Yannick Sagbo, místo něj příjde Kevin Berigaud.
74
Estrada střílí mimo.
74
Střídání (Montpellier). Odejde Romain Pitau, příjde Bryan Dabo.
70
Barbosova střela sice směřovala na branku Jourdrena, ten ale stihl včasně zasáhnout.
65
Další žlutá, tentokrát jí dostal Estrada.
63
Wass pálí nepřesně.
62
Belhanda se ocitl v dobré střelecké pozici, Betao jeho střelu ale blokuje.
49
Úvod druhé půle nabízí aktivitu hostů, šance zatím nepřichází.
47
Po ošetřování Mouniera se opět hraje.
46
Žádný fotbalový zázrak tedy první poločas nebyl. Největší šanci měli hosté, Estrada v ní ale selhal a napálil jen tyč. Domácí se příliš prosadit nedokázali, Jourdren mohl být víceméně v klidu. Druhý poločas začne cca v 21:03.
42
Mounier ve velmi dobré střelecké pozici míjí!
38
Bedimo je již druhým hráčem hostů se žlutou kartou.
36
Hra ztratila tempo, jako by oba celky čekaly na poločas. Není na to trochu brzy?
32
Utaka se už rozbíhal do velké šance, zastavuje ho ale hvizd sudího Lannoye, záložník hostů se ocitl v ofsajdu.
30
A znovu Mounier a znovu neúspěšně...
29
Mounier zaměstnal Laquaita, ten si ale s celou situací dobře poradil.
25
Estrada v obrovské šanci trefuje jen tyč!
25
23
Podobně si počínal i Sagbo z o něco vzdálenější pozice.
22
Khalifa vypálil na branku Jourdrena, ten si s míčem poradil.
18
Utaka vyšplhal nejvýše a hlavičkuje, míč jde ale nad.
18
Roh pro hosty...
16
Pitau potrestán žlutou kartou.
15
Celkem dobrá střelecká pozice se z ničeho nic naskytla Sagbovi, jeho zakončení ale není přesné a míč jde mimo.
12
Nic z toho ale nebude, Montpellier se zvládl ubránit.
11
První roh v utkání budou zahrávat i hráči domácího Evianu.
10
Sorlin ztrácí míč ve středu pole a kupředu spěchají agilní hosté.
6
O nic lépe si nepočínal ani Belhanda, i jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
5
K hlavičce se probojoval Hilton, míří ale nepřesně.
4
Rohový kop pro hosty.
1

Évian Thonon Gaillard: Laquait - Cambon, Betao, Mongongu, Wass - Barbossa, Sorlin, Rabiu, Khelifa - Ninkovič, Sagbo.

Montpellier HSC: Jourdren - Bedimo, El Kaoutari, Hilton, Congré - Mounier, Estrada, Pitau, Utaka - Belhanda, Herrera.

Rozhodčí: Lannoy - Capelli, Zakrani.
Favoritem jsou hosté. Jak se svou rolí naloží? Sledujte onlajn reportáž...
Montpellier z posledních pěti kol třikrát vyhrál, dvakrát odešel poražený. Ve svém posledním zápase doma porazil Nancy 1:0. V tabulce je HSC osmé, tým dosud posbíral třicet osm bodů, to při skóre 40:32. Jak si povede Montpellier dnes?
Evian je v tabulce až osmnáctý. Tým dosud posbíral jen dvacet tři bodů, to při skóre 25:38. Ze dvanácti domácích duelů vytěžili domácí jen dvanáct bodů, zde panuje skóre 14:18. Z posledních pěti duelů v rámci ligy tým nevyhrál ani jednou! Evian čtyřikrát remizoval, naposledy však podlehl Lorientu venku 1:2.
Příjemný dobrý večer s francouzskou Ligue 1. Dnes nás čeká souboj Evianu proti Montpellieru.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.